• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • langusty

Wyniki dla

Langusty - Import eksport

 1. FISHERIES INTL

  Mauretania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jesteśmy firmą rybacką i eksporterem ryb mrożonych na pokładzie, mrożonych na lądzie i świeżych ryb z Mauretanii do Dakhla. Znajdujemy się w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech. Łowimy i eksportujemy z łowisk do Europy, Afryki, krajów arabskich, Azji i Kanady. Jesteśmy firmą, która przestrzega sankcji nałożonych przez Unię Europejską i Amerykańską. Oznacza to, że nie handlujemy z krajami objętymi sankcjami gospodarczymi, takimi jak: Kuba, Rosja, Wenezuela......... Nasze ryby mrożone na pokładzie, mrożone na pokładzie statków rybackich i nasze ryby mrożone na lądzie, są zgodne z zalecanymi metodami obróbki ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60-70%. - Tłuszcz: 4-10%. - Sól mineralna: 2-4%. Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny dotyczący zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowitą ilość do zakupu - Dokładne rozmiary zamawianych ryb - Miejsce docelowe - Nazwy naukowe ryb

 2. MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR

  Francja

  Firma MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Langusty, Langusty, i czysty ekstrakt wanilii. Ma siedzibę w Castanet Tolosan, Francja.

 3. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Hiszpania

  Firma VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Langusty, owoce morza zamrożone, i Langusty. Ma siedzibę w Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Hiszpania.

 4. TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Langusty. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie mięczaków. Ma siedzibę w Riccione, Włochy.

 5. LEHNHERR S.A.

  Szwajcaria

  Firma LEHNHERR S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Raki, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięczaki, skorupiaki, Langusty, Raki, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięczaki, skorupiaki, i Langusty. Ma siedzibę w Bevaix, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTERPRAL ULYSSE

  Francja

 2. JONCOUR EUGENE

  Francja

 3. MARTINO FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARTINO FOODS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach langusty gotowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. SAFIMEN

  Hiszpania

  Firma SAFIMEN, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach połowy skorupiaków morskich, i langusty pakowane. Ma siedzibę w madrid, Hiszpania.

 5. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 1. MARLITORA SEAFOOD

  Hiszpania

  Firma MARLITORA SEAFOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach langusta, krewetki, muszle świętego jakuba, i ośmiornica. Ma siedzibę w Huelva, Hiszpania.

 2. ENDEBUR, LTDA.

  Hiszpania

  Firma ENDEBUR, LTDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach langusta, krewetki, i miecznik. Ma siedzibę w Alcobendas, Hiszpania.

 1. MARISCOSGALLEGO.ES

  Hiszpania

  Firma MARISCOSGALLEGO.ES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach langusta, homary, kraby, i Kraby kieszeńce - kraby. Ma siedzibę w Rua Salgadura Nº2, Hiszpania.

 2. SAMAK SEAFOOD SL

  Hiszpania

  Firma SAMAK SEAFOOD SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach eksport ryb mrożonych, ośmiornica, langusta, i kalmary paczkowane. Ma siedzibę w Las Palmas, Hiszpania.

 3. FISH SOURCES INC

  Kanada

  Firma FISH SOURCES INC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach langusta, owoce morza, eksport ryb mrożonych, i Mączka rybna. Ma siedzibę w Montreal, Kanada.

 4. MAINE LOBSTER OUTLET

  Stany Zjednoczone

  Firma MAINE LOBSTER OUTLET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach langusta, i owoce morza. Ma siedzibę w York, Maine, Stany Zjednoczone.

 5. SELSEA FISH & LOBSTER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SELSEA FISH & LOBSTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach langusta, i kraby. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.