• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lokomotywy - tabor i wyposażenie

Wyniki dla

Lokomotywy - tabor i wyposażenie - Import eksport

 1. FABRYKA URZADZEN TECHNICZNYCH ALCON SP. Z O.O. (ALCON SP. Z O.O.)

  Polska

  ALCON Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji części i podzespołów do taboru szynowego, m.in.: - trójkąty hamulcowe 60kN i 120kN nowej generacji (normalny i szeroki tor), - drzwi czołowe ogniotrwałe do wagonów osobowych, - drzwi wejściowe aluminiowe kieszeniowe do EZT - EN57 z rolką podtrzymującą, - półki i uchwytu do EZT, - śruby zawieszenia, sworznie, tuleje, - zamki drzwi wejściowych i przejściowych do pojazdów szynowych, - pantografy i ich części zamienne: AkP-4E, 5ZL, - urządzenia rozpylające do obrzeży kół lokomotyw, - inne części do wagonów towarowych i osobowych.- konstrukcji i podzespołów na rzecz budownictwa, rolnictwa i transportu (ramy samochodów serwisowych), - prototypów urządzeń instytutów badawczych. certyfikaty: PN-EN ISO 9001: 2009 - System Zarządzania Jakością w zakresie „Produkcja komponentów DIN EN ISO 3834-2 - Wykonywanie usług remontowych, serwisowych i utrzymania ruchu, produkcja części zamiennych oraz montaż i wykonawstwo konstrukcji stalowych.DIN EN 15085-2 CL1

 2. ETS ERSATZ-TEILE SCHIENENFAHRZEUGE GMBH

  Niemcy

  Doświadczenie naszych specjalistów w dziedzinie pojazdów szynowych, a także doświadczenie zdobyte dzięki ogromnej liczbie partnerów biznesowych zapewnia wysoką jakość i wydajność naszych rozwiązań i sprawia, że ETS cieszy się dużym powodzeniem na rynku niemieckim i międzynarodowym. Od wielu lat dostarczamy elementy najwyższej jakości dla prawie każdego pojazdu, który porusza się po torach - od popularnych modeli do pojazdów specjalnych, od małych do dużych części składowych i podzespołów. Czy to TSI, VPI, DIN EN lub TÜV, pozwól nam przeprowadzić Cię po tej dżungli. Oferujemy naprawy i renowację zużytych części, które muszą być takie same jak oryginalne elementy. Nasz asortyment obejmuje ponad 4000 części. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie klienta dzięki naszemu zakładowi o powierzchni 12.000 m2 zlokalizowanemu w Bönen.

 3. POWERRAIL INC

  Stany Zjednoczone

  Firma POWERRAIL INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Duryea, Stany Zjednoczone.

 4. FEUERLANDWERKSTÄTTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FEUERLANDWERKSTÄTTEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Testowanie jakości wyrobów i materiałów, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Agencje spedycyjne żeglugi morskiej, Testowanie jakości wyrobów i materiałów, Urządzenia do wykonywania prób i testów, i Agencje spedycyjne żeglugi morskiej. Ma siedzibę w Geroldshausen, Niemcy.

 5. RETUS

  Ukraina

  Firma RETUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach zawór odcinający. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERGMEIR UND SEITZ GMBH

  Niemcy

  Firma BERGMEIR UND SEITZ GMBH, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Transport wewnętrzny ciągły - systemy, Kucie i wygniatanie stali i metali, i Transport wewnętrzny ciągły - systemy. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. KAYKAC MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KAYKAC MAKINE SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, lokomotywy, Pojazdy szynowe - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. PROBATEC AG

  Niemcy

  Firma PROBATEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Lokomotywy - tabor i wyposażenie, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Amberg, Niemcy.

 4. MAGNETSCHULTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAGNETSCHULTZ GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne urządzenia okrętowe, Ceramika przemysłowa, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Elektryczne urządzenia okrętowe, Ceramika przemysłowa, Urządzenia do wykonywania prób i testów, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 5. LOCA-SION

  Francja

  Firma LOCA-SION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w CAPINGHEM (LILLE), Francja.

 1. WAKA H.ULBRICHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WAKA H.ULBRICHT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. RAILS ET TRACTION

  Belgia

  Firma RAILS ET TRACTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach lokomotywy, i lokomotywy elektryczne. Ma siedzibę w Raeren, Belgia.

 1. GEORG BÖHM METALLWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma GEORG BÖHM METALLWAREN GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Noże do użytku domowego, Lokomotywy - tabor i wyposażenie, Noże do użytku domowego, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 2. PROMAT

  Rumunia

  Firma PROMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, Informatyka - oprogramowanie, Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Craiova, Rumunia.

 3. AMURRIO FERROCARRIL Y EQUIPOS S.A.

  Hiszpania

  Firma AMURRIO FERROCARRIL Y EQUIPOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Amurrio, Hiszpania.

 4. FRITZ RENSMANN, MASCHINENFABRIK, DIESELLOKOMOTIVEN, GETRIEBE GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma FRITZ RENSMANN, MASCHINENFABRIK, DIESELLOKOMOTIVEN, GETRIEBE GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. GUANGXI PINGSHI TRADE CO,.LTD

  Chiny

  Firma GUANGXI PINGSHI TRADE CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Guangxi, Chiny.

 6. KINGDOMINE MECHATRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma KINGDOMINE MECHATRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Xiangtan, Chiny.

 7. INDO GERMAN INDUSTRIES

  Indie

  Firma INDO GERMAN INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach lokomotywy diesel, i wymiana silnika. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 8. DERBY ENGINEERING UNIT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DERBY ENGINEERING UNIT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 1. SEA TEACH LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEA TEACH LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Emsworth, Zjednoczone Królestwo.

 2. BLS AG WERKSTÄTTE SPIEZ

  Szwajcaria

  Firma BLS AG WERKSTÄTTE SPIEZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Spiez, Szwajcaria.

 3. JOHANN SCHÖTZ

  Niemcy

  Firma JOHANN SCHÖTZ, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Lokomotywy - tabor i wyposażenie, Metale szlachetne i specjalne, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 4. INDUSTRIE MANIFATTURE ERCOLINO SRL

  Włochy

  Firma INDUSTRIE MANIFATTURE ERCOLINO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Supermarket carts. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. ALAN KEEF LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALAN KEEF LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ross-On-Wye, Zjednoczone Królestwo.

 6. PRZEDSIEBIORSTWO SERWISOWE ZESPOLU ELEKTROCIEPLOWNI WROCLAW SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO SERWISOWE ZESPOLU ELEKTROCIEPLOWNI WROCLAW SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Wroclaw, Polska.

 7. UKRAINIAN CARGO LOCOMOTIVE COMPANY (UCLC)

  Ukraina

  Firma UKRAINIAN CARGO LOCOMOTIVE COMPANY (UCLC), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 8. DAUGAVPILS LOKOMOTIVJU REMONTA RUPNICA

  Łotwa

  Firma DAUGAVPILS LOKOMOTIVJU REMONTA RUPNICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Daugavpils, Łotwa.

 9. ALWIN TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ALWIN TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 10. RELOC S.A.

  Rumunia

  Firma RELOC S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Lokomotywy - tabor i wyposażenie, i Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Craiova, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo