• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kwasy karboksylowe i bezwodniki

Wyniki dla

Kwasy karboksylowe i bezwodniki - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. EVONIK INDUSTRIES AG

  Niemcy

  Od końca 1991 roku firma Evonik produkuje w Marl kwas akrylowy. Z biegiem czasu aparatura do produkcji kwasu akrylowego stała się jedną z największych tego typu instalacji w skali ogólnoświatowej. Kwas akrylowy wykorzystywany jest jako reaktywny monomer do produkcji szeregu związków i polimerów oraz stanowi materiał wyjściowy dla kwasu poliakrylowego, tworzyw sztucznych i lakierów syntetycznych. Kwas akrylowy jest podstawowym surowcem do produkcji superabsorbentów polimerowych (SAP). W zależności od masy cząsteczkowej lub siły wiązań kowalencyjnych może być stosowany również w środkach koagulujących, czynnikach kompleksujących i środkach zagęszczających. Kwas akrylowy może ponadto kopolimeryzować z innymi monomerami, takimi jak styren, butadien i octan winylu. Asortyment kwasu akrylowego oferowanego przez firmę Evonik obejmuje dostawy kwasu akrylowego w różnych opakowaniach (beczkach i kontenerach IBC), jak również w cysternach samochodowych i kolejowych. Instalacja do produkcji kwasu akrylowego w Marl oraz powiązane z nią systemy zarządzania posiadają certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2000, DIN EN ISO 14001: 2005, BS: OHSAS 18001: 2007 oraz EMAS.

 3. BRENNTAG POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  BRENNTAG POLSKA to największy na polskim rynku dystrybutor surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. BRENNTAG POLSKA oferuje bezpieczne i trwałe rozwiązania najwyższej jakości dla większości branż przemysłu, jak farmaceutyka, przemysł metalurgiczny, spożywczy, paszowy, chemikalia standardowe i wiele innych. Ponadto firma świadczy usługi wartości dodanej między innymi w laboratoriach budowlanym i mikrobiologicznym. Dystrybucję prowadzimy poprzez kompleksową sieć biur i magazynów na terenie całego kraju - łącznie 14 placówek. Ponadto polecamy serwis internetowy firmy, który stanowi kopalnię więdzy na temat rozmaitych chemikaliów oraz daje dostęp do informacji o ich właściwościach a także dokumentacji, a wszystko w prostej i przystępnej formie.

 4. TAIHUA INDSUTRY CO.LTD

  Chiny

  Firma TAIHUA INDSUTRY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Huangshi, Chiny.

 5. ACIDO FLUORHIDRICO

  Meksyk

  Firma ACIDO FLUORHIDRICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Ecatepec, Meksyk.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD

  Niemcy

  Firma LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Laizhou, Niemcy.

 2. NASSA PRODUCTION & TRADING SA

  Szwajcaria

  Firma NASSA PRODUCTION & TRADING SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Polietylen, bobiny polietylenowe, perły z poliestru czystego, Wyroby chemiczne - import-eksport, i Polietylen. Ma siedzibę w Camorino, Szwajcaria.

 3. SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH

  Niemcy

  Firma ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kwasy karboksylowe i bezwodniki, Piaskowanie stali i metali, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 5. CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Amino acid. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 1. FEINWERK1

  Niemcy

  Firma FEINWERK1, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kwasy karboksylowe i bezwodniki, Gazy sprężone i skroplone, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kwasy karboksylowe i bezwodniki, i Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Schramberg, Niemcy.

 2. SETO TROCKENEISSTRAHLEN STRAHLTECHNIK

  Niemcy

  Firma SETO TROCKENEISSTRAHLEN STRAHLTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Kwasy karboksylowe i bezwodniki, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie strumieniowe - urządzenia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Merzig, Niemcy.

 1. OMNICHEM NATURALSPECIALITIES

  Belgia

  Firma OMNICHEM NATURALSPECIALITIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Oleje z pestek winogron, i tanina syntetyczna. Ma siedzibę w Louvain-La-Neuve, Belgia.

 2. PHARMACORE CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma PHARMACORE CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 3. IGA-GAS ERICH GRAF KEG

  Austria

  Firma IGA-GAS ERICH GRAF KEG, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone i skroplone, Kwasy karboksylowe i bezwodniki, Gazy sprężone i skroplone, i Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. KANNE BROTTRUNK GMBH & CO. BETRIEBSGESELLSCHAFT KG

  Niemcy

  Firma KANNE BROTTRUNK GMBH & CO. BETRIEBSGESELLSCHAFT KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, i Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 5. 3WAY PHARM INC.

  Chiny

  Firma 3WAY PHARM INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 6. GUIZHOU SABOMAN IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Firma GUIZHOU SABOMAN IMP. & EXP. CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Jest również obecna w dziedzinach baryt. Ma siedzibę w guiyang/guizhou, Chiny.

 7. SHANDONG XINRUIDA CHEMICAL INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANDONG XINRUIDA CHEMICAL INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 8. YUTAI ORIENT FIELD CHEMICAL INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma YUTAI ORIENT FIELD CHEMICAL INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Yucheng Town,yutai County, Chiny.

 1. SHANGHAI JIBO INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI JIBO INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. PURAC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PURAC DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Kwasy karboksylowe i bezwodniki, i Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Bingen, Niemcy.

 3. HANDAN HEBENFENG STEEL MATERIALS CO.LTD

  Chiny

  Firma HANDAN HEBENFENG STEEL MATERIALS CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Handan, Chiny.

 4. TAIZHOU SUNNY CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma TAIZHOU SUNNY CHEMICAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 5. KUZENLER EXIM LTD

  Turcja

  Firma KUZENLER EXIM LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. YAOLONGCHEM

  Chiny

  Firma YAOLONGCHEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Deyang, Chiny.

 7. WEI HONG CHEMICAL CO,. LTD

  Chiny

  Firma WEI HONG CHEMICAL CO,. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwasy karboksylowe i bezwodniki. Ma siedzibę w Lin Yi, Chiny.