• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do obręczowania

Wyniki dla

Maszyny do obręczowania - Import eksport

 1. PETROPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 40 lat firma PETROPLAST jest liderem w branży wysokiej jakości cięcia i nawijania folii. Z naszej siedziby w Neuss w Niemczech dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą folie najwyższej jakości - gwarantuje to około 60 naszych pracowników. Specjalizujemy się nie tylko w zaopatrzeniu i dostawie folii, ale również w jej obróbce, takiej jak ścinki, perforacje czy wykańczanie. Naszą główną kompetencją jest cięcie i nawijanie folii! Ponadto produkujemy przy użyciu naszych ultranowoczesnych systemόw laserowych inteligentne rozwiązania w zakresie opakowań nadających się do codziennego użytku.W ramach naszej działalności serwisowej staliśmy się niezastąpionym partnerem i dostawcą dla wszystkich przetwórców. Dzięki naszej szczupłej strukturze i najnowocześniejszej technologii produkcji zaopatrujemy przede wszystkim średnie przedsiębiorstwa o najwyższych wymaganiach w dziedzinie jakości. Nawet małe zamówienia realizowane są przez nas po przystępnych cenach.

 2. ATS-TANNER BANDING SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  ATS-Tanner Banding Systems AG jest dostawcą wysokiej jakości rozwiązań w zakresie banderolowania opakowań handlowych i opakowań w logistyce. Dostawca systemu specjalizujący się w materiałooszczędnym wiązaniu wszelkiego rodzaju produktów dla celów logistycznych, jak również w ekologicznych, promocyjnych i przyjaznych dla klienta opakowaniach handlowych. Wszystko z jednego źródła: maszyny do banderolowania od półautomatycznych modeli wolnostojących do w pełni automatycznych systemów zintegrowanych z linią produkcyjną, przyjazny dla środowiska materiał do banderolowania z papieru i folii, światowa sieć serwisowa i konserwacyjna, kompetentne doradztwo. Własne działy rozwoju i produkcji zapewniają ciągłe udoskonalenia, nowe linie produktów oraz rozwiązania dla indywidualnych i kompleksowych wymagań. Maszyny do banderolowania i materiały do banderolowania firmy ATS są używane na całym świecie. Doświadczenie i referencje we wszystkich możliwych branżach i obszarach zastosowań są odpowiednio duże.

 3. HE-JA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HE-JA Verpackungsmaschinen GmbH została założona w 1993 roku w celu wykorzystania i poszerzenia zgromadzonego doświadczenia firm Höller i m.in. Weldotron. W kolejnych latach nawiązała się solidna współpraca i pozyskano wielu nowych klientów. Jako niezawodny producent OEM, HE-JA jest partnerem światowego producenta maszyn pakujących i z powodzeniem obsługuje kilkaset maszyn. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji energooszczędnych tuneli obkurczających do przetwarzania wszystkich folii termokurczliwych dostępnych na rynku i uzupełniamy nasze portfolio produktów o banderolownice półautomatyczne lub w pełni automatyczne oraz zgrzewarki kątowe obsługiwane ręcznie. Wszystkie zgrzewarki kątowe, pakowarki i tunele obkurczające można łączyć z produktami innych producentów. Z przyjemnością opracujemy odpowiednią koncepcję urządzeń odpowiadających Twoim wymaganiom w zakresie pakowania.

 4. HUGO BECK MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hugo Beck jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie poziomych maszyn pakujących typu flowpack, folii i papieru, a także rozwiązań automatyzacji i uszlachetniania druku w zakresie wydajności od 3 000 do 18 000 cykli na godzinę. Opracowujemy i produkujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania maszyn do pakowania w folię lub papier, a także dostarczamy kompletne urządzenia peryferyjne. Na życzenie klienta lub jako maszyna seryjna: Nasza bogata oferta obejmuje maszyny typu flowpack, maszyny do ciągłego i przerywanego napełniania i zgrzewania opakowań typu flowpack, woreczków lub opakowań obkurczanych, urządzenia do pakowania zbiorczego, tunele obkurczające, systemy wykańczania druku, podajniki, roboty i systemy manipulacyjne. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych na rynku folii poliolefinowych, polipropylenowych, polietylenowych i kompozytowych. Najnowsze folie wykonane z mono-materiałów lub nawet w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, bioplastików i wyjątkowo cienkich folii opakowaniowych są również przetwarzane na maszynach Hugo Beck.

 5. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1987 roku SMB Schwede Maschinenbau GmbH jest firmą produkującą w Niemczech, która działa wyłącznie w branży wiązania i spinania taśmą i specjalizuje się w przetwarzaniu taśm z tworzyw sztucznych PP i PET od 5 do 15 mm. Przez lata stale poszerzaliśmy naszą gamę produktów. Dzięki naszemu modułowemu asortymentowi produktów jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie do wiązania szerokiego zakresu produktów w wielu branżach. Jednak wysokiej jakości maszyny to tylko część naszej kompleksowej oferty usług: analiza zadania, indywidualne planowanie projektu, terminowa dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu, szkolenie operatorów sprzętu, wykwalifikowana obsługa klienta, niezawodne dostawy części zamiennych w perspektywie długoterminowej. Tylko wszystkie te czynniki zapewniają długoterminową rentowność Twojej inwestycji, która jest przedmiotem wszystkich naszych działań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Maszyny pakujące bezpośrednio od producenta. Łączymy innowacyjną technologię z ponad półwiecznym doświadczeniem jako odnoszący sukcesy producent maszyn pakujących. W praktyce oznacza to, że mamy właściwą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące pakowania. Półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy, maszyny do termoformowania, maszyny do pakowania w folię, na których można polegać. Dostosowane do Twoich zadań, niezależnie od tego, jak bardzo są one wymagające: To właśnie oznacza Zappe. Mamy również szeroki zasięg branżowy. Czy to towary konsumpcyjne, medyczne/farmaceutyczne, budownictwo/ulepszanie domu, przemysł, elektryka i wiele innych - odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży - doskonale zapakowane.

 2. BANDALL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1990 roku Bandall opracowuje, produkuje i rozprowadza na całym świecie rozwiązania z zakresu pakowania i owijania przy pomocy owijarek na papier lub folię. Te banderolownice są używane do owijania lub pakowywania opakowań w przemyśle spożywczym, graficznym, farmaceutycznym i logistyce. Maszyny Bandall są jedynymi na świecie, które wykorzystują ultracienkie folie do pakowania (od 35 mµ), co pozwala na znaczne oszczędności. Maszyny Bandall: dystrybucja w ponad 80 krajach.

 3. QUICK-PACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUICK-PACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Tannheim, Niemcy.

 4. BECK PACKAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BECK PACKAUTOMATEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Frickenhausen, Niemcy.

 5. ESPAC MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESPAC MASCHINENBAU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Neuffen, Niemcy.

 1. KALLFASS VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat opracowujemy i sprzedajemy na całym świecie maszyny i urządzenia do pakowania folią. Każda maszyna Kallfass do pakowania w folie jest wynikiem naszych solidnych kompetencji w zakresie rozwiązań systemowych oraz doświadczenia w branży. Nasza szeroka gama maszyn i urządzeń obejmuje zgrzewarki kątowe, zgrzewarki 1 lub 2 boczne, zgrzewarki do folii, maszyny do worków foliowych rękawowych, paczkarki (pakowarki do opakowań zbiorczych), napinacze, tunele obkurczające oraz duży wybór komponentów i podzespołów, np. prowadnice chwytakowe, taśmy przenośnikowe, systemy do nakładania, stanowiska do układania w stosy i urządzenia do składania folii. Urządzenia do pakowania Kallfass stosują folie polietylenowe (PE), polipropylenowe (PP), poliolefinowe (PO), a także biofolie z surowców odnawialnych takich jak np. folie PLA. Systemy pakowania Kallfass są dostępne w wersjach do ręcznego, częściowo zautomatyzowanego i w pełni zautomatyzowanego pakowania w folie. Dzięki naszym urządzeniom opakowania pojedyncze lub zbiorcze m.in. typu multipack mogą być pakowane w pełne opakowanie lub rękaw bądź owinięte w taśmę foliową

 2. BRANDING BY BANDING

  Holandia

  Branding by Banding to innowacyjna koncepcja w zakresie wytwarzania etykiet i opakowań firmy Bandall et Speciaaldrukkerij Max. Aarts. W sercu pomysłu: banderolowanie banderolą z papieru drukowanego lub folią (bio). Projekt oferuje jedyne w swoim rodzaju możliwości nadania Twojemu produktowi doskonałego wyglądu przy zastosowaniu możliwie najmniejszej ilości materiałów. Ponadto, dobrze pomyślane wzornictwo może znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo umieszczenia w dziale supermarketu.

 1. IMEADE

  Francja

  Firma IMEADE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, machines for packaging, maszyny do formowania opakowań kartonowych, automatyczne maszyny do taśmowania, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Montrem, Francja.

 2. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Francja

  Firma TECHNIQUES ET INNOVATIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, maszyny do owijania, Taśmy metalowe ściskające do opakowań, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Muttersholtz, Francja.

 3. SPG PACKAGING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma SPG PACKAGING SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 4. QUANDEL VERPACKUNGS- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma QUANDEL VERPACKUNGS- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 5. WILLEMS STRETCH HOODING

  Holandia

  Firma WILLEMS STRETCH HOODING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny DO ROZWIESZANIA BIELIZNY, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bladel, Holandia.

 6. MAKREV PACKAGING

  Turcja

  Firma MAKREV PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obręczowania, i Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Maszyny do obręczowania, film wrappers, maszyny do pakowania w kartony, Paletyzacja - urządzenia, i Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 8. CGM CELIK GRAPHISCHE MASCHINEN

  Niemcy

  Firma CGM CELIK GRAPHISCHE MASCHINEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Untermeitingen, Niemcy.

 1. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Niemcy

  Firma BAMATEC GMBH SÖMMERDA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obręczowania, Maszyny do obręczowania, frankownica, i taśma. Ma siedzibę w Sömmerda, Niemcy.

 2. ATS TANNER FRANCE

  Francja

  Firma ATS TANNER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Saint Julien En Genevois, Francja.

 3. ELESA GANTER IBÉRICA S.L.

  Hiszpania

  Firma ELESA GANTER IBÉRICA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Soraluce-Guipúzcoa, Hiszpania.

 4. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Niemcy

  Firma AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Maszyny do opakowań metalowych, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Zimmern O.r., Niemcy.

 5. HELLMANN VERPACKUNG INH. JOACHIM HELLMANN

  Niemcy

  Firma HELLMANN VERPACKUNG INH. JOACHIM HELLMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Lehrte, Niemcy.

 6. DALLIPAK GMBH

  Austria

  Firma DALLIPAK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Tattendorf, Austria.

 7. ALEITHE HAFTETIKETTEN GMBH

  Niemcy

  Firma ALEITHE HAFTETIKETTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obręczowania, Czcionki drukarskie, Drukowanie i rytowanie gumy i tworzyw sztucznych, Druk fleksograficzny, Maszyny do obręczowania, Czcionki drukarskie, Drukowanie i rytowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Druk fleksograficzny. Ma siedzibę w Lutherstadt Wittenberg, Niemcy.

 8. A. WILDERMUTH REPARATURSERVICE FÜR UMREIFUNGSMASCHINEN

  Niemcy

  Firma A. WILDERMUTH REPARATURSERVICE FÜR UMREIFUNGSMASCHINEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obręczowania, Tworzywa sztuczne - opakowania, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Wynajem urządzeń przemysłowych, Maszyny do obręczowania, Tworzywa sztuczne - opakowania, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Wörth Am Rhein, Niemcy.

 9. KÜRELSAN ELEKTRONIK MAKINE SANAYI

  Turcja

  Firma KÜRELSAN ELEKTRONIK MAKINE SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 10. HARALD HINDERER

  Niemcy

  Firma HARALD HINDERER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do obręczowania, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Maszyny do obręczowania. Ma siedzibę w Rudersberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo