• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • len (rośliny)

Wyniki dla

Len (rośliny) - Import eksport

 1. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL

  Hiszpania

  Dzięki za odwiedzenie nas. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL to firma z siedzibą w Hiszpanii. Produkujemy między innymi różnego rodzaju rafinowany olej roślinny oraz surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, prześlij nam swoje zapytanie. Pojawiają się różne rodzaje dostaw olejów roślinnych. [1] RAFINOWANY OLEJ DO GOTOWANIA. [1]. Oleje rafinowane. A. Rafinowany olej słonecznikowy B. Rafinowany olej sojowy C. Rafinowany olej kukurydziany D. Rafinowany olej rzepakowy E. Rafinowany olej roślinny F. Rafinowany olej palmowy [2]. PRODUKTY NAFTOWE A. Surowy olej słonecznikowy B. Surowy olej sojowy C. Surowe nasiona rzepaku oleistego D. Surowy olej roślinny F. Surowy olej palmowy Produkujemy również wszelkiego rodzaju olejki eteryczne, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, maszynowym itp. Olejek bergamotowy Olej z czarnuszki Olejek różany Olejek eteryczny z czosnku Olej kokosowy RBD Olej z kiełków pszenicy Olejek eteryczny z geranium Olej z pestek granatu Olejek z ekstraktu z indyjskiego miodu Olej z pestek brzoskwini olej moringa Olejek cytrynowy Olej musztardowy olej z orzechów włoskich Olej z pestek moreli [3]. Olej BIODIZEL [4] Produkujemy również cukier buraczany, który jest kryształowy i sześcienny. Rafinujemy cukier buraczany biały do ​​spożycia

 2. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rosja

  AgroChimInvest LLC jest jedną z wiodących rosyjskich firm specjalizujących się w uprawie, przetwarzaniu, rafinacji i eksportu produktów rolnych, takich jak kolendra, gorczyca, len (len - rośliny), ciecierzyca, soczewica, groch. Nasze zakłady produkcyjne są skoncentrowane na farmach, znajdujących się w regionie Krasnodar. Podczas zbierania, czyszczenia, przechowywania i pakowania różnych nasion używamy tylko nowoczesnego sprzętu krajowego i zagranicznego. W ostatnich latach nasi czołowi agronomowie opracowali i zastosowali własną, unikalną technologię uprawy kultur. W ciągu całego cyklu wzrostu roślin na polach ich stan ocenia personel firmy, dokonując na czas wszelkich niezbędnych korekt. Regularnie dostarczamy nasze produkty do klientów w takich krajach jak Indie, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezja, Jemen, Europa i inne. Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne testy jakości i certyfikaty. Dlatego każda z naszych upraw spełnia europejskie i międzynarodowe standardy jakości. AgroChimInvest jest

 3. AGRO ROST

  Ukraina

  Firma AGRO ROST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Len (rośliny). Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, soczewica, kolendra siewna, musztardy, i Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 4. OPAVLEN OPAVA, A.S.

  Republika Czeska

  Firma OPAVLEN OPAVA, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Len - nić i przędza, Len (rośliny), Tkaniny i płótno lniane, Len - włókno, Len - nić i przędza, Len (rośliny), Tkaniny i płótno lniane, i Len - włókno. Ma siedzibę w Opava, Republika Czeska.

 5. LTD "RADALEN"

  Białoruś

  Firma LTD "RADALEN", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Len (rośliny). Ma siedzibę w Volozhin, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QARAUZYAK BARAKA

  Uzbekistan

  Firma QARAUZYAK BARAKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Len (rośliny). Ma siedzibę w Karauzyak Rayon, Uzbekistan.

 2. AGARDI AGRARGAZDASAG RT

  Węgry

  Firma AGARDI AGRARGAZDASAG RT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny włókniste. Jest również obecna w dziedzinach Len (rośliny), i Len (rośliny). Ma siedzibę w Seregelyes, Węgry.

 3. MELIKE IPLIK SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turcja

 4. ETS DEVOGELE

  Francja

 5. NAGYMEZO MEZÖGAZDASÁGI SZOVETKEZET REPCELAK

  Węgry

 1. FELSOSZENTGYORGYI MEZOGAZDASAGI TERMELOSZOVETKEZET

  Węgry

 2. RAKOSFOLDJE - AGRICOLA NOVENYTERMESZTO KFT

  Węgry

 1. DOBOZI PETOFI MEZOGAZDASAGI TERMELO ES SZOLGALTATO SZOVETKEZET

  Węgry

 2. GOEMARE ET BARRAY

  Francja

 3. ARANYKOCSI TERMELÖ, RT

  Węgry

 4. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!