• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do krojenia szynki- profesjonalne

Wyniki dla

Maszyny do krojenia szynki- profesjonalne - Import eksport

 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 3. URSCHEL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma URSCHEL DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Ober-Mörlen, Niemcy.

 4. AG. WORK SOLUTION DI GALASSI CLAUDIO

  Włochy

  Marka AGWS i przedsiębiorstwo AG. WORK SOLUTION ma na celu wniesienie PROFESJONALIZMU i JAKOŚCI na rynek włoski, nie zapominając o OSZCZĘDNOŚCIACH. AGWS osiąga to poprzez wybór rozwiązań biznesowych oferujących produkty bardzo konkurencyjne w doskonałej cenie w połączeniu z dostawą na czas JIT i kompleksowymi usługami wsparcia i wymiany, tak aby klient nigdy nie znalazł się w sytuacji przestoju. Na ciągle zmieniającym się rynku AGWorkSolution stanowi doskonały wybór i setki klientów korzystają już z naszych produktów i usług dającym im pełne zadowolenie.

 5. E.E.G. SLACHTHUIS MECHELEN

  Belgia

  Firma E.E.G. SLACHTHUIS MECHELEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach sklep mięsny. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALL FOOD MACHINES

  Belgia

  Firma ALL FOOD MACHINES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 2. CARNES MURCIA 1981

  Hiszpania

  Firma CARNES MURCIA 1981, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w La Vall D'uixó, Hiszpania.

 3. FABER SERVICE

  Włochy

  Firma FABER SERVICE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wagi. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, wagi elektroniczne dla handlu, maszyny do cięcia, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, i usługi po sprzedaży i naprawy. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 4. POWINOX

  Turcja

  Firma POWINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. ITALIAN SLICERS

  Włochy

  Firma ITALIAN SLICERS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Cura Carpignano, Włochy.

 1. LA COUTELLERIE SUÉDOISE

  Belgia

  Firma LA COUTELLERIE SUÉDOISE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, noże rzeźnicze, tasaki rzeźnicze, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gingelom, Belgia.

 2. CORTAFIAMBRES LONCHER

  Hiszpania

  Firma CORTAFIAMBRES LONCHER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach tasak. Ma siedzibę w Sant Quirze Del Valles, Hiszpania.

 1. MANCONI & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma MANCONI & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach elektrycznna krajarka do szynki. Ma siedzibę w Sumirago, Włochy.

 2. SIRMAN S.P.A.

  Włochy

  Firma SIRMAN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Curtarolo, Włochy.

 3. ROMANO MASSIMO

  Włochy

  Firma ROMANO MASSIMO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach wagi, i maszyny do cięcia. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 4. SALURE

  Holandia

  Firma SALURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Gouda, Holandia.

 5. VETTA MACCHI SRL

  Włochy

  Firma VETTA MACCHI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do cięcia. Ma siedzibę w Oggiona Con Santo Stefano, Włochy.

 6. POLZOT GIUSEPPE

  Włochy

  Firma POLZOT GIUSEPPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Belluno, Włochy.

 7. VE.BA. S.N.C.

  Włochy

  Firma VE.BA. S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 8. CAVAZZA CARLO

  Włochy

  Firma CAVAZZA CARLO, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Sasso Marconi, Włochy.

 1. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  Włochy

  Firma DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Verbania, Włochy.

 2. FUSI DI FUSI GABRIELE

  Włochy

  Firma FUSI DI FUSI GABRIELE, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Lucca, Włochy.

 3. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  Włochy

  Firma CAGNONI ENRICO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 4. SAMMARTANO GIANLUCA

  Włochy

  Firma SAMMARTANO GIANLUCA, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. MEETING S.R.L.

  Włochy

  Firma MEETING S.R.L., roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Pollenza, Włochy.

 6. BOTTARI DI SARTOR FRANCESCO

  Włochy

  Firma BOTTARI DI SARTOR FRANCESCO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Oderzo, Włochy.

 7. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  Włochy

  Firma BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Casale Monferrato, Włochy.

 8. A.C.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.C.R. S.R.L., roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 9. MAVIC S.R.L.

  Włochy

  Firma MAVIC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe. Ma siedzibę w Oggiona Con Santo Stefano, Włochy.

 10. MISTRO S.R.L.

  Włochy

  Firma MISTRO S.R.L., roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo