• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • manekiny wystawowe sklepowe

Wyniki dla

Manekiny wystawowe sklepowe - Import eksport

 1. DC PLUS GLOBAL SHOPFITTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  DCShopfitting to turecki producent wyposażenia sklepów i globalny partner w tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie przestrzeni handlowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oferujemy wyjątkowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów, które zaspokajają unikalne potrzeby i wymagania miejsc takich jak sklepy detaliczne, domy towarowe, supermarkety, butiki, obiekty hotelarskie czy powierzchnie handlowe. Szeroka gama naszych produktów do wyposażenia sklepów obejmuje regały i systemy ekspozycyjne, lady i owijki kasowe, panele ścienne i tablice perforowane, stojaki na odzież, gabloty i szafki, zestawy stołów butikowych, manekiny, wycinane laserowo konstrukcje metalowe, stojaki na wizytówki, niestandardowe uchwyty i oprawy. Jesteśmy zaufanym partnerem angażującym się w przekształcanie przestrzeni handlowej w środowisko poprawiające wizerunek marki i wspierające sprzedaż. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy, niezawodności i zaangażowaniu w wysoką jakość, my zaś szczycimy się wieloletnią współpracą partnerską z wieloma z nich. Dlatego staramy się wykraczać poza oczekiwania klientów przy każdym projekcie, którego się podejmujemy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby ulepszyć swoją przestrzeń handlową dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom wyposażenia sklepów, które będą odzwierciedlać unikalną tożsamość Twojej marki i wywierać trwałe wrażenie na konsumentach.

 2. MANNEQUINS SHOPPING

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Mannequins Shopping, utworzona w 2016 roku, jest europejskim liderem w sprzedaży manekinów okiennych i wyposażenia sklepów. Posiadamy magazyn o powierzchni 15.000 m2 z siedzibą w Amsterdamie. Manekiny Shopping oferuje duży zapas sprzętu niezbędnego do instalacji i obsługi wszelkiego rodzaju sklepów: torsy, stylizowane manekiny, lady, witryny sklepowe, oświetlenie LED, domowej roboty wieszaki, itp... Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, logistykę, czy też prezentację Państwa sklepu z naszym wyposażeniem sklepowym, wszystkie nasze artykuły są dostępne w dużych ilościach. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej pozwala nam na szybką reakcję i realizację dostaw w dowolnym miejscu we Francji i Europie w ciągu 48-96 godzin. Mobilizujemy naszą wiedzę do poszukiwania i dostarczania najlepszych produktów w najlepszych cenach, aby zapewnić naszym klientom optymalne doświadczenie.

 3. FISON FASHION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FISON FASHION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem torsów, wynajmowanie manekinów, i akcesoria mody. Ma siedzibę w Bourron Marlotte, Francja.

 4. MADER INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MADER INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach torsy krawieckie, ekspozytory do witryn, stojaki do ubrań, manekiny, i torsy. Ma siedzibę w Robbiate, Włochy.

 5. ANGELINA MANNEQUINS - SHOPFITTING

  Grecja

  Firma Angelina - Periergon powstała w 1988 r. i produkuje szeroką gamę wyposażenia sklepowego do prezentacji, manekinów (manekiny sportowe, manekiny muzealne, manekiny elastyczne, manekiny do wystaw sklepowych), a także stojaki wystawowe do witryn i manekiny, popiersia męskie i damskie, popiersia krawieckie, torsy, elastyczne torsy dziecięce, popiersia, stojaki wystawowe, okładziny ścienne, elementy merchandisingu wizualnego, panele ścienne 3D, stoły wystawowe i elementy wystawowe wolnostojące, panele ścienne typu slatwall. Nasz proces produkcyjny ma certyfikację ISO 9001

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RDF GROUP LLC

  Rosja

  Royal Dress forms (RDf) jest rosyjskim producentem wysokiej klasy manekinów i akcesoriów krawieckich działającym od 2014 r. Elastyczne manekiny nadają się do wielu celów i dla wielu klientów. Cechą szczególną manekiów RDf jest to, że są ściśliwe, odporne na uderzenia i upadki oraz doskonale zachowują swój kształt. Można wpiąć szpilki do szycia lub prasować ubrania bezpośrednio na manekinie. Asortyment RDf obejmuje formy ubioru do różnych zadań: Monika to manekin, który ułatwia tworzenie papierowych wzorów odzieży; Penelope to profesjonalny, super miękki manekin do produkcji staników, bielizny i gorsetów; Betty to manekin tors damski, świetnie nadający się do kursów kroju i krawiectwa; Richard to męski manekin z poduszkami na ramionach do konstruowania płaszczy i kurtek. Manekiny o stałej wysokości i budowie ciała są przeznaczone dla różnych typów sylwetki. RDf oferuje również produkcję manekinów personalnych dopasowanych do sylwetki klienta.

 2. ALVIS PLUS REGAŁY EKSPOZYCYJNE

  Polska

  Przedsiębiorstwo ALVIS Plus oferuje wyposażenie do sklepów i sprzedaje najlepszej jakości systemy oddane do wspomagania ekspozycji w handlu. Firma skupia się głównie na dostarczaniu produktów do butików odzieżowych. Dla swoich odbiorców otwarta jest w Łodzi, jednakże obsługuje także firmy z innych miejscowości w kraju. Oferuje nowoczesne, designerskie oraz stabilne wyposażenie handlu, z którym można łatwo wykreować efektowne przestrzenie obojętnie od profilu usług. Umeblowanie ALVIS Plus umożliwiają zademonstrowanie artykułów rozlicznych typów, w głównej mierze odzieży. W ofercie przedsiębiorstwo posiada regały, poszerzone systemy, wieszaki, manekiny, kraty ekspozycyjne oraz pozostałe produkty, które powstają z najlepszej jakości materiałów. Oferowane przez firmę wyposażenie do sklepów odzieżowych cechuje się także zachęcającymi cenami - jest dostępne w przeróżnych rodzajach do wyboru, wobec tego też można wytypować takie meble i inne produkty, które pozwolą na skuteczną, lecz i niedrogą prezentację produktów. ALVIS Plus Wyposażenie Sklepów Odzieżowych - zachęcamy do zapoznania się z propozycjami firmy!

 3. DCSE DESIGN CONSTRUCTION SHOP EXHIBITION

  Grecja

  Od 2002 DCSE specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań pod klucz w zakresie projektowania i renowacji sklepów, w tym odzieżowych i aptek, oferując profesjonalne oświetlenie architektonicze, wyposażenie i umeblowanie sklepowe, repliki żywności, sztuczną żywność i zwierzęta, manekiny wystawowe, manekiny krawieckie, lalki na wystawy sklepowe - systemy wystawiennicze i stoiska, wyposażenie sklepowe, ekspozytory na biżuterię, prezentery i regały. Poszukujemy hurtowników i importerów naszych produktów. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.eshop-dcse.gr

 4. MANNEQUIN

  Polska

  Produkujemy piękne , nowoczesne i trwałe , niemal niezniszczalne manekiny wystawowe. Projektujemy indywidualne kolekcje manekinów oraz najbardziej nietypowe elementy wyposażenia sklepów odzieżowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych , manekiny tworzymy z pasją i głębokim przekonaniem że jesteśmy w tym najlepsi. Michał Tadeusz Dziekan

 5. FLOCATS TÈCNICS

  Hiszpania

  Nasza firma zajmuje się flokowaniem wszelkiego typu pojedynczych elementów, form do opakowań, opakowań z kryształu do perfum itd. Wykonujemy wszystkie typy flokowania.

 1. MANICHINI VISUAL GROUP SAS PRODUCE E VENDE MANICHINI, BUSTI, ED ATTREZZATURA PER NEGOZI

  Włochy

  Firma MANICHINI VISUAL GROUP SAS PRODUCE E VENDE MANICHINI, BUSTI, ED ATTREZZATURA PER NEGOZI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach manekiny, torsy krawieckie, wynajmowanie manekinów, i clothing shop shopfitting. Ma siedzibę w Giavera Del Montello, Włochy.

 2. GRAKMAR. PPHU

  Polska

  Firma GRAKMAR. PPHU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach manekiny, torsy, i manekiny krawieckie. Ma siedzibę w Lodz, Polska.

 1. INDEX DISPLAY

  Kanada

  Firma INDEX DISPLAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach bankiety reklamowe, i manekiny krawieckie. Ma siedzibę w Montreal, Kanada.

 2. PRO ARCHITECTURAL MODEL

  Turcja

  Firma PRO ARCHITECTURAL MODEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach makieta architektoniczna, i makiety krajobrazów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ABLE ART LIMITED

  Chiny

  Firma ABLE ART LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 4. GUANGZHOU SUNRISE MANNEQUIN FACTORY

  Chiny

  Firma GUANGZHOU SUNRISE MANNEQUIN FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach manekiny krawieckie, wynajem manekinów artystycznych, manekin regulowany, i manekin o stałym rozmiarze. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 5. MANNEQUIN WORLD, A BRAND OF OUTSTANDING MANNEQUINS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MANNEQUIN WORLD, A BRAND OF OUTSTANDING MANNEQUINS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Ma siedzibę w Oldham, Zjednoczone Królestwo.

 6. B3 ELEMENTOS DE ESCAPARATE

  Hiszpania

  Firma B3 ELEMENTOS DE ESCAPARATE, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach wizualizacja towarów, naprawy manekinów, manekin regulowany, i akcesoria do witryn. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. PLEINES - DINGRAFIK GMBH

  Niemcy

  Firma PLEINES - DINGRAFIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Ma siedzibę w Uedem, Niemcy.

 8. EUROPE MANNEQUIN

  Francja

  Firma EUROPE MANNEQUIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Ma siedzibę w Rohrbach Les Bitche, Francja.

 1. ATELIER DELREZ

  Belgia

  Firma ATELIER DELREZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria drewniane, stojaki do ubrań, i ekspozytory z drewna. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 2. MANEX FRANCE

  Francja

  Firma MANEX FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Ma siedzibę w Gémenos, Francja.

 3. RETIF BRUXELLES CENTRE

  Belgia

  Firma RETIF BRUXELLES CENTRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Meble sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Lady sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, regały metalowe do sklepów, Lady sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, i wyposażenie stoisk. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. OFFSHORING VILLE SL

  Hiszpania

  Firma OFFSHORING VILLE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Manekiny wystawowe sklepowe, Sport - artykuły i wyposażenie, Manekiny wystawowe sklepowe, accessories for window displays, Sport - artykuły i wyposażenie, i wynajem manekinów artystycznych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. BEST MANNEQUINS

  Belgia

  Firma BEST MANNEQUINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Clothes hangers. Ma siedzibę w Wielsbeke, Belgia.

 6. MANNEQUINS BONAMI

  Belgia

  Firma MANNEQUINS BONAMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Wystawy sklepowe - artykuły dekoracyjne, i Wystawy sklepowe - artykuły dekoracyjne. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 7. MANICHINI MODA DI GRANCHI CINZIA

  Włochy

  Firma MANICHINI MODA DI GRANCHI CINZIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach torsy krawieckie, i clothing shop shopfitting. Ma siedzibę w Bientina, Włochy.

 8. XIAMEN KING STREAM MANNEQUINS & HANGERS GMBH

  Niemcy

  Firma XIAMEN KING STREAM MANNEQUINS & HANGERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach ekspozytory do witryn, i wieszak na płaszcze. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 9. ABC MANNEQUINS

  Włochy

  Firma ABC MANNEQUINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja luksusowa (haute couture), Luksusowa konfekcja damska, Luksusowa konfekcja męska, Konfekcja luksusowa (haute couture), Luksusowa konfekcja damska, Luksusowa konfekcja męska, i odzież. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 10. EUROPEAN MANNEQUINS & SHOP

  Dania

  Firma EUROPEAN MANNEQUINS & SHOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Manekiny wystawowe sklepowe. Jest również obecna w dziedzinach manekiny. Ma siedzibę w Nykøbing F, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo