• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lody- sorbety- kremy mrożone

Wyniki dla

Lody- sorbety- kremy mrożone - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. LA NUOVA TRADIZIONE

  Włochy

  Spółka La Nuova Tradizione srl to efekt pracy grupy specjalistów z branży, którzy z profesjonalizmem opracowali nową linię półproduktów mających stanowić cenną pomoc w kreatywnej pracy lodziarza. La Nuova Tradizione dąży do zapewnienia stałej jakości oraz do udostępnienia swoim partnerom-rzemieślnikom najnowocześniejszych składników i narzędzi pomocnych w pokonywaniu ewentualnych problemów technicznych.

 3. JULE UND FLO DER TELTOMALZ GMBH

  Niemcy

  Firma JULE UND FLO DER TELTOMALZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Teltow, Niemcy.

 4. GILFI

  Belgia

  Firma GILFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Lody, sorbety, kremy mrożone, producent lodów śmietankowych, Lody, sorbety, kremy mrożone, Lody, ice-cream dessert, ciasta mrożone, lody, Producent lodów, i Dostawca lodów. Ma siedzibę w Francorchamps, Belgia.

 5. EXQUIS MOCHI

  Francja

  Firma EXQUIS MOCHI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Ma siedzibę w Levallois-Perret, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA

  Polska

  Tworzone przez nas lody to doskonałe połączenie kreatywnego podejścia do starych sprawdzonych receptur w połączeniu z najnowocześniejszą technologią produkcji. Naturalne produkty oraz pasja i kunszt naszego młodego technologa pozwalają naszym odbiorcom na rozkoszowanie się ferią nowych nietuzinkowych smaków. Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserów do naszej lodziarni Lodotwórca w Rzeszowie ul. Kreczmera 6/2 Mamy nadzieję, że nasza galeria lodów naturalnych pobudzi Waszą kulinarną fantazję. Nie zwlekaj i połknij z nami lodowego bakcyla już dziś!

 2. CAFFE' PASTICCERIA ZAGARA

  Włochy

  Bar-ciastkarnia Zagara odpowiada na wszystkie wymagania stawiane wypiekom robionym z autentycznych składników. Ciasta na uroczystości, ciastka bufetowe i wiele innych produktów na różnego typu imprezy. Sprzedajemy nasze typowo sycylijskie produkty we Włoszech i za granicą: masa migdałowa, ciastka, ciasteczka kruche rzemieślnicze i wiele innych. Oferujemy usługi cateringowe na uroczystości i imprezy. Przyjdź i posmakuj w gronie przyjaciół nasze przekąski! Przyjmiemy Was serdecznie i profesjonalnie.

 3. GIUSO GUIDO SPA

  Włochy

  Dokładnie wiek innowacji. Produkcja i sprzedaż produktów, składników, półproduktów i produktów spożywczych dla cukierników, piekarzy i lodziarzy: lody włoskie, bita śmietana, owoce kandyzowane, marmolady, konfitury, wiśnie. Nasza misja: Produkować złożone składniki i półprodukty dla rzemieślników i małych przedsiębiorstw, dzięki nieustannemu poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań, aby zapewnić klientowi końcowemu pełne zadowolenie.

 4. ALEMANY SA

  Hiszpania

 5. EISQUEEN GMBH

  Niemcy

 1. LA CIALCON SRL

  Włochy

 2. EISPRODUKTION PALATINI INH. ROBERTO PALATINI

  Niemcy

 1. JELLY ICE

  Włochy

 2. BRUNO GELATO GMBH

  Niemcy

 3. HANSELEGRETEL

  Włochy

 4. EISWAGEN.DE INH. ANTONIO GALATI

  Niemcy

 5. TILIZ

  Francja

 6. ANTICO EREMO SPA

  Włochy

 7. HELADOS SAN MARTIÑO

  Hiszpania

 8. CAPORASO GROUP SRL

  Włochy

 1. GELAMOR GMBH

  Niemcy

 2. TONIBELL - ICE CREAM VAN HIRE

  Zjednoczone Królestwo

 3. GLOBAL TRIBE LDA

  Portugalia

 4. CONSOANTES TROPICAIS LDA.

  Portugalia

 5. SABUMA

  Hiszpania

 6. GELATI GRAZIOSI

  Włochy

 7. BARQUILLOS GONZALO RÍOS

  Hiszpania

 8. PROFESSIONE GELATIERE

  Włochy

 9. ASTIR

  Grecja

 10. BLÜEMLISBERG AG

  Szwajcaria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Lody- sorbety- kremy mrożone - Import eksport

Liczba wyników

1092 Przedsiębiorstwa