• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magnezyt

Wyniki dla

Magnezyt - Import eksport

 1. CALMAGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CALMAGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 2. NORMAG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NORMAG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 3. DASHIQIAO MEIR MAGNESIUM PRODUCTS CO., LTD.

  Chiny

  Firma DASHIQIAO MEIR MAGNESIUM PRODUCTS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach Tlenek magnezowy, i oporniki elektryczne. Ma siedzibę w Dashiqiao City, Liaoning Province, China, Chiny.

 4. REFRACTARIOS KELSEN S.A.

  Hiszpania

  Firma REFRACTARIOS KELSEN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, cegły żaroodporne, beton ogniotrwały, dolomit, i Magnezyt. Ma siedzibę w Aduna (gipuzkoa), Hiszpania.

 5. AKSARI TEKSTIL MADENCILIK SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma AKSARI TEKSTIL MADENCILIK SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach minerały chromu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZHONGYANG HANDICRAFT PRODUCTS COMPANY LIMITED

  Japonia

  Firma ZHONGYANG HANDICRAFT PRODUCTS COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Ma siedzibę w Dongguan, Japonia.

 2. AMSTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Firma AMSTOR SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach magnesium sulfate. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 3. CARL SPAETER GMBH

  Niemcy

  Firma CARL SPAETER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. AYMER MARBLE

  Turcja

  Firma AYMER MARBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobycie minerałów. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, Marmur, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, inżynieria mechaniczna, Magnezyt, Marmur, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. IBAR NORDESTE LTDA

  Brazylia

  Firma IBAR NORDESTE LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach Magnesium carbonate. Ma siedzibę w Brumado, Brazylia.

 1. DASHIQIAO CITY QUANSHUN FLAME-PROOF MATERIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma DASHIQIAO CITY QUANSHUN FLAME-PROOF MATERIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Ma siedzibę w Dashiqiao, Chiny.

 2. MASTERMIX GMBH

  Niemcy

  Firma MASTERMIX GMBH, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Dodatki do cementów i zapraw, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Podłogi i posadzki przemysłowe, Dodatki do cementów i zapraw, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 1. AKDENIZ MINERAL KAYNAKLARI A.S.

  Turcja

  Firma AKDENIZ MINERAL KAYNAKLARI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach magnezyt. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 2. MOTIM MÜKORUND GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÖ KFT

  Węgry

  Firma MOTIM MÜKORUND GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÖ KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Rudy żelaza i metali kolorowych, Magnezyt, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Rudy żelaza i metali kolorowych, i Magnezyt. Ma siedzibę w Mosonmagyarovar, Węgry.

 3. STYROMAGNESIT STEIRISCHE MAGNESITINDUSTRIE GMBH

  Austria

  Firma STYROMAGNESIT STEIRISCHE MAGNESITINDUSTRIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, i Magnezyt. Ma siedzibę w St.Katharein/Laming, Austria.

 4. SKALIMEX - BOROW S.A.

  Polska

  Firma SKALIMEX - BOROW S.A., roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, i Magnezyt. Ma siedzibę w Sieradz, Polska.

 5. MURAT GOKSU MADENCILIK

  Turcja

  Firma MURAT GOKSU MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach Magnesium carbonate. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 6. SANGLA TURVAS AS

  Estonia

  Firma SANGLA TURVAS AS, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, i Magnezyt. Ma siedzibę w Tartumaa, Estonia.

 7. TOOTSI TURVAS AS

  Estonia

  Firma TOOTSI TURVAS AS, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Magnezyt, i Magnezyt. Ma siedzibę w Pärnumaa, Estonia.

 8. HUAYU MAGNESITE EUROPEA AGENT

  Turcja

  Firma HUAYU MAGNESITE EUROPEA AGENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach magnezyt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BELEXPLO SL.

  Hiszpania

 2. ARIDOS DESMONTES Y PERFORACIONES SA

  Hiszpania

 3. P.J. LAGAN (CONTRACTS) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. LAFLORA SIA

  Łotwa

 5. NORDTORF SIA

  Łotwa

 6. CHERKASSYTORF SUBSIDIARY COMPANY

  Ukraina

 7. KEANON, MICHAEL

  Zjednoczone Królestwo

 8. CHERNIGOVTORF STATE COMPANY

  Ukraina

 9. ZHYTOMIRTORF STATE COMPANY

  Ukraina

 10. TREFFEX A S

  Estonia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo