• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • marmur

Wyniki dla

Marmur - Import eksport

 1. MARMI DI CARRARA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Marmi di Carrara Srl, produkuje od 1956 roku dla własnych potrzeb lub na zasadzie wyłączności, marmury, granity, onyks i kamienie. Jest ona wyspecjalizowana w poszukiwaniu rzadkich i cennych materiałów, a także w dostarczaniu materiałów doskonałej jakości po konkurencyjnych cenach. Wśród jej produktów na zasadzie wyłączności figurują: zielony Malachit, czerwony Erika, Desert Stone, trawertyn włoski Navona, czerwony Damasco, Absolute Black. Ponadto najlepsze rodzaje Pomnikowe, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta i podobne. .

 2. O.M.G. SRL OSSOLA MARMI E GRANITI

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.M.G. jest firmą działającą na skalę krajową i międzynarodową w branży kamieniarskiej, specjalizującą się w wydobyciu, obróbce i sprzedaży kamieni naturalnych z Val d'Ossola: marmuru palisandrowego, serizzo i beola. Wyposażenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz uliczne. Materiały pochodzące z naszych kamieniołomów przedstawiają różne żyły i kolory, które czynią je wyjątkowymi i odróżniają je od podobnych produktów sztucznych.

 3. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Cave Trambiserra specjalizuje się w wydobyciu cenionych marmurów i chlubi się posiadaniem dwóch kamieniołomów: kamieniołomu Cava Trambiserra di Michelangelo oraz kamieniołomu Grigio San Nicola e Bardiglio. Oba znajdują się w Seravezzo we Włoszech. Marmury oferowane przez Cave Trambiserra charakteryzują się wysoką gęstością, dzięki której są wyjątkowo trwałe i odporne na zaplamienia. Te cechy sprawiają, że są one idealne do różnorodnych zastosowań, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

 4. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, obróbka kamienia wulkanicznego, obróbka marmurów i granitów, Marmur, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 5. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Lastriko, terazyty, kamienie naturalne, Granit, kamienie naturalne międzynarodowe, Lastriko, terazyty, obróbka marmurów i granitów, podłogi granitowe, i granity krajowe. Ma siedzibę w Cavaion Veronese, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIME S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DIME S.P.A., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Piaskowiec, Meble łazienkowe, meble do łazienek, podłoga, Płytki wykładzinowe kamionkowe, ceramika, Piaskowiec, i parkiet. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 2. EURO PIETRE INDUSTRIE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EURO PIETRE INDUSTRIE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, podłogi z kamienia wulkanicznego, kamień lawowy, Marmur, obróbka kamienia wulkanicznego, płyty z kamienia wulkanicznego do kuchni, płyty z kamienia wulkanicznego do łazienek, i belki brzegowe z kamienia wulkanicznego. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 3. GIORGI MARMI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIORGI MARMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, umeblowanie, szlifierze marmuru, Marmur i kamień naturalny, i podłoga. Ma siedzibę w Carrara, Włochy.

 4. GHIRARDI NICOLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GHIRARDI NICOLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach projekty kuchni i łazienek, marmurowy blat kuchenny, obróbka marmurów i granitów, i kamienie nagrobkowe. Ma siedzibę w Langhirano, Włochy.

 5. CO.SE.LUC.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CO.SE.LUC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach marmury i podobne. Ma siedzibę w Carrara, Włochy.

 1. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turcja

  MEKMAR jest najlepszym w Turcji dostawcą tureckiego trawertynu i tureckiego marmuru. MEKMAR posiada fabrykę trawertynu, fabrykę białego marmuru i zakład wyrobu małej mozaiki. Od 2002 roku Mekmar produkuje we własnych zakładach najlepszy w Turcji naturalny kamień do podług i posadzek, naturalny kamień do okładzin i naturalny kamień do zastosowań zewnętrznych. Możemy wyprodukować artykuły specjalnych rozmiarów i dostarczyć je do wskazanego miejsca. Produkujemy trawertyn szlifowany i polerowany oraz polerowany marmur, jak również układanki francuskie z trawertynu i mozaiki, a także zlewy i umywalki. Nasze główne kategorie produktów to: trawertyn, trawertyn turecki, płytki trawertynowe, trawertynowe płyty na posadzki i podłogi, blaty trawertynowe, umywalki trawertynowe, profile trawertynowe, ukośniki trawertynowe, stopnie trawertynowe, trawertynowe płyty chodnikowe, płyty marmurowe na posadzki i podłogi, biały marmur, beżowy marmur, wyroby z beżowego marmuru Emperador.

 2. M.G.F. DI FREGONESE FRANCO

  Włochy

  Firma M.G.F., z siedzibą w Motta di Livenza, specjalizuje się w obróbce marmuru i granitu. Wśród jej produktów produkowanych z dbałością i przy użyciu materiałów najwyższej jakości znajdą Państwo wykładziny łazienkowe i ścienne, schody, wykładziny podłogowe z marmuru lub kamienia, parapety, obudowy kominkowe, przedmioty nagrobne i blaty kuchenne, bary do kuchni w stylu amerykańskim. Wszystkie nasze artykuły są dostępne w najróżnorodniejszych stylach, od klasycznego do nowoczesnego poprzez ludowy. M.G.F. używa materiałów gwarantowanych CEE.

 1. MARTEK INTERNATIONAL

  Francja

  Nasza firma MARTEK International, założona w 2006 roku, znajduje się w Marsylii. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kamieni naturalnych. Towarzyszymy Ci na wszystkich etapach Twojego projektu, od koncepcji po ostateczną realizację. Najpierw we współpracy z działami inżynieryjnymi i projektowymi zajmujemy się badaniami technicznymi w celu przygotowania projektu, a następnie tworzymy plany przekazywane do naszych warsztatów. Dzięki naszej wiedzy o kamieniach zawarliśmy solidne umowy z kilkoma kamieniołomami, co pozwala nam na dostarczanie Państwu najlepszych materiałów. Ludzie, którzy pracują na naszych budowach, są nam lojalni od ponad 25 lat. Realizujemy budowy zarówno we Francji jak i za granicą. Analizujemy dokumenty przetargowe, aby ocenić wykonalność Twojego projektu i możliwości produkcyjne. Pracujemy z takimi materiałami jak piaskowiec, granit, marmur czy łupek.

 2. MARBRERIE DE LA CRAU

  Francja

  Marbrerie de la crau specjalizuje się w dostawie i obróbce marmuru, onyksu, granitu, kamienia naturalnego, kwarcu, ceramiki... W związku z obróbką tych surowców, przedsiębiorstwo rozwinęło wiele specjalizacji, takich jak posadzki z płyt wewnętrzne i zewnętrzne, okładziny (schody, elewacje, murki, schodki, zabezpieczenia i uszczelnienia murków oraz akroteriów, progi, ..), kuchnia i łazienka (blaty kuchenne, blaty umywalkowe, umywalki i wanny masywne, ..), personalizacja (duże 18 letnie doświadczenie w grawerowaniu i chemigrafii, nasz zakład służy Ci prawdziwym know-how w realizacji szyldów, sygnalizacji, …). Przedsiębiorstwo realizuje zarówno wille i prestiżowe apartamenty, jak i sklepy na całym świecie, między innymi na rzecz wielkiej marki Grupy LVMH. Marbrerie de la Crau opiera swoją renomę i swój wizerunek na trzech fundamentalnych dla niej filarach, jakimi są: wysoka jakość obróbki, wybór materiałów i serwis.

 3. BRUNO LUCCHETTI MARMI E GRANITI SRL

  Włochy

  Nasze kamieniołomy białego marmuru, należące do najstarszych i najbardziej renomowanych w regionie, znajdują się w zagłębiu Fantiscritti, w miejscowości Carrara. Wyrobisko pochodzi z początku wieku, ale ślady wydobycia z czasów rzymskich są widoczne w wielu miejscach, w których znajdują się nasze złoża. Wydobywane materiały można sklasyfikować w następujący sposób: Bianco Carrara C, Bianco Carrara C/D, Bianco Carrara D, Bardiglio Nuvolato. Wytwarzane ilości pozwalają nam na realizację dowolnego projektu.

 4. GRANIMEX WIĘCKO

  Polska

  Oferujemy wysokiej jakości wyroby z ponad 100 gatunków kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w sprzedaży blatów i płytek granitowych oraz marmurowych. Zapewniamy także duży wybór produktów z piaskowca, trawertynu i konglomeratu. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż ozdób nagrobkowych, w tym liter i krzyży z brązu. Uzupełnieniem przygotowanej przez nas propozycji sprzedażowej są impregnaty do granitu i inne profesjonalne środki chemiczne do pielęgnacji kamienia. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu Granimex w Warszawie! Pragniemy, aby Państwa blaty kuchenne lub łazienkowe, posadzki z kamienia czy schody marmurowe na długo pozostały piękne i wyglądały jak nowe. Zadbamy o trwałość wszystkich wyrobów z granitu, marmuru, piaskowca i innych kamieni. Dlatego rekomendujemy stosowanie impregnatów do granitu i innych rodzajów kamienia. Proponujemy również zakup detergentów, delikatnych past nabłyszczających i innych produktów do pielęgnacji.

 5. TOMBET TOMASZ JURASZEK

  Polska

  Firma Tombet działa na lokalnym rynku od 22 lat. Oferujemy profesjonalne produkty kamieniarskie. Nasze przedsiębiorstwo oferuje materiał, a także wykończone wyroby budowlane, takie jak schody marmurowe, parapety kamienne, elewacje kamienne, blaty kamienne i inne produkty kamieniarskie. W stałej sprzedaży firmy również nagrobki oraz pomniki, a także galanteria nagrobkowa. Charakteryzujemy się profesjonalnym wykonaniem oraz dobrą pracą. Obsługujemy Bydgoszcz i Osielsko oraz całe województwo kujawsko-pomorskie.

 6. AKROPOL S.C

  Polska

  Akropol jest to firma zajmującą się kompleksową obsługą firm budowlanych, drogowych, zakładów kamieniarskich oraz klientów indywidualnych. Firma zapewnia fachowe doradztwo w zakresie projektowania oraz montażu kamienia naturalnego. W swojej ofercie posiada płyty surowe, polerowane, elementy kamienne formatowane oraz bloki granitowe importowane z Europy, Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Zakład wyposażony jest również w pełną linię technologiczną zawierającą wysokiej klasy maszyny oraz dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami.

 7. MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS

  Włochy

  Zlokalizowana w Pawie, firma Marmostil prowadzona przez Mancina Gino i Fietta Marinella zajmuje się obróbką marmuru. Przez wiele lat naszej działalności w sektorze zawsze cechowały nas wysokie umiejętności, doświadczenie i profesjonalizm. Marmostil specjalizuje się w rzemiośle nagrobkowym i proponuje szeroki wybór produktów w różnych zakresach cenowych, w różnej kolorystyce oraz tematyce. Nasza firma realizuje również zlecenia wysokiej jakości według projektu. Marmostil zajmuje się w szczególności kamieniami nagrobkowymi i marmurem.

 8. PIEDRA NATURAL RUBIO

  Hiszpania

  Firma Piedra Natural (kamień naturalny) RUBIO S.L. koncentruje swoją działalność na wydobyciu, produkcji, sprzedaży i dystrybucji rozwiązań dla budownictwa, architektury i dekoracji z kamienia naturalnego...

 1. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Hiszpania

  Projektowanie i produkcja form mozaikowych Trencadis. .Wielka różnorodność motywów, materiałów i kolorów... Trencadis marmur, ceramika, mozaika na ścianach i fryzach. Okładziny z ceramiki. Dekoracja Trencadis.

 2. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w eksporcie marmurów i granitów. Kremowy kość słoniowa, Dark Emperador, Light Emperador, Czerwony Alicante, Żółty Mares, Nero Marquina, Wapień Capri, Island Beige, Island Blue, Kremowy Valence.

 3. MALVUCCIO MARMI SRL

  Włochy

  Malvuccio Marmi jest firmą, która od 1975 roku z wielkim profesjonalizmem prowadzi działalność w dziedzinie przetwarzania, obróbki i eksportu na cały świat kamienia lawowego z Etny. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz bliska współpraca z wykwalifikowanymi fachowcami i architektami pozwala firme tworzyć dekoracje i elementy dekoracji o dużej wartości, które wzbogacą każde wnętrze dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi.

 4. DI FUCCI PINO E C. SNC

  Włochy

  Warsztat rodziny Fucci wyróżnia się rygorystyczną obróbką rzemieślniczą marmuru, granitu i lokalnego kamienia. Firma ma 60 lat doświadczenia: to Nicola Fucci jako pierwszy z rodziny mistrzowsko posługiwał się dłutem i młotem.

 5. MÁRMOLES CUESTA

  Hiszpania

  Nasza firma dba o modernizację swojego biznesu i proponuje wysokiej jakości usługi indywidualne a nawet wyłączność w dziedzinie wykańczania różnych obrabianych materiałów: marmury, granity, Silestone, Dekton, Compac. Jesteśmy niezwykle zaawansowani technologicznie, jeśli chodzi o maszyny, co pozwala nam na pracę z poszanowaniem najtrudniejszych nawet wymagań oraz na indywidualizację niektórych rodzajów wyrobów.

 6. MÁRMOLES PASVI S.L.

  Hiszpania

  Pasvi jest przedsiębiorstwem posiadającym doświadczenie... duże doświadczenie. Dwa pokolenia szlifierzy marmuru, dziesiątki lat, by poznać, odkryć i używać kamieni w każdym projekcie, każdej tendencji, każdego dnia. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marmuru, granitu, łupku, każdego rodzaju kamienia naturalnego, a także nowych materiałów, jak kwarc lub corian, między innymi.

 7. PIKA SRL

  Włochy

  Ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie obróbki kamienia lawowego i w wyborze surowców, zawsze bardzo wysokiej jakości, oto co pozwala nam stawić czoła nowym wyzwaniom, które stają przed nami i co pozwala nam zadowolić coraz bardziej wymagających klientów.

 8. CAMENA MARMI

  Włochy

  Od czterdziestu lat, jesteśmy do usług klientów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom i ich projektom i wykonując wszelkiego rodzaju prace, oferując im optymalną jakość, zwłaszcza dzięki nowatorskim i precyzyjnym maszynom, jeśli chodzi o produkcję wyrobów rzemieślniczych wykonanych z kamienia lawowego, białego kamienia wapiennego i szeroki wybór marmurów oraz granitów.

 9. ROMAGNO MARMI SRL

  Włochy

  Od 1947 roku opieramy nasz sukces na jakości, badaniach i innowacji, pomocy klientom, waloryzacji materiałów i na dużej skłonności do internacjonalizacji. Całość oparta na ścisłym poszanowaniu zasad etycznych naszego zawodu. Jesteśmy przedsiębiorstwem przemysłowym promującym i podkreślającym ducha rzemiosła. Wysoka jakość naszych produktów jest osiągana dzięki

 10. NI.PI. MAR SRL

  Włochy

  Firma NI.PI.MAR znajduje się w mieście Luni, w prowincji La Spezia, przy Via dei Laghi i sprzedaje marmur na skalę międzynarodową. W celu uzyskania wszelkich informacji lub prośbę o wycenę, prosimy kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +39 3395803874 lub e-mailem na adres nipimarmi@gmail.com

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Marmur - Import eksport

Liczba wyników

12 639 Przedsiębiorstwa