• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • listwy i profile ramiarskie

Wyniki dla

Listwy i profile ramiarskie - Import eksport

 1. EMAGA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą dystrybucyjną z branży dom i ogród, oferujemy materiały wykończeniowe dla budownictwa to: profile i listwy stalowe, aluminiowe oraz pcv w tym profile balkonowe okapnikowe, listwy dylatacyjne do betonu, profile startowe cokołowe, listwy do boniowania oraz sztukateria budowlana elewacyjna i do wnętrz, schody strychowe - składane i nożycowe, folie, taśmy, maty i siatki budowlane, kominki - wkłady i obudowy kominkowe, tapety sufitowe i ścienne z włókna szklanego do malowania. Artykuły instalacyjne: pompo-rozdrabniacze do wc, pompy łazienkowe, wc compacty z rozdrabniaczem, rozdrabniacze odpadków kuchenne podzlewowe, boniarki, wycinarki do styropianu i wyrzynarki boni elewacyjnych. Produkty do ogrodu: aluminiowe oraz stalowe szklarnie ogrodowe z płyt poliwęglanowych lub szkła ogrodniczego wraz z akcesoriami, wiaty ogrodowe garażowe, tunele foliowe ogrodnicze, inspekty, geowłókniny, wielopunktowe systemy nawadniania gruntu.

 2. EFFECTOR S.A.

  Polska

  Effector jako firma zorientowana na jakość oraz ochronę środowiska, podjął decyzję o wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Ochrony Środowiska zgodnego z normami z serii ISO 9001/ISO 14001. Misją firmy jest utrzymanie wiodącej pozycji na rynku w zakresie obróbki powierzchniowej i mechanicznej aluminium, produkcji listew ozdobnych, okapników, rynnowych, okładzin okiennych, systemów drewniano - aluminiowych oraz prefabrykacji stolarki aluminiowej przy zapewnieniu możliwie najmniejszego oddziaływania na środowisko.Nasza Polityka Jakości i Zarządzania Środowiskiem wynika z konsekwentnie realizowanej strategii, której celem jest utrzymanie pozycji rynkowej oraz statusu solidnej firmy, która dążąc do osiągnięcia zysków, uwzględnia interesy swoich partnerów biznesowych oraz społeczeństwa.Realizacja Polityki Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz funkcjonowanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania są systematycznie nadzorowane poprzez audity wewnętrzne i przeglądy zarządzania.

 3. SZR JOVO INJAC

  Serbia

  Nasza nowoczesna firma jest gotowa odpowiedzieć na wszelkie nowe potrzeby klientów, czego dowodem jest budowa nowej fabryki. Znajduje się na przedmieściach Belgradu i zajmuje powierzchnię 4000 m2. Produkujemy około 800 modeli listew i przekształcamy je w ramy. W tych właśnie ramach znajdują się dziś fotografie i obrazy różnych światowych i krajowych artystów, zarówno w galeriach, jak i w prywatnych kolekcjach sztuki.

 4. R. SOEN & ZONEN

  Belgia

  Od 1977 roku specjalizujemy się w produkcji listew do ram. Szeroki wybór modeli. Bogaty asortyment kształtowników warstwowych. Żadnych ograniczeń pod względem rozmiarów. SOEN oferuje szeroką gamę listw do ram i do ramek na klucze, wysokiej jakości i solidnie wykonanych. Wykonanie z drewna sosnowego litego lub warstwowego (opatrzonego certyfikatem FSC), gwarancja dla produktów wysokojakościowych, produkowanych zawsze z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 5. PAWOTEX

  Polska

  Nasza firma jest niezawodnym producentem profili wykończeniowych. Produkujemy profile stalowe i aluminiowe od prawie 30 lat. Stawiamy na jakość i ciągły rozwój. Oferujemy naszym klientom bogaty katalog produktów o różnych kolorach, fakturach i rozmiarach. Nasze produkty powstają z surowców najlepszej jakości, a przy ich produkcji używamy tylko nowoczesnych maszyn. Asortyment nadal jednak poszerzamy zgodnie z potrzebami rynkowymi. Zapraszamy zainteresowanych na naszą stronę: http: //pawotex.com/

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALUTECH GMBH

  Niemcy

  Firma ALUTECH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Philippsburg, Niemcy.

 2. CAIXILHO - MOLDURAS E QUADROS

  Portugalia

  Firma CAIXILHO - MOLDURAS E QUADROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Ílhavo, Portugalia.

 3. POLINAR GMBH

  Austria

  Firma POLINAR GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, złączki do węży plastikowych, injection moulds, budowa forem do formowania materiału, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Polinar Gmbh, Austria.

 4. MEDO BILDERRAHMEN

  Niemcy

  Firma MEDO BILDERRAHMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Radebeul, Niemcy.

 5. KALAMATAS CHRISTOS & CO

  Grecja

  Firma KALAMATAS CHRISTOS & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach snap frame, ramki, profile z drewna, i drobne części RAMIARSKIE. Ma siedzibę w Larissa, Grecja.

 1. JACOBI NACHFOLGER E.K.

  Niemcy

  Firma JACOBI NACHFOLGER E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. TALLER DEL CUADRO S.L

  Hiszpania

  Firma TALLER DEL CUADRO S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach lustra w oprawie, lustra na miarę, ramy do obrazów, i oprawa dzieł. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. ARTRAM

  Polska

  Firma ARTRAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, ramy do obrazów, i Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Rudniki, Polska.

 2. KINO MARCOS MOLDURAS

  Hiszpania

  Firma KINO MARCOS MOLDURAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach szafki na buty, i ramki do zdjęć drewniane. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. CS DI CAPPELLINI GIANLUIGI & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma CS DI CAPPELLINI GIANLUIGI & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach ramki, toaletki z lustrem, ramka na zdjęcie, i obrazy i odbitki. Ma siedzibę w Giussano, Włochy.

 4. HANS WOLFF GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma HANS WOLFF GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, i Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Mittenaar, Niemcy.

 5. LION PICTURE FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LION PICTURE FRAMING SUPPLIES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach accessories for picture framers. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. EUROLIJSTEN

  Belgia

  Firma EUROLIJSTEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Listwy i profile ramiarskie, i pieczętowanie. Ma siedzibę w Eke, Belgia.

 7. VINDOR OÜ

  Estonia

  Firma VINDOR OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach wzory. Ma siedzibę w Kehtna Vald, Estonia.

 8. GASPAR AGUSTIN, S.L.

  Hiszpania

  Firma GASPAR AGUSTIN, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Loiu, Hiszpania.

 1. JUST FRAME IT

  Norwegia

  Firma JUST FRAME IT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Albumy fotograficzne, filatelistyczne i numizmatyczne, Fotografia - produkcja i dystrybucja, Fotografia reklamowa, Listwy i profile ramiarskie, Albumy fotograficzne, filatelistyczne i numizmatyczne, Fotografia - produkcja i dystrybucja, i Fotografia reklamowa. Ma siedzibę w Mandal, Norwegia.

 2. EC MOULDINGS

  Belgia

  Firma EC MOULDINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach ramy do obrazów, i wzory. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 3. FIAM S.R.L.

  Włochy

  Firma FIAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Listwy i profile ramiarskie, i Ramki i szkło do zdjęć i obrazów. Ma siedzibę w Cimadolmo, Włochy.

 4. CIONI CORNICI S.R.L.

  Włochy

  Firma CIONI CORNICI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Listwy i profile ramiarskie, i Ramki i szkło do zdjęć i obrazów. Ma siedzibę w Certaldo, Włochy.

 5. ASTRO S.R.L.

  Włochy

  Firma ASTRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Listwy i profile ramiarskie, i Ramki i szkło do zdjęć i obrazów. Ma siedzibę w Fontanafredda, Włochy.

 6. CORELLI SABRINA

  Włochy

  Firma CORELLI SABRINA, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Listwy i profile ramiarskie, i Ramki i szkło do zdjęć i obrazów. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. TJ MOLDES, LDA

  Portugalia

  Firma TJ MOLDES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, i Listwy i profile ramiarskie. Ma siedzibę w Embra, Portugalia.

 8. BOLOGNI ARREDA S.R.L.

  Włochy

  Firma BOLOGNI ARREDA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Listwy i profile ramiarskie, i Ramki i szkło do zdjęć i obrazów. Ma siedzibę w Certaldo, Włochy.

 9. ITALGLASS S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALGLASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i profile ramiarskie, Ramki i szkło do zdjęć i obrazów, Listwy i profile ramiarskie, i Ramki i szkło do zdjęć i obrazów. Ma siedzibę w Sale Delle Langhe, Włochy.

 10. EHNLE HOLZ HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma EHNLE HOLZ HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Listwy i podkładki drewniane, Płyty drewniane, Listwy i podkładki drewniane, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Wittislingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo