• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lampy halogenowe

Wyniki dla

Lampy halogenowe - Import eksport

 1. ATELIERS JEAN PERZEL

  Francja

  Verified by europages badge

  ATELIERS JEAN PERZEL: Rzemieślnik sztuki, twórca opraw oświetleniowych dla liniowca Normandie i Pałacu ONZ w Genewie. Wytwórca opraw oświetleniowych od lat 30-tch XX w. do dnia dzisiejszego. Mistrz szkła, złotnik, projektant o szerokiej kulturze technologicznej, Jean Perzel był prawdziwym prekursorem Designu w dziedzinie oświetlenia. Wiedział, jak wyrazić rzadko osiąganą równowagę między szlachetnością i gracją, bogactwem i powściągliwością. Wraz z siostrzeńcem, nigdy nie przestawał studiować i rysować tysięcy lamp, kinkietów, żyrandoli, lamp sufitowych, lamp podłogowych, a także mebli, takich jak stoły lub konsole ze szkła. Olivier Raidt, siostrzeniec założyciela w drugim pokoleniu, nadaje współczesnego ducha realizowanym z użyciem całego know-how i perfekcyjnie dopracowanym produktom Jean Perzel. Wszystkie przedmioty wychodzące z pracowni Perzel są nadal wykonane ręcznie, tak jak 1923 roku, indywidualnie i sygnowane « Perzel », co jest gwarancją ich autentyczności.

 2. MANNEQUINS SHOPPING

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Mannequins Shopping, utworzona w 2016 roku, jest europejskim liderem w sprzedaży manekinów okiennych i wyposażenia sklepów. Posiadamy magazyn o powierzchni 15.000 m2 z siedzibą w Amsterdamie. Manekiny Shopping oferuje duży zapas sprzętu niezbędnego do instalacji i obsługi wszelkiego rodzaju sklepów: torsy, stylizowane manekiny, lady, witryny sklepowe, oświetlenie LED, domowej roboty wieszaki, itp... Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, logistykę, czy też prezentację Państwa sklepu z naszym wyposażeniem sklepowym, wszystkie nasze artykuły są dostępne w dużych ilościach. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej pozwala nam na szybką reakcję i realizację dostaw w dowolnym miejscu we Francji i Europie w ciągu 48-96 godzin. Mobilizujemy naszą wiedzę do poszukiwania i dostarczania najlepszych produktów w najlepszych cenach, aby zapewnić naszym klientom optymalne doświadczenie.

 3. TERME QUARTZ INTERNAZIONALE PRODUZIONE LAMPADE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Terme Quartz Internazionale od 1980 r. produkuje lampy kwarcowe na ultrafiolet i podczerwień. Firma jest dziś jedynym włoskim producentem lamp kwarcowych stosowanych w najróżniejszych branżach, w tym w medycynie, rolnictwie, zootechnice, ekologii, chemii, mineralogiii, kryminologii, elektronice, informatyce, farmakologii, kinematografii, przemyśle spożywczym i konserwowym, sterylizacji i dezynfekcji płynów, uzdatnianiu wody itp., z certyfikatem ISO 9001

 4. CLAUSEN OHG - TREBLE-LIGHT SPECIAL LIGHTING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLAUSEN OHG - TREBLE-LIGHT SPECIAL LIGHTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 5. JIAXING BINGSHENG LIGHTING APPLIANCE CO., LTD

  Chiny

  Jiaxing Bingsheng Lighting Appliance Co., Ltd. (Haiyan Bingsheng Bulb Co., Ltd ); jako producent źródeł światła mamy w naszym asortymencie produktów różne rodzaje lamp energooszczędnych, lampy ledowe, Eco oszczędne żarówki halogenowe, żarówki halogenowe zwykłe, żarówki tradycyjne i świetlówki, itp. Wszystkie nasze lampy i żarówki mają bardzo dobrą renomę i popyt na rynkach w Europie, Ameryce Północnej, Australii, na Bliskim Wschodzie i w wielu krajach. Dysponujemy powierzchnią produkcyjną o ponad 40.000 m2. Nasza fabryka ma certyfikat ISO 9001.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FMB LEUCHTEN SCHMIEDEEISEN GMBH

  Niemcy

  Lampy i kowalstwo artystyczne w ofercie o światowym zasięgu. Marka Fmb® narodziła się w założonym w 1967 roku w Borken przedsiębiorstwie rodzinnym Finke. Obecnie asortyment oświetleniowy firmy Fmb obejmuje ponad 500 wyprodukowanych serii wzorów, jak również szereg produktów na zamówienie, wykorzystywanych do stylizacji obiektów użytkowych. W celu zapewnienia niezmiennie najwyższej jakości naszych produktów narzuciliśmy sobie pewne zasady, które konsekwentnie stosujemy w praktyce. Unikatowe produkty dla mieszkań w każdym stylu. Każdy produkt kuty jest wykonywany indywidualnie i ma niepowtarzalny charakter. Od stylu country do stylu rustykalnego, od nowoczesności po klasykę. Lub zupełnie inny styl na indywidualne zamówienie. Prawdziwe rękodzieło o ponad 40-letniej tradycji! Wysokiej jakości obróbka powierzchni w procesie duplex (podwójna ochrona), cynkowanie ogniowe o wysokiej kategorii odporności korozyjnej oraz malowanie proszkowe jako optymalne zabezpieczenie przed korozją zgodnie z DIN EN ISO 12944-5.

 2. MT LED

  Polska

  Zarówno oprawy oświetleniowe, jak i lampy MTLed zostały zaprojektowane i są wykonywane w Polsce. Wyróżniają się wyjątkową jakością, z powodu markowych komponentów Philips oraz Osram używanych przy ich budowie. W Naszych lampach stosujemy głównie diod LUXEON REBEL ES, firmy PHILIPS o wydajności do 130 lm/W. Wszystkie oprawy oświetleniowe MTLed są zasilane za pomocą zasilacza PHILIPS XITANIUM. Lampy i oprawy led firmy MTLed znajdują swoje zastosowanie w wszystkich sektorach przemysłu, rolnictwa, oraz branży komunalnej. W swojej ofercie posiadamy również świetlówki led, naświetlacze led, żarówki led

 3. SB LIGHT GROUP.

  Hiszpania

  Firma SB LIGHT GROUP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Led, Manufacturer of lighting and light fittings, Lights, i Reflektor Led. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. CRISTALRECORD S.L.U.

  Hiszpania

  Firma CRISTALRECORD S.L.U., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja, i Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 5. GENÇ AYDINLATMA

  Turcja

  Firma GENÇ AYDINLATMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. LUCIDE

  Belgia

  Firma LUCIDE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Indoor and outdoor lighting, lampa biurowa, i lampy gliniane. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 2. ABA LIGHTING

  Turcja

  Firma ABA LIGHTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia oświetleniowe do wnętrz, oświetlenie zewnętrzne, i kinkiety. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SUNACA ILUMINACION

  Hiszpania

  Firma SUNACA ILUMINACION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach lampy do wyposażenia wnętrz, klasyczne lampy stojakowe, i żyrandole nowoczesne. Ma siedzibę w Linares (jaén), Hiszpania.

 2. DOCTEUR MUSEO

  Francja

  Firma DOCTEUR MUSEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie LED, i laboratorium napraw. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. ARIC SA - SITE DE SEGRÉ

  Francja

  Firma ARIC SA - SITE DE SEGRÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Lampy LED, i lampy wyładowcze. Ma siedzibę w Segre, Francja.

 4. FOSFARI

  Belgia

  Firma FOSFARI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Żarówki, świetlówki i neony, Lampy halogenowe, Żarówki, świetlówki i neony, Lampy halogenowe, urządzenia oświetleniowe zewnętrzne dla budownictwa, i urządzenia oświetleniowe zewnętrzne i ogrodowe. Ma siedzibę w Rijmenam, Belgia.

 5. M&L LICHTTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma M&L LICHTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie oświetleniowe. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 6. BRITISH ELECTRIC LAMPS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRITISH ELECTRIC LAMPS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Lampy LED, świetlówki, lampa halogenowa, i lampy żarowe. Ma siedzibę w Normanton, Zjednoczone Królestwo.

 7. ILUMINACION Y FUNDICIONES FASE

  Hiszpania

  Firma ILUMINACION Y FUNDICIONES FASE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach oprawy oświetleniowe z brązu, i accessories and lamps. Ma siedzibę w Alcalá De Guadaíra, Hiszpania.

 8. CEMPA ITHALAT ELEK TIC LTD STI

  Turcja

  Firma CEMPA ITHALAT ELEK TIC LTD STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ELECTROMEL

  Algieria

  Firma ELECTROMEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach latarnie, żarówki energooszczędne, lampa na zewnątrz, i Lampy LED. Ma siedzibę w Bejaia, Algieria.

 2. LED LIGHT DESIGN S.L.

  Hiszpania

  Firma LED LIGHT DESIGN S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. DAY LIGHT CENTER

  Belgia

  Firma DAY LIGHT CENTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Lampy stojące i biurkowe, Lampy halogenowe, Lampy stojące i biurkowe, dekoracja i artykuły oświetleniowe, Lampy halogenowe, i oświetlenie neonowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. VENTIDECOR

  Hiszpania

  Firma VENTIDECOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Dos Hermanas, Hiszpania.

 5. LEDHERO

  Hiszpania

  Firma LEDHERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Downlight, i żarówki elektryczne i fluorescencyjne. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 6. ELECTRICITY STORES

  Grecja

  Firma ELECTRICITY STORES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Kallithea, Grecja.

 7. LASER SRL INFRARED LAMPS

  Włochy

  Firma LASER SRL INFRARED LAMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach Żarówki elektryczne, żarówki na podczerwień, i Żarówki elektryczne. Ma siedzibę w Olginate, Włochy.

 8. KMS HANDEL + MARKETING INH. ANGELIKA KNIPFER

  Niemcy

  Firma KMS HANDEL + MARKETING INH. ANGELIKA KNIPFER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie pomieszczeń biurowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Lampy halogenowe, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie pomieszczeń biurowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, i Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Bingen, Niemcy.

 9. OSVETLENI, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma OSVETLENI, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki i przenośniki pionowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Lampy halogenowe, Podnośniki i przenośniki pionowe, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Lampy halogenowe. Ma siedzibę w Plzen 3, Republika Czeska.

 10. ARC SARL (ARCOTEC)

  Francja

  Firma ARC SARL (ARCOTEC), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lampy halogenowe. Jest również obecna w dziedzinach electric equipment. Ma siedzibę w Maisons-alfort, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo