• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • liczniki elektryczności

Wyniki dla

Liczniki elektryczności - Import eksport

 1. ESAVER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Głównym produktem eSavers jest specjalny transformator o wysokiej gęstości mocy i niewielkich rozmiarach. eSaver działa według unikalnej zasady, którą charakteryzują znaczne różnice w technologii i efektywności kosztowej w porównaniu z innymi urządzeniami do oszczędzania energii dostępnymi na rynku. Dzięki odzyskaniu znacznej ilości energii uprzednio spisywanej na straty, inwestycja przestaje być na pierwszym miejscu wydatków, ponieważ eServer finansuje się sam poprzez obniżenie kosztów operacyjnych. W przeciwieństwie do transformatorów konwencjonalnych, transformator eSavera ma znacznie mniejszy rozmiar, tak aby nawet duże pojemności można było osiągnąc przy niewielkich rozmiarach. Aby utrzymać stabilność całej sieci zasilającej, operatorzy sieci dostarczają przepięcie, które jest znacznie wyższe niż wymagane napięcie użyteczne dla odbiorców. Zapewnia to utrzymanie napięcia w granicach tolerancji nawet w ostatnim zakątku kraju.

 2. DANWELL APS

  Dania

  Verified by europages badge
 3. CONTADORES EMIT S.A.

  Hiszpania

  Specjalizacja z zakresu liczników mechanicznych, liczników obrotów, liczników elektromechanicznych, pneumatycznych, rozwiązań do każdego rodzaju zastosowań przemysłowych. Ponad 50-o letnie doświadczenie przedsiębiorstwa plasuje je na pozycji lidera w branży. Liczniki elektromechaniczne są głównie przeznaczone do produkcji maszyn napędzanych elementami (rekreacyjne, dystrybutory automatyczne, itp.).

 4. TIP THÜRINGER INDUSTRIE PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma TIP THÜRINGER INDUSTRIE PRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Ruhla, Niemcy.

 5. ISTA LUXEMBURG

  Luksemburg

  Firma ISTA LUXEMBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oszczędność energii - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, wodomierze, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Howald, Luksemburg.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUCO VSE FRANCE

  Francja

  Firma SUCO VSE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Jest również obecna w dziedzinach Przepływomierze, Przepływomierze, converters, i pompy wyporowe. Ma siedzibę w Le Mans, Francja.

 2. METERBUY

  Belgia

  Firma METERBUY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kalorymetry. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Liczniki elektryczności, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, i czujniki. Ma siedzibę w Angleur, Belgia.

 3. ISKRAEMECO BENELUX

  Belgia

  Firma ISKRAEMECO BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, Komponenty elektroniczne, Narzędzia elektryczne, Liczniki elektryczności, Elektroniczne urządzenia pomiarowe, Komponenty elektroniczne, i Narzędzia elektryczne. Ma siedzibę w Beernem, Belgia.

 4. HOLLEY METERING LTD.

  Chiny

  Firma HOLLEY METERING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 5. HEBEI YUANJIANG INSTRUMENT TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEBEI YUANJIANG INSTRUMENT TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 1. RENOVATION BERNAYENNE :(ELECTRICITE, PLOMBERIE ET PEINTURE)

  Francja

  Firma RENOVATION BERNAYENNE :(ELECTRICITE, PLOMBERIE ET PEINTURE), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, Żarówki elektryczne, Liczniki elektryczności, Żarówki elektryczne, i electrical wiring systems. Ma siedzibę w Bernay, Francja.

 2. GARNIMETAL

  Belgia

  Firma GARNIMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Liczniki elektryczności, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Bierges, Belgia.

 1. DAISY TECHNOLOGY

  Bułgaria

  Firma DAISY TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Kasy automatyczne, Liczniki elektryczności, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Kasy automatyczne, Liczniki elektryczności, i Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. EMITER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EMITER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Jest również obecna w dziedzinach szafa osłaniająca liczniki. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 3. ELETTROMECCANICA ARTIGIANA

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA ARTIGIANA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Liczniki scyntylacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, liczniki elektryczne, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Agugliano, Włochy.

 4. XUZHOU RUNWU SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO. LTD

  Chiny

  Firma XUZHOU RUNWU SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Xuzhou Jiangsu, Chiny.

 5. LANDIS+GYR MONTLUÇON

  Francja

  Firma LANDIS+GYR MONTLUÇON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Montlucon, Francja.

 6. ELETTROQUADRI S.R.L.

  Włochy

  Firma ELETTROQUADRI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Liczniki elektryczności, Elektryczność - aparatura, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w BISUSCHIO, Włochy.

 7. LANDIS GYR

  Włochy

  Firma LANDIS GYR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Liczniki scyntylacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. GRAN SYSTEMA - C N P O O O

  Białoruś

  Firma GRAN SYSTEMA - C N P O O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Kalorymetry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Kalorymetry. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. ENERGOVAN

  Ukraina

  Firma ENERGOVAN, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Liczniki elektryczności, artykuły i urządzenia elektrotechniczne do użytku profesjonalnego i prywatnego, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 2. ROWWIN TEST TECHNOLOGIES

  Chiny

  Firma ROWWIN TEST TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 3. ZPA SMART ENERGY A.S.

  Republika Czeska

  Firma ZPA SMART ENERGY A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Trutnov , Republika Czeska.

 4. ECODATA ENERGIE-MEß- UND ABRECHNUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ECODATA ENERGIE-MEß- UND ABRECHNUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. IDROCOMPUTEX 2 - S.A.S. DI RITA COZZOLINO E C.

  Włochy

  Firma IDROCOMPUTEX 2 - S.A.S. DI RITA COZZOLINO E C., roku i działającą w sektorze Liczniki scyntylacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 6. ARMANTI GIULIANO

  Włochy

  Firma ARMANTI GIULIANO, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Liczniki elektryczności, Elektryczność - aparatura, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Concesio, Włochy.

 7. ELGAS, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ELGAS, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływomierze. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Pardubice, Republika Czeska.

 8. POZYTON SP. Z O.O. ZAKLAD ELEKTRONICZNYCH URZADZEN POMIAROWYCH

  Polska

  Firma POZYTON SP. Z O.O. ZAKLAD ELEKTRONICZNYCH URZADZEN POMIAROWYCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Liczniki elektryczności, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Czestochowa, Polska.

 9. NINGXIA LGG INSTRUMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGXIA LGG INSTRUMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w Yinchuan, Chiny.

 10. SAEV

  Włochy

  Firma SAEV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Liczniki elektryczności, Elektryczność - aparatura, i Liczniki elektryczności. Ma siedzibę w CERNUSCO SUL NAVIGLIO, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo