• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lukrecja

Wyniki dla

Lukrecja - Import eksport

 1. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH od ponad 35 lat tworzy, produkuje i dystrybuuje zindywidualizowane słodycze w postaci artykułów reklamowych. Początkiem sklep cukierniczy w Schwarzwaldzie, który rozwinął się pod kreatywną wodzą założyciela przedsiębiorstwa Pietera Schuberta do wiodącego przedsiębiorstwa na rynku artykułów reklamowych.

 2. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 3. AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach likiery, czekolada, cukierki, i słodycze. Ma siedzibę w Corigliano-Rossano, Włochy.

 4. WAKHAN AA - RÉGLISSE BIO

  Francja

  Producent środków spożywczych od podnóża Himalajów do klienta końcowego, bez pośredników. Sprzedaż hurtowa naturalnych i dzikich roślin leczniczych oraz aromatycznych, takich jak korzeń lukrecji, kwas lukrecjowy i glabrydyna, szafran, sezam, kminek, kolendra, czarnuszka, kwiat ślazu dzikiego itp... Od 2018 roku, aby zagwarantować identyfikowalność zakładu, firma wdrożyła system, w którym przechowuje „kartotekę każdego zbioru”

 5. DROPGIGANT

  Holandia

  Firma DROPGIGANT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, cukierki z gumy, cukierki, Wyroby cukiernicze, i pastylki z lukrecji. Ma siedzibę w Groningen, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LIQUIRGAM - FABBRICA DI LIQUIRIZIA DOP BIOLOGICA

  Włochy

  Firma LIQUIRGAM - FABBRICA DI LIQUIRIZIA DOP BIOLOGICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Corigliano Calabro, Włochy.

 2. BELLA GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma BELLA GERMANY GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 3. AMEEL CANDY WORLD

  Belgia

  Firma AMEEL CANDY WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, SŁODYCZE, cukierki, lukrecja, i gumy do żucia. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 4. KAREKS IMPORT EXPORT & TRADING CO.LTD.

  Turcja

  Firma KAREKS IMPORT EXPORT & TRADING CO.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny lecznicze. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, suszone jabłka, i Lukrecja. Ma siedzibę w Iskenderun, Turcja.

 5. SOFIA ENTERPRISE GLOBAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOFIA ENTERPRISE GLOBAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, tragakanta, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i owoce suszone. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. SIGLOS GMBH

  Niemcy

  Firma SIGLOS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, Leki, Zioła i rośliny lecznicze, Lukrecja, Leki, i Zioła i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. CALABRIA LIQUORI

  Włochy

  Firma CALABRIA LIQUORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach likiery, i lukrecja. Ma siedzibę w Fuscaldo, Włochy.

 1. JUST LIQUORICE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JUST LIQUORICE LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Swindon, Zjednoczone Królestwo.

 2. WILLIAM SANTUS & CO.LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILLIAM SANTUS & CO.LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma do żucia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Lukrecja, Wyroby cukiernicze, i Lukrecja. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 3. VANDERGEETEN SCANDINAVIA AS

  Norwegia

  Firma VANDERGEETEN SCANDINAVIA AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Lukrecja, Wyroby cukiernicze, czekolada bez cukru, i Lukrecja. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 4. GUMI GIDA SAN VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma GUMI GIDA SAN VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach lizaki, i lukrecja. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SOYSAL GIDA IC VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma SOYSAL GIDA IC VE DIS TICARET, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach nasiona oleiste, i lukrecja. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 6. HARIBO LAKRIS AS

  Norwegia

  Firma HARIBO LAKRIS AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Guma do żucia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Lukrecja, Wyroby cukiernicze, i Lukrecja. Ma siedzibę w Østerås, Norwegia.

 7. REGALIZ EBRO

  Hiszpania

  Firma REGALIZ EBRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. BEATRIZ LÓPEZ JEREZ

  Hiszpania

  Firma BEATRIZ LÓPEZ JEREZ, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 1. SAET SWEETS SL

  Hiszpania

  Firma SAET SWEETS SL, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, i Lukrecja. Ma siedzibę w Sant Jaume Dels Domenys (Tarragona), Hiszpania.

 2. KRAEPELIEN & HOLM/LIMECON B.V.

  Holandia

  Firma KRAEPELIEN & HOLM/LIMECON B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Oosterwolde Fr, Holandia.

 3. HARIBO NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma HARIBO NEDERLAND B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 4. CARE FOR JOBS

  Holandia

  Firma CARE FOR JOBS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Stellendam, Holandia.

 5. SOCIEDAD ANONIMA DE EXTRACTOS TANICOS

  Hiszpania

  Firma SOCIEDAD ANONIMA DE EXTRACTOS TANICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, i Lukrecja. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. FACTORIAS INDUSTRIALES REGALICES DE ESPAÑA SL

  Hiszpania

 7. CANDY SPAIN SA

  Hiszpania

 8. TAREGE TRADE HOUSE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tarege Trade House jest tureckim eksporterem specjalizującym się w ziołach leczniczych, przyprawach, nasionach oleistych, suszonych owocach i warzywach. Nasze główne produkty pochodzenia tureckiego to liście laurowe, oregano, rozmaryn, tymianek, orzeszek pinii, suszone morele, suszone figi, krokosz barwierski, lukrecja, szałwia, czerwona papryka, sumak, mahleb, nasiona wiśni, pestki wiśni, pestki moreli gorzkiej, pestki winogron, suszone bakłażany, suszone pomidory, suszona okra, łodygi wiśni, nieśmiertelnik, liście głogu, korzenie żarnowca i olej z oregano.

 9. DISATERURA

  Hiszpania

  Zakład produkcji słodyczy. Rozprowadzamy słodycze najbardziej renomowanych marek na Wyspach Kanaryjskich: wata cukrowa, aperitify, woreczki ze słodyczami, czekolady, cukierki, guma do żucia, suszone owoce, żelki, chipsy, lizaki, lukrecja, tarty.

 10. LUKRENA A.S.

  Republika Czeska

  Firma LUKRENA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rogate, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Dolní Lukavice, Republika Czeska.