• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt

Wyniki dla

Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt - Import eksport

 1. TERJAN

  Polska

  Firma TERJAN istnieje na rynku od wielu lat. Zajmujemy się produkcją sztucznych podkładów oraz jesteśmy hurtownią sztucznych kwiatów. Przez ostatnie lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego producenta i hurtownika na Polskim rynku. W 2010 roku uruchomiliśmy hurtownię internetową, zdobywając kolejne doświadczenia i rozszerzając obszar działania na teren całej Polski i Europy. 2 lata później rozpoczęliśmy dalszą ekspansję, obecnie realizujemy zamówienia na terenie całej Europy i Rosji. Cały czas poszerzamy asortyment, tak aby najbardziej wymagający Klienci mieli u nas największy wybór i najniższe ceny. W naszej ofercie znajdują się autorskie podkłady sztuczne, a także szeroka gama kwiatów i roślin (gałązkowe, bukiety, główki), liście, susz egzotyczny, bluszcze, łodygi, wstążki i siatki, wyroby rattanowe i wiklinowe oraz wiele, wiele innych. Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

 2. STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO

  Polska

  Artico to wyraz miłości do kwiatów oraz talentu artystycznego, który zaowocował otwarciem studia w 2008 roku. Ukończone kursy oraz szkolenia to dowód na ciągłe doskonalenie się, by każde zamówienie było najwyższej jakości. Jesteśmy firmą zaangażowaną w projekty, które wykonujemy z największą dbałością o szczegóły i ciężko pracujemy by sprostać wszelkim stawianym nam wymaganiom, dzięki czemu nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Dzięki naszej rozległej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia i szerzyć wiedzę florystyczną w coraz większym kręgu. Nasze umiejętności zostały docenione poprzez przyznanie nam znaku "Małopolskich standardów" co jeszcze bardziej motywuje nas to doskonalenia warsztatu florystycznego.

 3. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Włochy

  Import i dystrybucja ciętych kwiatów, liści ozdobnych oraz dostawa artykułów i akcesoriów dla kwiaciarni. Wysyłka internetowa kwiatów i roślin na całym świecie. Programowanie i realizacja prezentów kwiatowych dla przedsiębiorstw; realizacja kompozycji spersonalizowanych z kwiatów i roślin na cele charytatywne; porady w zakresie projektowania wnętrza dla biur, sklepów, hoteli, willi; dekoracje kwiatowe na uroczystości i imprezy.

 4. MIRYAM FLOWERS SRL

  Włochy

  Miryam Flowers srl jest firmą dynamiczną i nowoczesną, specjalizującą się w produkcji i imporcie akcesoriów do kwiatów. Produkcja odbywa się we Włoszech jeśli chodzi o linię tworzyw sztucznych i konstrukcji żelaznych, natomiast gąbki i akcesoria są produkowane w firmach europejskich, z pełnym zachowaniem standardów jakościowych Unii Europejskiej. Inne produkty w sprzedaży są importowane bezpośrednio z Azji. Firma nieustannie się odnawia pod względem innowacji i pomysłów.

 5. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Włochy

  Garden Musetti jest do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowywania kompozycji i bukietów świeżych kwatów, dekoracji na śluby i ceremonie, bukietów panny młodej, kompozycji kwiatowych na uroczystości pogrzebowe, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Kup on-line, to bardzo proste! Przejrzyj nasz katalog i wybierz odpowiedni produkt, lub zadzwoń do nas, aby razem znaleźć ten, który jest najbardziej odpowiedni. Następnie, procedura umożliwia płatość kartą kredytową lub z użyciem konta Paypal.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUROFLORA SRL

  Włochy

  Od 30 lat lider w sprzedaży hurtowej ciętych kwiatów, kwiatów suszonych, sztucznych kwiatów, akcesoriów, różnych przedmiotów, roślin doniczkowych. Odwiedź naszą witrynę www.planet.euroflorasrl.it, całkowicie poświęconą planowaniu ślubów designerom projektów wizualnych, na której znajdziesz szeroki wybór przedmiotów, bombonierek i dodatków do organizacji niezapomnianych imprez.

 2. MOMENTS FLORIST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MOMENTS FLORIST, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kwiaciarnie, i dekoracje pogrzebowe. Ma siedzibę w Chester, Zjednoczone Królestwo.

 3. FLORISTERÍA LOLI

  Hiszpania

  Firma FLORISTERÍA LOLI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wieńce kwiatowe. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 4. TOP ROUWSTUK

  Holandia

  Firma TOP ROUWSTUK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Heemskerk, Holandia.

 5. CREAM AND BROWNS FLORIST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CREAM AND BROWNS FLORIST, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Middlesbrough, Zjednoczone Królestwo.

 1. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Turcja

  Firma ILTA GLOBAL A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach donice kwiatów. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. TECKNA BY FASANO

  Belgia

  Firma TECKNA BY FASANO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi pogrzebowe - artykuły, wstążki kwiaciarskie, taśmy do drukarek, folie do drukowania, i Usługi pogrzebowe - artykuły. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

 1. BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 2. BETSEYS BLOOMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BETSEYS BLOOMS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach śluby, manifestacje, i usługi pogrzebowe. Ma siedzibę w Kirkcudbright, Zjednoczone Królestwo.

 3. GÖRGES GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma GÖRGES GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach overprinting labels, papier welinowy, wizytówki, i self-adhesive labels. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 4. PFLANZWERK

  Niemcy

  Firma PFLANZWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Neukirchen-Vluyn, Niemcy.

 5. I.S. SUNDRIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I.S. SUNDRIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, i Kwiaty. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 6. HERBS BARCELONA

  Hiszpania

  Firma HERBS BARCELONA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. BLOMSTERHUSET SLAGELSE

  Dania

  Firma BLOMSTERHUSET SLAGELSE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Slagelse, Dania.

 8. LE MIMOSA

  Belgia

  Firma LE MIMOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt, Kwiaty cięte, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt, Kwiaty cięte, Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, i wykonywanie bukietów ślubnych. Ma siedzibę w Queue-Du-Bois, Belgia.

 1. FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION

  Szwajcaria

  Firma FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja ślubna, i wykonywanie bukietów ślubnych. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 2. ROSE NOIRE

  Belgia

  Firma ROSE NOIRE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kwiaciarnie, i wykonywanie bukietów ślubnych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. FLOWERS & PLANTS CO.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FLOWERS & PLANTS CO., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach dekoracje roślinne, spektakle z okazji ślubów, i sztuczne rośliny. Ma siedzibę w Kensington-London, Zjednoczone Królestwo.

 4. GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla kwiaciarń, wstążki kwiaciarskie, i wyposażenie dla kwiaciarń. Ma siedzibę w Billingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL

  Holandia

  Firma ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kwiaty - hurt, akcesoria dla kwiaciarń w hurcie, zaopatrzenie dla kwiaciarni - hurt, i rośliny - hurt. Ma siedzibę w Honselersdijk, Holandia.

 6. FLOWER DELIVERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FLOWER DELIVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. EL JARDÍ D'ESTHER

  Hiszpania

  Firma EL JARDÍ D'ESTHER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Xàtiva, Hiszpania.

 8. FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA

  Hiszpania

  Firma FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 9. H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty dekoracyjne, i artykuły na prezent. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 10. MAISON BEAUFRERE

  Francja

  Firma MAISON BEAUFRERE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

5443 Przedsiębiorstwa