• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lutowanie stali i metali

Wyniki dla

Lutowanie stali i metali - Import eksport

 1. BRAUN-LÖTFOLIEN GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN-LÖTFOLIEN GMBH jest usługodawcą, który powstał i działa w branży hutniczej i metalowej. Jest również obecna w branżach sond pomiarowych, topników, stempli tnących, prac lutowniczych, obróbki skrawaniem małych serii, małych serii narzędziowych, folii lutowniczych, środków lutowaniczych, lutowania twardego. Ma siedzibę w Nellingen w Niemczech.

 2. GRIMM AG

  Niemcy

  Indywidualne i niestandardowe rozwiązania w zakresie: wałów-części przekładni-kombinacji kół-zespołów. Jako przedsiębiorstwo high-tech w branży obróbki skrawaniem, już dawno wyszliśmy poza rolę zwykłego dostawcy. Widzimy siebie jako sprawnie działające koło zębate w coraz bardziej złożonym, sieciowym świecie produkcji. Grimm od dawna koncentruje się na czymś więcej niż tylko na poszczególnych częściach. Wszystkie usługi muszą być realizowane we właściwy sposόb, od pobierania próbek po dostawy dla naszych klientów. I właśnie ta spójna całościowa realizacja oznacza dla Państwa wartość dodaną, którą wyraźnie odczują Państwo - w każdym projekcie, który wspólnie realizujemy. Czysta produkcja. Staranne wykończenie. I dostarczają najwyższą jakość. Większa wartość firmy Grimm oznacza przede wszystkim integrację pionową. Ponieważ oferujemy kompletną obróbkę z jednego źródła - z technologią toczenia, technologią cięcia kół zębatych i technologią szlifowania w naszym własnym zakładzie.

 3. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

 4. LWZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  LWZ to jedna z najnowocześniejszych firm usługowych w dziedzinie technologii lutowania i obróbki cieplnej. Firma wykorzystuje ponad czterdziestoletnie doświadczenie w realizacji pomysłów klientów. Przedmiotem działalności firmy jest lutowanie i obróbka cieplna metali. Lutowanie twarde, lutowanie miękkie, lutowanie z obojątnym gazem osłonowym, lutowanie aluminium, lutowanie stali nierdzewnej, stali. Mosiądz, miedź i aluminium, zespoły lutownicze do ogrzewania i hydrauliki, lutowanie indukcyjne, lutowanie płomieniowe. Partnerstwo oznacza dla nas udzielanie wsparcia od pojawienia się pierwszego pomysłu na produkt. Możesz polegać na naszej wiedzy w zakresie doboru materiałów, określenia odpowiedniego rodzaju lutowania i zaprojektowania operacji lutowania.

 5. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BTE BIEGETECHNIK-ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 2. STEMMERMANN INDUKTIVHÄRTEREI GMBH

  Niemcy

 3. ARMIN HAIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. CONFORMTEC GMBH

  Niemcy

 5. VSW SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

 2. SCHIECK WÄRME- UND LÖTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. BING POWER SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 2. ACS INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. ÖZTÜRK METALL

  Niemcy

 4. SOLDADURAS PLANELLS, S.L.

  Hiszpania

 5. META E² F GMBH

  Niemcy

 6. VERMOTEC VERBINDUNGS- UND MONTAGETECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. COOP! CONSULTING AND OPERATING GMBH

  Niemcy

 8. ALPHA-LAYTRON GMBH

  Niemcy

 1. SCHWEISSEREI FRITZSCH

  Niemcy

 2. SEIT ELETTRONICA SRL

  Włochy

 3. HABERER ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 4. PVA LÖT- UND WERKSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. IMS INDUSTRIEMONTAGESERVICE GMBH

  Niemcy

 6. CPM SALDATURE

  Włochy

 7. WEHLE HARTLÖTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Francja

 9. ABRACOR

  Belgia

 10. BÖSCH BAUTEILE ROHRDORF

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Lutowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5667 przedsiębiorstwa