• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • leki i preparaty weterynaryjne

Wyniki dla

Leki i preparaty weterynaryjne - Import eksport

 1. H3D FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  W 1994 roku Denis HEITZ, francuski lekarz weterynarii, stanął przed problemem usuwania kleszczy u swoich czworonożnych pacjentów. Zaprojektował więc prosty i skuteczny haczyk na kleszcze, zgłosił patent i wprowadził go na rynek pod marką O'TOM®, a następnie Tick Twister®. W 1995 roku sprzedał swój gabinet weterynaryjny i założył firmę H3D. Kleszczołapka Tick Twister® szybko stała się bestsellerem, sprzedając się w ilości ponad 2 milionów sztuk rocznie w ponad 35 krajach na całym świecie. W 2010 roku H3D wprowadza na rynek nowy produkt: BambooStick®, bawełniany patyczek higieniczny, specjalnie zaprojektowany do czyszczenia uszu psów. Podobnie jak Tick Twister®, bawełniany patyczek higieniczny BambooStick® odniósł światowy sukces, sprzedając się w milionach egzemplarzy na całym świecie. H3D, z siedzibą w regionie Jura, generuje obecnie 60% swoich obrotów z eksportu i współpracuje z profesjonalistami w różnych sektorach: weterynarze, sklepy zoologiczne, apteki, sklepy z artykułami do używania na zewnątrz, … H3D sprzedaje produkty pod własnymi markami (Tick Twister® i BambooStick®), a także zaopatruje licznych dystrybutorów i laboratoria na całym świecie. H3D preferuje "Made in France" w celu przekazania francuskich technologii i zmniejszenia odległości transportu naszych produktów. Z kompetentnym i dynamicznym zespołem 6 osób, H3D odpowiada na wszystkie prośby swoich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych produktach, prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. CORIS BIOCONCEPT

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. MÉD-I-VET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MÉD-I-VET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. IMV IMAGING

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma IMV IMAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Weterynaria - sprzęt i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Leki i preparaty weterynaryjne, produkty do użytku weterynaryjnego, i Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Bellshill, Zjednoczone Królestwo.

 5. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Produkcja firmy MEDIS Medical Technology GmbH obejmuje szeroką gamę wyrobów. Firma specjalizuje się również w projektowaniu i wyposażaniu instytutów anatomicznych i patologicznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek wiele produktów przyszłościowych - zawsze z myślą o wyrobach najwyższej jakości. Tak zw. system PABH (Patologia Anatomia Manipulacja ciałami - System), w którym organizm nie musi już być przenoszony ręcznie, został stworzony przez Medis w celu zapewnienia ergonomii codziennej pracy. Program autopsji, sekcji i obdukcji oraz przygotowania zwierząt a także ekstrakcja kości, maszyny do maceracji kości do celów anatomicznych, prac przygotowawczych dla muzeów i technologii kryminalnej to najnowsze osiągnięcia firmy. a także chętnie służymy pomocą w dziedzinie konstrukcji specjalnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KEVIN BACON'S

  Belgia

  Firma specjalizująca się w środkach do pielęgnacji koni. Produkty w 100% naturalne i wytwarzane rzemieślniczo na bazie tłuszczów zwierzęcych, olejów roślinnych i świeżych liści laurowych. Produkty Kevin Bacon's są rozprowadzane w całej Europie. KEVIN BACON'S HOOF FORMULA, KEVIN BACON'S HOOF DRESSING, LIQUID HOOF DRESSING, KEVIN BACON'S HOOF SOLUTION, KEVIN BACON'S ACTIVE SOAP, KEVIN BACON'S GLINA MANICOUAGAN, EQUIGEM i NEBULIN. Najsłynniejsi jeźdźcy na świecie regularnie używają naszych produktów.

 2. BIOTECH APB

  Szwajcaria

  Biotech APB to producent wyrobów na bazie olejków eterycznych oraz wyciągów roślinnych do zastosowań środowiskowych, uzdatniania powietrza, komfortu oraz komplementy do opieki nad zwierzętami (konie, koty, psy, ptaki, etc.). Sprzedajemy wyroby zwiększające komfort i zapewniające dobre samopoczucie, takie jak perfumy domowe na bazie wyciągów z naturalnych olejków eterycznych do odświeżania atmosfery, płynne mydła i żele do rąk, środki owadobójcze i roztoczobójcze, stosowanie zapachów, środki odtłuszczające, czyszczenie przeciwbakteryjne, etc.

 3. ASTRA VET

  Egypt

  ASTRAVET jest jednym z czołowych graczy na rynku dodatków paszowych i weterynaryjnych produktów farmaceutycznych w Egipcie. Firma założona w 1995 r. przez grupę doświadczonych lekarzy weterynarii pracujących w dziedzinie dodatkw paszowych, leków i szczepionek dla zwierząt od 1976 r. początkowo jest obecna na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Od momentu utworzenia ASTRAVET nieustannie wzmacnia swoją pozycję rynkową, obejmując dostawców z całego świata. Nasze główne biuro, w Kairze, znajduje się w pobliżu piramid.

 4. INTERNATIONAL HEALTHCARE LIMITED

  Indie

  International Health Care Limited to jedna z renomowanych, ogólnoświatowych firm produkcyjnych działających w sektorze weterynaryjnym i należących do Grupy PVS w Indiach. Dzięki stosowanej przez Grupę PVS strategii działalności opierającej się na zasadzie TRY & TRUST (WYPRÓBUJ I ZAUFAJ), organizacja ta od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży produkcji i marketingu produktów weterynaryjnych na całym świecie.P.V.S. Grupa stworzyła sieć biznesową w ponad 25 krajach, takich jak: Wietnam, Egipt, Korea Południowa, Bangladesz, Nepal, Sri Lanka, Filipiny, Holandia, Nigeria, Sudan, Birma, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ghana, Seszele, Tajwan, Kambodża itp.Firma IHC działa zgodnie z bieżącymi zasadami dobrych praktyk (cGMP), posiada certyfikaty ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004, cechuje ją silne zaangażowanie i zdolność dostarczania produktów wysokiej jakości. Firma IHC posiada kilka stref produkcji dedykowanych różnym segmentom, takim jak suplementy paszowe czy opracowywanie receptur leków.GAMA PRODUKTÓWIHC wytwarza wszelkiego rodzaju produkty weterynaryjne, takie jak witaminy/suplementy mineralne, probiotyki, stymulatory wzrostu i wydajności.

 5. ORMUS TREE OF LIFE

  Polska

  Ormus to monoatomowe zloto pozyskiwane z soli z morza martwego. Ormus jest w postaci monoatomowej.Produkt jest znany na całym świecie jako bialy proszek zlota, kamien filozoficzny czy zlota lza oka horusa. Ormus to minerały I pierwiastki w czystej formie monoatomowej co pozwala natychmiastowo wchlaniac się w komórki. Ormus sklep to sklep z pasją, staramy się indywidualnie poschodzic do klienta . Ormus to nie tylko produkt a coś co sprawi że każdy z nas zeozumie stosujac preparar. Ormus wspomaga uklad odpornosciowy, wspomaga serce suplementuje cały organizm u każdej zywej istoty. Pierwiastki monatomowe to pierwiastki, które są chemicznie oddzielone i odizolowane. Te elementy, które przechodzą ze stanu zwykłego do stanu monatomicznego, przechodzą rearanżację orbit elektronicznych i jądrowych w samym atomie i stają się orbitalnie przestawionymi elementami monatomicznymi. To przegrupowanie struktury atomowej i transfer energii skutkuje częstotliwościami elektromagnetycznymi i wzorcami fal, które zwiększają wytwarzanie fal mózgowych alfa. Ta modalność elektromagnetyczna harmonizuje następnie dwie półkule mózgu w równowadze i równowadze. Szukamy odbiorców - sklepów internetowych do współpracy.

 1. VETEQ

  Holandia

  Veteq produkuje i dostarcza sprzęt dla gabinetów weterynaryjnych taki jak: stoły chirurgiczne, zabiegowe oraz systemy oświetleniowe do stołów chirurgicznych i klatek przyjęciowych dla zwierząt. Veteq sprzedaje swoje wyroby bezpośrednio, bez pośredników, co pozwala nam na bardzo konkurencyjne ceny. Ponieważ Veteq produkuje sam swoje wyroby, możliwe jest wprowadzanie różnych przystosowań. Wyroby produkowane są z materiałów wysokiej jakości i proponowane po bardzo atrakcyjnych cenach.

 2. JM SANTE PHARMA

  Polska

  JM Sante Pharma jest polską firmą specjalizującą się w opracowywaniu i dostarczaniu preparatów farmaceutycznych dla zwierząt. W ofercie posiadamy linie: POLISEPT VET PROFESJONALNA PIELĘGNACJA I WSPOMAGANIE LECZENIA RAN, VET PROTECTOR - SPECJALISTYCZNA LINIA PRODUKTÓW WETERYNARYJNYCH oraz POLIDERM - SPECJALISTYCZNE PRODUKTY DERMATOLOGICZNE. Dzięki zastosowaniu najnowszych, światowych osiągnięć naukowych i standardów leczenia, nasze produkty cechuje skuteczność i najwyższa jakość.

 1. BIOVETA, A.S.

  Republika Czeska

  Specjalistyczny producent weterynaryjnych środków immunologicznych i farmaceutyków, spółka akcyjna Bioveta z siedzibą zarejestrowaną w Ivanovice na Hané, posiadająca certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Dobrej Praktyki Laboraoryjnej (GLP) i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP) zajmuje pozycję najbardziej znaczącego wytwórcy produktów weterynaryjnych, immunobiologicznych i farmaceutycznych w Czechach.

 2. KLINIKA WETERYNARYJNA BASSET

  Polska

  Klinika wetrynaryjna BASset to aktualnie pełna możliwości diagnostycznych i leczniczych placówka, najlepiej wyposażona w okolicy, gdzie świetnie wykwalifikowani, potocznie zwani "weterynarze", dysponujący specjalistyczną aparaturą medyczną zawsze kierują się dobrem pacjenta. Lekarze weterynarii przyjmujący Waszych pupili w lecznicy posiadają wysokie umiejętności, które są ciągle pogłębiane w obrębie wybranych specjalności medycznych.

 3. MOJEKURCZAKI.PL

  Polska

  Pierwszy na rynku sklep internetowy z preparatami dla drobiu, który powstał z myślą o Hodowcach. To nowy sposób dokonywania zakupu preparatów. Jest przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, samodzielnych i niezależnych! To rozwiązanie na miarę XXI wieku.

 4. TOFI-VET

  Polska

  Karmy dla psów, kotów, leki dla koni,

 5. AIP DEVELOPPEMENT SA

  Belgia

  Firma AIP DEVELOPPEMENT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Leki i preparaty weterynaryjne, Narzędzia weterynaryjne, zszywanie ran, Leki i preparaty weterynaryjne, i Narzędzia weterynaryjne. Ma siedzibę w Olne, Belgia.

 6. MEDICAVET TARIM HAYV. ILAC VE KIMYA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MEDICAVET TARIM HAYV. ILAC VE KIMYA SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach szczepionki dla zwierząt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. PET NATURA DE SANIDAD ANIMAL SL

  Hiszpania

  Firma PET NATURA DE SANIDAD ANIMAL SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Lugo, Hiszpania.

 8. BYKONTES

  Turcja

  Firma BYKONTES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. GENEON ENZYME TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma GENEON ENZYME TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DOPHARMA B.V.

  Holandia

  Firma DOPHARMA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Raamsdonksveer, Holandia.

 3. "UKRZOOVETPROMPOSTACH" CORPORATION

  Ukraina

  Firma "UKRZOOVETPROMPOSTACH" CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach lekarstwa do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. CEVA SANTE ANIMALE

  Francja

  Firma CEVA SANTE ANIMALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi z zakresu farmacji weterynaryjnej. Ma siedzibę w Libourne Cedex, Francja.

 5. BOTANEO

  Węgry

  Firma BOTANEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 6. PHYSIO-DOC

  Niemcy

  Firma PHYSIO-DOC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, dodatki spożywcze dla zwierząt, Zioła i rośliny lecznicze, i Bio certified essential oils. Ma siedzibę w Söhrewald, Niemcy.

 7. RTA LABORATORIES

  Turcja

  Firma RTA LABORATORIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach produkty do użytku weterynaryjnego, materiały do diagnostyki, mikrobiologia, i laboratorium biologii molekularnej. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

 8. LATAC, S.A.

  Hiszpania

  Firma LATAC, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Terrassa/ Barcelona, Hiszpania.

 9. DERMOVET PHARMA

  Portugalia

  Firma DERMOVET PHARMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Jest również obecna w dziedzinach produkty do użytku weterynaryjnego, produkty farmaceutyczne do użytku weterynaryjnego, i artykuły do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Vila Nova de Gaia, Portugalia.

 10. J&G BIOTECH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J&G BIOTECH LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Leki i preparaty weterynaryjne - Import eksport

Liczba wyników

711 Przedsiębiorstwa