• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • marcepan

Wyniki dla

Marcepan - Import eksport

 1. CARAMBELLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CARAMBELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, preparaty do wyrobów cukierniczych, barwniki, Barwniki spożywcze, formy, foremki do biszkoptów, foremki do ciastek, Przybory kuchenne, i dekoracje cukiernicze. Ma siedzibę w Fondettes, Francja.

 2. HWB NUSSWELT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HWB NUSSWELT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, Opakowania, migdały, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia, nasiona szyszki sosnowej, Marcepan, i chrupki. Ma siedzibę w Husum, Niemcy.

 3. SOLGI

  Hiszpania

  SOLGI produkuje szeroką gamę farszów i nadzień do ciast i wypieków, z kandyzowanym żółtkiem jaja, konfiturą mleczną, wszelkiego rodzaju crocantis (karamelizowane suszone owoce), żelami, masy z owoców suszonych (touron w masie, praliny z migałów, praliny z orzeszków laskowych, masa migdałowa). Pracujemy po to, aby ułatwiać pracę naszych klientów, dostarczając im produkty już gotowe do użytku.

 4. NAPOLI MARZIPAN

  Włochy

  Firma NAPOLI MARZIPAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby czekoladowe. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, produkty do dekoracji ciast, Biszkopty, i marcepan. Ma siedzibę w Melito ( Napoli), Włochy.

 5. SÜSS & LECKER BEATRIX NEEGE E.K.

  Niemcy

  Firma SÜSS & LECKER BEATRIX NEEGE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SILLY BELGIUM SA/NV

  Belgia

  Firma SILLY BELGIUM SA/NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasta - półwyroby. Jest również obecna w dziedzinach marcepan, i culinary decoration using pralines and chocolate. Ma siedzibę w Jette, Belgia.

 2. KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nugat. Jest również obecna w dziedzinach marcepan, i czekolada. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 3. MACLEAN ALMENDRAS HELLÍN SL

  Hiszpania

  Firma MACLEAN ALMENDRAS HELLÍN SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach migdały, i okruchy migdałów. Ma siedzibę w Hellín, Hiszpania.

 4. RUTH GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma RUTH GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy i formy do wypieków. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Marcepan, Opakowania papierowe i tekturowe, Barwniki spożywcze, czekolada, i Marcepan. Ma siedzibę w Bochum-Wattenscheid, Niemcy.

 5. ZUCKERSUCHT GMBH

  Niemcy

  Firma ZUCKERSUCHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Cukier, Kakao i czekolada, Cukier, Kakao i czekolada, czekolady, i marcepan. Ma siedzibę w Aschheim, Niemcy.

 1. J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Nugat, i Nugat. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 2. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Nugat, Nugat, czekolada, i migdały. Ma siedzibę w Stockelsdorf, Niemcy.

 1. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Niemcy

  Firma ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby czekoladowe, Cukierki z karmelem, dekoracje z marcepanu, Wyroby czekoladowe, kłódki, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Weilbach, Niemcy.

 2. RENSONNET

  Belgia

  Firma RENSONNET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach owoce z marcepana, marcepan, sweets, i dekoracje z marcepanu. Ma siedzibę w Welkenraedt, Belgia.

 3. FRISCHMANN - MARZIPAN GMBH

  Niemcy

  Firma FRISCHMANN - MARZIPAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, Marcepan, dekoracje z marcepanu, czekolada, i likiery. Ma siedzibę w Bad Liebenzell, Niemcy.

 4. PATISWISS AG

  Szwajcaria

  Firma PATISWISS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach chrupki, ciasto migdałowe, i marcepan. Ma siedzibę w Gunzgen, Szwajcaria.

 5. PÉCHÉS GOURMANDS

  Francja

  Firma PÉCHÉS GOURMANDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasteczka suche, słone i słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, SŁODYCZE, Marcepan, Biszkopty, SŁODYCZE, i Marcepan. Ma siedzibę w Six Fours Les Plages, Francja.

 6. CREADES

  Belgia

  Firma CREADES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Wyroby cukiernicze, wyroby piekarskie, marcepan, i preparaty do lodów. Ma siedzibę w Beernem, Belgia.

 7. TRIAS GALETES-BISCUITS

  Hiszpania

  Firma TRIAS GALETES-BISCUITS, roku i działającą w sektorze Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Marcepan, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, herbatniki, i fabryka herbatników. Ma siedzibę w SANTA COLOMA DE FARNERS - GIRONA, Hiszpania.

 8. LES MAITRES CONFISEURS

  Belgia

  Firma LES MAITRES CONFISEURS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Biszkopty, Biszkopty, cukierki, marcepan, i wafelki. Ma siedzibę w Kampenhout, Belgia.

 1. BACKTRAUM

  Niemcy

  Firma BACKTRAUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Mrożonki, Marcepan, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Ryby, Mrożonki, Marcepan, i Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Ma siedzibę w Eggenthal, Niemcy.

 2. CAFE-KONDITOREI - SECKAUER LEBKUCHEN - REGNER GMBH & CO KG

  Austria

  Firma CAFE-KONDITOREI - SECKAUER LEBKUCHEN - REGNER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze przemysłowe, Kakao i czekolada, Wyroby czekoladowe, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Wyroby cukiernicze przemysłowe, Kakao i czekolada, Wyroby czekoladowe, i Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe. Ma siedzibę w Seckau, Austria.

 3. SCHELSHORN-FOODLINE

  Niemcy

  Firma SCHELSHORN-FOODLINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Suszone owoce, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Marcepan, Ryby, Suszone owoce, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i Marcepan. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 4. WIEBOLD CONFISERIE GMBH &CO KG

  Niemcy

  Firma WIEBOLD CONFISERIE GMBH &CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Cukier, Kakao i czekolada, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Cukier, i Kakao i czekolada. Ma siedzibę w Elmshorn, Niemcy.

 5. MOLL MARZIPAN GMBH

  Niemcy

  Firma MOLL MARZIPAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach dekoracje z marcepanu, pâtes royales, i chrupki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. HANSE BONBON GMBH

  Niemcy

  Firma HANSE BONBON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Marcepan, Cukier, Ryby, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Marcepan, i Cukier. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

 7. MARZIPANSTUDIO RIEGER

  Niemcy

  Firma MARZIPANSTUDIO RIEGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Cukier, Kakao i czekolada, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Cukier, i Kakao i czekolada. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. ADORATIO SCHOKOLADENKUNST NASCHWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ADORATIO SCHOKOLADENKUNST NASCHWERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Cukier, Kakao i czekolada, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Cukier, i Kakao i czekolada. Ma siedzibę w Struppen Ot Thürmsdorf, Niemcy.

 9. CONFISERIE ISABELLA KARL BLÖCHL

  Austria

  Firma CONFISERIE ISABELLA KARL BLÖCHL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marcepan. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Cukier, Kakao i czekolada, Wyroby czekoladowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Cukier, Kakao i czekolada, i Wyroby czekoladowe. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 10. MAISTER KG

  Austria

  Firma MAISTER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Marcepan, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Wyroby cukiernicze, Ryby, Marcepan, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Waidhofen An Der Thaya, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo