• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. SAPRO SYSTEM BARBIRATO GIANLUCA

  Polska

  Sapro System was founded in 2004. Initially we provided vacuum metallization and water-based printing services, and over time we specialized exclusively in spray painting. In recent years, we have made a number of investments in equipment that ensure our competitiveness and bring our production up to the high standards of the European Union. In 2017, we completed a major investment, thanks to which we launched a modern production line. We currently varnish more than 4 million parts per year. The parts we varnish go to leading manufacturers of electrical fixtures, household appliances, the medical industry and the automotive industry. Thanks to dynamic development and on the basis of our experience in the industry, we have become a company providing services at the highest level. We place emphasis on professional and reliable cooperation. Efficiency of action and the highest standards of individual approach to the customer guarantee that working with us you will be satisfied. Our additional asset is the ISO 9001: 2015 quality management system implemented in 2014, which is the pillar of operation of our entire staff.

 2. DECOR-MAT

  Hiszpania

  Firma DECOR-MAT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Tapety winylowe, Varnishing, barwniki i farby, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Tapety winylowe. Ma siedzibę w Pamplona, Hiszpania.

 3. SARL API31

  Francja

  Firma SARL API31, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Lakierowanie stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, lakierowanie mebli, i Lakierowanie stali i metali. Ma siedzibę w La Salvetat Saint Gilles, Francja.

 4. KUNSTSTOFF HELMBRECHTS AG

  Niemcy

  Firma KUNSTSTOFF HELMBRECHTS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, formowanie tworzyw sztucznych, budowa - wyposażenie, indywidualizacja laserowa, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Helmbrechts, Niemcy.

 5. GHEZZI VERNICI

  Włochy

  Firma GHEZZI VERNICI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, dystrybutor lakierów, barwniki i farby, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i doradztwo w dziedzinie barw, farb i emalii. Ma siedzibę w Almè, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FARBWERKE HERKULA

  Belgia

  Firma FARBWERKE HERKULA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Atramenty i farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Farby i lakiery, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Lakier do tworzyw sztycznych i kauczuku. Ma siedzibę w Saint Vith, Belgia.

 2. VARNISH S.R.L.

  Włochy

  Firma VARNISH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach malowanie przemysłowe, i industrial painting facilities. Ma siedzibę w Galliate, Włochy.

 3. TECNO PAINT S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNO PAINT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Siziano, Włochy.

 4. DAVERS S.R.L.

  Włochy

  Firma DAVERS S.R.L., roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 5. REMAVER S.R.L.

  Włochy

  Firma REMAVER S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 1. DECOVER S.R.L.

  Włochy

  Firma DECOVER S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 2. F.LLI SUSANNI VERNICIATURA A LIQUIDO E IN POLVERE DI CLAUDIO SUSANNI & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma F.LLI SUSANNI VERNICIATURA A LIQUIDO E IN POLVERE DI CLAUDIO SUSANNI & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Castelleone, Włochy.

 1. PLASTOPLAN KUNSTSTOFF-HANDEL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma PLASTOPLAN KUNSTSTOFF-HANDEL GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. CATOZZI CATIA

  Włochy

  Firma CATOZZI CATIA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Novellara, Włochy.

 3. J.S.TRADING,S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma J.S.TRADING,S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Podnośniki do naprawy pojazdów, Diagnostyka i regulacja silników - urządzenia elektroniczne, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Podnośniki do naprawy pojazdów, i Diagnostyka i regulacja silników - urządzenia elektroniczne. Ma siedzibę w Praha 10, Republika Czeska.

 4. V.A.R. VERNICIATURA ARTIGIANA ROERO S.N.C. DI RUSSO ANGELO & C.

  Włochy

  Firma V.A.R. VERNICIATURA ARTIGIANA ROERO S.N.C. DI RUSSO ANGELO & C., roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lequio Tanaro, Włochy.

 5. ENVER

  Włochy

  Firma ENVER, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 6. GUANGDONG HAIXING PLASTIC & RUBBER CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUANGDONG HAIXING PLASTIC & RUBBER CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach plastikowe artykuły godpodarstwa domowego, i mould making and design. Ma siedzibę w Jieyang, Chiny.

 7. UNIVER 2000 S.R.L.

  Włochy

  Firma UNIVER 2000 S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zane', Włochy.

 8. VALLEVER S.R.L.

  Włochy

  Firma VALLEVER S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Farby przemysłowe, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Farby przemysłowe, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 1. DAVER S.R.L.

  Włochy

  Firma DAVER S.R.L., roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 2. VER.I.M. DI MONTANINI GRAZIANO

  Włochy

  Firma VER.I.M. DI MONTANINI GRAZIANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ospedaletto Lodigiano, Włochy.

 3. CECCHINATO ALBERTO

  Włochy

  Firma CECCHINATO ALBERTO, roku i działającą w sektorze Roboty malarskie - firmy usługowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 4. ABL TECHNIC ECOSVERNI S.R.L.

  Włochy

  Firma ABL TECHNIC ECOSVERNI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 5. PERIPOLI

  Włochy

  Firma PERIPOLI, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sarego, Włochy.

 6. SIVEPO S.R.L.

  Włochy

  Firma SIVEPO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Carre', Włochy.

 7. VERNICIATURE SIMONCELLI S.R.L.

  Włochy

  Firma VERNICIATURE SIMONCELLI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rovereto, Włochy.

 8. ALFA-PAINTS

  Belgia

  Firma ALFA-PAINTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Lakierowanie stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Lakierowanie stali i metali. Ma siedzibę w Maasmechelen, Belgia.

 9. O.C.R.I.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma O.C.R.I.M. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 10. O.C.LEAN S.R.L.

  Włochy

  Firma O.C.LEAN S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Malowanie i lakierowanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grassobbio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo