• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lutowanie - sprzęt i materiały

Wyniki dla

Lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

 1. STELLA S.R.L.

  Włochy

  STELLA srl to włoska firma specjalizująca się w dostarczaniu stopów i topników do lutowania twardego, lutowania miękkiego i spawania. Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości produktów w różnych formatach, standardowych oraz personalizowanych z myślą o szczególnych wymaganiach: pręty gołe, powlekane i rdzeniowe, druty wypełnione i rdzeniowe, taśmy wypełnione i trójmetaliczne, pierścienie, dyski, podkładki, skrawki, kabłąki, półprodukty ogółem. Stopy srebra i miedziano-fosforowe, ołowiane oraz stopy miedzi, aluminium i cynkowo-aluminiowe, stopy miękkie, stopy niklowe, proszki i pasty, topniki do lutowania płomieniowego, indukcyjnego, w piecu. Stopy aluminium, aluminiowo-magnezowe, stale niskostopowe i nierdzewne do spawania gazowego i spawania TIG i MIG aluminium, miedzi, stali węglowe i stali nierdzewnej. Proponujemy produkty o dużej wartości dodanej, zapewniając zawsze wysoką jakoś i zgodność z międzynarodowymi normami, standardami technicznymi i środowiskowymi.

 2. H. SIGRIST + PARTNER AG

  Szwajcaria

 3. ERSA GMBH

  Niemcy

 4. FACTRONIX GMBH

  Niemcy

 5. SPIRIG ERNEST, DIPL.ING.

  Szwajcaria

  Ernest Spirig, Dipl. El. inż. ETH założył firmę DIPL. ING. ERNEST SPIRIG 1969 w Rapperswil, w Szwajcarii. Od 1979 roku spółka zależna Spirig's Spirig Advanced Technologies Inc w Springfield, MA zajmuje się również rynkiem amerykańskim, oferując papierowe termometry znane jako CelsiClock®, CelsiClock®, CelsiPoint®, CelsiDoint®, CelsiDot®, CelsiStrip®, HubAlert® oraz różne technologie pomiaru i rejestracji temperatury spirytusu. Opatentowana technologia wielokomórkowej elektrolizy Spirig Spirig Spirflame® pozwala na wytwarzanie bardzo stabilnych termicznie mikropłomieni just-in-time (JIT). Mikropłomienie stosuje się w technice szybkiego lutowania miękkiego i twardego oraz mikrospawania. Spirflame® - LA2050® automatyczne stanowisko spawania realizujące połączenia odporne na wibracje i rozciąganie, jak i antykorozyjne. Skrętki lutownicze „Wicking" są z powodzeniem stosowane do delikatnego usuwania lutu podczas naprawy i wymiany elektroniki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STRECKFUSS SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Firma STRECKFUSS SYSTEMS rozwija innowacyjne instalacje lutownicze, jak również maszyny i urządzenia do produkcji elementów konstrukcyjnych dla przemysłu elektrotechnicznego. Jako firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w konstruowaniu urządzeń i instalacji gwarantujemy najwyższy poziom. Dzięki współpracy z klientami oraz jako prekursorzy innowacyjnych produktów przekonujemy wysoką jakością, elastycznością i systemami stand-alone. Jako producent instalacji, firma STRECKFUSS SYSTEMS naturalnie zajmuje się wszystkimi zleceniami serwisowymi i konserwacyjnymi dotyczącymi swoich własnych instalacji, jak również instalacji innych producentów. Nasz główny obszar działalności to systemy lutownicze do produkcji palet przewodzących. Oferujemy następujące typy instalacji: - stacje lutownicze falowe - selektywne systemy lutownicze - produkcja cyny lutowniczej - recykling cyny lutowniczej - szczotki lutownicze do stopów. Ponadto wspieramy naszych klientów również w przygotowaniu zindywidualizowanych aplikacji.

 2. TECHNAX

  Francja

 3. WE-EM NACHRICHTENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. DIN ( DISTRIBUTION INDUSTRIELLES INTERNATIONALES)

  Maroko

 5. GCE MUJELLI S.P.A.

  Włochy

 1. CASTOLIN EUTECTIC

  Francja

 2. ENTABAN SUMINISTROS INDUSTRIALES

  Hiszpania

 1. W & P GEAT GMBH GERÄTEBAU UND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK

  Niemcy

 2. D'HONT

  Belgia

 3. THESSCO AGI CLAL SAS

  Francja

 4. OKTED LTD

  Turcja

 5. SOLDA ELECTRIC

  Hiszpania

 6. INDMAKINA DIS TICARET VE SANAYI LTD STI

  Turcja

 7. MOUGENOT & FILS

  Francja

 8. GRUPO AEX

  Hiszpania

 1. GLASSPRIBOR

  Rosja

 2. BEHRINGER S.R.L.

  Włochy

 3. ILMA S.N.C. DI MARVERTI MASSIMO E MARVERTI MARCELLO

  Włochy

 4. IBL-LÖTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. ING. DAVIS S.A.I.D. S.R.L.

  Włochy

 6. SARC DI COSTA S.& C. S.A.S.

  Włochy

 7. KUKA ROBOTER ITALIA S.P.A.

  Włochy

 8. TEMAR S.R.L.

  Włochy

 9. OLIVARI FRANCO & C.

  Włochy

 10. CONTESSI

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Lutowanie - sprzęt i materiały - Import eksport

Liczba wyników

9950 przedsiębiorstwa