• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lakiery przeźroczyste

Wyniki dla

Lakiery przeźroczyste - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 2. IT STYLE DISTRIBUTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IT STYLE DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Perfumy, Epilacja - aparaty, Lakiery przeźroczyste, Artykuły do makijażu i akcesoria kosmetyczne, Uroda - kosmetyki, Makijaż - produkty, pędzel, pędzelki do makijażu, i żel pod prysznic. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 3. ADESIV SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Adesiv zostało założone w 1971 roku, jako producent klejów dla różnych branż przemysłowych. Z biegiem czasu, dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, produkty Adesiv, ze względu na ich wysoką jakość, poszanowanie środowiska i wizerunek, zdobyły pierwszoplanową pozycję wśród klejów przeznaczonych dla najbardziej różnorodnych branż przemysłowych. Adesiv posiada rozległą sieć dystrybucyjną na całym świecie. Do każdego produktu dołączone są szczegółowe informacje techniczne dotyczące jego właściwości i rodzajów zastosowań.

 4. PINTURAS DE LA PEÑA

  Hiszpania

  Jesteśmy producentami farb i odtwarzamy tysiące kolorów. Posiadamy szeroką gamę produktów do dekoracji.

 5. OULALAQUELLEBEAUTE

  Francja

  Firma OULALAQUELLEBEAUTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach nakładanie paznokci, paznokcie akrylowe trwałe, pielęgnacja paznokci, i lakiery do paznokci. Ma siedzibę w 35 Rue Nicolas Martin, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDULATEX CHEMICALS S.A.

  Portugalia

  Firma INDULATEX CHEMICALS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, kleje, i Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 2. VER.COR DI CORBETTA VALERIA

  Włochy

  Firma VER.COR DI CORBETTA VALERIA, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach farby, stiuki, lakierowanie i malowanie tworzyw sztucznych, i akryl. Ma siedzibę w Lentate Sul Seveso, Włochy.

 3. CONTECOLOR

  Włochy

  Firma CONTECOLOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w Feltre, Włochy.

 4. COLORIFICIO CIRPA S.R.L.

  Włochy

  Firma COLORIFICIO CIRPA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach farby, barwniki, i lakiery. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. THE CLAY AND PAINT FACTORY

  Belgia

  Firma THE CLAY AND PAINT FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, lakierowanie, Lakiery przeźroczyste, i plastelina. Ma siedzibę w Wandre, Belgia.

 1. DETECPA.2

  Hiszpania

  Firma DETECPA.2, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach platformy, przygotowywanie do zakładania parkietów, farby do podłóg, i Solid wood flooring. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. INDUSTRIAS OMAR

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS OMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, środek chemiczny, Lakiery przeźroczyste, dystrybutor farb, i dystrybutor żywic. Ma siedzibę w Silla-Valencia, Hiszpania.

 1. ATLAS UV COATINGS

  Turcja

  Firma ATLAS UV COATINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach farby uv. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FASHION NAILS INNES

  Luksemburg

  Firma FASHION NAILS INNES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach kształcenie zawodowe, pilniki do paznokci, i lampy do paznokci. Ma siedzibę w Beggen, Luksemburg.

 3. PIE.VER.

  Włochy

  Firma PIE.VER., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, farba antykorosyjna, Lakiery przeźroczyste, Varnishes, i farby. Ma siedzibę w Seriate, Włochy.

 4. VERNIS FAUBOURG SAINT ANTOINE

  Francja

  Firma VERNIS FAUBOURG SAINT ANTOINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, barwniki naturalne, Lakiery DO RESTAUROWANIA MEBLI, dystrybutor farb, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. CROMAS S.R.L.

  Włochy

  Firma CROMAS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w Castano Primo, Włochy.

 6. FRANCE EUROPE

  Francja

  Firma FRANCE EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w St Amand Montrond, Francja.

 7. ALTUS COATING

  Francja

  Firma ALTUS COATING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach farby uv, lakier uv, i sitodruk. Ma siedzibę w Courlaoux, Francja.

 8. BRECO SRL

  Włochy

  Firma BRECO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach farby do drewna. Ma siedzibę w Gavardo, Włochy.

 1. NOBLE NAILS

  Luksemburg

  Firma NOBLE NAILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach tipsy. Ma siedzibę w Steinfort, Luksemburg.

 2. COLORIFICIO MARIOTTI SRL

  Włochy

  Firma COLORIFICIO MARIOTTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, Lakiery przeźroczyste, lakiery, i varnish protection. Ma siedzibę w Foligno, Włochy.

 3. IVM CHEMICALS SRL

  Włochy

  Firma IVM CHEMICALS SRL, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, Żywice, elastomery, Lakiery przeźroczyste, farby do drewna, i Żywice. Ma siedzibę w Milano (Mi), Włochy.

 4. ZIP LLC.

  Ukraina

  Firma ZIP LLC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Lakiery przeźroczyste, Szpachlówka i kit, Lakiery przeźroczyste, i Szpachlówka i kit. Ma siedzibę w Dneprodzerzhinsk, Ukraina.

 5. COLORIFICIO GUELFI

  Włochy

  Firma COLORIFICIO GUELFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Farby i lakiery, i żywice malarskie. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

 6. XIMIX

  Niemcy

  Firma XIMIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w Ingbert, Niemcy.

 7. LINVEA SRL

  Włochy

  Firma LINVEA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Farby i lakiery, rozcieńczalniki, i pokrycia plastyczne. Ma siedzibę w Casoria, Włochy.

 8. KLS-GROUP

  Ukraina

  Firma KLS-GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie, i projection foam. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 9. GRUPOKPIVAL SL

  Hiszpania

  Firma GRUPOKPIVAL SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. BOSS PAINTS

  Belgia

  Firma BOSS PAINTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły do malarstwa, Lakiery przeźroczyste, Artykuły do malarstwa, i Lakiery przeźroczyste. Ma siedzibę w Beveren-Leie, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo