• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do mielenia mięsa- żywienie zbiorowe

Wyniki dla

Maszyny do mielenia mięsa- żywienie zbiorowe - Import eksport

 1. C.EL.ME. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. jest od wielu lat liderem w sektorze maszyn przeznaczonych dla branży restauracyjnej. Pracuje na systemie jakości UNI ISO 9001. Produkcja przedsiębiorstwa obejmuje krajalnice elektryczne, grawitacyjne i pionowe, maszynki do mięs, kiełbas, serów i pieczywa, z aluminium anodyzowanego i ze stali nierdzewnej, automatyczne i z kołami zębatymi; tasaki i tarki dla sklepów z wędlinami i mięsnych, krajalnice do migdałów dla cukierni i restauracji gastronomicznych, krajalnice do warzyw, maszynki do mielenia mozzarelli i szatkownice do kapusty, dla hoteli, restauracji i stołówek.

 2. EGGERMONT

  Belgia

  Firma EGGERMONT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, drobny sprzęt agd kuchenny, i sprzęt kuchenny dla kolektywów. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 3. GARBY ANKA S.A

  Grecja

  Firma GARBY ANKA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Masarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Ag.i. Rentis, Grecja.

 4. BEAUVAL

  Belgia

  Firma BEAUVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Ćwiartowanie mięsa, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Ćwiartowanie mięsa, Jagnięcina - mięso z rzeźni, produkty mięsne świeże, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Lessines, Belgia.

 5. SITON MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Firma SITON MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Jiangxi Pingxiang Shangli, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Niemcy

  Firma BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Masarnie - maszyny i urządzenia, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reichenau, Niemcy.

 2. MAVIC S.R.L.

  Włochy

  Firma MAVIC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Oggiona Con Santo Stefano, Włochy.

 3. HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN

  Niemcy

  Firma HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Warendorf, Niemcy.

 4. AMADO CARDENES SA

  Hiszpania

  Firma AMADO CARDENES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarniki i ruszta, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, i Ekspresy do kawy, profesjonalne. Ma siedzibę w Las Palmas De Gran Canari, Hiszpania.

 5. WILK INTERNATINAL - POLAND SP. Z O.O.

  Polska

 1. INTERMIK SP. Z O.O.

  Polska