• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • marmur - maszyny do cięcia marmuru

Wyniki dla

Marmur - maszyny do cięcia marmuru - Import eksport

 1. LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach materiały ścierne do marmuru. Ma siedzibę w Venegono Superiore, Włochy.

 2. GMS MERMER MAKINALARI SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Firma GMS MARBLE została założona w Konyi w 1995 r. Zaczynając swoją działalność od produkcji pantografów do grawerki i klasycznych maszyn do cięcia wodą, GMS Marble szybko rozwinęła się i dodała do gamy produktów ukosowarki, maszyny do kalibracji, maszyny do rozdzielania poziomego i automatyczne szlifierki taśmowe. GMS Marble prowadzi produkcję w zakładzie o powierzchni 1500 m2 zgodnie z mottem ‘Nasza jakość jest naszą gwarancją.’ i eksportuje swoje towary na Daleki Wschód od 2001 r.

 3. IBEHI,S.L.

  Hiszpania

  Firma IBEHI,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lastriko, terazyty. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, tablice elektryczne, doradztwo w dziedzinie automatyzacji przemysłowej, Ceramika budowlana, i Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Tomelloso, Hiszpania.

 4. GIRLANDA F.LLI SRL

  Włochy

  Firma GIRLANDA F.LLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Grezzana, Włochy.

 5. DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S.

  Turcja

  Firma DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach krajarka do marmuru, i Supplies for marble quarries. Ma siedzibę w Afyon, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TONDELLI ERO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma TONDELLI ERO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Marmur - maszyny do cięcia marmuru, budownictwo, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i podłoga. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 2. EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI

  San Marino

  Firma EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach frezy mostkowe, i okrawarka. Ma siedzibę w San Marino, San Marino.

 3. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Turcja

  Firma TOKSEL MAKINA LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE

  Turcja

  Firma KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 1. ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY

  Turcja

  Firma ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach polerki do marmurów, granitów i kamieni, maszyny do ukosowania, i piły do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI

  Włochy

  Firma DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach Krajarki do marmuru, piły brzeszczotowe i wielobrzeszczotowe do marmuru granitu i kamienia, materiały ścierne do granitu, Krajarki do marmuru, i szlifierki trzpieniowe do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Cagliari, Włochy.

 1. SELLA GASTONE SNC

  Włochy

  Firma SELLA GASTONE SNC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Cassola, Włochy.

 2. DONATONI MACCHINE SRL

  Włochy

  Firma DONATONI MACCHINE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach maszyny sterowane numerycznie, i frezery do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Domegliara, Włochy.

 3. ABUJARDAR

  Hiszpania

  Firma ABUJARDAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Konserwacja dróg, plaż i tras narciarskich - wyposażenie i sprzęt, maszyny do groszkowania, i groszkowanie. Ma siedzibę w Borriol, Hiszpania.

 4. LUQUE MACHINES

  Francja

  Firma LUQUE MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach frezarki, frezarka cnc, frezarki do drewna, i konserwacja maszyn. Ma siedzibę w Brignais, Francja.

 5. HERSEN S.L.

  Hiszpania

  Firma HERSEN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krajarki do marmuru. Jest również obecna w dziedzinach Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Moncada, Hiszpania.

 6. CO.ME.S. SRL

  Włochy

  Firma CO.ME.S. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki trzpieniowe do marmuru granitu i kamienia, i szlifierki do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Fornacette-Calcinaia, Włochy.

 7. GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E.

  Grecja

  Firma GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia diamentowe do obróbki marmuru, granitu i kamienia, ogłoszenia gospodarcze, i Odbudowa maszyn. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 8. MASER

  Hiszpania

  Firma MASER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach środki chemiczne dla budownictwa, narzędzia dla budownictwa, i marmur. Ma siedzibę w Algete, Hiszpania.

 1. GUILIN SUNSHINE SUPERHARD MATERIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUILIN SUNSHINE SUPERHARD MATERIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Guilin, Chiny.

 2. MEGA DIAMOND , TR

  Turcja

  Firma MEGA DIAMOND , TR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach diamond wires, i piły i drut diamentowy do rozbiórek. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. PROMAK

  Bułgaria

  Firma PROMAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach Diamenty szlifowane, i Diamenty szlifowane. Ma siedzibę w Kazanlak, Bułgaria.

 4. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Torf - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Torf - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Deutschfeistritz, Austria.

 5. INDUSTRIAS GROMAZ S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS GROMAZ S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Tomelloso-Ciudad Real, Hiszpania.

 6. SET MAKINA

  Turcja

  Firma SET MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. TECH.SE.CO. SRL

  Włochy

  Firma TECH.SE.CO. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Lucca, Włochy.

 8. EUROPLANET SRL

  Włochy

  Firma EUROPLANET SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w CARRARA, Włochy.

 9. ZIBETTI GIUSEPPE & C. SNC

  Włochy

  Firma ZIBETTI GIUSEPPE & C. SNC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Jest również obecna w dziedzinach żuraw naścienny. Ma siedzibę w Caravaggio, Włochy.

 10. AUDI

  Hiszpania

  Firma AUDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Premia De Dalt, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo