• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia

Wyniki dla

Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia - Import eksport

 1. RIGO SRL

  Włochy

  Rigo jest wiodącą firmą w swojej branży specjalizującą się w produkcji: systemów do lakierowania niskociśnieniowego (HVLP i LVLP), aerografów HVLP i LVLP, turbin HVLP, wyposażenia i akcesoriów HVLP i LVLP, profesjonalnych pistoletów do nakładania pianki poliuretanowej w przykręcanych wkładach (1K PU), aerografów specjalnych do precyzyjnego nakładania produktów chemicznych, pistoletów natryskowych do produktów specjalnych, profesjonalnych urządzeń lakierniczych do średnich i dużych powierzchni.

 2. FINIXA BY CHEMICAR

  Belgia

  Z upływem lat Chemicar Europe rozwijał się z firmy reprezentującej różne marki na firmę wprowadającą swoje własne produkty. Od tego momentu zajmujemy się dystrybucją wyrobów Sunmight i Spectratek jak również produktów produkowanych częściowo lub w całości przez nas. W celu umocnienia naszej pozycji na rynku zdecydowaliśmy się sklasyfikować nasze produkty pod nową marką. Produkty są dostarczane do 50 krajów. FINIXA TO: innwacyjność / jakość / wdrożenia. FINIXA będzie oferowała gamę produktów dla warsztatów blacharsko lakierniczych jak również środków do zabezpieczanie pojazdów. FINIXA jest znakiem towarowym co gwarantuje rozpoznawalność marki na rynku.

 3. GZ GUANGLI EFE CO., LTD.

  Chiny

 4. MB-ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 5. VENJAKOB UMWELTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRAPF & LEX MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 2. HURRICAN LUFT- U. UMWELTTECHNIK, DAMBAUER GMBH

  Austria

 3. HÖCKER POLYTECHNIK GMBH LUFTTECHNISCHE ANLAGEN

  Niemcy

 4. KORA GMBH

  Niemcy

 5. AB ANLAGENPLANUNG GMBH

  Niemcy

 1. KUNSTSTOFF-CHEMISCHE PRODUKTE GMBH

  Niemcy

 2. LEM IMPIANTI SRL

  Włochy

 1. AUTOIMPIANTI FAF

  Włochy

  Założona w 1972 roku przez Francesco Favaloro, firma AUTOIMPIANTI FAF szybko ugruntowała swoją pozycję na włoskim i międzynarodowym rynku systemów malowania dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. AUTOIMPIANTI FAF stale się rozwija i produkuje zaawansowane technologicznie instalacje dla branży motoryzacyjnej i przemysłu, doskonale spełniające wymagania naszych klientów na całym świecie.

 2. PPUH PANEJKO

  Polska

  Hurtownia farb proszkowych oferująca farby Ripol, Sherwin-Williams Inver, Axalta i wiele innych. Dystrybutor i serwis aplikacji proszkowych Gema. Kompleksowa obsługa lakierni proszkowych. Sprężarki śrubowe Gardner-Denver Compair Osuszacze i filtry SMC Kompresory tłokowe Myjki ciśnieniowe Kranzle Pakery iniekcyjne Mabi Agregaty malarskie i iniekcyjne Hubner Pistolety lakiernicze ręczne DeVilbiss

 3. LAKIERNIA PROSZKOWA T?CZA

  Polska

  Nasza firma istnieje od 2016 roku i świadczy usługi z zakresu lakierowania proszkowego. W naszej ofercie znajdują się usługi obejmujące głównie motoryzację, m.in. renowacja felg w Gliwicach i Opolu. Współpracujemy również z firmami zajmującymi się produkowaniem ogrodzeń oraz konstrukcji stalowych. Nasza linia produkcyjna jest wyposażona w najwyższej jakości maszyny do malowania proszkowego, dzięki czemu wykonujemy bardzo trwałe powłoki.

 4. OR-MET

  Polska

  Nowoczesna firma zajmująca się kompleksową obróbką metali oraz malowaniem proszkowym. Działamy na terenie Poznania oraz okolic wielkopolski. Obsługujemy również klientów na terenie całego kraju oraz całej europy.

 5. TIMOTHY HOLDING CO.,LTD.

  Chiny

 6. FIVEX SRL

  Rumunia

 7. BELMEKO

  Belgia

 8. MCI

  Francja

 1. SYMTEC GMBH

  Niemcy

 2. MEWES OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. K.F. BETRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. REITER GMBH + CO. KG OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

 5. ENBOMAK MAKINA

  Turcja

 6. M.B. MECCANICA BORDONI

  Włochy

 7. WÜRTH HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 8. ECCOFIL SRL

  Włochy

 9. KROENERT GMBH & CO KG

  Niemcy

 10. MOLDOW A/S

  Dania

Filtry

Wyniki dla

Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

4718 przedsiębiorstwa