• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • manometry

Wyniki dla

Manometry - Import eksport

 1. RIEGLER & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG od ponad 80 lat jest innowacyjnym partnerem w dziedzinie sprężonego powietrza i pneumatyki, a obecnie jednym z największych dostawców w tym sektorze w Niemczech. Asortyment produktów obejmuje m.in. urządzenia do konserwacji, wbudowane regulatory ciśnienia i filtry, specjalny olej pneumatyczny, urządzenia do pomiaru ciśnienia i temperatury, zawory i urządzenia zamykające, zawory kulowe bezpieczeństwa, cylindry, zabezpieczenia przed pęknięciem węża, zawory bezpieczeństwa, elementy techniki próżniowej, szybkozłącza i sprzęgi bezpieczeństwa, tłumiki, złączki i złącza, bębny na węźe, uchwyty na węże, węże, dmuchawy, dysze bezpieczeństwa i akcesoria. Ponad 35.000 produktów od A jak akcesoria do Z jak zawór. Innowacją jest program RIEGLER SAFETY z elementami istotnymi dla bezpieczeństwa i energooszczędności. Ponadto RIEGLER oferuje gotowe do zainstalowania rozwiązania systemowe i zespoły indywidualne, będąc partnerem w zakresie złożonych wymagań. Proste, wygodne i niezawodne rozwiązania z gwarancją fachowych porad, koncepcji, inżynierii i realizacji prób.

 2. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy znanym niemieckim dostawcą systemów technologii płynów i komponentów z naciskiem na hydraulikę i pneumatykę. W tych obszarach oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistyczne. Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają nasze kompetencje już od ponad 70 lat. Kompetentni pracownicy w zakresie: sprzedaży i logistyki, składowania palet i regałów z ponad 50.000 pozycjami, produkcji węży i ścisłej współpracy z dużymi partnerami logistycznymi umożliwiają nam szybkie przetwarzanie zamówień i dostarczanie wysokiej wydajności.

 3. CIC - KLAUS CZERWONKA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako usługodawca i dostawca zorientowany na klienta oferujemy szeroką i efektywną gamę usług. W obszarach naszej działalności pełnimy rolę interfejsu pomiędzy wymaganiami rynku a możliwościami nowoczesnych procesów produkcyjnych. Doradztwo, pośrednictwo, handel, a także produkcja – naszym celem jest zapewnienie optymalnego rozwiązania dla indywidualnych zadań. Opieramy się na niezbędnych wartościach, takich jak partnerstwo, rzetelność, otwartość i uczciwość, troska o bezpieczeństwo, ochrona środowiska i oszczędne korzystanie z zasobów. Jesteśmy również świadomi naszej odpowiedzialności społecznej i angażujemy się, szczególnie lokalnie, w popieranie sztuki, kultury i społeczności. Zainspiruj się naszym szerokim asortymentem siłowników pneumatycznych - dwustronnego działania, jednostronnego działania i standardowych. Nasza oferta obejmuje również siłowniki teleskopowe i beztłoczyskowe siłowniki liniowe. Potrzebujesz specjalnych rozwiązań? Mamy również siłowniki elektromagnetyczne, teleskopowe siłowniki pneumatyczne i siłowniki przeciwobrotowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o siłowniki do wiertarek, siłowniki specjalne ze stali nierdzewnej czy też pneumatyczne siłowniki typu tandem – u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. W branży motoryzacyjnej, inżynierii mechanicznej lub technologii medycznej jesteśmy po Twojej stronie jako eksperci w zarządzaniu projektami. Kompetencjami i doświadczeniem wspieramy zarządzanie rozruchem projektu, zapewnianie jakości i zarządanie łańcuchem dostaw.

 4. HPS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HPS Solutions posiada certyfikat ISO 9001: 2015 i jest uznanym, specjalistycznym hurtownikiem oraz dostawcą usług w zakresie technologii płynów i gazów. Skupiamy się na sprzedaży precyzyjnych elementów, takich jak kształtki rurowe i zawory wykonane ze stali nierdzewnej lub wyższej jakości stopów specjalnych, takich jak Hastelloy, Super-Duplex, Inconel, tytan i wiele innych. Jako specjaliści w zakresie poszczególnych komponentów i podzespołów - z ponad 30-letnim doświadczeniem praktycznym - jesteśmy niezawodnym partnerem w wielu branżach. Nasza filozofia polega na tym, że asortyment produktów jest niezależny od producenta, gwarantuje najlepszą dostępność po cenach rynkowych. Z naszej centrali w Monachium obsługujemy znanych klientów z dziedziny przemysłu, badań i rozwoju na całym świecie, oferując około 35.000 magazynowanych produktów wysokiej jakości i kompletnych rozwiązań w zakresie oprzyrządowania. Zamów swoją próbkę już dziś!

 5. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BDSENSORS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. KROHNE MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KROHNE oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie aparatury do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury oraz do analizy procesów. Firma KROHNE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy, powstała w 1921 roku i obecnie zatrudnia na całym świecie ponad 3700 pracowników.

 3. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Blachy - rury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, złączki ze stali nierdzewnej, Zawory sterowane elektrycznie, Akcesoria przewody rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, opaski dociskowe, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 4. TOPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOPA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Manometry. Ma siedzibę w Hohenpeißenberg, Niemcy.

 5. BOURDON HAENNI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOURDON HAENNI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manometry. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Termometry, manometry ciśnienia zwrotnego, i pomiar temperatury. Ma siedzibę w Stockach, Niemcy.

 1. BART

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BART, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Manometry, Złączki rurowe żelazne, Termometry, regulatory ciśnienia do przyrządów mierniczych i precyzyjnych, przyrządy do regulacji i kontroli temperatury, Zawory do rurociągów przemysłowych, termometry, i Manometry. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. MIKRO-MESS-GESELLSCHAFT MIT MESSTECHNIK FÜR DEN UMWELTSCHUTZ M.B.H.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIKRO-MESS-GESELLSCHAFT MIT MESSTECHNIK FÜR DEN UMWELTSCHUTZ M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki. Jest również obecna w dziedzinach Manometry, differential pressure switches, Czujniki różnicy ciśnień, czujniki ciśnienia, i Manometry. Ma siedzibę w Lehrte, Niemcy.

 1. SIRAG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SIRAG AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Manometry. Ma siedzibę w Steinhausen, Szwajcaria.

 2. TECNOTRADE MAG. WOLFRAM KERBL

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TECNOTRADE MAG. WOLFRAM KERBL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Manometry. Ma siedzibę w Garsten, Austria.

 3. ANWIK

  Polska

  Polski producent separatorów membranowych. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od 1997 i jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy produkcję polskich separatorów membranowych. Poznaj naszą ofertę lub skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz jaki separator membranowy dobrać do swoich potrzeb. Oferujemy urządzenia wykorzystywane w przemyśle chemicznym, spożywczym, petrochemicznym, górniczym oraz papierniczym. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju separatorów membranowych, a także osprzętu wykorzystywanego do instalacji aparatury pomiarowej i regulacyjnej. Nasza oferta obejmuje również aparaturę pomiarową i regulacyjną. Zajmujemy się również remontami układów separator membranowy – przyrząd pomiarowy naszego wykonania, jak i innych marek. W przypadku braku możliwości remontu, doradzimy jaki separator membranowy najlepiej dobrać do układu, by przedłużyć jego żywotność.

 4. WÖHLER GMBH

  Niemcy

  Od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1932 roku firma Wöhler jest nastawiona na projektowanie i produkcję własnych produktów Made in Germany. Wöhler Messgeräte Kehrgeräte GmbH jest częścią Wöhler Unternehmensgruppe. Nasze innowacyjne urządzenia reprezentujące technikę czyszczenia, wykonywania pomiarów oraz inspekcji wideo są nie tylko idealnymi narzędziami dla firm specjalizujących się w tych dziedzinach. Ułatwiamy naszym klientom codzienną pracę również poprzez bogatą ofertę usług serwisowych i szkoleń.

 5. BHU "FART"

  Polska

  Szanowni Państwo! Firma „FART” to znana i ceniona firma specjalizująca się w dostarczaniu aparatury kontrolno - pomiarowej. W swojej ofercie posiadamy: - Manometry zwykłe Ø40; Ø50; Ø63; Ø100; Ø160 - Manometry glicerynowe Ø40; Ø50; Ø63; Ø100; Ø160 - Kurki manometryczne mosiężne fig. 525 i fig.528 - Termometry bimetaliczne Ø63; Ø100 - Termo-manometry WP80R/T. Współpracujemy z wieloma dostawcami, aby zawsze móc przedstawić Państwu najlepszą możliwą ofertę. Dzięki znacznemu powiększeniu naszej powierzchni magazynowej możemy dostarczyć dużą część powyższych wyrobów „od ręki”. Ponadto oferujemy także: • Manometry specjalistyczne; • Manometry i przetworniki z separatorami i kapilarami; • Manometry różnicowe; • Termometry manometryczne; • Termometry przemysłowe szklane. Jesteśmy również generalnym dystrybutorem firmy MARSH BELLOFRAM na rynki Europy środkowo - wschodniej. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia takie, jak: • Regulatory ciśnienia; • Przetworniki; • Pozycjonery; • Cylindry przeponowe; • Termo - pary; Czujniki; • Liczniki; • Części zamienne i wiele, wiele innych. Zapraszam do odwiedzenia strony www.manometr.pl w celu zapoznania się z oferowanym asortymentem. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Z poważaniem Robert Siemiński

 6. ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ

  Polska

  Zakład Hydrauliki Siłowej jest prywatną firmą usługowo-handlowo-produkcyjną powstałą w 1999 roku, z siedzibą w Kobylance w województwie zachodniopomorskim. Od początku naszej działalności realizujemy usługi w zakresie produkcji i napraw elementów hydrauliki siłowej. Zajmujemy się naprawą części i podzespołów maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych i innych. Naszą główną specjalizacją jest produkcja cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych oraz nurnikowych o szerokim zakresie średnic i skoków. Produkujemy siłowniki o średnicach zarówno tych najbardziej popularnych jak i tych, które wykonywane są tylko i wyłącznie pod indywidualne zamówienie klienta. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowników biorących udział przy produkcji każdego siłownika. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonania wszystkich elementów, z których składa się siłownik, oraz używamy wysokiej jakości materiałów.

 7. G. LUFFT MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Lufft Mess- und Regeltechnik GmbH projektuje i produkuje profesjonalne komponenty i systemy stosowane w monitoringu klimatu i środowiska. Instytuty meteorologiczne i urzędy do spraw środowiska, jak również przedsiębiorstwa zajmujące się wyposażeniem budynków oraz dostawcy energii doceniają precyzyjne pomiary jakości powietrza. Wysokie wymagania jakościowe znalazły odzwierciedlenie w uruchomieniu własnego laboratorium kalibracyjnego (DKD/DakkS). Elementem laboratorium jest m.in. akredytowany tunel aerodynamiczny, służący do kompleksowych badań wszystkich dostarczanych anemometrów.

 8. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy gaśnic, instalacja i konserwacja gaśnic: gaśnice, gaśnice na CO2, gaśnice automatyczne, gaśnice na kółkach, manometry, zawory, pierścienie, węże pożarnicze, kotwice, mocowania ścienne, koce gaśnicze, stojaki, podpory pojazdowe, pojemniki z pokrywą, skrzynie na piasek, szafki wiszące, szafki z PCV, szafy podwójne, suche chemikalia ABC, kamizelki ochronne, wózki na butle gaśnicze

 1. MANFRED JÜNEMANN MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MANFRED JÜNEMANN MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, manometry, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 2. KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS

  Francja

  Firma KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach czujniki dymowe, manometry, Kamery termiczne, i dymomierz. Ma siedzibę w Douai, Francja.

 3. SCHMIERER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHMIERER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Manometry, Termometry, Manometry, manometry ciśnienia zwrotnego, Termometry, i czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Groß-Gerau, Niemcy.

 4. GESA TERMÓMETROS SL

  Hiszpania

  Firma GESA TERMÓMETROS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, Zasuwy i zawory, Termometry, Manometry, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Urduliz-Vizcaya, Hiszpania.

 5. SUKU DRUCK- UND TEMPERATURMESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SUKU DRUCK- UND TEMPERATURMESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Manometry, pomiar temperatury, Shut-off valves, i złączki do ogrzewania. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 6. K.H.W KARL-HEINZ WEINZIERL

  Niemcy

  Firma K.H.W KARL-HEINZ WEINZIERL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Manometry. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 7. W. LUDOLPH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma W. LUDOLPH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Termometry, busole, Termometry, artykuły do zajęć podwodnych, i manometry. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 8. ALPA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALPA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manometry. Jest również obecna w dziedzinach Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, wzorniki specjalne, mikrometry, Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, i wzorcowanie. Ma siedzibę w Pontoglio, Włochy.

 9. MANOMETER-ONLINE.DE INH. CLAUDIA BAHRDT

  Niemcy

  Firma MANOMETER-ONLINE.DE INH. CLAUDIA BAHRDT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Manometry. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 10. ARMATUREN ARNOLD GMBH

  Niemcy

  Firma ARMATUREN ARNOLD GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Manometry. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo