• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lody - urządzenia do produkcji przemysłowej

Wyniki dla

Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej - Import eksport

 1. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  MITA Cooling Technologies wspiera operatorów z branży, proponując im najlepsze dla nich rozwiązania chłodnicze. Dostarcza technologie chłodnicze dla przemysłu przetwórczego, kogeneracji, sektora HVAC, chłodzenia komercyjnego i przemysłowego. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się chłodnie kominowe z obiegiem otwartym i zamkniętym, skraplacze wyparne, dry-coolery przemysłowe i adiabatyczne, dochładzacze, procesowe agregaty wody lodowej (chłodnice płynów przemysłowych), chłodnie kominowe dla lodziarni rzemieślniczych, zintegrowane systemy do obsługi schładzaczy, zdalna obsługa „przemysłu 4.0”. Ponadto MITA Cooling Technologies oferuje wybór najlepszych technologii, wstępne analizy wydajności oraz optymalizację z użyciem zaawansowanego oprogramowania, zindywidualizowane wsparcie przedsprzedażowe, pomoc na miejscu przy instalacji, pełną obsługę klienta i doradztwo w zakresie zarządzania.

 2. BABBI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Producent półproduktów do wyrobu lodów domowej roboty, rożków i dozowników do lodów, słodyczy gastronomicznych wykonywanych z wafli i czekolady od 1952. BABBI S.R.L. posiada dział cukierniczy przeznaczony do tworzenia „wyjątkowych i niepowtarzalnych specjałów cukierniczych” przy pomocy szlachetnych, wyszukanych i naturalnych produktów oraz długiej i dzięki starannej pracy rzemieślniczej.

 3. MACH SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mach zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zmywarek do szkła, zmywarek do naczyń, profesjonalnych zmywarek do garnków i wyposażeń dla instytucji, hoteli, barów, restauracji, cukierni i lodziarni. Od 1988 roku za cel stawiamy sobie zdobycie ważnej pozycji w bardzo konkurencyjnym sektorze, a nasz upór w dążeniu do niego pozwolił nam przez te lata uzyskać satysfakcjonujące wyniki, w tym zadowolenie naszych klientów, którzy działają we Włoszech, Europie, Ameryce, Azji i Afryce.

 4. TOMEGA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. Konstruktor maszyn do waloryzacji i przetwarzania produktów mlecznych. Wasz partner w zakresie przetwórstwa mleka. Nasze urządzenia konstruowane są na miarę i dostosowane do waszych życzeń i potrzeb. Materiały wysokiej jakości (wyłącznie europejskie). Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak owoce w cukrze do jogurtów, fermenty, podpuszczki, twarożki faisselle, etaminy, akcesoria do produkcji serów, przyrządy do pomiaru itd.

 5. A L'ITALIENNE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma A L'ITALIENNE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji, urządzenia chłodnicze do produkcji lodów, preparaty do lodów, i miksery do produkcji lodów. Ma siedzibę w Joinville-Le-Pont, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GUANGZHOU ASPIRE REFRIGERATION EQUIPMENT CO.LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU ASPIRE REFRIGERATION EQUIPMENT CO.LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Guangzhou,guangdong, Chiny.

 2. GRIS

  Francja

  Firma GRIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji lodu, urządzenia do robienia suchego lodu, maszyny do lodów, i maszyny do pakowania szkła. Ma siedzibę w Cohade, Francja.

 3. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Francja

  Firma FRIGOMAT - ER CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Maszyny profesjonalne do produkcji lodu, i Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Choisy Le Roi, Francja.

 4. PHOENIXVITAL UG

  Niemcy

  Firma PHOENIXVITAL UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Hövelhof, Niemcy.

 5. REVALA LTD

  Estonia

  Firma REVALA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Desery mleczne, Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, i Desery mleczne. Ma siedzibę w Keila, Estonia.

 1. DEBREF

  Francja

  Firma DEBREF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Roujan, Francja.

 2. ELGE GEL-O-MAT EISMASCHINEN, ELEKTROGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ELGE GEL-O-MAT EISMASCHINEN, ELEKTROGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 1. ARSONI SOGUTMA VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma ARSONI SOGUTMA VE MUTFAK EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. ICE FRUTTI ICE PAN ICE CREAM FUNNY FOOD PRODUCT

  Turcja

  Firma ICE FRUTTI ICE PAN ICE CREAM FUNNY FOOD PRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach szybkie zamrażanie na płasko i liniowe, i urządzenia do zamrażania przemysłowego. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 3. TAYLOR UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TAYLOR UK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Great Blakenham, Zjednoczone Królestwo.

 4. ARSONI

  Turcja

  Firma ARSONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach gablota chłodnicza na lody. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 5. FRIGOMAT S.R.L.

  Włochy

  Firma FRIGOMAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, miksery do produkcji lodów, i maszyny do robienia lodów dla barów i restauracji. Ma siedzibę w Guardamiglio, Włochy.

 6. TECHNOGEL S.P.A.

  Włochy

  Firma TECHNOGEL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, urządzenia chłodnicze do produkcji lodów, i miksery do produkcji lodów. Ma siedzibę w Grassobbio, Włochy.

 7. PREGEL S.P.A.

  Włochy

  Firma PREGEL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach półprodukty dla lodziarzy, preparaty do wyrobów cukierniczych, preparaty do lodów, i podstawowe preparaty spożywcze dla wytwórców lodów. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 8. DUPON

  Holandia

  Firma DUPON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Ma siedzibę w Heeze, Holandia.

 1. ICE GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ICE GROUP SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do lodów, i maszyna do pakowania lodów. Ma siedzibę w Rybnik, Polska.

 2. CARPIGIANI GROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma CARPIGIANI GROUP S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, maszyny i wyposażenie do produkcji lodów, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, miksery do produkcji lodów, i urządzenia pasteryzujące do produkcji lodów. Ma siedzibę w Anzola Emilia, Włochy.

 3. BARQUILLOS EMILIO, S.L.

  Hiszpania

  Firma BARQUILLOS EMILIO, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach granit, i pojemniki na lody. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 4. CARPIGIANI FRANCE SA

  Francja

  Firma CARPIGIANI FRANCE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do szyb kontuarowych, i Maszyny profesjonalne do produkcji lodu. Ma siedzibę w Vitry-sur-seine, Francja.

 5. ARMAC S.R.L.

  Włochy

  Firma ARMAC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do chłodni, maszyny do lodów, i maszyny do produkcji jogurtu. Ma siedzibę w San Giuliano Milanese, Włochy.

 6. UNIVERS DU GLACIER

  Francja

  Firma UNIVERS DU GLACIER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do lodów, i akcesoria dla lodziarzy. Ma siedzibę w La Chapelle-Sur-Erdre, Francja.

 7. ICETEAM 1927

  Włochy

  Firma ICETEAM 1927, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, zaopatrzenie dla chłodni, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i maszyny do lodów. Ma siedzibę w Anzola Emilia, Włochy.

 8. GEL - MATIC ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma GEL - MATIC ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, urządzenia do robienia suchego lodu, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Orio Al Serio, Włochy.

 9. L'ODYSSÉE DES GLACES

  Francja

  Firma L'ODYSSÉE DES GLACES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne, i Maszyny do produkcji lodów, profesjonalne. Ma siedzibę w Frejus, Francja.

 10. MATAL FOR ICE CREAM

  Belgia

  Firma MATAL FOR ICE CREAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej. Jest również obecna w dziedzinach Ice-cream packaging, i śmietana dla sektora produkcji lodów. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo