• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magnesy

Wyniki dla

Magnesy - Import eksport

 1. SUPERMAGNETE.DE - WEBCRAFT GMBH

  Niemcy

  Od 2003 roku prowadzimy nasz sklep internetowy z magnesami. Zespół Supermagnete od momentu powstania stale się rozwijał i obenie liczy ponad 50 pracowników. Fakt, że jesteśmy na dobrej drodze potwierdzają nie tylko 2 miliony zamówień, które otrzymaliśmy w międzyczasie. Ilustrują to również pozytywne opinie naszych klientów. Mając na stanie ponad 35 milionów magnesów i produktów z magnesami, możemy dostarczyć natychmiast nawet duże ilości. W przypadku pytań lub niejasności nasza czterojęzyczna obsługa klienta zapewni kompetentną pomoc. Naszym najwyższym priorytetem jest spełnienie w 100 % Państwa życzń. Realizując ponad 224 000 zamówień rocznie, jesteśmy wiodącym europejskim sklepem internetowym z magnesami. Jeśli chodzi o magnesy, jesteśmy zdecydowanie właściwym partnerem. Żaden inny sklep internetowy z magnesami neodymowymi nie ma bardziej zadowolonych klientów w Europie niż supermagnete.de. W obszarze niemieckojęzycznym Supermagnete stał się synonim magnesów neodymowych.

 2. BRUGGER GMBH MAGNETSYSTEME

  Niemcy

  Jako wiodący producent stałych zespołów magnetycznych oferujemy - od 1963 roku - wszystko z jednego źródła. Począwszy od rozwoju, projektowania i produkcji własnych narzędzi i produktów, wyrób poszczególnych elementów tłoczonych i ciągnionych, a także elementów wtryskiwanych z tworzyw sztucznych, po montaż wszystkich systemów magnesowych, wszystko jest wykonywane w jednej lokalizacji w Hardt. Nowoczesny park maszyn, innowacyjne koncepcje produktów i duże doświadczenie w udzielaniu porad umożliwiają nam roczną produkcję kilku milionów systemów magnesowych „Made in Germany". Duży zapas produktów standardowych pozwala nam na szybką i elastyczną realizację zamówień. Możliwa jest dostawa pojedynczych produktów jak i dużych serii. Dziedziny zastosowania stałych zespołów magnetycznych obejmują przemysł motoryzacyjny, technikę oświetleniową i medyczną, przemysł budowlany, a także zastosowania do celów dekoracyjnych, jako materiał reklamowy, a także talbiczki znamionowe i szyldy itp.

 3. BVI MAGNET GMBH

  Niemcy

  Oferujemy profesjonalne porady i wysokiej jakości produkty konieczne do realizacji Twojego zadania. Doradztwo, rozwój, produkcja, zapewnienie jakości, dostawa – wszystkie nasze kroki mają na celu Twoją satysfakcję. BVI Magnet GmbH jako producent magnesów zapewnia szeroką gamę różnych magnesów trwałych, od neodymowych magnesów pierścieniowych i twardych magnesów ferrytowych po magnesy AlNiCo i filtry magnetyczne. Warte uwagi są magnesy wykonane z neodymu (NdFeB), magnesy AlNiCo oraz magnesy samarowo-kobaltowe. Do naszej oferty należą również m.in. systemy i grupy magnesowe. Jako niezawodny producent magnesów dokładnie kontrolujemy jakość wszystkich naszych magnesów trwałych – czy są to magnesy pierścieniowe, AlNiCo czy z neodymu (NdFeB). Właśnie dlatego nasze magnesy i systemy magnetyczne imponują jakością i niezawodnością. Produkujemy szeroką gamę magnesów trwałych, w tym – magnesy pierścieniowe, magnesy blokowe, magnesy sztabkowe lub okrągłe, magnesy segmentowe i wycięcia pierścieniowe segmentowe.

 4. HEINRICH KIPP WERK

  Niemcy

  Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 5. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Fírma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RM2M

  Francja

  RM2M jest dystrybutorem przemysłowych sterowników radiowych oraz urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Zdołaliśmy przetrzeć drogę w dziedzinie podnoszenia oraz przenoszenia i dziś oferujemy wiele rozwiązań dla dziedziny dźwigowej. Wyłączny importer przemysłowych sterowników radiowych TELECRANE we Francji, RM2M polega na swoim 30-letnim doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie akcesoriów i komponentów dźwigowych, aby zaoferować swoim klientom sprzęt wysokiej jakości. RM2M sprzedaje szeroką gamę produktów zalecanych dla wielu sektorów przemysłu: motoryzacja, lotnictwo, budownictwo, komunikacja, opakowania, farmacja, chemia, stal: URZĄDZENIA PODNOŚNE (wciągniki elektryczne, ręczne, pneumatyczne itp.), STEROWANIE MASZYNAMI I ZASILANIE (skrzynki przycisków, sterowanie radiowe itp.), URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA, URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE, WAGI (od 30 kg do 300 ton) i AKCESORIA PODNOŚNE.

 2. M-PULSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  M-Pulse to Państwa potężnym partnerem we wszystkich aspektach magnesowania, kalibracji i pomiaru magnesów oraz systemów magnesów. W ścisłym kontakcie z Państwa działem rozwojem i produkcją opracowujemy urządzenia magnetyzujące dostosowane do Państwa potrzeb. W ścisłej współpracy z Państwa działem rozwoju i produkcji opracowujemy specjalne urządzenia magnetyzujące, które charakteryzują się ekstremalnymi prądami i ekstremalnie krótkim czasem cyklu. Dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do niezawodności i bezpieczeństwa. M-Pulse optymalnie wykorzystuje mocne strony zakładów produkcyjnych w Niemczech, Singapurze i na Tajwanie. Siłą naszej produkcji na Tajwanie i w Singapurze jest optymalizacja kosztów przy zachowaniu niezawodnej i wysokiej jakości. Dzięki w pełni wyposażonemu warsztatowi z 80% pionowym zakresem produkcji, czasy dostaw z Singapuru są krótkie. Tutaj produkowane są cewki magnetyzujące.

 3. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Niemcy

  Wiodący partner w zakresie elementów standardowych. Najpierw założona w 1894 roku jako warsztat mechaniczny Furtwangen w Schwarzwaldzie, firma Ganter już w 1912 wprowadziła pierszy katalog elementów standardowych – pięć lat przed powstaniem Niemieckiej Normy Przemysłowej (DIN). Firma, kierowana dzisiaj przez czwarte pokolenie właścicieli, jest liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji elementów standardowych sięgających liczby ponad 60.000 artykułów dostępnych do dostawy bezpośrednio z magazynu. Aby utrzymać tę pozycję w przyszłości, Ganter opiera się na konsekwentnym dalszym rozwoju swojego asortymentu produktów, na nowoczesnej produkcji i logistyce, jak również na światowej sieci silnych partnerów.

 4. GOUDSMIT MAGNETICS

  Holandia

  Firma GOUDSMIT MAGNETICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach elementy magnetyczne, oddzielacze magnetyczne, filtry magnetyczne, magnesy trwałe, Magnets, chwytaki magnetyczne, magnesy ferrytowe, i wykrywacze metali. Ma siedzibę w Waalre, Holandia.

 5. ASSFALG GMBH

  Niemcy

  Firma ASSFALG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, Frezy i świdry, chwytaki magnetyczne, magnets and permanent magnets, Elektromagnesy, Manual router, krawędziarka, Frezy i świdry, i Magnetic clamping plates. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 1. AR.ON GMBH

  Niemcy

  Firma AR.ON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Mülheim An Der Ruhr, Niemcy.

 2. DEKO-METALL ZUNGER GMBH

  Niemcy

  Firma DEKO-METALL ZUNGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 1. MAGNETWORLD

  Niemcy

  Firma MAGNETWORLD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 2. GAUDER GMBH

  Niemcy

  Firma GAUDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Schwerin, Niemcy.

 3. MAGNA-C GMBH

  Niemcy

  Firma MAGNA-C GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Wendlingen, Niemcy.

 4. DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Magnesy, magnetic clamps, magnets and permanent magnets, Neodymium iron boron magnets (NdFeB magnets), filtry magnetyczne, systemy magnetyczne, Magnes ferytowy, magnesy chwytające, i Magnesy. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Sulz, Niemcy.

 6. PZK BRNO A.S.

  Niemcy

  Firma PZK BRNO A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 7. MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH

  Niemcy

  Firma MAGNETMECHANIK KRÖMEKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, Elektromagnesy, i demagnetyzator. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 8. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

 1. MIERZEJEWSKI MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

  Polska

  Oferujemy materiały techniczne w roli, sztancowane i wykrawane (klej po jednej stronie lub po obu stronach), m.in. filc, folie, folie magnetyczne, mikrogumy (także w wersji ognioodpornej zgodne z normą ISO 4589-1, EN 45545-2) gumy, rzepy, dowolne kształty i wycinanie pod zamówienie oraz urządzenia ręczne i stołowe do obsługi taśm samoprzylepnych i dwustronnych, cięcia rzepów, pianki, błon klejowych, zarówno w nawojach ręcznych jak i maszynowych. Docinamy i konfekcjonujemy taśmy usztywniające, taśmy znakujące, taśmy maskujące, taśmy aluminiowe, taśmy antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, poliestrowe, zbrojone, foliowe, filamentowe, ostrzegawcze, ochronne, tekstylne. Oferujemy także papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych. Przetwarzamy taśmy na nośnikach foliowych (ALU, PP, PE, PCV, PET), piankowych (PE, EVA, CR, EPDM, PVC) oraz tkaninowych i zbrojonych siatką. Dysponujemy dużym asortyment materiałów technicznych i samoprzylepnych, z możliwością dopasowania grubości, kształtu i szerokości. Oferujemy materiały montażowe, ochronne i uszczelniające w formie jednostronnie lub dwustronnie klejące z pianki, filcu, włóknin, folii, błon dwustronnie klejących, folii magnetycznych, gumy, silikonu, mikrogumy, rzepów.W zależności od potrzeb danego projektu, możemy wykonać dowolny kształt, dopasować warstwę klejową, właściwości materiału, jego gęstość, grubość, gramaturę. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i małe serie prototypowe.

  Wszystkie wyroby na "magnesy"

 2. MAGNETSHOP SUPERMAGNETIC

  Niemcy

  Magnetshop Supermagnetic ist spezialisiert auf den Verkauf starker Neodym-Magnete, vernickeltn vergoldet, verchromt und epoxy beschichtet. Serdecznie zapraszamy klientów B2B i B2C. Nasza oferta magnesów odpowie na wszystkie Twoje życzenia. W ofercie stale mamy ponad 200 neodymowych magnesów dostępnych w naszym sklepie internetowym, by móc spełnić indywidualne życzenia naszych klientów. Nasza oferta obejmuje magnesy od małych mini-magnesów o rozmiarach od 1mm do silnych supermagnesów przekraczających 20cm. Nasze supermagnesy mogą zatrzymać ciężary odpowiadające 1000 razy ich własnemu ciężarowi. Silne magnesy blokowe wykonane z neodymu znajdują zastosowanie w dziedzinach takich jak: inżynieria mechaniczna, budowa modeli, przemysł samochodowy, oświetleniowy, silników elektrycznych, generatorów, głośników, etc. Nasz sklep z magnesami odnotowuje wzrost przychodów o 30% rocznie. Z przyjemnością dołączymy Ciebie do grona naszych klientów.

 3. KIPP INC.

  Stany Zjednoczone

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów standardowych oraz elementów obsługi. Firma produkuje w swoim zakładzie w Niemczech przy użyciu szerokiego asortymentu maszyn. W ofercie znajduje się ponad 25 000 artykułów, szybko dostępnych w centrum logistycznym na miejscu. Dlatego KIPP jest wiarygodnym partnerem dla przemysłu i branży budowy maszyn i urządzeń. Nowy katalog KIPP „Części eksploatacyjne | Elementy standardowe" pojawia się co 2 lata i zawsze zawiera wiele nowości. KIPP opracowuje produkty i testuje je w ramach kontroli jakości całkowicie we własnym zakresie. Dzięki bogatym zasobom produkcyjnym, standardowe zespoły elementów i pojedyncze części mogą być realizowane jako rozwiązania specjalne. Przy opracowywaniu przez KIPP części użytkowych zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i stabilność. HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników i jest obecna w ponad 50 krajach świata.

 4. STRONG MAGNETS GMBH

  Niemcy

  Produkujemy każdy rodzaj magnesów, od medycznych po przemysłowe, mamy już ponad 20 lat doświadczenia w tej branży. Jesteśmy specjalistycznym producentem magnesów Bench top NMR i MRI. Ponadto jesteśmy dostawcą elementów magnetycznych dla znanych firm NMR / MRI. Magnesy te produkujemy również zgodnie z Państwa osobistymi wymaganiami. Jesteśmy międzynarodową firmą z oddziałami w Niemczech, USA, Indiach, Polsce i Chinach, która oferuje wysokiej jakości magnesy na całym świecie. Jeśli są Państwo również zainteresowani naszymi wysokiej jakości magnesami, prosimy o kontakt. Pozwól, aby nasza konkurencyjna kontrola jakości i ceny napędzały Twój biznes. Jesteśmy pewni, że uda nam się spełnić wszystkie Twoje potrzeby. SHANGHAI STRONG MAGNETS INDUSTRIAL & COMMERCIAL CO.LTD, jest producentem / fabryką i zajmuje się działalnością w branży elektrycznej - import / eksport.

 5. KIPP FRANCE SAS

  Francja

  Zakład HEINRICH KIPP WERK jest producentem w dziedzinie techniki zaciskowej, elementów normowanych oraz elementów do manewrowania. Przedsiębiorstwo produkuje w Niemczech i posiada liczne urządzenia. Jego gama produktów obejmuje ponad 25 000 części, które mogą być szybko udostępnione dzięki centrum logistycznemu. KIPP jest zatem niezawodnym partnerem dla przemysłu oraz budowy urządzeń i maszyn. Produkty KIPP są opracowywane w całości na miejscu i kontrolowane przez dział zapewnienia jakości. Dzięki swojej zdolności produkcyjnej firma może dostosować swoje standardowe elementy, moduły oraz części do specjalnych potrzeb klientów. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego elementu do manewrowania marki KIPP. Firma HEINRICH KIPP WERK istnieje od 1919 roku, a od 1950 roku koncentruje się na opracowanych wewnętrznie elementach mocujących, takich jak klasyczna manetka KIPP. Przedsiębiorstwo jest obecne w ponad 50 krajach.

 6. WEBCRAFT AG

  Szwajcaria

  Od 2003 roku prowadzimy supermagnete, sklep internetowy z magnesami, który od chwili powstania nieustannie rozwija się. Dziś realizujemy ponad 224.000 zamówień rocznie, co czyni nas wiodącym sklepem z magnesami w Europie. Dzięki zapasom wielkości ponad 35 milionów magnesów i produktów z magnesami można z łatwością zamówić u nas nawet duże ilości. W naszym asortymencie znajdują się np. magnesy neodymowe, magnesy ferrytowe i magnesy garnkowe w różnych wzorach i kształtach. W naszym sklepie internetowym oferujemy również kolorowe taśmy magnetyczne i folie magnetyczne, a także wiele innych produktów magnetycznych dla przemysłu, szkół i biur. Nasza obsługa klienta pomoże w razie jakichkolwiek pytań i niejasności i udzieli informacji w jezyku niemieckim, angielskim, francuskim i włoskim. W przypadku dużych zamówień i zapytań o produkty na specjalne zamówienie prosimy o wypełnienie formularza online, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 dni z ofertą.

 7. FLEXIBLE MAGNET (CHINA) CO., LTD.

  Hong Kong

  Flexible Magnet (China) Co., Ltd. to profesjonalna organizacja zajmująca się produkcją, sprzedażą i marketingiem magnesów elastycznych i powiązanych produktów. Najważniejsi członkowie naszej firmy posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze magnesów elastycznych. Dostarczamy nie tylko magnesy elastyczne, ale również rozwiązania z nimi związane. Nasza fabryka znajduje się w Shijie, Dongguan, w Chinach, a biuro sprzedaży w Hongkongu i Shenzhen. Zespół naszych specjalistów w każdej chwili gotów jest zaoferować swoje profesjonalne usługi naszym klientom.

 8. HME - TECHNOLOGIES GMBH

  Szwajcaria

  Firma HME-Technologies GmbH została założona w styczniu 2004 r. jako spin-off "HME Magnet + Elektronik GmbH". Dążymy do tego, aby: dostarczać produkty wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami naszych klientów, doradzać naszym klientom dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu, być dla naszych klientów preferowanym i długoletnim zaufanym partnerem. Nasze produkty: Oferujemy wysokiej jakości magnesy i wyroby wiązane magnetycznie, produkowane zgodnie z wymaganiami klienta i dostarczane "just-in-time", zapewniając tym samym długą żywotność wyrobόw. Rozwijamy naszą działalność na całym świecie i stale dodajemy nowe produkty do naszego portfolio. Wybierz swoją kategorię z naszego aktualnego portfolio produktów: Magnesy i produkty pokrewne: Magnesy, magnesy stałe, systemy magnesów, surowce do produkcji magnesów. Wysokowydajne baterie: Baterie litowo-jonowe, baterie litowo-polimerowe, baterie rowerowe. Metale rzadkie i stopy: metale wysokotopliwe, metale wysokotemperaturowe.

 9. ANCHOR MAGNETS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, Anchor Magnets są jednym z największych w Europie dostawców elastycznych produktów magnetycznych. Produkujemy również profile magnetyczne na zamówienie, dostosowane do różnych zastosowań. Dzięki pełnym możliwościom inżynierskim i możliwościom konwersji, dostarczamy szeroką gamę innowacyjnych produktów magnetycznych do wielu rodzajów działalności. Nasz przyjazny i doświadczony wielojęzyczny zespół sprzedaży i obsługi klienta jest dumny z utrzymania standardów ISO 9001 w zakresie obsługi i jakości. Obsługujemy specjalistyczne dostawy produktów magnetycznych dla wielu branż, w tym dla druku, punktów sprzedaży, planowania wizualnego, budownictwa i inżynierii.

 10. MAGTOM

  Polska

  Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż magnesów neodymowych spiekanych, zabawek magnetycznych, uchwytów magnetycznych, chwytaków magnetycznych, tablic magnetycznych, kątowników spawalniczych, klocków magnetycznych i NeoCube. W stałej ofercie posiadamy magnesy neodymowe o różnych kształtach: walcowe, płytkowe, pierścieniowe, także pod wkręty. Wysoka jakość oferowanych wyrobów i zadowolenie Klientów są dla nas rzeczą najważniejszą. Oferujemy magnesy neodymowe, wałki magnetyczne, separatory magnetyczne, uchwyty magnetyczne dostępne z naszego magazynu. Prowadzimy sprzedaż wysyłkowa magnesów neodymowych. Magnesy są w atrakcyjnych cenach. Od momentu złożenia u nas zamówienia towar wysyłany jest do klienta w ciągu 2 dni roboczych na tere całej Polski. Zapraszamy na www.magtom.pl lub tel 793-635-008

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo