• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii

Wyniki dla

Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. BORSIG GMBH

  Niemcy

  Centralą BORSIG Gruppe jest BORSIG GmbH z siedzibą w Berlinie. Strategia działalności koncentruje się na trzech obszarach: Rozwój grupy: strategie produktowe i rynkowe, struktury produkcyjne, formułowanie i realizacja celów, zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie personelem. BORSIG oznacza jakość, niezawodność i siłę innowacyjną z Niemiec. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy są zaangażowani w opracowywanie i produkcję tylko najlepszych systemów i maszyn oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Zapewnia to, że nasze produkty są wydajne, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach i stanowią inwestycję w przyszłość. Każdy z naszych zakładów produkcyjnych w Berlinie, Gladbeck i Meerane wyróżnia się szczególnymi właściwościami, łącząc najnowocześniejsze technologie, innowacyjne procesy produkcyjne oraz niezależną kontrolę jakości w stosunku do całości linii produkcyjnych.

 3. HO-MATIC AG

  Szwajcaria

  HO-Matic AG to właściwy adres dla zaworów i osprzętu sterowniczego dla najróżniejszych mediów. Od czasu założenia naszego przedsiębiorstwa w roku 1977 specjalizujemy się w sterowaniu mediami gazowymi i płynnymi oraz substancjami żrącymi. Oprócz ścisłej współpracy ze znanymi na arenie międzynarodowej dostawcami zaworów różnych typów (np. firmą ROSS EUROPA GmbH lub firmą Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG), firma HO-Matic AG opracowała własny produkt: zawór wciskany HOmatic. Jest on ceniony przez klientów na wszystkich kontynentach, gdyż umożliwia rozwiązywanie różnych problemów z układem sterowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii zaworów oraz wysokim standardom jakościowym naszych produktów, jesteśmy w stanie przekształcić życzenia klienta w skuteczne, techniczne rozwiązania. Nasze produkty: zawory regulujące do systemów rurowych; zawory wciskowe; zawory odcinające; zawory sprężonego powietrza i wiele innych.

 4. PETRAS

  Francja

 5. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE

  Niemcy

 2. EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER

  Austria

 3. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Chiny

  Sufa Technology Industry Co., Ltd. de CNNC, jest technologicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, łączącym badania i rozwój, wzornictwo, produkcję i sprzedaż zaworów przemysłowych. Jest to także czołowe przedsiębiorstwo chińskiej branży produkcji zaworów i CNNC. Produkty firmy szeroko stosowane w ponad dziesięciu gałęziach przemysłu, takich jak naftowy, gazownictwo i przemysł naftowy, rafinacja ropy naftowej, energia jądrowa, energia elektryczna, hutnictwo, przemysł chemiczny, budowa statków, papiernictwo i leki w kraju i za granicą, a także jednostki powiązane z badaniami naukowymi. Będąc słynne w branży armaturowej, jego marki "H" i "SUFA" cieszą się dobrą opinię i mają znaczenie w dziedzinie produkcji zaworów na świecie. "H" jest znaną marką miasta Suzhou i prowincji Jiangsu. Ponadto, przedsiębiorstwo zdobyło nagrodę "2006 China czołowa dziesiątka (zawory) Marka na Światowym Rynku" na "14 Światowej Konfererncji Producentów" w 2006 roku.

 4. PENZA VALVE PLANT

  Rosja

  Spółka akcyjna PENZA VALVE PLANT (PVP, JSC) jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, oferującym pełny cykl produkcyjny od wykroju po wprowadzanie do obrotu wyrobów gotowych. Zawory wyprodukowane przez naszą firmę PVP, JSC są przeznaczone do: przemysłu chemicznego; przemysłu naftowego; sektora gazowego; sektora energii jądrowej. Są one także szeroko stosowane w produkcji urządzeń chłodniczych, sprężarek, sprzętu medycznego, sieciach ogrzewania budynków mieszkaniowych i użyteczności publicznej, dostarczaniu wody i gazu. Misją przedsiębiorstwa jest produkcja zaworów wodociągowych celem zagwarantowania bezpiecznych i ekologicznych procesów w sektorach naftowym i gazowym, petrochemicznym, energetycznym i nuklearnym tak, aby zapewnić rozwój ekonomiczny przedsiębiorstwa, zwiększenie miejsc pracy. Naszym celem jest utrzymanie przedsiębiorstwa w czołówce jako konkurencyjnego i rozwijąjącego się z powodzeniem uczestnika rynku solidnych i wysokiej jakości zaworów wodociągowych, a także skuteczne wylansowanie nowości na rynku.

 5. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 1. VIAR VALVOLE SRL

  Włochy

 2. ARMATURENFABRIK FRANZ SCHNEIDER GMBH + CO. KG

  Niemcy

 1. RIDART SRL

  Włochy

 2. GUMMI-KRAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. AIRPOWER EUROPE GMBH

  Niemcy

 4. KNICK ELEKTRONISCHE MESSGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. JSC ALTAI MACHINE-BUILDING COMPANY

  Rosja

 6. INDEX4PIPING DI G.BETTOLO

  Włochy

 7. RANDEX

  Francja

 8. SFEROVA S.R.L.

  Włochy

 1. TEHNOPROEKT

  Rosja

 2. AN DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

 3. ZAVOD KOLTSEVYKH ZAGOTOVOK ("RING BLANK PLANT" LLC)

  Rosja

 4. LESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. WEIR

  Francja

 6. ZA.VE.RO. S.R.L.

  Włochy

 7. SIDER

  Francja

 8. LA TECNOVALVO SRL

  Włochy

 9. ROFI

  Francja

 10. ECO VALVES LTD

  Izrael