• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lody- sorbety- kremy mrożone

Wyniki dla

Lody- sorbety- kremy mrożone - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, lody, lody pakowane, lody niskokaloryczne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny profesjonalne do produkcji lodu, Dystrybucja wyrobów spożywczych, Food Manufacturer, i Visable supports Ukrainian companies. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 3. LEZZA FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  W Lezza Foods jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy globalnym dostawcą czystej, wyróżniającej się i pysznej żywności specjalnej. Nasza misja jest prosta, lecz głęboka: sprawić, by dobry smak i korzyści dla zdrowia dzięki specjalistycznej żywności były dostępne dla każdego dzięki naszej różnorodnej gamie marek. Produkujemy i dostarczamy produkty głęboko mrożone na rynki europejskie i amerykańskie. Działając we współpracy z wieloma najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi w Turcji, Lezza Foods specjalizuje się w wytwarzaniu mrożonych przysmaków wysokiej jakości. Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje zachwycające spektrum, w tym produkty piekarnicze, ciastka, tureckie baklawy, lody i szereg smacznych produktów wegańskich. Od wyboru najwyższej jakości składników po skrupulatne pakowanie i niezawodną wysyłkę, nasz 100% niezawodny i spójny proces monitorowania jakości zapewnia, że każdy produkt Lezza jest arcydziełem smaku, świeżości i atrakcyjności wizualnej.

 4. LA NUOVA TRADIZIONE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Spółka La Nuova Tradizione srl to efekt pracy grupy specjalistów z branży, którzy z profesjonalizmem opracowali nową linię półproduktów mających stanowić cenną pomoc w kreatywnej pracy lodziarza. La Nuova Tradizione dąży do zapewnienia stałej jakości oraz do udostępnienia swoim partnerom-rzemieślnikom najnowocześniejszych składników i narzędzi pomocnych w pokonywaniu ewentualnych problemów technicznych.

 5. JULE UND FLO DER TELTOMALZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JULE UND FLO DER TELTOMALZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Teltow, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JACK WOOD STICKS EUROPE

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JACK WOOD STICKS EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach batoniki do lodów, i akcesoria dla lodziarzy. Ma siedzibę w Cascais, Portugalia.

 2. GILFI

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GILFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Lody, sorbety, kremy mrożone, producent lodów śmietankowych, Lody, sorbety, kremy mrożone, Lody, ice-cream dessert, ciasta mrożone, lody, Producent lodów, i Dostawca lodów. Ma siedzibę w Francorchamps, Belgia.

 3. EXQUIS MOCHI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EXQUIS MOCHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Levallois-Perret, Francja.

 4. MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA

  Polska

  Tworzone przez nas lody to doskonałe połączenie kreatywnego podejścia do starych sprawdzonych receptur w połączeniu z najnowocześniejszą technologią produkcji. Naturalne produkty oraz pasja i kunszt naszego młodego technologa pozwalają naszym odbiorcom na rozkoszowanie się ferią nowych nietuzinkowych smaków. Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserów do naszej lodziarni Lodotwórca w Rzeszowie ul. Kreczmera 6/2 Mamy nadzieję, że nasza galeria lodów naturalnych pobudzi Waszą kulinarną fantazję. Nie zwlekaj i połknij z nami lodowego bakcyla już dziś!

 5. CAFFE' PASTICCERIA ZAGARA

  Włochy

  Bar-ciastkarnia Zagara odpowiada na wszystkie wymagania stawiane wypiekom robionym z autentycznych składników. Ciasta na uroczystości, ciastka bufetowe i wiele innych produktów na różnego typu imprezy. Sprzedajemy nasze typowo sycylijskie produkty we Włoszech i za granicą: masa migdałowa, ciastka, ciasteczka kruche rzemieślnicze i wiele innych. Oferujemy usługi cateringowe na uroczystości i imprezy. Przyjdź i posmakuj w gronie przyjaciół nasze przekąski! Przyjmiemy Was serdecznie i profesjonalnie.

 1. GIUSO GUIDO SPA

  Włochy

  Dokładnie wiek innowacji. Produkcja i sprzedaż produktów, składników, półproduktów i produktów spożywczych dla cukierników, piekarzy i lodziarzy: lody włoskie, bita śmietana, owoce kandyzowane, marmolady, konfitury, wiśnie. Nasza misja: Produkować złożone składniki i półprodukty dla rzemieślników i małych przedsiębiorstw, dzięki nieustannemu poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań, aby zapewnić klientowi końcowemu pełne zadowolenie.

 2. ALEMANY SA

  Hiszpania

  Firma ALEMANY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Malgrat De Mar, Hiszpania.

 1. HANSELEGRETEL

  Włochy

  Firma HANSELEGRETEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach dostawy żywności do barów -, tabliczki czekolady, i Rzemieślnicza produkcja czekolady. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. MOCHIRI

  Francja

  Firma MOCHIRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Gourmet ice cream desserts, ice-cream dessert, kuchnie azjatyckie, i żywność mrożona - produkcja. Ma siedzibę w La Ciotat, Francja.

 3. EISQUEEN GMBH

  Niemcy

  Firma EISQUEEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. JELLY ICE

  Włochy

  Firma JELLY ICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach lody produkcji rzemieślniczej, supplies for ice-cream parlours, frosted candies, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w San Salvatore Telesino, Włochy.

 5. EISPRODUKTION PALATINI INH. ROBERTO PALATINI

  Niemcy

  Firma EISPRODUKTION PALATINI INH. ROBERTO PALATINI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. LA CIALCON SRL

  Włochy

  Firma LA CIALCON SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach wafle do lodów, i rożki waflowe. Ma siedzibę w Silea, Włochy.

 7. BRUNO GELATO GMBH

  Niemcy

  Firma BRUNO GELATO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Rhauderfehn, Niemcy.

 8. ANTICO EREMO SPA

  Włochy

  Firma ANTICO EREMO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach preparaty do lodów, i granit. Ma siedzibę w Berlingo, Włochy.

 1. EISWAGEN.DE INH. ANTONIO GALATI

  Niemcy

  Firma EISWAGEN.DE INH. ANTONIO GALATI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 2. HELADOS SAN MARTIÑO

  Hiszpania

  Firma HELADOS SAN MARTIÑO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 3. TILIZ

  Francja

  Firma TILIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Rennes, Francja.

 4. REVALA LTD

  Estonia

  Firma REVALA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Desery mleczne, Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, i Desery mleczne. Ma siedzibę w Keila, Estonia.

 5. TONIBELL - ICE CREAM VAN HIRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TONIBELL - ICE CREAM VAN HIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Kent, Zjednoczone Królestwo.

 6. CAPORASO GROUP SRL

  Włochy

  Firma CAPORASO GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach krem owocowy do smarowania, półprodukty dla lodziarzy, ciasta z orzechami, i zaopatrzenie dla chłodni. Ma siedzibę w Casamarciano, Włochy.

 7. GELAMOR GMBH

  Niemcy

  Firma GELAMOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Geseke, Niemcy.

 8. SABUMA

  Hiszpania

  Firma SABUMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 9. GLOBAL TRIBE LDA

  Portugalia

  Firma GLOBAL TRIBE LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Alpiarça, Portugalia.

 10. CONSOANTES TROPICAIS LDA.

  Portugalia

  Firma CONSOANTES TROPICAIS LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach miazga z owoców, i owoce mrożone. Ma siedzibę w Amora, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Lody- sorbety- kremy mrożone - Import eksport

Liczba wyników

1097 Przedsiębiorstwa