• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • laminaty z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Laminaty z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. STOLAM

  Polska

  Verified by europages badge

  STOLAM posiada 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych z wykorzystaniem procesu laminowania ręcznego. Oferujemy części karoserii i części zamienne do wnętrz pojazdów transportu publicznego. Jesteśmy jednak również otwarci na inne dziedziny, w których tworzywo GRP jest odpowiednim materiałem. Nasza działalność to: produkcja części z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP). -wykonywanie modeli i form według próbki, rysunku, modelu 3D. -wykonanie z żywic standardowych i trudnopalnych zgodnie z normą DIN 5510 lub EN 45545.

 2. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 3. PARKETT-STUDIO KÖNIGSBRUNN ECKIERT-WEISSENBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PARKETT-STUDIO KÖNIGSBRUNN ECKIERT-WEISSENBACH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Königsbrunn, Niemcy.

 4. NATURBODEN & TÜREN FRÜND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NATURBODEN & TÜREN FRÜND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. HUBER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUBER GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reut, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOLZ-ZENTRUM SCHWAB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZ-ZENTRUM SCHWAB GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hockenheim, Niemcy.

 2. ENGELHARD & FLATSCHER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELHARD & FLATSCHER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kirchheim B. München, Niemcy.

 3. ZEULENRODAER HOLZFACHHANDEL INH. JÖRG NEUDECK E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZEULENRODAER HOLZFACHHANDEL INH. JÖRG NEUDECK E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zeulenroda-Triebes, Niemcy.

 4. RAUMAUSSTATTUNG WIESINGER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RAUMAUSSTATTUNG WIESINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eferding, Austria.

 5. MOLA MONTAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOLA MONTAGEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hettstedt, Niemcy.

 1. T & K WOHNSTUDIO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma T & K WOHNSTUDIO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 2. PARKETT-DIETRICH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PARKETT-DIETRICH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. SÄGEWERK SCHNABLINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÄGEWERK SCHNABLINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Schönberg, Niemcy.

 2. F. W. BECKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma F. W. BECKER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 3. WEICHELT RAUMAUSSTATTUNG INH. THOMAS WEICHELT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEICHELT RAUMAUSSTATTUNG INH. THOMAS WEICHELT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. MATERIALS WORLD

  Hiszpania

  Firma MATERIALS WORLD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. TAVERPACK GMBH

  Niemcy

  Firma TAVERPACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 6. RE-ELKO HOLZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RE-ELKO HOLZ GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hofheim, Niemcy.

 7. TARKETT HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma TARKETT HOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Frankenthal, Niemcy.

 8. MESSEBAU.DE - ALLES RUND UM DEN MESSESTAND C/O BLICKFANG E-COMMERCE GMBH

  Niemcy

  Firma MESSEBAU.DE - ALLES RUND UM DEN MESSESTAND C/O BLICKFANG E-COMMERCE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. SYSTEM HOLZ HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma SYSTEM HOLZ HANDELS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Altenstadt, Niemcy.

 2. WOODSTORE24 INH. HEINZ A. MEYER

  Niemcy

  Firma WOODSTORE24 INH. HEINZ A. MEYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 3. GESAMTVERBAND DEUTSCHER HOLZHANDEL E.V.

  Niemcy

  Firma GESAMTVERBAND DEUTSCHER HOLZHANDEL E.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. KONRAD BERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KONRAD BERGER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Köfering, Niemcy.

 5. FARBTEX GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma FARBTEX GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. CARBON COMPOSITI SRL

  Włochy

  Firma CARBON COMPOSITI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach materiały kompozytowe z żywicami. Ma siedzibę w Basiliano, Włochy.

 7. WULFF GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Firma WULFF GMBH U. CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lotte, Niemcy.

 8. GREIN GMBH & CO KG HOLZWERK - HOLZHANDEL

  Niemcy

  Firma GREIN GMBH & CO KG HOLZWERK - HOLZHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Boxtal, Niemcy.

 9. CUTTINGMATSXXL

  Holandia

  Firma CUTTINGMATSXXL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Haskerhorne, Holandia.

 10. FUSSBODENBAU ZWICKAU GMBH

  Niemcy

  Firma FUSSBODENBAU ZWICKAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Laminaty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Laminaty z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1548 Przedsiębiorstwa