• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali

Wyniki dla

Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali - Import eksport

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IMM to szlifierki taśmowe, maszyny do polerowania, piły mostowe i know-how Made in Germany. IMM już od ponad 60 lat jest liderem w dziedzinie profesjonalnego wykańczania powierzchni. Nasz asortyment produktów obejmuje różne maszyny do szlifowania i polerowania, od ręcznych po automatyczne. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla użytkowników w branży lotniczej, motyryzacyjnej, energetycznej i techniki medycznej. W zakładzie w Riederich nasze urządzenia i innowacyjne rozwiązania są opracowywane, budowane i promowane z korzyścią dla naszych klientów na całym świecie. Nasze maszyny są zaprojektowane do użytku ciągłego. Ich ciężar i solidna konstrukcja zapewniają przy obróbce niski poziom wibracji. Sprzedaż w Niemczech odbywa się głównie bezpośrednio. Naszymi klientami na całym świecie opiekuje się ponad 25 autoryzowanych dealerów. IMM Maschinenbau - rozwiązanie - dla Twojego sukcesu!

 2. LRTT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LRTT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Weißenborn, Niemcy.

 3. TIGRES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TIGRES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola powierzchni metali, Technologia obróbki powierzchniowej Corona, generatory średniej częstotliwości, Obróbka powierzchniowa za pomocą urządzeń corona, Instalacje do obróbki powierzchniowej, Plazma, atmosfera, urządzenia do obróbki plazmą, powlekanie plazmą, i generatory plazmowe. Ma siedzibę w Marschacht, Niemcy.

 4. PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O.

  Polska

  PUT Produkcja- Usługi- Technologia Sp. z o.o. jest spółką usługowo-produkcyjną. Firma funkcjonuje na rynku od 01.04.2003r. pod nazwą Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o. 1 września 2014 w wyniku przekształceń własnościowych firma Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o. zakończyła swoją działalność, a w jej miejsce powstała nowa firma PUT Produkcja- Usługi- Technologia Sp. z o.o. Zasoby jakie posiada nowa Spółka a głównie wysoko -wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowany park maszynowy umożliwiający wykonywanie różnego rodzaju usług, pochodzą z dotychczasowej spółki.

 5. STEROS GPA INNOVATIVE, S.L.

  Hiszpania

  Firma STEROS GPA INNOVATIVE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny do doszlifowywania metali, i urządzenia i maszyny do polerowania metali. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Kulki do obróbki powierzchniowej, instalacje i maszyny do obróbki i powierzchniowej obróbki wykończeniowej metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FINISHTECH

  Francja

  Firma FINISHTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 3. GEORG KESEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GEORG KESEL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Wiertła, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, szczęki zaciskowe, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, i Wiertła. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 4. ZIERSCH GMBH

  Niemcy

  Firma ZIERSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Ilmenau, Niemcy.

 5. GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL

  Włochy

  Firma GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 1. BCB SL

  Hiszpania

  Firma BCB SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach żarówki ultrafioletowe. Ma siedzibę w Cerdanyola Del Vallés, Hiszpania.

 2. PADA SRL

  Włochy

  Firma PADA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach pralki ultradźwiękowe, industrial washing facilities, i pralki przemysłowe. Ma siedzibę w Santo Stefano Ticino, Włochy.

 1. STS OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Firma STS OBERFLÄCHENTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach okrawanie. Ma siedzibę w Naila, Niemcy.

 2. DME NORMALIEN GMBH

  Niemcy

  Firma DME NORMALIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, budowa form, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, formowanie pod ciśnieniem, i injection compound. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 3. ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL

  Niemcy

  Firma ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 4. ULTRASUONI IE

  Włochy

  Firma ULTRASUONI IE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach pralki ultradźwiękowe, mycie ultradźwiękowe, i pranie PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w Opera, Włochy.

 5. KEMET INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEMET INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach docierarki przemysłowe, precyzyjne docierarki do obróbki metali, metalografia, i Czyszczenie ultradźwiękowe. Ma siedzibę w Kent, Zjednoczone Królestwo.

 6. EUROCOLD S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROCOLD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Tezze Sul Brenta, Włochy.

 7. GODFREY & WING GMBH

  Niemcy

  Firma GODFREY & WING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Reken, Niemcy.

 8. BEL - TECHNOLOGIES

  Belgia

  Firma BEL - TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, obróbki powierzchniowe metali, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, i wyposażenie do urządzeń i maszyn do obróbki i wykańczania powierzchownego metali. Ma siedzibę w Lochristi, Belgia.

 1. OVERBECK GMBH

  Niemcy

  Firma OVERBECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, szlifierki, tokarka do obróbki metali, Polerowanie metali - urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 2. HEYLENS

  Belgia

  Firma HEYLENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, kosiarki silnikowe dla ogrodnictwa, i Zamiatarki uliczne dla społeczności lokalnej. Ma siedzibę w Ternat, Belgia.

 3. YUSON ABRASIVE FINISHING TOOLS & POLISHING MACHINES CO., LTD.

  Chiny

  Firma YUSON ABRASIVE FINISHING TOOLS & POLISHING MACHINES CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 4. FINI METAUX

  Francja

  Firma FINI METAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Ma siedzibę w Limoges, Francja.

 5. ELT ELECTRO TECNOLOGY

  Włochy

  Firma ELT ELECTRO TECNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 6. ASSAD SANAT CO.

  Iran

  Firma ASSAD SANAT CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 7. VAPORMATT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VAPORMATT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach obróbka i wykańczanie powierzchowne metali. Ma siedzibę w Taunton, Zjednoczone Królestwo.

 8. DIPL.ING. ERDMANN NENNINGER NACHFOLGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DIPL.ING. ERDMANN NENNINGER NACHFOLGER GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Ubrania ze sztucznej skóry, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Ubrania ze sztucznej skóry, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Bad Königshofen i. Grabfeld, Niemcy.

 9. TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściernice do metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, urządzenia i maszyny do polerowania drewna, szlifierki, szlifowanie, i Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. EVAPCO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma EVAPCO EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Wieże chłodnicze, Wymienniki ciepła, Konstrukcje metalowe lekkie, Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali, Wieże chłodnicze, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Meerbusch, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo