• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lodówki

Wyniki dla

Lodówki - Import eksport

 1. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 2. GESMEX EXCHANGERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GESMEX Exchangers GmbH od ponad 15 lat produkuje w pełni spawane płytowe wymienniki ciepła w konstrukcji płytowo-płaszczowej. Naszą wyjątkową zaletą jest unikalny spaw laserowy, który zapewnia duży przekrój poprzeczny połączenia i małą strefę wpływu ciepła. Dzięki temu pakiet płyt jest idealnie przystosowany do pracy w trudnych warunkach, takich jak duże różnice temperatury i wahania ciśnienia. Rozwój, produkcja i sprzedaż prowadzone są w zakładzie w Schwerinie. Płytowe wymienniki ciepła firmy GESMEX Exchangers są stosowane na całym świecie. Możliwych jest wiele różnych konstrukcji. Nasze urządzenia mogą być stosowane jako parowniki, skraplacze, suche chłodnice, rekuperatory, absorbery i inne rozwiązania specyficzne dla klienta. Nasza gama standardowych rozwiązań obejmuje takie zastosowania, jak parowniki w pompach chłodniczych/ciepła, generatory pary w systemach ciepłowniczych, chłodnice KOH do elektrolizy wodoru, standardowe grzejniki i chłodnice do cieczy oraz wiele innych.

 3. FRIGOFLUID S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Twój projekt chłodzenia przemysłowego wykonywany w całości przez jednego partnera. Potrzebujesz chłodnic płynów procesowych czy rozwiązań dry cooler? A może całej instalacji chłodniczej pod klucz z akcesoriami i dodatkowym wyposażeniem? Bazując na długoletnim doświadczeniu założycieli, od roku 1995 projektujemy i produkujemy: instalacje chłodnicze pod klucz, przemysłowe agregaty chłodnicze i schładzacze na zamówienie, przemysłowe urządzenia dry cooler i schładzacze adiabatyczne, termoregulatory. Wszystkie systemy Frigofluid są testowane i sprawdzane na poziomie poszczególnych komponentów. Jesteśmy częścią Grupy MITA Group, międzynarodowego zespołu ekspertów w branży chłodnictwa, schładzania i uzdatniania wody. Inne firmy w Grupie to: MITA Cooling Technologies: chłodnie kominowe, schładzacze adiabatyczne, chłodnie z technologią sub-cooling. TORRAVAL Cooling: chłodnie kominowe typu „field-erected”. MITA Water Technologies: rozwiązania do uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych.

 4. RLS WACON ANALYTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RLS WACON ANALYTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Analiza wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach jakość wody, lodówki, i Oświetlenie LED. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 5. LUXSMART

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LUXSMART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Meble sypialniane, zmywarka, wellness products, agd, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, urządzenia do kuchni, lodówki, i Meble sypialniane. Ma siedzibę w Belvaux, Luksemburg.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERTONCELLO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BERTONCELLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, konserwacja kotłów, projektowanie instalacji termicznych, Klimatyzacja - urządzenia, klimatyzatory, lodówki, piece opalane drewnem do użytku prywatnego, kanały dymowe stal nierdzewna, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Castelfranco Veneto, Włochy.

 2. ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ELECTRODOMÉSTICOS PLADISEL S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Pralki domowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Pralki domowe, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, LODÓWKI, zmywarka, i piece. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 3. SARL VERAL VIKING U-LINE

  Francja

  Firma VERAL to francuska witryna, która poprzez dwie strony internetowe cuisine-viking.com oraz uline.fr oferuje wysokiej klasy amerykańskie produkty z branży AGD: amerykańska chłodziarka, zamrażarka, wytwornica lodu, chłodziarka do wina, kuchenka, grill, rozdrabniacz do odpadków spożywczych, płyta kuchenna, piekarnik do zabudowy, piekarnik parowy, kuchenka mikrofalowa do zabudowy, szuflada do podgrzewania.U-Line jest liderem na rynku produkcji modułowych urządzeń do wytwarzania lodu, domowego sprzętu chłodniczego o wysokiej jakości i chłodziarek do przechowywania wina. Chłodziarka podblatowa, chłodziarka podblatowa do wina, szuflada chłodnicza, chłodziarka do puszek, ale także pełna gama Marine przeznaczona do jachtów.Wszystkie elementy wyposażenia VIKING jak kuchenka, płyta kuchenna gazowa lub indukcyjna, piekarnik elektryczny do zabudowy, szuflada do podgrzewania, piekarnik parowy, kuchenka mikrofalowa, okap powinny tworzyć harmonijną całość. Firma VERAL oferuje również baterie kuchenne i zlewozmywaki DORNBRACHT oraz płyty japońskie TEPPANYAKI.

 4. ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY "MERTON"

  Polska

  Zakład Handlowo Usługowy "Merton" jest firmą oferującą kompleksowe wyposażenie sklepów, hurtowni, marketów i gastronomii w sprzęt AGD. Chłodnictwo to właśnie to, na czym znamy się najlepiej. Zajmujemy się również sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Na rynku działamy od 1989 roku i ciągle powiększamy swoją ofertę handlową o nowe pozycje. Umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, duży wybór urządzeń, atrakcyjne ceny są powodem, że grono naszych Klientów ciągle się powiększa. Kompleksowe wyposażenie sklepów dostarczyliśmy już wielu klientom.

 5. TONOIMPIANTI SRL

  Włochy

  Tonoimpianti to przedsiębiorstwo, które od ponad 25 lat, projektuje i wykonuje instalacje dla odbiorców indywidualnych i obiektów przemysłowych, a w szczególności instalacje centralnego ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia, instalacje hydrauliczne, sanitarne i przeciwpożarowe. Zajmuje się wykonawstwem na rynku włoskim i międzynarodowym, zwłaszcza w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych, szpitalach, portach lotniczych, uczelniach, hotelach oraz wszelkiego innego typu lokalach handlowych i publicznych.

 1. HB ELEKTRYCZNY SPRZĘT DOMOWY

  Polska

  Dysponujemy ponad 100 metrową powierzchnią sklepowo-magazynową, zapewniając w miarę możliwości, najbardziej kompleksowe zaopatrzenie mieszkańców naszego miasta w części zamienne do elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: pralki, lodówki, kuchnie gazowe i elektryczne, odkurzacze, drobny sprzęt kuchenny, wentylatory, maszyny do szycia i wiele innych. Obecnie, dostosowując się do wymogów współczesnego rynku, realizujemy indywidualne zamówienia towarowe na części z importu. W stałej ofercie towarowej posiadamy ponad 300 typów papierowych i flizelinowych worków i filtrów do odkurzaczy domowych i przemysłowych.

 2. BEST-MEDIA.PL SPRZĘT AGD RTV

  Polska

  Nasza firma powstała w 1995 roku i od samego początku jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży sprzętu agd rtv takiego jak: lodówkipralkizlewozmywakizmywarkilodówki do zabudowyzmywarki do zabudowykuchenki mikrofalowepiekarniki do zabudowyagd do zabudowykuchnie do zabudowykuchenkizlewozmywaki kuchennepłyty gazowe do zabudowyProwadzimy sklep internetowy pod adresem http: //www.best-media.pl gdzie można zobaczyć i kupić wszystkie nasze produkty. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego i warszawy gdzie oferujemy transport bez dodatkowych opłat, ale sprzedajemy również na terenie całego kraju poprzez sprzedaż internetową.Sprzedajemy towary najlepszych marek i wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją jaką określa producent. Nasz sklep jest czynny przez 24 godziny i mogą Państwo w bardzo szybki sposób zrobić u nas zakupy kiedy tylko Państwo chcą.

 1. TRW KÄLTE – KLIMA – TECHNIK INH. TRIBELNIGG WALTER

  Austria

  Firma TRW KÄLTE – KLIMA – TECHNIK INH. TRIBELNIGG WALTER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Lodówki. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 2. LMS LABOR- UND MESSGERÄTE GMBH STÜTZERBACH

  Niemcy

  Firma LMS LABOR- UND MESSGERÄTE GMBH STÜTZERBACH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło laboratoryjne i techniczne. Jest również obecna w dziedzinach lodówki, i Alambic. Ma siedzibę w Ilmenau, Niemcy.

 3. CALORIFER AG

  Szwajcaria

  Firma CALORIFER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach lodówki, wymienniki ciepła z rurami żebrowanymi, i wymieniacze ciepła o wiązkach kanałowych. Ma siedzibę w Elgg, Szwajcaria.

 4. NORDIC EXPORTS APS

  Dania

  Firma NORDIC EXPORTS APS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach lodówka amerykańska, zamrażarka, i Washing machines. Ma siedzibę w Herfølge, Dania.

 5. MC - DESIGN PRODUKTION- UND HANDELSGESMBH

  Austria

  Firma MC - DESIGN PRODUKTION- UND HANDELSGESMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lodówki. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 6. PROSO

  Turcja

  Firma PROSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lodówki. Ma siedzibę w Turquie, Turcja.

 7. COOLCONCEPT

  Luksemburg

  Firma COOLCONCEPT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach Zmiękczanie wody - chemikalia, maszyny elektryczne do wytwarzania lodu do użytku zbiorowego, Szafki-chłodziarki, Komora chłodnicza, i Zmiękczanie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Steinsel, Luksemburg.

 8. NRF DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma NRF DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach lodówki, i chłodzenie oleju. Ma siedzibę w Emmerich, Niemcy.

 1. CLAES KOELTECHNIEK

  Belgia

  Firma CLAES KOELTECHNIEK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Komory chłodnicze, Komory chłodnicze, lodówki, wentylacja przemysłowa, i tunel chłodzący dla rzeźni. Ma siedzibę w Dessel, Belgia.

 2. SILVERLINE EV GERECLERI A.S.

  Turcja

  Firma SILVERLINE EV GERECLERI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy kuchenne i wyciągi. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Lodówki, Piecyki mikrofalowe domowe, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Lodówki, i Piecyki mikrofalowe domowe. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 3. WITHIT BV

  Belgia

  Firma WITHIT BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach telewizor, lodówki, Washing machines, i urządzenia audio. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 4. AIRLUX S.A.

  Francja

  Firma AIRLUX S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Piecyki mikrofalowe domowe, okapy kuchenne, Piecyki mikrofalowe domowe, i lodówki. Ma siedzibę w Charleville Mezieres, Francja.

 5. DE BISSCHOP

  Belgia

  Firma DE BISSCHOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach audio hi-fi, kuchnie przemysłowe, akcesoria do kuchni z elementów, i lodówki. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 6. TAPWAGENVERHUUR AERTS

  Belgia

  Firma TAPWAGENVERHUUR AERTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem fourgonów i pojazdów z hakiem holowniczym, wózki chłodnicze, rozlewnia, i lodówki. Ma siedzibę w St-Lenaarts, Belgia.

 7. SKOUSEN.DK

  Dania

  Firma SKOUSEN.DK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, Pralki domowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, i zmywarka. Ma siedzibę w Risskov, Dania.

 8. ICESHOP

  Belgia

  Firma ICESHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach komory chlodnicze, lodówka-bar, i regały do komór chłodniczych. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 9. ART & CRAFT

  Belgia

  Firma ART & CRAFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lodówki. Jest również obecna w dziedzinach artykuły multimedialne, lustrzane aparaty fotograficzne, Hardware, i akcesoria do sprzętu agd. Ma siedzibę w Mariakerke, Belgia.

 10. GRAM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma GRAM DEUTSCHLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Lodówki, Wieże chłodnicze, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Lodówki, Wieże chłodnicze, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i zamrażarki do użytku domowego. Ma siedzibę w Sarstedt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Lodówki - Import eksport

Liczba wyników

354 Przedsiębiorstwa