• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • młoty pneumatyczne

Wyniki dla

Młoty pneumatyczne - Import eksport

 1. MOVINGROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma opracowuje i sprzedaje uszczelnienia z tworzyw sztucznych oraz niestandardowe komponenty przemysłowe. Ponadto dysponuje wykwalifikowanym zespołem, o doświadczeniu i umiejętnościach technicznych zdobywanych w branży uszczelek i obróbki tworzyw sztucznych przez ponad 30 lat. Movingroup obsługuje wielkie firmy z sektora stoczniowego, małe i średnie firmy z branży komponentów hydraulicznych, producentów maszyn do robót ziemnych, producentów instalacji przemysłowych oraz wiele innych przedsiębiorstw. ISO 9001: możliwość śledzenia każdej dostawy.

 2. JACK&FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JACK&FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Zamiatarki przemysłowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, Samochody-wywrotki, przyczepy, poręcze, i podnośniki nożycowe. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 3. MAC3

  Francja

  MAC3 projektuje, produkuje i sprzedaje kompresory powietrza i młoty pneumatyczne. Dostarczamy rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza dla przemysłu i sektora budowlanego. ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE Kompresory przemysłowe na śrubę od 2, 2 do 315 kW i instalacja zindywidualizowana pod klucz. Branża budowlana: narzędzia pneumatyczne (młoty pneumatyczne i łamacze betonu) oraz akcesoria, kompresory przenośne na place budowy, sprzęt do piaskowania i tynkowania.

 4. VOGT BAUGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma VOGT BAUGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Sprężarki, i compressed air. Ma siedzibę w Weidenberg, Niemcy.

 5. DWT GMBH

  Niemcy

  Firma DWT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOPAC HAMMERS

  Hiszpania

  Firma TOPAC HAMMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki udarowe dla budownictwa, i narzędzia pneumatyczne. Ma siedzibę w Elgeta, Hiszpania.

 2. IHL

  Niemcy

  Firma IHL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Młoty pneumatyczne, Cylindry pneumatyczne, Uszczelki pneumatyczne, Wiertarki pneumatyczne, Młoty pneumatyczne, Cylindry pneumatyczne, Uszczelki pneumatyczne, i Wiertarki pneumatyczne. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. OFFICINA RONCHI DI LONATI STEFANO

  Włochy

  Firma OFFICINA RONCHI DI LONATI STEFANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach młoty wyburzające do wykopów, kamieniołomy, i sales of new spare parts. Ma siedzibę w Nuvolento, Włochy.

 4. TECHNIA SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma TECHNIA SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ubrania robocze i ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Narzędzia diamentowe, Młoty pneumatyczne, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Narzędzia diamentowe, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Nové Zámky , Słowacja.

 5. GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK

  Szwajcaria

  Firma GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Przekładnie pneumatyczne, Młoty pneumatyczne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Maszyny pneumatyczne zbijające gwoździami, Przekładnie pneumatyczne, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Subingen, Szwajcaria.

 1. THOMAS TURTON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THOMAS TURTON LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Młoty pneumatyczne, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Dronfield, Zjednoczone Królestwo.

 2. ZLÍNPROFI S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ZLÍNPROFI S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Młoty pneumatyczne, Farby i lakiery, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Uherský Brod, Republika Czeska.

 1. NORWIT SLOVAKIA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma NORWIT SLOVAKIA, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Pompy tłokowe, Maszyny budowlane, i Pompy tłokowe. Ma siedzibę w Poprad , Słowacja.

 2. HYDROFLEX-HYDRAULICS B.V.

  Holandia

  Firma HYDROFLEX-HYDRAULICS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przekładnie pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Młoty pneumatyczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Oud-Beijerland, Holandia.

 3. PERLIT PRAHA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma PERLIT PRAHA, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane, i Narzędzia budowlane ręczne, niezasilane. Ma siedzibę w Praha 14, Republika Czeska.

 4. LORENCIC, S.R.O.

  Słowacja

  Firma LORENCIC, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Młoty pneumatyczne, Maszyny budowlane, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Bratislava 2 , Słowacja.

 5. HERA MACHINEFABRIEK B.V.

  Holandia

  Firma HERA MACHINEFABRIEK B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Młoty pneumatyczne, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Ijmuiden, Holandia.

 6. LINEA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma LINEA, SPOL. S R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Praha 9 , Republika Czeska.

 7. PERMON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PERMON, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Křivoklát, Republika Czeska.

 8. MSE-ANLAGENBAU, WASSER- UND SCHLAMMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MSE-ANLAGENBAU, WASSER- UND SCHLAMMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze. Jest również obecna w dziedzinach Młoty pneumatyczne, i Młoty pneumatyczne. Ma siedzibę w Remchingen, Niemcy.

 1. SOCOMEC S.P.A.

  Włochy

 2. C.O.S. DI SABINO CARMELA & C. (S.N.C.)

  Włochy

 3. GAVA ENNIO & EZIO S.N.C.

  Włochy

 4. ING. PAVOL LANCARIC-LANDAL

  Słowacja

 5. CUTURI GINO S.R.L.

  Włochy

 6. GROUND-BUD GRZEGORZ SULEJ

  Polska

  Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie rzeszy klientów, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz mniejszych i większych przedsiębiorstw. Zakres naszych działań obejmuje wypożyczanie: •koparek, •koparko-ładowarek, •rusztowań elewacyjnych, •betoniarek, •agregatów malarskich i tynkarskich, •dźwigów, •zagęszczarek, •spawarek. Uzupełnieniem naszego asortymentu są różnego rodzaju podnośniki, młoty pneumatyczne, młoty elektryczne, piły do cięcia betonu, agregaty prądotwórcze. Przy pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który ułatwia i skraca nasz czas pracy. Posiadamy własną flotę pojazdów, dzięki czemu możemy swobodnie przetransportować narzędzia oraz maszyny pod wskazany adres przez klienta. Wynajmujemy koparki, podnośniki i dźwigi z operatorem lub bez. Każdy operator posiada odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty, które uprawniają go do wykonywania zawodu oraz obsługi danego sprzętu. Nasi klienci mogą liczyć także na pomoc serwisową w razie wystąpienia problemu z obsługą maszyny lub sprzętu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość usług oraz rzetelność.

 7. RONIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Ronix została założona w Niemczech w 2004 roku. W miarę rozwoju działalności firmy otworzyliśmy nowe biura w dwóch popularnych centrach biznesowych: W U.A.E (Dubaj) i Chinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie narzędzi "najwyższej jakości". Nasz zespół badawczo-rozwojowy podejmuje się wszystkich etapów analizy potrzeb klienta, ustalania standardów jakości i testowania produktów w rzeczywistych warunkach. Uwielbiamy być po Twojej stronie we wszystkich potrzebach związanych z budową i konserwacją, a dzięki ponad 2000 różnych typów narzędzi i 34000 rodzajów części zamiennych jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu. Ronix oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi w rozsądnej cenie. Jakość, różnorodność, rozsądne ceny, obsługa klienta i odpowiedzialność wobec członków naszego zespołu i klientów; to pięć podstawowych wartości, którym wszyscy członkowie Ronix są zawsze w pełni oddani. Nieustannie dążymy do perfekcji. Naszym celem jest: być pierwszą firmą, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o wydajność i innowacje.