• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lecznictwo stomatologiczne - preparaty podstawowe i dodatkowe

Wyniki dla

Lecznictwo stomatologiczne - preparaty podstawowe i dodatkowe - Import eksport

 1. CENTRUM DENTYSTYCZNE PROMEDICA MARKIEWICZ

  Polska

  Tworząc centrum dentystyczne Promedica w Będzinie, chcieliśmy stworzyć i oferować kompleksowe usługi stomatologiczne dla każdego, w tym najmniejszych pacjentów. Dlatego nasza oferta obejmuje profilaktykę, leczenie zachowawcze, jak również specjalistyczne usługi takie jak: leczenie kanałowe (endodoncja), implanty i protetykę oraz chirurgię stomatologiczną. Zebraliśmy grono stomatologów-specjalistów w swoich dziedzinach, aby mieć pewność, że każdy pacjent znajdzie u nas najlepszą opiekę stomatologiczną dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Dbając o zęby całej rodziny, nie mogło zabraknąć w naszym centrum stomatologicznym dentysty dla dzieci, który w łagodny i spokojny sposób przeprowadzi wizytę kontrolną i zadba o zdrowy uśmiech najmniejszych, a także w razie potrzeby zadbamy o prawidłowy zgryz Twojego dziecka i wdrożymy skuteczne leczenie ortodontyczne. Pozostałym pacjentom proponujemy leczenie zachowawcze, profilaktykę, w tym czyszczenie zębów czyli usuwanie kamienia nazębnego, wybielanie zębów indywidualnymi nakładkami oraz wybielanie w gabinecie Beyond, stomatologię estetyczną, implanty oraz leczenie kanałowe. Wszystkie nasze zabiegi na Państwa życzenie możemy przeprowadzić przy zastosowaniu znieczulenia. W naszym centrum posiadamy różne rodzaje znieczuleń, w tym znieczulenie komputerowe The WAND oraz sedację wziewną (podtlenek azotu - gaz rozweselający). Na miejscu posiadamy również pracownię RTG, w której wykonają Państwo niezbędne zdjęcia rentgenowskie pojedynczy

 2. LUX-DENT.GABINET STOMATOLOGICZNY

  Polska

  Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki, chirurgii i protetyki. Stomatologia zachowawcza: leczenie próchnicy, kosmetyka, licówki kompozytowe, zamykanie diastem. Profilaktyka: lakowanie bruzd, fluoryzacja, scaling, piaskowanie. Leczenie kanałowe pod mikroskopem: usuwanie złamanych narzędzi, udrażnianie zobliterowanych kanałów, Reendo ponowne leczenie nieprawidłowo wypełnionych kanałów. Chirurgia stomatologiczna: ekstrakcje zębów, nacięcia ropnia. Protetyka: Korony na podbudowie metalowej, licowane porcelaną, pełnoceramiczne, na tlenku cyrkonu, licówki porcelanowe. Mosty: na podbudowie metalowe licowane porcelaną, na włóknie szklanym. Protezy: akrylowe całkowite i częściowe, protezy szkieletowe, bezklamrowe.

 3. ARS DENTANA

  Polska

  Pragniemy zaproponować Państwu leczenie w komfortowych warunkach, przy zastosowaniu najnowszych zdobyczy techniki i technologii w dziedzinie stomatologii zachowawczej i estetycznej, stomatologii dziecięcej, endodoncji, periodontologii, protetyki stomatologicznej oraz chirurgii i implantologii. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zakres usług: stomatologia zachowawcza; stomatologia estetyczna; stomatologia dziecięca; endodoncja; periodentologia; protetyka; implantologia; chirurgia stomatologiczna. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas wypełnienia i prace protetyczne: Zapewniamy również miłą, bezstresową atmosferę oraz konkurencyjne ceny.

 4. K2 DENTAL KRYSTIAN KRUPSKI

  Polska

  K2 Dental to przychodnia implantologiczno - stomatologiczna mieszcząca się w Gdańsku. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług. W Gdańsku i Gdyni posiadamy nowocześnie wyposażone gabinety. Specjalizujemy się w implantologii i protetyce i całym zakresie chirurgii. W placówce pracują profesjonalni stomatolodzy. Przychodnia w Gdańsku odznacza się także usługami z zakresu kosmetologii. Do świadczeń naszych gabinetów stomatologicznych należy m.in.: stomatologia zachowawcza wraz z leczeniem kanałowym, implantologia (wykorzystujemy implanty BEGO oraz BICON), protetyka, periodontologia zabiegi z zakresu pielęgnacji i wybielania zębów. Zapewniamy skuteczność świadczeń, nasi pacjenci otrzymują gwarancję na wykonane u nas zabiegi. Zapraszamy!

 5. STOMATOLOG LUBAŃ - DENTICA

  Polska

  DENTYSTA LUBAŃ Dentica gabinet stomatologiczny w Lubaniu oferuje leczenie z zakresu stomatologii i implantologii. Zakres usług i zabiegów stomatologicznych: endodoncja leczenie kanałowe zębów, chirurgia stomatologiczna w tym usuwanie (ekstrakcja) zębów, stomatologia estetyczna wybielanie zębów . IMPLANTY LUBAŃ - wstawianie implantów zębów - Zalety implantów zębowych to głównie trwałość i solidność takiego rodzaju rekonstrukcji oraz ogromne podobieństwo implantów do naturalnych zębów, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Dodatkowo rekonstrukcja na implancie nie wymaga naruszenia (oszlifowania) zdrowych sąsiednich zębów, tak jak to jest w przypadku wykonania mostów odtwarzających braki w uzębieniu. CEREC LUBAŃ - CERECjednodniowa protetyka, wstawianie koron i licówek podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dzięki zaawansowanej technologii CEREC pacjenci mogą zrekonstruować uzębienie już podczas jednej wizyty u stomatologa. Przy pomocy systemu CAD/CAM uzupełnienia pełnoceramiczne w postaci koron, licówek i wypełnień inlay lub onlay są opracowywane w ciągu mniej niż 2 godzin. Osoby chcące poddać się leczeniu stomatologicznemu chętnie wybierają ów system, ponieważ nie muszą czekać na rekonstrukcję kilka czy kilkanaście dni. STOMATOLOG LUBAŃ - wykwalifikowana kadra i specjaliści w gabinecie stomatologicznym DENTICA w Lubaniu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STOMATOLOGIA MIERZYN

  Polska

  Misją Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii jest dbałość o uśmiech naszych Pacjentów. Jest ona realizowana poprzez dostarczanie sprawdzonych i rzetelnych rozwiązań w zakresie zdrowia jamy ustnej. W naszej ofercie m.in. - Leczenie próchnicy(kariologia) - polega na usunięciu zniszczonych przez próchnicę części zęba i odbudowie powstałych w ten sposób ubytków za pomocą dostępnych materiałów. - Leczenie kanałowe (endodoncja) - polega ono na usunięciu zainfekowanej miazgi, poszerzeniu i zdezynfekowaniu kanału lub kanałów, a następnie na szczelnym ich zamknięciu. Tak przeleczone zęby w ponad 90% służą Pacjentom do końca życia. - Leczenie wad zgryzu (ortodoncja) - Uzupełnianie braków zębowych (protetyka) - protezy stałe (mosty i korony protetyczne) oraz ruchome (całkowite i częściowe). - Implanty - odbudowa braków zębowych. Jako pierwsi w Polsce oferujemy możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanego technologicznie systemu implantów, stosowanych na świecie od ponad 12 lat.

 2. GABINET STOMATOLOGICZNY LIDENT

  Polska

  Piękny uśmiech ma dla ciebie duże znaczenie? Dbasz o schludny i estetyczny wygląd? Pamiętaj że to właśnie zęby są oceniane przez największą liczbę osób. Dlatego nie powinieneś dłużej zwlekać i już teraz udaj się do dentysty. Jako dentysta w Olsztynie proponujemy Ci szereg usług dzięki którym będziesz w stanie zachować piękny i zdrowy uśmiech. Dodatkowo to właśnie dzięki nam twoje zęby pozostaną zdrowe i nie będą Cię bolały. Jako gabinet stomatologiczny w Olsztynie proponujemy także zakładanie aparatów nazębnych oraz wybielanie zębów. Zabiegi te z pewnością przydadzą się osobom w każdym wieku, które pragną mieć śnieżnobiały uśmiech. Zdrowe zęby znacznie poprawią nasze samopoczucie oraz sposób w jaki odbierali nas będą inni ludzie.

 3. DENTAL. PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

  Polska

  Zajmujemy się szeroko rozumianym leczeniem stomatologicznym. Specjalizujemy się w leczeniu protetycznym i kanałowym. Leczymy próchnicę, wady zgryzu oraz przeprowadzamy zabiegi dentystyczne z różnych dziedzin stomatologii. Oprócz specjalistów chirurgii stomatologicznej i stomatologii ogólnej, zatrudniamy również stomatologa dziecięcego. W Przychodni Stomatologicznej Dental istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia ogólnego, coraz częściej stosowanego w stomatologii. Leczenie zębów pod narkozą niweluje nieprzyjemne odczucia mogące towarzyszyć zabiegom stomatologicznym. Dopełnieniem oferty leczenia stomatologicznego jest wybielanie zębów, korygowanie uśmiechu za pomocą implantów oraz innych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej.

 4. GABINET STOMATOLOGICZNY DENTAL-WIT

  Polska

  Dental-Wit jest nowoczesnym centrum stomatologicznym w Będzinie z wieloletnią tradycją, bowiem istnieje od 1988 r. Centrum specjalizuje się w wielu dziedzinach: endodoncja, implantologia, stomatologia dziecięca, protetyka, periodentologia i inne. Placówka posiada doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy stomatologów posiadających wiedzę i dużą praktykę stomatologiczną. Tutaj możesz liczyć na pełen profesjonalizm świadczonych usług. Do tego każdy pacjent ma zapewnioną miłą obsługę i komfort, co jest ważne podczas wizyty stomatologicznej. Centrum cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów, którzy korzystają z usług od wielu lat. Szczegóły na stronie: https: //www.dental-wit.pl/

 5. DENTX CENTRUM ZDROWEGO UŚMIECHU

  Polska

  Dentx Centrum Zdrowego Uśmiechu to klinika stomatologiczna w Wejherowie o wielu specjalizacjach. Składa się z czterech gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny umożliwiający leczenie stomatologiczne bez bólu, komfortowo oraz przy zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia zębów. W klinice stomatologicznej Dentx w Wejherowie zatrudnieni są wyłącznie zaufani, doświadczeni, wysoko wykształceni lekarze stomatolodzy o różnych specjalizacjach, dzięki czemu możliwe jest kompleksowe i efektywne leczenie każdego pacjenta. Usługi stomatologiczne w Dentx obejmują m.in.: leczenie profilaktyczne zębów, leczenie zachowawcze zębów, chirurgię stomatologiczną, RTG zębów, leczenie kanałowe zębów, implanty zębowe, protetykę, ortodoncję, wybielanie zębów czy sanację jamy ustnej. W Dentx oferowane jest znieczulenie elektroniczne, pedodoncja (leczenie zębów u dzieci) oraz leczenie zębów u kobiet w ciąży, co stanowi niewątpliwie największy wyróżnik niniejszej kliniki stomatologicznej na tle lokalnej konkurencji.

 1. NOWICKI GABINET

  Polska

  Nowicki Gabinet jest prywatnym gabinetem stomatologicznym świadczącym wysoką jakość usług. Gabinet mieści się w Chorzowie, przy ulicy Truchana 30. Prowadzony jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy stomatologów posiadających na swoim koncie wiele praktyk, staży i szkoleń oraz lata doświadczenia. Gabinet oferuje szeroki wachlarz usług stomatologicznych z dziedziny: endodoncji, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji, stomatologii zachowawczej, profilaktyki i innych specjalności. Jeżeli zależy Ci na pięknym i zdrowym uśmiechu, warto skorzystać z usług tych stomatologów. W gabinecie panuje miła i sympatyczna atmosfera.

 2. KLINIKA STOMATOLOGICZNO LEKARSKA DEMETER SP Z O O

  Polska

  Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej w Warszawie. W naszej klinice oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Specjalizujemy się w: endodoncji, protetyce, stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, implantologii, chirurgii. Mamy zespół doświadczonych stomatologów i zawsze dobieramy najkorzystniejsze dla pacjenta leczenie. Podczas długotrwałego leczenia pacjentowi przysługiwany jest lekarz stomatolog prowadzący, który odpowiada za cały plan leczenia i kontakt z innymi specjalistami kliniki. Posiadamy jako nieliczni najnowocześniejszy sprzęt.

 1. ESTDENT

  Polska

  Proponujemy szczegółowy plan leczenia wraz z wyceną zabiegów. Posiadamy klimatyzowane gabinety, wyposażone w cyfrowy aparat rentgenowski do zdjęć pojedynczych zębów. Jesteśmy użytkownikami uniwersalnego komputerowego systemu Cerec do wykonywania koron, licówek i onlay'i (wklejane porcelanowe plomby). Bardzo dużą wagę przywiązujemy do pierwszej wizyty, kiedy to staramy się poznać oczekiwania pacjenta, a po wykonaniu przeglądu informujemy o możliwościach, wadach i zaletach poszczególnych rozwiązań. Używamy najlepszych materiałów, dbamy o końcowy efekt estetyczny naszych prac. Dla wygody i oszczędności czasu korzystamy z radiowizjografii, która pozwala zobaczyć wynik zdjęcia RTG od razu na ekranie komputera. Oferujemy leczenie ortodontyczne dla dzieci i dorosłych.

 2. NCLINIC SP. Z O.O.

  Polska

  Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko fachowy, doświadczony, idący za nowymi trendami zespół, ale także możliwość skorzystania z wielu, uzupełniających się usług w jednym miejscu. Los najmłodszych jest dla nas najważniejszy, dlatego kładziemy duży nacisk na innowacyjne podejście do opieki nad dziećmi - równoczesną opiekę specjalistów mających nie tylko duże doświadczenie w pracy z dziećmi, ale przede wszystkim lubiących taką pracę. Dbamy o dobrą atmosferę tak, żeby wizyty w nClinic kojarzyły się Najmłodszym z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem

 3. STOMATOLOGIA RYNEK 24

  Polska

  Gabinet zlokalizowany w niepołomice. Nowoczesna placówka, doświadczeni lekarze dentysci. PRawdopodobnie najlepszy dentysta w niepołomicach W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług oraz wielu stomatologów. Wykonujemy między innymi - leczenie zachowawcze - wypełnienia zębów światłoutwardzalne - lekarz ortodonta - aparaty na zęby - usuwanie zębów, wyrywanie ósemek - implanty zębów - korony, mosty, protezy całkowite i inne - leczenie dzieci i wizyty adaptacyjne - pakiety higienizacyjne, oczyszczanie zębów - leczenie kanałowe, także pod mikroskopem Zapraszamy https: //rynek-24.pl

 4. GABINET STOMATOLOGICZNY ALFADENS ANNA I RAFAŁ WACOWSCY

  Polska

  Nasza placówka oferuję usługi stomatolog Tychy. Dentystka Tychy przyjmuję w różnych godzinach tak by mogli Państwo przyjść i rano i wieczorem. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy wybielanie zębów tychy oraz licówki tychy. Wizyta odbywa się po wcześniejszej rejestracji na konkretną godzinę. Zapraszamy do rejestracji oraz zapoznania się z naszym zakresem usług na stronie internetowej.Jeżeli poszukują Państwo dentystka Tych to trafili Państwo w odpowiednie ręce. Mianowicie prowadzimy placówkę dentystyczną i stomatolog Tychy zajmie się państwa licówki tychy.. Leczymy różnego rodzaju choroby jamy ustnej m.in. zajmujemy się wybielanie zębów tychy. Radzimy również jak dbać należycie o zęby tak by mogli się Państwo cieszyć swoimi przez długi czas.

 5. MILDENT STOMATOLOG CHORZÓW

  Polska

  Firma Mildent z Chorzowa to nowoczesne centrum medyczne mieszczące się w centrum miasta. Nasza wykwalifikowana kadra, która posiada wiele szkoleń i osiagnięć w dziedzinie stomatologii zajmuje się nie tylko leczeniem profilaktycznym zębów, ale również protetyką, implantami. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo stomatologię dla najmłodszych, w tym montaż i obsługa aparatów nazębnych. Leczenie w Mildent przebiega bezboleśnie i skutecznie. Dla dobra Państwa finansów przygotowaliśmy odpowiednie pakiety medyczne w tym pakiet rodzina. Dla starszych naszych pacjentów należymy do programu Senior 60 plus, który jest dofinansowany z Urzędu Miasta w Chorzowie. Zapraszamy do naszego Centrum Stomatologicznego Mildent. Przyjdź już teraz i przekonaj się, że zdrowy uśmiech to podstawa.

 6. SMILEUP STOMATOLOGIA

  Polska

  SmileUp to gabinet stomatologiczny na Żoliborzu, w którym pracują doświadczeni stomatolodzy wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach m. in. stomatologii dentystycznej, stomatologii zachowawczej, radiowizjografii, profilaktyce, chirurgii, ortodoncji, protetyce oraz leczeniu pod mikroskopem - endodoncji. Nasz gabinet stomatologiczny na Żoliborzu jest obiektem monitorowanym oraz klimatyzowanym, aby Państwo przychodząc do nas czuli się w pełni bezpieczni oraz komfortowo. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym w postaci endometru czy mikroskopu, który świetnie sprawdza się w leczeniu "kanałowym". Dzięki temu urządzeniu zabieg jest efektywniejszy, a co ważniejsze pozwala skrócić czas leczenia. Przygotowaliśmy, również szereg środków znieczulających, które dostosujemy indywidualnie do każdego z pacjentów. W naszym gabinecie stomatologicznym na Żoliborzu przeprowadzamy dokładną analizę Państwa uzębienia za pomocą zdjęć cyfrowych. Leczymy zarówno dzieci jak i dorosłych. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę jak dzieci przeżywają wizytę u dentysty, dlatego tego rodzaju zabiegi przeprowadzają u nas stomatolodzy z dużym doświadczeniem leczenia dzieci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, aby dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach dentystycznych.

 7. BARTOSZ STANIAK

  Polska

  Zapraszam serdecznie na wizytę stomatologiczną. Jestem lekarze stomatologiem i specjalizuje się w ortodoncji estetycznej oraz implantologii. Swoją wiedzę, jak i umiejętności poszerzałem także m.in na Uniwersytecie Medycznym w Paryżu. Oferuje nowoczesne leczenie wad zgryzu i prostowanie zębów z wykorzystaniem najnowszego aparatu ortodontycznego Invisalign i Clear Aligner. Są to niewidoczne i zapewniające komfort noszenia aparaty ortodontyczne w pełni zdejmowane i zapewniające indywidualny proces leczenia. Aparaty te przynoszą wiele pozytywnych korzyści- szczegóły o tym na stronie: https: //ortodoncjastaniak.pl/

 8. DENTACLINIC KLINIKA IMPLANTOLOGII I ORTODONCJI

  Polska

  DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji to nowoczesna klinika stomatologii w Gdańsku, w której można liczyć na szeroki zakres usług. Klienci znajdują się pod opieką doświadczonej i wykwalifikowanej kadry specjalistów. Wszystkie zabiegi odbywają się w komfortowych wnętrzach, gdzie zachowano odpowiednie standardy higieniczne. Najlepszy ortodonta ma do dyspozycji także wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu jest w stanie wykonać drobiazgową diagnostykę i opracować indywidualny plan leczenia. Dentysta w Gdańsku na Oliwie służy pomocą w doraźnych sytuacjach i wykonuje leczenie kanałowe pod mikroskopem. Większość pacjentów decyduje się jednak na regularne kontrole, dzięki którym można uniknąć wielu problemów związanych z ubytkami i próchnicą. Profesjonalna klinika implantologii proponuje implanty zębowe w atrakcyjnych cenach. Estetyka rozwiązań współczesnej stomatologii daje wiele możliwości nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zapewniono bezpieczne znieczulenia oraz dostosowanie oferty do oczekiwań i potrzeb pacjenta.

 1. DENTO-SFERA.PL WOJCIECH BILSKI

  Polska

  Masz problem z zębami? Umów się na wizytę do naszego gabinetu stomatologicznego. Specjalności naszego gabinetu to między innymi: stomatologia estetyczna i zachowawcza, periodontologia, endodoncja, implantologia, protetyka. Mamy nowocześnie wyposażony gabinet i dbamy o komfort wizyty każdego pacjenta. Zapewniamy miłą atmosferę, a nasz zespół pracowników stara się zapewnić podczas wizyty przyjazny klimat. Nasza gabinet mieści się przy ulicy Górnośląskiej 64/7 w Kaliszu. Przyjmujemy w dogodnych godzinach.

 2. STOMATOLOGIA TOMASZ WALAWENDER

  Polska

  Centrum Stomatologii Bianco istnieje z myślą o pacjentach potrzebujących opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Jesteśmy jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków stomatologii w Polsce. Mamy dlugie doświadczenie zawodowe i nadal podnosimy swoje kwalifikacje. Dbamy o najwyższe standardy leczenia i obsługi pacjenta, stąd też wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom odpowiednią, opiekę oraz uczynić wizyty w gabinecie jak najbardziej komfortowymi.

 3. STOMATOLOGIA NOWICCY SPÓŁKA PARTNERSKA

  Polska

  Jesteśmy Diamante. Zapraszamy do naszego nowego gabinetu stomatologicznego. Gwarantujemy Państwu profesjonalne zabiegi z użyciem najnowocześniejszych narzędzi i zaufanych materiałów, w miłej, kameralnej atmosferze oraz przyjaznych, klimatyzowanych wnętrzach. Plan leczenia określany jest dla każdego zainteresowanego indywidualnie. Jest także dostosowany do Państwa oczekiwań. Pasja z którą oddajemy się stomatologii, ciągłe kształcenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych wspomagają nas w zagwarantowaniu Państwu opieki medycznej na najnowocześniejszym światowym poziomie. DIAMANTE CLINICA - Innowacyjne techniki - doświadczony zespół.

 4. GABINET STOMATOLOGICZNY RENATA MICAŁ

  Polska

  Oferuję kompleksowe leczenie jamy ustnej u dorosłych i dzieci, bez stresu i bólu, w zakresie: - Stomatologii zachowawczej - Stomatologii kosmetycznej - Nowoczesnej endodoncji (leczenie kanałowe) - Periodontologii (leczenie chorób przyzębia) - Chirurgii - ekstrakcje (usuwanie zębów) - Protetyki Wykonywanie zdjęcia zębów, badania kontrolne, lapisowanie zębów mlecznych, lakowanie i lakierowanie zębów stałych, protezy tymczasowe, wybielanie wszystkich zębów.

 5. MEDICAL-DENT

  Polska

  MEDICAL-DENT to profesjonalny gabinet dentystyczny zlokalizowany w Gliwicach. W swej ofercie posiadamy leczenie profilaktyczne, ortodontyczne oraz chirurgię stomatologiczną i protetykę. Dbamy o to, by wizyty u nas odbyte były przeprowadzone w sposób bezbolesny i bezpieczny. Zapraszamy do rejestracji pod nr 500 606 806.

 6. DENTAL PARK - KLINIKA STOMATOLOGICZNA

  Polska

  W Klinice Dental Park specjalizujemy się w stomatologii ogólnej i estetycznej, ortodoncji, protetyce, implantologii oraz endodoncji, czyli leczeniem kanałowym. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez lekarzy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zapewniamy profesjonalizm i precyzję oraz indywidualne podejście do każdego, zgłaszającego się do nas Pacjenta.

 7. PRIMA MEDICA

  Polska

  PRIMA MEDICA to Centrum Medyczno-Stomatologiczne. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z dziedziny Kardiologii, Pediatrii, Psychiatrii, Ginekologii, Dermatologii, Laboratorium, Neurologii, Alergologii. W procesie leczenia używamy tylko najnowocześniejszych technologii. Zapewniamy fachowość i pełne zaangażowanie naszych pracowników. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 8. CENTRUM STOMATOLOGICZNE CURODENTAL

  Polska

  Centrum Stomatologiczne Curodental jest prywatną kliniką świadczącą pełen zakres usług stomatologicznych. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii i metod leczenia. Naszym atutem jest jakość i profesjonalizm.Stomatologia: - zachowawcza i estetyczna- protetyka - ortodoncja- chirurgia- implanty- leczenie chorób przyzębia- RTG- higiena

 9. MERITUM ŁÓDŹ

  Polska

  Meritum stomatologia estetyczna, to gwarancja usług najwyższej jakości. Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, ortodoncji zarówno dla dzieci jak i dorosłych, protetyki, endodonocji oraz pedodoncji. Wyróżnia nas zaufanie jakim obdarzyli nas klienci. Gabinet mieści się w centrum Łodzi, ponadto jest przystosowany do użytku osób niepełnosprawnych. Nasze doświadczenie obejmuje kilkanaście lat. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Możemy dokonać rejestracji za pomocą Internetu .

 10. SYRENKADENT

  Polska

  Gabinet stomatologiczny na Ursynowie w Warszawie. Świadczymy usługi z zakresu leczenia stomatologicznego, leczenia zachowawczego oraz implantologii. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ortodoncji i posiadamy pracownie RTG oraz pantomogram. Świadczymy usługi protetyki stomatologicznej, implantów, leczenia kanałowego, wyrywania ósemek, leczenia wad zgryzu - aparaty ortodontyczne. Mieścimy się na Ursynowie w Warszawie przy ulicy Cybisa 6.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo