• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magnetofony (zestawy audio)

Wyniki dla

Magnetofony (zestawy audio) - Import eksport

 1. AV GROUP

  Belgia

  Firma AV GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Kamery filmowe, Magnetofony (zestawy audio), wynajem wyposażenia audiowizualnego, wynajem i sprzedaż systemów audiowizualnych, Kamery filmowe, i Magnetofony (zestawy audio). Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. ELCAR

  Słowacja

  Firma ELCAR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Magnetofony (zestawy audio). Jest również obecna w dziedzinach Walkmany, i Walkmany. Ma siedzibę w Prievidza , Słowacja.

 3. SPECTRUM, S.R.O.

  Słowacja

  Firma SPECTRUM, S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Piecyki mikrofalowe domowe. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony (zestawy audio), i Magnetofony (zestawy audio). Ma siedzibę w Zilina, Słowacja.

 4. UHER ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma UHER ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony (zestawy audio), i Magnetofony (zestawy audio). Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 5. TARDA GROUP

  Kenia

  Firma TARDA GROUP, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Magnetofony (zestawy audio). Ma siedzibę w Nairobi, Kenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DATRAM, S.R.O.

  Republika Czeska

 2. VOFO S.R.O.

  Republika Czeska

 3. RIEDEL COMMUNICATIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Riedel Communications GmbH & Co. KG projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do transmisji w czasie rzeczywistym z użyciem wideo, audio i komunikacji radiowej, na potrzeby organizacji imprez, przedstawień teatralnych i dla przemysłu. Projektowanie i rozwój, produkcja i sprzedaż oraz usługi w zakresie elektroniki komunikacyjnej, zwłaszcza rozwiązań w dziedzinie interkomu, światłowodów, audio i radiowych. Założona w 1987 roku firma jest jednym z pionierów w rozwoju cyfrowych systemów krosownic audio i światłowodowych sieci wideo czasu rzeczywistego. Firma ma siedzibę główną w Wuppertalu w Niemczech i zatrudnia ponad 600 osób w 20 lokalizacjach (m.in. w Dubaju, Sydney, Londynie i Tokio) w Europie, Australii, Azji i USA.

 4. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 5. CHALLENGE PARTNERS

  Francja

  Verified by europages badge
 1. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

 2. VALENZA MASSIMO

  Włochy

 1. AUDIO FIDELITY S.N.C.

  Włochy

 2. EDDY BIANCHI HI-FI DI BIANCHI C S.A.S.

  Włochy

 3. PERACCHINI CARLO

  Włochy

 4. UN.EL.CO.

  Włochy

  Firma UN.EL.CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Zestawy audio stereofoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Zestawy audio stereofoniczne. Ma siedzibę w Sanremo, Włochy.

 5. BROOK HI-FI

  Włochy

  Firma BROOK HI-FI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Zestawy audio stereofoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Zestawy audio stereofoniczne. Ma siedzibę w Sulmona, Włochy.

 6. ALTRA MUSICA S.A.S. DI FABRIS F.

  Włochy

 7. AUDIO REFERENCE S.R.L.

  Włochy

 8. DP TRADE DI BROSIO PAOLO

  Włochy

  Firma DP TRADE DI BROSIO PAOLO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Zestawy audio stereofoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Zestawy audio stereofoniczne. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. CAMERSON S.P.A.

  Włochy

  Firma CAMERSON S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Zestawy audio stereofoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Zestawy audio stereofoniczne. Ma siedzibę w Collegno, Włochy.

 2. ACME ELETTRONICA

  Włochy

  Firma ACME ELETTRONICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Zestawy audio stereofoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Zestawy audio stereofoniczne. Ma siedzibę w Gaglianico, Włochy.

 3. VISCONTI ALTA FEDELTA' S.A.S. DI GIORGIO VISCONTI E C

  Włochy

 4. SAEC

  Włochy

 5. LINN ITALIA S.R.L.

  Włochy

 6. KS S.R.L.

  Włochy

 7. BABUSCI GIANMARCO

  Włochy

 8. POWER TECNOLOGY DI TRIFIRO' GIOACCHINO

  Włochy

 9. C.F. CELFER

  Włochy

  Firma C.F. CELFER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Zestawy audio stereofoniczne, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Zestawy audio stereofoniczne. Ma siedzibę w Taggia, Włochy.

 10. TURANO ELETTRONICA

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Magnetofony (zestawy audio) - Import eksport

Liczba wyników

1411 Przedsiębiorstwa