• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • leki i preparaty weterynaryjne

Wyniki dla

Leki i preparaty weterynaryjne - Import eksport

 1. PHARMATURCA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE EXPORTER LTD

  Turcja

  Pharmaturca jest autoryzowaną hurtownią farmaceutyczną do eksportu z Turcji/Stambułu. Jesteśmy największą firmą eksportową zarejestrowaną przez Ministerstwo Zdrowia w Turcji w roku 2004. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt medyczny i leki, zapewniając szeroki wybór i usługi posprzedażne po przystępnych cenach. Nasza firma, z siedzibą w Stambule, dostarcza produkty farmaceutyczne, prowadzi równoległy eksport produktów ochrony zdrowia dla hurtowni, aptek międzynarodowych, szpitali, organizacji humanitarnych działających w krajach Trzeciego Świata, rządowych organizacji medycznych i prywatnych instytucji. Zapewniamy ponad 7 000 leków wydawanych na receptę, szczepionek i produktów OTC, sprzętu medycznego i różnych usług z dziedziny farmaceutyki, prowadząc działalność na całym świecie. Leki generyczne Rx, Markowe leki Rx, Zastrzyki, zaopatrzenie medyczne/chirurgiczne, OTC (leki dostępne bez recepty), praktyki opieki zdrowotnej, Krytyczne niedobory leków, Pozycje zaległych zamówień szpitalnych, Apteki, szpitale, Kliniki, Zaawansowane leczenie ran, Ostomia, Szczepionki, Urologiczne. Obsługujemy zarówno duże projekty farmaceutyczne, jak i handel detaliczny, dostosowując się do potrzeb klientów. Jesteśmy jedyną turecką firmą posiadającą certyfikat "Pharmacychecker". Mamy wielu klientów w krajach UE, Azji, Ameryki Południowej i Środkowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej i Północnej i nie tylko, pracujemy w ponad 85 krajach na całym świecie.

 2. HRS CHEMISTRY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Założone w 2019 roku, mieszczące się w Turcji przedsiębiorstwo HRS Kimya jest wiodącym na rynku producentem dodatków paszowych i premiksów. Dostarczamy w skali światowej wysokiej jakości dodatki do pasz zwierzęcych, suplementy i witaminy. Naszą misją jest zapewnienie najszybszych dostaw naszych produktów i najlepszych cen. Jako HRS Kimya, dostosowujemy formuły naszych rozwiązań paszowych, uwzględniając potrzeby naszych klientów. Wszystkie nasze wyroby są opatrzone wymaganymi certyfikatami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. IMV IMAGING

  Zjednoczone Królestwo

 4. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Produkcja firmy MEDIS Medical Technology GmbH obejmuje szeroką gamę wyrobów. Firma specjalizuje się również w projektowaniu i wyposażaniu instytutów anatomicznych i patologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek wiele produktów przyszłościowych - zawsze z myślą o wyrobach najwyższej jakości. Tak zw. system PABH (Patologia Anatomia Manipulacja ciałami - System), w którym organizm nie musi już być przenoszony ręcznie, został stworzony przez Medis w celu zapewnienia ergonomii codziennej pracy. Program autopsji, sekcji i obdukcji oraz przygotowania zwierząt a także ekstrakcja kości, maszyny do maceracji kości do celów anatomicznych, prac przygotowawczych dla muzeów i technologii kryminalnej to najnowsze osiągnięcia firmy. a także chętnie służymy pomocą w dziedzinie konstrukcji specjalnych.

 5. KEVIN BACON'S

  Belgia

  Firma specjalizująca się w środkach do pielęgnacji koni. Produkty w 100% naturalne i wytwarzane rzemieślniczo na bazie tłuszczów zwierzęcych, olejów roślinnych i świeżych liści laurowych. Produkty Kevin Bacon's są rozprowadzane w całej Europie. KEVIN BACON'S HOOF FORMULA, KEVIN BACON'S HOOF DRESSING, LIQUID HOOF DRESSING, KEVIN BACON'S HOOF SOLUTION, KEVIN BACON'S ACTIVE SOAP, KEVIN BACON'S GLINA MANICOUAGAN, EQUIGEM i NEBULIN. Najsłynniejsi jeźdźcy na świecie regularnie używają naszych produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIOTECH APB

  Szwajcaria

  Biotech APB to producent wyrobów na bazie olejków eterycznych oraz wyciągów roślinnych do zastosowań środowiskowych, uzdatniania powietrza, komfortu oraz komplementy do opieki nad zwierzętami (konie, koty, psy, ptaki, etc.). Sprzedajemy wyroby zwiększające komfort i zapewniające dobre samopoczucie, takie jak perfumy domowe na bazie wyciągów z naturalnych olejków eterycznych do odświeżania atmosfery, płynne mydła i żele do rąk, środki owadobójcze i roztoczobójcze, stosowanie zapachów, środki odtłuszczające, czyszczenie przeciwbakteryjne, etc.

 2. ASTRA VET

  Egypt

  ASTRAVET jest jednym z czołowych graczy na rynku dodatków paszowych i weterynaryjnych produktów farmaceutycznych w Egipcie. Firma założona w 1995 r. przez grupę doświadczonych lekarzy weterynarii pracujących w dziedzinie dodatkw paszowych, leków i szczepionek dla zwierząt od 1976 r. początkowo jest obecna na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Od momentu utworzenia ASTRAVET nieustannie wzmacnia swoją pozycję rynkową, obejmując dostawców z całego świata. Nasze główne biuro, w Kairze, znajduje się w pobliżu piramid.

 3. INTERNATIONAL HEALTHCARE LIMITED

  Indie

  International Health Care Limited to jedna z renomowanych, ogólnoświatowych firm produkcyjnych działających w sektorze weterynaryjnym i należących do Grupy PVS w Indiach. Dzięki stosowanej przez Grupę PVS strategii działalności opierającej się na zasadzie TRY & TRUST (WYPRÓBUJ I ZAUFAJ), organizacja ta od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży produkcji i marketingu produktów weterynaryjnych na całym świecie.P.V.S. Grupa stworzyła sieć biznesową w ponad 25 krajach, takich jak: Wietnam, Egipt, Korea Południowa, Bangladesz, Nepal, Sri Lanka, Filipiny, Holandia, Nigeria, Sudan, Birma, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ghana, Seszele, Tajwan, Kambodża itp.Firma IHC działa zgodnie z bieżącymi zasadami dobrych praktyk (cGMP), posiada certyfikaty ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004, cechuje ją silne zaangażowanie i zdolność dostarczania produktów wysokiej jakości. Firma IHC posiada kilka stref produkcji dedykowanych różnym segmentom, takim jak suplementy paszowe czy opracowywanie receptur leków.GAMA PRODUKTÓWIHC wytwarza wszelkiego rodzaju produkty weterynaryjne, takie jak witaminy/suplementy mineralne, probiotyki, stymulatory wzrostu i wydajności.

 4. ORMUS SKLEP

  Polska

  Ormus to monoatomowe zloto pozyskiwane z soli z morza martwego. Ormus jest w postaci monoatomowej.Produkt jest znany na całym świecie jako bialy proszek zlota, kamien filozoficzny czy zlota lza oka horusa. Ormus to minerały I pierwiastki w czystej formie monoatomowej co pozwala natychmiastowo wchlaniac się w komórki. Ormus sklep to sklep z pasją, staramy się indywidualnie poschodzic do klienta . Ormus to nie tylko produkt a coś co sprawi że każdy z nas zeozumie stosujac preparar. Ormus wspomaga uklad odpornosciowy, wspomaga serce suplementuje cały organizm u każdej zywej istoty. Pierwiastki monatomowe to pierwiastki, które są chemicznie oddzielone i odizolowane. Te elementy, które przechodzą ze stanu zwykłego do stanu monatomicznego, przechodzą rearanżację orbit elektronicznych i jądrowych w samym atomie i stają się orbitalnie przestawionymi elementami monatomicznymi. To przegrupowanie struktury atomowej i transfer energii skutkuje częstotliwościami elektromagnetycznymi i wzorcami fal, które zwiększają wytwarzanie fal mózgowych alfa. Ta modalność elektromagnetyczna harmonizuje następnie dwie półkule mózgu w równowadze i równowadze.

 5. VETEQ

  Holandia

  Veteq produkuje i dostarcza sprzęt dla gabinetów weterynaryjnych taki jak: stoły chirurgiczne, zabiegowe oraz systemy oświetleniowe do stołów chirurgicznych i klatek przyjęciowych dla zwierząt. Veteq sprzedaje swoje wyroby bezpośrednio, bez pośredników, co pozwala nam na bardzo konkurencyjne ceny. Ponieważ Veteq produkuje sam swoje wyroby, możliwe jest wprowadzanie różnych przystosowań. Wyroby produkowane są z materiałów wysokiej jakości i proponowane po bardzo atrakcyjnych cenach.

 1. JM SANTE PHARMA

  Polska

  JM Sante Pharma jest polską firmą specjalizującą się w opracowywaniu i dostarczaniu preparatów farmaceutycznych dla zwierząt. W ofercie posiadamy linie: POLISEPT VET PROFESJONALNA PIELĘGNACJA I WSPOMAGANIE LECZENIA RAN, VET PROTECTOR - SPECJALISTYCZNA LINIA PRODUKTÓW WETERYNARYJNYCH oraz POLIDERM - SPECJALISTYCZNE PRODUKTY DERMATOLOGICZNE. Dzięki zastosowaniu najnowszych, światowych osiągnięć naukowych i standardów leczenia, nasze produkty cechuje skuteczność i najwyższa jakość.

 2. BIOVETA, A.S.

  Republika Czeska

  Specjalistyczny producent weterynaryjnych środków immunologicznych i farmaceutyków, spółka akcyjna Bioveta z siedzibą zarejestrowaną w Ivanovice na Hané, posiadająca certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Dobrej Praktyki Laboraoryjnej (GLP) i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP) zajmuje pozycję najbardziej znaczącego wytwórcy produktów weterynaryjnych, immunobiologicznych i farmaceutycznych w Czechach.

 1. MOJEKURCZAKI.PL

  Polska

  Pierwszy na rynku sklep internetowy z preparatami dla drobiu, który powstał z myślą o Hodowcach. To nowy sposób dokonywania zakupu preparatów. Jest przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, samodzielnych i niezależnych! To rozwiązanie na miarę XXI wieku.

 2. TOFI-VET

  Polska

  Karmy dla psów, kotów, leki dla koni,

 3. MEDICAVET TARIM HAYV. ILAC VE KIMYA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 4. AIP DEVELOPPEMENT SA

  Belgia

 5. PET NATURA DE SANIDAD ANIMAL SL

  Hiszpania

 6. DOPHARMA B.V.

  Holandia

 7. "UKRZOOVETPROMPOSTACH" CORPORATION

  Ukraina

 8. BYKONTES

  Turcja

 1. G GROUP SRLS

  Włochy

 2. TRUST CARE COMPANY

  Egypt

 3. PHYSIO-DOC

  Niemcy

 4. DOLLVET

  Turcja

 5. ARIADNA CO., LTD

  Ukraina

 6. LES NUISIBLES

  Francja

 7. SHANGHAI YUKING WATER SOLUBLE MATERIAL TECH CO., LTD.

  Chiny

 8. INTERCHEMIE WERKEN "DE ADELAAR"

  Holandia

 9. RTA LABORATORIES

  Turcja

 10. BIOGANCE

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Leki i preparaty weterynaryjne - Import eksport

Liczba wyników

709 przedsiębiorstwa