• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magnesy

Wyniki dla

Magnesy - Import eksport

 1. BRUGGER GMBH MAGNETSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako wiodący producent stałych zespołów magnetycznych oferujemy - od 1963 roku - wszystko z jednego źródła. Począwszy od rozwoju, projektowania i produkcji własnych narzędzi i produktów, wyrób poszczególnych elementów tłoczonych i ciągnionych, a także elementów wtryskiwanych z tworzyw sztucznych, po montaż wszystkich systemów magnesowych, wszystko jest wykonywane w jednej lokalizacji w Hardt. Nowoczesny park maszyn, innowacyjne koncepcje produktów i duże doświadczenie w udzielaniu porad umożliwiają nam roczną produkcję kilku milionów systemów magnesowych „Made in Germany". Duży zapas produktów standardowych pozwala nam na szybką i elastyczną realizację zamówień. Możliwa jest dostawa pojedynczych produktów jak i dużych serii. Dziedziny zastosowania stałych zespołów magnetycznych obejmują przemysł motoryzacyjny, technikę oświetleniową i medyczną, przemysł budowlany, a także zastosowania do celów dekoracyjnych, jako materiał reklamowy, a także talbiczki znamionowe i szyldy itp.

 2. PINS & MEHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Złożone kształty, indywidualne kolory, ekskluzywne materiały - od 1994 roku Pins & mehr oferuje prawie nieskończoną różnorodność standardowych produktów. Elementy reklamowe wszelkiego rodzaju prezentowane są w sposób uderzający i przy użyciu niepowtarzalnego bogactwa pomysłów. Jesteśmy również w stanie wyprodukować nawet najbardziej wymagające zamówienia specjalne według specyfikacji klienta. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpośrednich kontaktów z klientami. Zaufajcie nam i wykorzystajcie nasze atuty: kompetencję - wieloletnie doświadczenie, wewnętrzny dział grafiki, obsługę klienta, indywidualne doradztwo, kontakty osobiste, szybkie przetwarzanie, gwarancję dostawy. Sprawiedliwe ceny - przejrzyste, bez ukrytych kosztów ubocznych - sprawiedliwe dzięki członkostwu w SEDEX (zasada etycznego i społecznego zrównoważenia).

 3. SUPERMAGNETE.DE - WEBCRAFT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2003 roku prowadzimy nasz sklep internetowy z magnesami. Zespół Supermagnete od momentu powstania stale się rozwijał i obenie liczy ponad 50 pracowników. Fakt, że jesteśmy na dobrej drodze potwierdzają nie tylko 2 miliony zamówień, które otrzymaliśmy w międzyczasie. Ilustrują to również pozytywne opinie naszych klientów. Mając na stanie ponad 35 milionów magnesów i produktów z magnesami, możemy dostarczyć natychmiast nawet duże ilości. W przypadku pytań lub niejasności nasza czterojęzyczna obsługa klienta zapewni kompetentną pomoc. Naszym najwyższym priorytetem jest spełnienie w 100 % Państwa życzń. Realizując ponad 224 000 zamówień rocznie, jesteśmy wiodącym europejskim sklepem internetowym z magnesami. Jeśli chodzi o magnesy, jesteśmy zdecydowanie właściwym partnerem. Żaden inny sklep internetowy z magnesami neodymowymi nie ma bardziej zadowolonych klientów w Europie niż supermagnete.de. W obszarze niemieckojęzycznym Supermagnete stał się synonim magnesów neodymowych.

 4. BVI MAGNET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferujemy profesjonalne porady i wysokiej jakości produkty konieczne do realizacji Twojego zadania. Doradztwo, rozwój, produkcja, zapewnienie jakości, dostawa – wszystkie nasze kroki mają na celu Twoją satysfakcję. BVI Magnet GmbH jako producent magnesów zapewnia szeroką gamę różnych magnesów trwałych, od neodymowych magnesów pierścieniowych i twardych magnesów ferrytowych po magnesy AlNiCo i filtry magnetyczne. Warte uwagi są magnesy wykonane z neodymu (NdFeB), magnesy AlNiCo oraz magnesy samarowo-kobaltowe. Do naszej oferty należą również m.in. systemy i grupy magnesowe. Jako niezawodny producent magnesów dokładnie kontrolujemy jakość wszystkich naszych magnesów trwałych – czy są to magnesy pierścieniowe, AlNiCo czy z neodymu (NdFeB). Właśnie dlatego nasze magnesy i systemy magnetyczne imponują jakością i niezawodnością. Produkujemy szeroką gamę magnesów trwałych, w tym – magnesy pierścieniowe, magnesy blokowe, magnesy sztabkowe lub okrągłe, magnesy segmentowe i wycięcia pierścieniowe segmentowe.

 5. NINGBO ZHAOBAO MAGNET CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  ZHAOBAO MAGNET produkuje wysokiej jakości trwałe magnesy ziem rzadkich (NdFeB i SmCo) od 1999 roku. Ponad 95% naszych produktów jest wykorzystywanych w automatyce przemysłowej, przemyśle motoryzacyjnym, sektorze czystych energii i innych najwyższej jakości zastosowaniach, szczególnie w zapewniających wysoką efektywność energetyczną trwałych magnesach silnikowych. Wraz z zaangażowanym zespołem 500 doświadczonych fachowców, oferujemy konkurencyjne produkty i usługi. Ponadto, zbudowaliśmy silne relacje partnerskie z Chińską Akademią Nauk; celem zapewnienia wsparcia technicznego. Jako przedsiębiorstwo posiadające certyfikacje IATF 16949: 2016, ISO 14001: 2015 & ISO 45001: 2018, gwarantujemy stabilność produktu, poprzez ścisły monitoring i rygorystyczną kontrolę. Dążenie do uzyskania satysfakcji klienta jest siłą napędową naszego kompleksowego serwisu. Jesteśmy czołowym producentem i dostawcą magnesów neodymowych, obsługując różne branże, globalnie w ramach profesjonalnych usług OEM. Ponadto, specjalizujemy się w magnesach AlNiCo, znanych z odporności na wysokie temperatury i doskonałych właściwości fizycznych. Nasze, dostosowane do potrzeb klienta, produkty AlNiCo są odporne na korozję, nie wymagając stosowania powłok. Oprócz tego, oferujemy zespoły magnetyczne, będące połączeniem trwałych magnesów z komponentami metalowymi lub z tworzyw sztucznych. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw określonym potrzebom dotyczącym stosowania, redukując zarazem koszty produkcji naszych klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FORTIS M. BOROWY SP. J.

  Polska

  Verified by europages badge

  W Polsce byliśmy pionierami we wprowadzaniu technologii druku soczewkowego, otwierając przed polskimi producentami nowe możliwości angażowania klientów w zupełnie nowy sposób. Nasze woblery reklamowe, pudełka, podkładki pod myszki, magnesy, teczki, kalendarze i etykiety z efektem szybko stały się potężnymi narzędziami marketingowymi, wywołując silniejsze reakcje emocjonalne klientów i stanowiąc prawdziwy przełom na polskim rynku reklamowym. Druk soczewkowy wyróżnia się jako przyciągające wzrok i wysoce skuteczne narzędzie marketingowe, daleko wykraczające poza przemijające trendy. Kampanie reklamowe wykorzystujące druk soczewkowy cieszą się dużym zainteresowaniem i pozostawiają trwałe wrażenie na odbiorcach. Nasze bogate doświadczenie i wiedza praktyczna pozwalają nam obsługiwać nawet najbardziej wymagające projekty klientów. Utrzymujemy nowoczesny, w pełni wyposażony park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowanych specjalistów, współpracując z liderem branży Heidelberg w zakresie najwyższej klasy sprzętu. Jesteśmy na czele dynamicznej branży reklamowej, uważnie monitorując trendy i wymagania rynku, uczestnicząc w targach, aby odkrywać nowe pomysły i postęp technologiczny. Ciągła rozbudowa naszego parku maszynowego pozwala nam oferować szeroki zakres usług, w tym druk offsetowy, cyfrowy i UV na powierzchniach takich jak PCV, metalizowane i samoprzylepne folie.

  Wszystkie wyroby na "magnesy"
 2. MAX BAERMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie MAX BAERMANN GmbH, wiodącym na świecie producencie magnesów trwałych spajanych tworzywami sztucznymi. Od ponad 90 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty do silników krokowych, mikrosilników, czujników kąta, czujników momentu obrotowego, pomocniczych pomp chłodziwa, a także do armatury i przyrządów. Nasze magnesy są opracowywane w ścisłej współpracy z naszymi specjalistycznymi działami zajmującymi się projektowaniem, rozwojem produktów i procesów oraz zapewnieniem jakości, zgodnie ze specyficznymi wymaganiami naszych klientów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów. W MAX BAERMANN GmbH przywiązujemy dużą wagę do jakości i spójności naszej produkcji. Nasze procesy spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i posiadamy certyfikat IATF16949: 2016. Niestandardowe rozwiązania wymagają specjalnych narzędzi i urządzeń, które produkujemy we własnej narzędziowni. Nasze materiały są starannie dobierane i testowane przed użyciem, aby spełniać nasze wysokie standardy jakości. Procesy mieszania i proporcje podlegają ciągłej kontroli i są stale optymalizowane, aby zapewnić, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy.

 3. RM2M

  Francja

  Verified by europages badge

  RM2M jest dystrybutorem przemysłowych sterowników radiowych oraz urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Zdołaliśmy przetrzeć drogę w dziedzinie podnoszenia oraz przenoszenia i dziś oferujemy wiele rozwiązań dla dziedziny dźwigowej. Wyłączny importer przemysłowych sterowników radiowych TELECRANE we Francji, RM2M polega na swoim 30-letnim doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie akcesoriów i komponentów dźwigowych, aby zaoferować swoim klientom sprzęt wysokiej jakości. RM2M sprzedaje szeroką gamę produktów zalecanych dla wielu sektorów przemysłu: motoryzacja, lotnictwo, budownictwo, komunikacja, opakowania, farmacja, chemia, stal: URZĄDZENIA PODNOŚNE (wciągniki elektryczne, ręczne, pneumatyczne itp.), STEROWANIE MASZYNAMI I ZASILANIE (skrzynki przycisków, sterowanie radiowe itp.), URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA, URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE, WAGI (od 30 kg do 300 ton) i AKCESORIA PODNOŚNE.

 4. FLAIG MAGNETSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zielone magnesy dla nowoczesnego przemysłu. Zlokalizowani w pięknym Schwarzwaldzie, nasi specjaliści oferują najlepsze doradztwo od wiodącego producenta systemów magnesów trwałych i elektropermanentnych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, takich jak seria FX w dziedzinie magnesów podnoszących i seria FXL w technologii mocowania magnetycznego, oferujemy szeroką gamę magnetycznych pomocniczych urządzeń mocujących i podnoszących oraz produkujemy niestandardowe rozwiązania w ilościach pojedynczych lub jako OEM dla Twoich wymagań.

 5. MAGNETIQUES.FR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAGNETIQUES.FR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Guma namagnesowana, magnesy trwałe, kauczuk magnesowy podatny, magnesy mocujące, i tablice magnetyczne. Ma siedzibę w Sassenage, Francja.

 1. DEKO-METALL ZUNGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEKO-METALL ZUNGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 2. AR.ON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AR.ON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Mülheim An Der Ruhr, Niemcy.

 1. MAGNETWORLD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGNETWORLD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 2. MAGNA-C GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGNA-C GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Wendlingen, Niemcy.

 3. DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEUTSCHE TECHNA DR. HAHN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Magnesy, magnetic clamps, magnets and permanent magnets, Neodymium iron boron magnets (NdFeB magnets), filtry magnetyczne, systemy magnetyczne, Magnes ferytowy, magnesy chwytające, i Magnesy. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH KIPP WERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Sulz, Niemcy.

 5. PZK BRNO A.S.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PZK BRNO A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 6. BETOMET SP. Z O.O.

  Polska

 7. MIERZEJEWSKI MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

  Polska

  Oferujemy materiały techniczne w roli, sztancowane i wykrawane (klej po jednej stronie lub po obu stronach), m.in. filc, folie, folie magnetyczne, mikrogumy (także w wersji ognioodpornej zgodne z normą ISO 4589-1, EN 45545-2) gumy, rzepy, dowolne kształty i wycinanie pod zamówienie oraz urządzenia ręczne i stołowe do obsługi taśm samoprzylepnych i dwustronnych, cięcia rzepów, pianki, błon klejowych, zarówno w nawojach ręcznych jak i maszynowych. Docinamy i konfekcjonujemy taśmy usztywniające, taśmy znakujące, taśmy maskujące, taśmy aluminiowe, taśmy antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, poliestrowe, zbrojone, foliowe, filamentowe, ostrzegawcze, ochronne, tekstylne. Oferujemy także papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych. Przetwarzamy taśmy na nośnikach foliowych (ALU, PP, PE, PCV, PET), piankowych (PE, EVA, CR, EPDM, PVC) oraz tkaninowych i zbrojonych siatką. Dysponujemy dużym asortyment materiałów technicznych i samoprzylepnych, z możliwością dopasowania grubości, kształtu i szerokości. Oferujemy materiały montażowe, ochronne i uszczelniające w formie jednostronnie lub dwustronnie klejące z pianki, filcu, włóknin, folii, błon dwustronnie klejących, folii magnetycznych, gumy, silikonu, mikrogumy, rzepów.W zależności od potrzeb danego projektu, możemy wykonać dowolny kształt, dopasować warstwę klejową, właściwości materiału, jego gęstość, grubość, gramaturę. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i małe serie prototypowe.

 8. STRONG MAGNETS GMBH

  Niemcy

  Produkujemy każdy rodzaj magnesów, od medycznych po przemysłowe, mamy już ponad 20 lat doświadczenia w tej branży. Jesteśmy specjalistycznym producentem magnesów Bench top NMR i MRI. Ponadto jesteśmy dostawcą elementów magnetycznych dla znanych firm NMR / MRI. Magnesy te produkujemy również zgodnie z Państwa osobistymi wymaganiami. Jesteśmy międzynarodową firmą z oddziałami w Niemczech, USA, Indiach, Polsce i Chinach, która oferuje wysokiej jakości magnesy na całym świecie. Jeśli są Państwo również zainteresowani naszymi wysokiej jakości magnesami, prosimy o kontakt. Pozwól, aby nasza konkurencyjna kontrola jakości i ceny napędzały Twój biznes. Jesteśmy pewni, że uda nam się spełnić wszystkie Twoje potrzeby. SHANGHAI STRONG MAGNETS INDUSTRIAL & COMMERCIAL CO.LTD, jest producentem / fabryką i zajmuje się działalnością w branży elektrycznej - import / eksport.

 1. MAGNETSHOP SUPERMAGNETIC

  Niemcy

  Magnetshop Supermagnetic ist spezialisiert auf den Verkauf starker Neodym-Magnete, vernickeltn vergoldet, verchromt und epoxy beschichtet. Serdecznie zapraszamy klientów B2B i B2C. Nasza oferta magnesów odpowie na wszystkie Twoje życzenia. W ofercie stale mamy ponad 200 neodymowych magnesów dostępnych w naszym sklepie internetowym, by móc spełnić indywidualne życzenia naszych klientów. Nasza oferta obejmuje magnesy od małych mini-magnesów o rozmiarach od 1mm do silnych supermagnesów przekraczających 20cm. Nasze supermagnesy mogą zatrzymać ciężary odpowiadające 1000 razy ich własnemu ciężarowi. Silne magnesy blokowe wykonane z neodymu znajdują zastosowanie w dziedzinach takich jak: inżynieria mechaniczna, budowa modeli, przemysł samochodowy, oświetleniowy, silników elektrycznych, generatorów, głośników, etc. Nasz sklep z magnesami odnotowuje wzrost przychodów o 30% rocznie. Z przyjemnością dołączymy Ciebie do grona naszych klientów.

 2. M-PULSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  M-Pulse to Państwa potężnym partnerem we wszystkich aspektach magnesowania, kalibracji i pomiaru magnesów oraz systemów magnesów. W ścisłym kontakcie z Państwa działem rozwojem i produkcją opracowujemy urządzenia magnetyzujące dostosowane do Państwa potrzeb. W ścisłej współpracy z Państwa działem rozwoju i produkcji opracowujemy specjalne urządzenia magnetyzujące, które charakteryzują się ekstremalnymi prądami i ekstremalnie krótkim czasem cyklu. Dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do niezawodności i bezpieczeństwa. M-Pulse optymalnie wykorzystuje mocne strony zakładów produkcyjnych w Niemczech, Singapurze i na Tajwanie. Siłą naszej produkcji na Tajwanie i w Singapurze jest optymalizacja kosztów przy zachowaniu niezawodnej i wysokiej jakości. Dzięki w pełni wyposażonemu warsztatowi z 80% pionowym zakresem produkcji, czasy dostaw z Singapuru są krótkie. Tutaj produkowane są cewki magnetyzujące.

 3. OTTO GANTER GMBH + CO. KG NORMTEILEFABRIK

  Niemcy

  Wiodący partner w zakresie elementów standardowych. Najpierw założona w 1894 roku jako warsztat mechaniczny Furtwangen w Schwarzwaldzie, firma Ganter już w 1912 wprowadziła pierszy katalog elementów standardowych – pięć lat przed powstaniem Niemieckiej Normy Przemysłowej (DIN). Firma, kierowana dzisiaj przez czwarte pokolenie właścicieli, jest liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji elementów standardowych sięgających liczby ponad 60.000 artykułów dostępnych do dostawy bezpośrednio z magazynu. Aby utrzymać tę pozycję w przyszłości, Ganter opiera się na konsekwentnym dalszym rozwoju swojego asortymentu produktów, na nowoczesnej produkcji i logistyce, jak również na światowej sieci silnych partnerów.

 4. HME - TECHNOLOGIES GMBH

  Szwajcaria

  Firma HME-Technologies GmbH została założona w styczniu 2004 r. jako spin-off "HME Magnet + Elektronik GmbH". Dążymy do tego, aby: dostarczać produkty wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami naszych klientów, doradzać naszym klientom dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu, być dla naszych klientów preferowanym i długoletnim zaufanym partnerem. Nasze produkty: Oferujemy wysokiej jakości magnesy i wyroby wiązane magnetycznie, produkowane zgodnie z wymaganiami klienta i dostarczane "just-in-time", zapewniając tym samym długą żywotność wyrobόw. Rozwijamy naszą działalność na całym świecie i stale dodajemy nowe produkty do naszego portfolio. Wybierz swoją kategorię z naszego aktualnego portfolio produktów: Magnesy i produkty pokrewne: Magnesy, magnesy stałe, systemy magnesów, surowce do produkcji magnesów. Wysokowydajne baterie: Baterie litowo-jonowe, baterie litowo-polimerowe, baterie rowerowe. Metale rzadkie i stopy: metale wysokotopliwe, metale wysokotemperaturowe.

 5. ANCHOR MAGNETS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, Anchor Magnets są jednym z największych w Europie dostawców elastycznych produktów magnetycznych. Produkujemy również profile magnetyczne na zamówienie, dostosowane do różnych zastosowań. Dzięki pełnym możliwościom inżynierskim i możliwościom konwersji, dostarczamy szeroką gamę innowacyjnych produktów magnetycznych do wielu rodzajów działalności. Nasz przyjazny i doświadczony wielojęzyczny zespół sprzedaży i obsługi klienta jest dumny z utrzymania standardów ISO 9001 w zakresie obsługi i jakości. Obsługujemy specjalistyczne dostawy produktów magnetycznych dla wielu branż, w tym dla druku, punktów sprzedaży, planowania wizualnego, budownictwa i inżynierii.

 6. MAGTOM

  Polska

  Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż magnesów neodymowych spiekanych, zabawek magnetycznych, uchwytów magnetycznych, chwytaków magnetycznych, tablic magnetycznych, kątowników spawalniczych, klocków magnetycznych i NeoCube. W stałej ofercie posiadamy magnesy neodymowe o różnych kształtach: walcowe, płytkowe, pierścieniowe, także pod wkręty. Wysoka jakość oferowanych wyrobów i zadowolenie Klientów są dla nas rzeczą najważniejszą. Oferujemy magnesy neodymowe, wałki magnetyczne, separatory magnetyczne, uchwyty magnetyczne dostępne z naszego magazynu. Prowadzimy sprzedaż wysyłkowa magnesów neodymowych. Magnesy są w atrakcyjnych cenach. Od momentu złożenia u nas zamówienia towar wysyłany jest do klienta w ciągu 2 dni roboczych na tere całej Polski. Zapraszamy na www.magtom.pl lub tel 793-635-008

 7. AC MAGNETS 98 SL

  Hiszpania

  Dostawca: magnesy, systemy magnetyczne, ferryty, urządzenia magnetyczne, taśmy magnetyczne, magnesy obrotowe, magnesy plstikowe, magnesy z alnico.

 8. ASSFALG GMBH

  Niemcy

  Firma ASSFALG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, chwytaki magnetyczne, magnets and permanent magnets, Elektromagnesy, i Manual router. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 9. IDEMAG

  Hiszpania

  Firma IDEMAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Ma siedzibę w Castellbisbal, Hiszpania.

 10. GOUDSMIT MAGNETICS

  Holandia

  Firma GOUDSMIT MAGNETICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach elementy magnetyczne, oddzielacze magnetyczne, filtry magnetyczne, i magnesy trwałe. Ma siedzibę w Waalre, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo