• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • lakiernictwo - sprzęt i urządzenia

Wyniki dla

Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia - Import eksport

 1. SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  JAKOŚĆ MADE IN GERMANY – DLA INSTALACJI LAKIERNICZYCH NA CAŁYM ŚWIECIE. Od 1925 roku Sprimag opracowuje instalacje i urządzenia do funkcjonalnego i dekoracyjnego powlekania części seryjnych oraz wewnętrznego powlekania opakowań metalowych. W obecnej siedzibie głównej w Kirchheim-Teck Sprimag zatrudnia około 180 osób a oddziały firmy znajdują się w USA i Meksyku. Sprimag jest na rynku jednym z niewielu dostawców, który opracował własną technologię aplikacji oraz pistolety natryskowe, pompy i materiały malarskie, co umożliwia optymalne dostosowanie do procesu malowania. W swoim centrum rozwoju Sprimag oferuje swoim klientom możliwość przetestowania aplikacji w każdym podprocesie. Od próbek wykonanych ręcznie i produkcję prototypów, można zrealizować wszystkie etapy procesów. Jakość „Made in Germany“, zadowolenie klienta i zapewnienie procesów klienta to nasze wytyczne w zakresie realizacji zamówień oraz opracowywania nowych, innowacyjnych instalacji lakierniczych i malowania natryskowego.

 2. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.

 3. CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC

  Włochy

  Firma CARPENTERIA MANZANESE DI MITTONE LUCIO & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Oddymianie pomieszczeń - urządzenia, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, instalacje zasysania spalin, instalacje zasysania pyłów, Oddymianie pomieszczeń - urządzenia, projektowanie instalacji do odsysania kurzu, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, filtry dla przemysłu chemicznego, i instalacja filtrów do oczyszczania powietrza. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

 4. LM NEW TECHNOLOGY

  Włochy

  Firma LM NEW TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Domotyka, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, piece do suszenia farby, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, Domotyka, i Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Ma siedzibę w Cortona, Włochy.

 5. A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C.

  Włochy

  Firma A M VERNICIATURA S.N.C. DI MULLERI DENISE & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, lakierowanie, malowanie budynków, Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia, i urządzenia i maszyny do malowania metali. Ma siedzibę w Argelato, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTEC GMBH

  Niemcy

  Innowacyjne i indywidualne urządzenia do ochrony i pokrywania nawierzchni opracowywane przez nas od lat 80. XX w., – a od 1995 r. pod nazwą inTEC. Skorzystaj z naszego doświadczenia i know-how, aby zrealizować swoje własne projekty. Modułowa, a jednocześnie indywidualna konstrukcja naszych urządzeń zapewnia naszym klientom maksymalną elastyczność, umożliwiając szybkie dostosowanie istniejącego systemu do nowych warunków i procedur. Ciągły rozwój i doskonalenie naszych produktów i procedur, jak również krytyczne spojrzenie na istniejące procesy są podstawą naszych standardów jakościowych. Gwarantuje to naszym klientom możliwość realizacji własnych procesów bez nadmiernych kosztów. Naszym celem jest zapewnianie przyjaznych środowisku i oszczędnych materiałowo produktów, know-how i rozwiązań oraz usług dostawy systemów łatwych w obsłudze, korzystających z technologii modułowej, a także optymalizacja usług i serwis instalacji na miejscu ich funkcjonowania z dostawą koniecznych części zamiennych w ciągu 24 godzin.

 2. AUTO EFEKT S.C.

  Polska

  Zakład blacharsko-lakierniczy, powstały dzięki pasji dwóch przyjaciół do lakierowania. Specjalizujemy się w naprawach wszystkich marek samochodów, a także motocykli. W naszym zakładzie prócz napraw pokolizyjnych, zajmujemy się odbudowaniem skorodowanej karoserii oraz drobniejszymi naprawami, które niekoniecznie właściciel samochodu chce likwidować z ubezpieczenia AC, lub szkoda ta nie kwalifikuje się do zrobienia z ubezpieczenia OC. Jako jeden z niewielu warsztatów na szczecińskim rynku motoryzacyjnym likwidujemy szkody w systemie bezgotówkowym we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Oznacza to, że po zgłoszeniu szkody w TU nie musicie Państwo angażować własnych środków finansowych (dotyczy samochodów ubezpieczonych od kwoty brutto). Naprawę rozpoczynamy zaraz po wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę z TU, angażując we wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy, własne środki.

 3. METACAP GMBH

  Niemcy

  METACAP GmbH w Lubece – Twój partner do perfekcyjnego lakierowania bez mgiełki. Firma Metacap GmbH, zaczynając od montażu pistoletów natryskowych bez rozpylacza, opracowała nowy proces, dzięki któremu nawet seryjna produkcja nie jest przeszkodą. Rezultatem jest produkt pozwalający na zmniejszenie zużycia farby nawet do 50 procent - już samo to stanowi znaczące oszczędności. Skuteczne zapobieganie rozpylaniu farby w otoczeniu oraz prosty sposób czyszczenia systemu umożliwia także przestrzeganie obowiązujących przepisów. Farby, lakiery i rozpuszczalniki są odzyskiwane lub unieszkodliwiane w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Firma Metacap GmbH została założona w 1987 r. w Lubece. Z mikro-przedsziębiorstwa rozwinęła się w dumną firmę z wieloma zadowolonymi klientami na całym świecie.

 4. RADEX EXPERT SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów Renault i Dacia oraz innych marek, takich jak: Citroen, Peugeot, Ford, Nissan, Opel, VW, Toyota, Hyundai. Wykonujemy usługi w zakresie: - mechaniki pojazdowej (układy zawieszenia, kierownicze, hamulcowe, napędowe, sprzęgła, wymiana rozrządów i płynów eksploatacyjnych) - blacharstwa i lakiernictwa samochodowego (usuwanie szkód, naprawy bezgotówkowe, samochody zastępcze, diagnostyka komputerowa, geometria, przeglądy pogwarancyjne) - serwisu klimatyzacji (napełnianie, dezynfekcja, wymiana filtrów, sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji) - serwisu i wymiany opon (wymiana opon, wyważanie felg stalowych i aluminiowych) - sprzedaży części zamiennych (na zamówienie możemy dostarczyć każdą część - oryginał i zamiennik).

 5. IBK INGENIEURBÜRO-KÖTTER GMBH

  Niemcy

 1. FILTROSTORE

  Włochy

 2. AIRMATION ECP SRL

  Włochy

 1. TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA

  Włochy

 2. CHB LINE DI GIANOTTI FAUSTO

  Włochy

 3. PASYS PAINT SYSTEMS AND SERVICES S.L.

  Niemcy

 4. CALUX

  Belgia

 5. RUKI COLOR DI PERERA SALWO RUKSHAN

  Włochy

 6. BARTUSSEK TROCKNUNGSTECHNIK RUDOLF BARTUSSEK

  Niemcy

 7. FUSTERIA RUBINAT

  Hiszpania

 8. MONALDI PROFESSIONAL TEAM SRL

  Włochy

 1. ROSAUTO S.R.L.

  Włochy

 2. MONTENOVO S.R.L.

  Włochy

 3. ABRA - COLOR DISTRIBUZIONE DI ALESSANDRA LINI

  Włochy

 4. SERIOLI MARCO

  Włochy

 5. BECKER IMPORT GMBH

  Niemcy

 6. ING. HERBERT KORNFELD, TURBOTHERM

  Austria

 7. IRDE GIOVANNI - IMBIANCATURA E CARTONGESSO

  Włochy

 8. AVANCE MAQUINARIA

  Hiszpania

 9. A.M.G. S.R.L.

  Włochy

 10. FORNITAUTO DI SCHELLINO BRUNO E C. ( S.A.S. )

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

9667 Przedsiębiorstwa