• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • marmur i kamień naturalny

Wyniki dla

Marmur i kamień naturalny - Import eksport

 1. KAMBET

  Polska

  Verified by europages badge

  KAMBET, z siedzibą w Jeleśni, działa od ponad 20 lat jako producent płytek lastrykowych / płytek podłogowych. Produkty są zgodne z polską normą PN-91/B-10130 oraz niemiecką normą DIN 18500. Do produkcji płytek firma używa mączki marmurowej w różnych kolorach oraz wysokiej jakości cementu portlandzkiego. Płytki przechodzą testy jakościowe. Produkty zostały już wykorzystane w setkach obiektów handlowych i usługowych. Oferujemy transport towarów zabezpieczonych styropianem i folią termokurczliwą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – KAMBET z Jeleśni.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 3. O.M.G. SRL OSSOLA MARMI E GRANITI

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.M.G. jest firmą działającą na skalę krajową i międzynarodową w branży kamieniarskiej, specjalizującą się w wydobyciu, obróbce i sprzedaży kamieni naturalnych z Val d'Ossola: marmuru palisandrowego, serizzo i beola. Wyposażenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz uliczne. Materiały pochodzące z naszych kamieniołomów przedstawiają różne żyły i kolory, które czynią je wyjątkowymi i odróżniają je od podobnych produktów sztucznych.

 4. ATELIER MARQUED

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ATELIER MARQUED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lastriko, terazyty. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, podłogi mozaikowe, restaurowanie marmuru, Marmur i kamień naturalny, odnawianie podłóg, i MOZAIKA artystyczna. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. MARBRERIE FRANÇOIS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MARBRERIE FRANÇOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach blaty kuchenne z marmuru, marmur wykładzinowy, i produkcja kabin prysznicowych. Ma siedzibę w Ath, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MONDIAL MARBRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MONDIAL MARBRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Septèmes-Les-Vallons, Francja.

 2. MÁRMOLES Y PIEDRAS POL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MÁRMOLES Y PIEDRAS POL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach kominki marmurowe. Ma siedzibę w Eivissa (illes Balears), Hiszpania.

 3. MENEGONI SRL MARMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MENEGONI SRL MARMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach kamień, obróbka marmurów i granitów, podłoga, i wykładanie. Ma siedzibę w Chambave, Włochy.

 4. HAID-TEC® GEPRÜFTE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAID-TEC® GEPRÜFTE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Rottenacker, Niemcy.

 5. HEINZ SCHNORPFEIL BAUSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINZ SCHNORPFEIL BAUSTOFF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Treis-Karden, Niemcy.

 1. NIKOLAUS MÜLLER KALKWERK-NATURSTEINWERKE GMBH U. CO KG AHÜTTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIKOLAUS MÜLLER KALKWERK-NATURSTEINWERKE GMBH U. CO KG AHÜTTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Üxheim, Niemcy.

 2. HOFMANN & RUPPERTZ KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOFMANN & RUPPERTZ KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Flörsheim, Niemcy.

 1. S.G.N. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma S.G.N. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach biuro designerskie. Ma siedzibę w Carrara, Włochy.

 2. KS CUTTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KS CUTTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

 3. GIORGI MARMI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIORGI MARMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, umeblowanie, szlifierze marmuru, Marmur i kamień naturalny, i podłoga. Ma siedzibę w Carrara, Włochy.

 4. SCHERUHN INDUSTRIE-MINERALIEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHERUHN INDUSTRIE-MINERALIEN GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 5. BERWILIT - WITTGENSTEINER BLÄHSCHIEFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERWILIT - WITTGENSTEINER BLÄHSCHIEFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 6. KARIAMARBLE

  Turcja

  Po wieloletnim okresie odgrywania wiodącej roli w branży transportu, utworzyliśmy Yüce Transportation w 2012 roku aby dostosować się do zmieniających się uwarunkowań na świecie. W 2018 roku, założyliśmy Karia Marble Ltd. Co. by być pionierem w sektorze marmuru. Dzięki naszemu zespołowi projektowemu tworzymy najnowocześniejsze wzory, przeznaczone dla Twoich pomieszczeń mieszkalnych. Pracujemy nad projektami z myślą o spełnieniu potrzeb naszego klienta. Nasi klienci mogą dokonywać wyboru w szerokim asortymencie produktów z fabryk naszego dostawcy. W efekcie, dostarczamy do każdeo zakątka świata wyjątkowe piękno Anatolii, zarówno w postaci rafinowanej, jak i nie. Nasza oferta obejmuje: •Bloki, Płyty i Płytki marmurowe •Bloki, Płyty i Płytki z trawertynu •Bloki, Płyty i Płytki onyksowe •Bloki, Płyty i Płytki wapienne •Mozaiki, Split Face, •Wzornictwo architektoniczne zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie produktowej! Nasza praca zaczyna się od starannego projektowania, a nasz wyspecjalizowany personel monitoruje cały proces. Jesteśmy w bliskim kontakcie z naszymi klientami na każdym etapie procesu. Naszą misją jest poszerzanie horyzontów w branży i dodanie wdzięku Twoim strefom komfortu, dzięki pasji naszych pracowników i technice. Chodzi o wyjście naprzeciw wymaganiom nieustannie rozwijającego się rynku poprzez szczegółowy i kompleksowy projekt, wybór, a także procesy produkcji i o dostarczenie naszego bogatego asortymentu wyrobów wysokiej jakości za granicę, dzięki umiłowaniu naszej pracy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 7. THOMASTONE

  Francja

  Od 4 pokoleń, szlifiernia marmuru THOMASTONE zajmuje się obróbką kamienia naturalnego, marmuru i granitu. Z siedzibą w Mondelange w departamencie Moselle, firma THOMASTONE specjalizuje się w dziedzinie budowli inżynierskich oraz wewnętrznych i zewnętrznych rozwiązań przestrzennych z kamienia. Działalność firmy jest adresowana do firm i osób prywatnych poprzez zindywidualizowane usługi, jak urządzanie wnętrz używając kamieni naturalnych: kuchnie, łazienki, blaty kuchenne, parapety, posadzki z płyt, schody, meble z kamienia oraz urządzenia zewnętrzne: tarasy, schody, alejki, płoty, palisady, meble ogrodowe. Thomastone proponuje Państwu nową gamę ekskluzywnych produktów (PARCLOS): elementy budowlane dowolnie regulowane z kamienia do wykonywania palisad, mebli, obudowy basenów... Bezpłatne analizy i kosztorysy spersonalizowane na życzenie (z projektem 3D, pomiary, szkice AUTOCAD). Strefy działania: Moselle, Meurthe et Moselle, Nancy, Metz, Longwy, Luksemburg, Francja.

 8. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turcja

  MEKMAR jest najlepszym w Turcji dostawcą tureckiego trawertynu i tureckiego marmuru. MEKMAR posiada fabrykę trawertynu, fabrykę białego marmuru i zakład wyrobu małej mozaiki. Od 2002 roku Mekmar produkuje we własnych zakładach najlepszy w Turcji naturalny kamień do podług i posadzek, naturalny kamień do okładzin i naturalny kamień do zastosowań zewnętrznych. Możemy wyprodukować artykuły specjalnych rozmiarów i dostarczyć je do wskazanego miejsca. Produkujemy trawertyn szlifowany i polerowany oraz polerowany marmur, jak również układanki francuskie z trawertynu i mozaiki, a także zlewy i umywalki. Nasze główne kategorie produktów to: trawertyn, trawertyn turecki, płytki trawertynowe, trawertynowe płyty na posadzki i podłogi, blaty trawertynowe, umywalki trawertynowe, profile trawertynowe, ukośniki trawertynowe, stopnie trawertynowe, trawertynowe płyty chodnikowe, płyty marmurowe na posadzki i podłogi, biały marmur, beżowy marmur, wyroby z beżowego marmuru Emperador.

 1. CARRIÈRE MERCIER

  Belgia

  Firma Carrière Mercier zajmuje się głównie obróbką niebieskiego wapienia zwanego "Petit Granit z Condroz" i niektórych rodzajów marmuru. Materiały budowlane wytwarzane w kamieniołomie są przeznaczone dla przedsiębiorstw budowlanych, niezależnych przedsiębiorców oraz osób prowadzących samodzielną działalność gospodarczą, pragnących zbudować lub wyremontować budynki (zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz), budowle i zabytki. Materiały budowlane dostarczane przez kamieniołom są wykonywane na zamówienie i na miarę.

 2. FRANCEPIERRE PARIS

  Francja

  Kamienie z Dordonii - Kamienie z Perigord - Kamienie z Burgundii. Wapień naturalny z Dordonii na płytky posadzkowe, schody, krawężniki i obrzeża, bruk, klady, płytki podłogowe, okładziny, formir, gruz, progi, parapety, zwieńczenia, filary, kominki...Kamień z Dordonii, Prawdziwy kamień naturalny z Montagnac d'Auberoche B1 i B2 (kamień z Perigord) do podłóg i posadzek wewnętrznych i zewnętrznych, aby na nowo odkryć niuanse i patyny przeszłości w architekturze francuskiej. Prawdziwy kamień z Montagnac d'Auberoche nie boi się mrozu. Niczym tęcza barw, kamienie naturalne o delikatnych, subtelnych, intensywnych i trwałych odcieniach. Jasny beż, Ciemny brąz, Wanilia, Kasztan, Cappuccino, Greige, Taupe, Umber, Bąz, Orzech laskowy, Jasny kasztan, Niebieski, Szary, Jesion, Bayadere. Kamieniołom w Montagnac d'Auberoche. Kamieniołom odkrywkowy na złożu Limeyrat. NAJWYŻSZA "jakość/cena" kamieni naturalnych z Francji, kamieni twardych z Dordonii do najpiękniejszych podłóg w starym stylu z kamieni naturalnych z Francji. Francuski kamień naturalny. Przyjdź i dokryj wszystkie nasze modele kreacji i wznowień z kamienia naturalnego z naszych francuskich kamieniołomów i fabryk.

 3. MERO STONES

  Turcja

  Firma Merostones została założona w Denizli, centrum przemysłu obróbki trawertynu w Turcji, w 2006 roku, aby dostarczać produkty z kamienia naturalnego takie jak płyty i płytki z trawertynu, marmuru i wapienia oraz produkty powiązane. Merostones jest także firmą eksportową dla kilku z najlepszych producentów i właścicieli kamieniołomów w Turcji będącą z nimi w ścisłej współpracy. Jeśli płytki, płyty chodnikowe, mozaiki, schody, okładziny basenowe z trawertynu, wapienia i marmuru są tym, czego poszukujecie, trafiliście pod właściwy adres.

 4. BELLOTTO POSE SNC DI DANIELE BELLOTTO & C.

  Włochy

  Bellotto Pose zajmuje się układaniem płytek i okładzin w sektorze budownictwa mieszkaniowego; wykonuje wykończenia elewacji w budynkach użyteczności publicznej: stołówki, szpitale, kościoły, biura; budynkach prywatnych: mieszkanie, dom, willa; lub handlowych: salony koncesjonerów, placówki agencyjne, sklepy, biura, hotele, restauracje. Firma specjalizuje się w układaniu różnego typu materiałów: ceramika, mozaiki, marmur, kamień naturalny i sztuczny, porfir, kostka brukowa. Za granicą prowadzi działalność w Afryce Północnej, Azji i krajach Unii Europejskiej.

 5. EUROTHERM GMBH

  Niemcy

  Oprócz grzejników z kamienia naturalnego (marmur, granit lub inne kamienie naturalne) firma oferuje także promienniki podczerwieni w lekkiej konstrukcji (tzw. panele grzewcze na podczerwień) wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1, 0 mm. Specjalna powłoka powierzchniowa zapewnia optymalne promieniowanie cieplne. Ze względu na stopień ochrony IP44 elementy grzewcze na podczerwień mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych. Innym innowacyjnym produktem jest szklany promiennik podczerwieni, który dzięki eleganckiemu i równomiernemu wzornictwu idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Prosta ramka montażowa pozwala na montowanie grzejników zarówno na ścianie, jak i na suficie. Do zastosowań przemysłowych firma oferuje specjalne lampy wysokotemperaturowe. Są one szczególnie odpowiednie do ogrzewania dużych powierzchni, obszarów produkcyjnych i magazynowych lub obiektów publicznych i kościołów. Nadaje się również do dużych tarasów.

 6. MSG GRANIT

  Polska

  Zakład kamieniarski MSG Granit należy do elity kamieniarzy w województwie podlaskim. Z jego usług korzystają osoby z najdalszych krańców regionu a nawet z całego kraju. Usługi kamieniarskie stoją tu na bardzo wysokim poziomie, tak samo z resztą jak surowiec, z którego się tu korzysta. Do dyspozycji klientów jest tu granit, marmur, konglomerat i kilka innych. Oferta zakładu kamieniarskiego MSG Granit podzielona została na trzy główne działy. Pierwszym z nich jest architektura cmentarna i wszystko, co z nią związane (nagrobki, pomniki, ozdoby). Kolejną ofertę stanowią elementy wykończenia wnętrz (parapety, blaty łazienkowe, blaty kuchenne i tym podobne). Ostatnią część ofert stanowią schody, wykonywane są one z marmuru lub granitu z tym, że schody marmurowe ze względu na właściwości marmuru wykonywane są wyłącznie wewnątrz budynków. Tak w ogromnym skrócie wygląda oferta zakładu kamieniarskiego MSG Granit, jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy na stronę firmową.

 7. HB POLSKA. SP. Z O.O.

  Polska

  W ofercie firmy znajdą Państwo wiele rodzajów kamieni naturalnych, marmury, granity, kwarcyty, trawertyny, płytki elewacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, płytki na podjazdy, chodniki. Ofertę naszej firmy kierujemy do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim firm budowlanych, kamieniarskich, architektów, projektantów i prywatnych inwestorów. Firma HB-Polska oferuje unikalną kolekcję marmurów i wapieni, jak Belgian BlueStone, Chambolle czy Pietra dei Medici; jest również dystrybutorem kwarcytów HanStone oraz Caesarstone. Nasze własne zaplecze produkcyjne w Belgii pozwala realizować wiele ekskluzywnych wykończeń z kamienia naturalnego.

 8. ART GRANIT

  Polska

  Art Granit - producent granitu ze Strzegomia, specjalizujący się w wytwarzaniu oryginalnych wyrobów z kamienia. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo solidne oraz ładnie wykończone produkty z kamieni takich jak między innymi granit, czy piaskowiec. Surowce, które wykorzystujemy w procesie produkcyjnym cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, chemicznymi, fizycznymi, a także wyglądają bardzo stylowo. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że nasze realizacje charakteryzują się znakomitym efektem wizualnym, który sprawia że klienci są zadowoleni. To co wyróżnia naszą firmę na tle innych to: profesjonalne podejście do każdego klienta i zamówienia, wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej, szybka realizacja zamówień. Jako Art Granit - producent granitu, posiadamy doskonałą znajomość branży, która potwierdzona jest wieloma certyfikatami. Posiadamy wartościowe kontakty z renomowanymi dostawcami oraz partnerami. Pragniemy zaprosić do współpracy firmy projektujące, które chciałyby wspólnie z nami zapewniać klientom kompleksową oraz fachową obsługę. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie ciekawe wpisy dotyczące między innymi renowacji i zabezpieczania kamienia oraz wyrobów z niego tworzonych.

 9. MARWEN G.W.

  Polska

  Firma MARWEN szczyci się wieloletnią tradycją. Od początku naszego istnienia stawialiśmy na rozwój oraz jakość oferowanych produktów. Przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie, poszerzaliśmy nasz asortyment i wyposażaliśmy zakład w najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki specjalistycznym urządzeniom, jakie posiadamy i cykliczności dostaw surowca, nasz zakład jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i życzeniom klienta. Realizujemy: - schody kamienne (marmurowe, granitowe) - kominki, obudowy kominków - posadzki - łazienki, blaty łazienkowe - kuchnie, blaty kuchenne - elewacje - kościoły - elementy dekoracyjne z kamienia (fontanny, stoliki, wazony).

 10. GRANITLUX

  Polska

  Nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma kamieniarska. Wyróżnia nas mnogość gotowych nagrobków. Tak szeroki wybór ma też przełożenie na duży wachlarz cen - choć jesteśmy w stanie wykonać najbardziej luksusowe nagrobki, nasze ceny zaczynają się od zaledwie 1800 zł. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej luksusowe nagrobki, w bardzo atrakcyjnych cenach, zapewniamy Państwu szybkie terminy realizacji zlecenia, jak również dowóz i montaż, które w promieniu do 200 kilometrów od naszych punktów są darmowe. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko nagrobki granitowe. Oferujemy wykonanie pomników również z różnych gatunków marmuru, piaskowca czy łupku. Oprócz wykonywania pomników zajmujemy się także przygotowaniem fotografii nagrobnych oraz tworzeniem krzyży nagrobnych i wizerunków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oprócz przygotowania pomników, realizujemy także zamówienia na wykonanie fotografii oraz napisów nagrobnych z brązu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Marmur i kamień naturalny - Import eksport

Liczba wyników

11 407 Przedsiębiorstwa