• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do krojenia owoców i warzyw

Wyniki dla

Maszyny do krojenia owoców i warzyw - Import eksport

 1. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy obecni w głównych obszarach związanych z przetwórstwem pomidorów i owoców. Dostarczamy pełne linie technologiczne przeznaczone do przygotowywania sosów pomidorowych i ketchupu. Wykonujemy pełne linie technologiczne i maszyny do produkcji soków owocowych, linie procesowe, maszyny do produkcji przecierów owocowych, przede wszystkim jabłkowych, gruszkowych, brzoskwiniowych i morelowych. Produkcja maszyn do wytwarzania konfitur i konserw. Urządzenia do obróbki i przetwórstwa pomidorów. Nasza nowa linia produktowa przeznaczona do transportu i przetwórstwa warzyw liściowych jest polecana przede wszystkim do usuwania piachu i grubszych zanieczyszczeń. Wyjątkowa technologia i procesy przetwórcze zastosowane w obróbce daktyli pozwalają na otrzymanie zaczynów, alkoholu i octu powstających w procesie produkcji syropów (klarowanych i nie). Inż. A. Rossi posiada wszelką wiedzę niezbędną, aby spełnić wymagania maszynowe sektora mleczarskiego.

 2. TALLERES FELIPE SOLANO

  Hiszpania

  Jesteśmy wyspecializowani w kupnie i sprzedaży maszyn dla przemysłu spożywczego. Oferujemy oryginalne części zamienne lub wykonane na specjalne zamówienie i proponujemy skuteczną pomoc techniczną. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w dziedzinie kupna i sprzedaży maszyn projektujemy i wykonujemy części zamienne na specjalne zamówienie, by odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

 3. FOODCONS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma FOODCONS GmbH & Co.KG jest producentem i dostawcą maszyn do przetwórstwa warzyw i owoców. Program produkcji obejmuje maszyny do krojenia i cięcia np. bakłażanów, ziemniaków, kapusty, marchwi, papryki, buraków, ogórków, selera, pomidorów, cukinii, cebuli, jak również ananasów, jabłek, kiwi, dyni, melonów, pomarańczy, cytryn.

 4. AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA

  Hiszpania

  Firma AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, maszyny do usuwania błon, i Kotły warzelne dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Moraleja De Enmedio, Hiszpania.

 5. BARCHINKAR

  Iran

  Firma BARCHINKAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Ścinacze ogrodowe, i Ścinacze ogrodowe. Ma siedzibę w Alborz Karaj, Iran.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRONEN GMBH

  Niemcy

  Firma KRONEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, urządzenia do przerobu owoców i warzyw, maszyny myjące do produktów żywnościowych, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kehl Am Rhein, Niemcy.

 2. GUILLOUARD A NANTES SAS

  Francja

  Firma GUILLOUARD A NANTES SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i lakierowanie. Ma siedzibę w Nantes Cedex 02, Francja.

 3. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belgia

  Firma CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie owoców, warzyw i ryb, Myjnie owoców, warzyw i ryb, i elastyczne linie produkcyjne. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

 4. TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 5. FSI IMPIANTI

  Włochy

  Firma FSI IMPIANTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Szkielet metalowy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i projektowanie 3D. Ma siedzibę w Scandiano, Włochy.

 1. FAHRENKAEMPER GMBH

  Niemcy

  Firma FAHRENKAEMPER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 2. SHUNLING REFRIGERATION KITCHENWARE EQUIPMENT FACTROY

  Chiny

  Firma SHUNLING REFRIGERATION KITCHENWARE EQUIPMENT FACTROY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Shunde/foshan, Chiny.

 1. AV GROUP

  Serbia

  Firma AV GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Trstenik, Serbia.

 2. GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Vescovana, Włochy.

 3. HB INTERNATIONAL MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma HB INTERNATIONAL MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Jiangsu, Chiny.

 4. SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC

  Polska

  Firma SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Skierniewice, Polska.

 5. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Niemcy

  Firma BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, Masarnie - maszyny i urządzenia, Maszyny do mielenia mięsa, żywienie zbiorowe, i Masarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reichenau, Niemcy.

 6. SORMAC B.V.

  Holandia

  Firma SORMAC B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do krojenia owoców i warzyw, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Venlo, Holandia.

 7. TALLERES ARCOT SL

  Hiszpania

  Firma TALLERES ARCOT SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do krojenia owoców i warzyw, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Burriana, Hiszpania.

 8. MIGIRIS, UAB

  Litwa

  Firma MIGIRIS, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Mazeikiai, Litwa.

 1. ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w zhoushan, Chiny.

 2. SOLEMA

  Francja

  Firma SOLEMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do krojenia owoców i warzyw, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Jully Sur Sarce, Francja.

 3. FIMO A/S

  Dania

  Firma FIMO A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Maszyny do krojenia owoców i warzyw, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Haarby, Dania.

 4. QINGDAO XINHONGFENG PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO XINHONGFENG PLASTICS MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w qingdao, Chiny.

 5. TATLO SERVICES

  Bułgaria

  Firma TATLO SERVICES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do krojenia owoców i warzyw. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. LAITRAM MACHINERY APS

  Dania

 7. HAPAG AG

  Szwajcaria

 8. BOEMA CE SP ZOO

  Polska

 9. J.A.M. INOX PRODUKT ODDZIAL J.A.M. ALU WASIK SP ZOO

  Polska

 10. MATELINE ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo