• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lukrecja

Wyniki dla

Lukrecja - Import eksport

 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 2. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH od ponad 35 lat tworzy, produkuje i dystrybuuje zindywidualizowane słodycze w postaci artykułów reklamowych. Początkiem sklep cukierniczy w Schwarzwaldzie, który rozwinął się pod kreatywną wodzą założyciela przedsiębiorstwa Pietera Schuberta do wiodącego przedsiębiorstwa na rynku artykułów reklamowych.

 3. AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach likiery, czekolada, cukierki, i słodycze. Ma siedzibę w Corigliano-Rossano, Włochy.

 4. WAKHAN AA - RÉGLISSE BIO

  Francja

  Producent środków spożywczych od podnóża Himalajów do klienta końcowego, bez pośredników. Sprzedaż hurtowa naturalnych i dzikich roślin leczniczych oraz aromatycznych, takich jak korzeń lukrecji, kwas lukrecjowy i glabrydyna, szafran, sezam, kminek, kolendra, czarnuszka, kwiat ślazu dzikiego itp... Od 2018 roku, aby zagwarantować identyfikowalność zakładu, firma wdrożyła system, w którym przechowuje „kartotekę każdego zbioru”

 5. DROPGIGANT

  Holandia

  Firma DROPGIGANT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, cukierki z gumy, cukierki, Wyroby cukiernicze, i pastylki z lukrecji. Ma siedzibę w Groningen, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KAREKS IMPORT EXPORT & TRADING CO.LTD.

  Turcja

  Firma KAREKS IMPORT EXPORT & TRADING CO.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny lecznicze. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, suszone jabłka, i Lukrecja. Ma siedzibę w Iskenderun, Turcja.

 2. KEY GLOBAL EMC

  Australia

  Firma KEY GLOBAL EMC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach realizacja ogrodu, lukrecja, i olejki eteryczne. Ma siedzibę w Doncaster East, Australia.

 3. LIQUIRGAM - FABBRICA DI LIQUIRIZIA DOP BIOLOGICA

  Włochy

  Firma LIQUIRGAM - FABBRICA DI LIQUIRIZIA DOP BIOLOGICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Corigliano Calabro, Włochy.

 4. BELLA GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma BELLA GERMANY GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 5. AMEEL CANDY WORLD

  Belgia

  Firma AMEEL CANDY WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, SŁODYCZE, cukierki, lukrecja, i gumy do żucia. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 1. NEWSAAD TRADE

  Iran

  Firma NEWSAAD TRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zielarstwo i ziołolecznictwo. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, Lukrecja, szafran, i daktyle. Ma siedzibę w 3137791223, Iran.

 2. SIGLOS GMBH

  Niemcy

  Firma SIGLOS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, Leki, Zioła i rośliny lecznicze, Lukrecja, Leki, i Zioła i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. CALABRIA LIQUORI

  Włochy

  Firma CALABRIA LIQUORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drinki alkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach likiery, i lukrecja. Ma siedzibę w Fuscaldo, Włochy.

 2. FERROTEX LTD

  Uzbekistan

  Firma FERROTEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Tashkent, Uzbekistan.

 3. JUST LIQUORICE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JUST LIQUORICE LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Swindon, Zjednoczone Królestwo.

 4. LICORMAN CO.

  Iran

  Firma LICORMAN CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, czekolada, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 5. VANDERGEETEN SCANDINAVIA AS

  Norwegia

  Firma VANDERGEETEN SCANDINAVIA AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Lukrecja, Wyroby cukiernicze, czekolada bez cukru, i Lukrecja. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 6. WILLIAM SANTUS & CO.LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILLIAM SANTUS & CO.LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma do żucia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Lukrecja, Wyroby cukiernicze, i Lukrecja. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 7. GUMI GIDA SAN VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma GUMI GIDA SAN VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukierki z karmelem. Jest również obecna w dziedzinach lizaki, i lukrecja. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ASIA PLUS

  Uzbekistan

  Firma ASIA PLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Tashkent, Uzbekistan.

 1. REGALIZ EBRO

  Hiszpania

  Firma REGALIZ EBRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Cukierki z karmelem, i Cukierki z karmelem. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. SOYSAL GIDA IC VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma SOYSAL GIDA IC VE DIS TICARET, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach nasiona oleiste, i lukrecja. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 3. HARIBO LAKRIS AS

  Norwegia

  Firma HARIBO LAKRIS AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Guma do żucia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Lukrecja, Wyroby cukiernicze, i Lukrecja. Ma siedzibę w Østerås, Norwegia.

 4. SAET SWEETS SL

  Hiszpania

  Firma SAET SWEETS SL, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, i Lukrecja. Ma siedzibę w Sant Jaume Dels Domenys (Tarragona), Hiszpania.

 5. BEATRIZ LÓPEZ JEREZ

  Hiszpania

  Firma BEATRIZ LÓPEZ JEREZ, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 6. HARIBO NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma HARIBO NEDERLAND B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 7. CARE FOR JOBS

  Holandia

  Firma CARE FOR JOBS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w Stellendam, Holandia.

 8. IBSAGAZELLE

  Iran

  Firma IBSAGAZELLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Ma siedzibę w tehran, Iran.

 9. KRAEPELIEN & HOLM/LIMECON B.V.

  Holandia

  Firma KRAEPELIEN & HOLM/LIMECON B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lukrecja. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, i Wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Oosterwolde Fr, Holandia.

 10. SOCIEDAD ANONIMA DE EXTRACTOS TANICOS

  Hiszpania

  Firma SOCIEDAD ANONIMA DE EXTRACTOS TANICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Lukrecja, i Lukrecja. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo