• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii

Wyniki dla

Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. BORSIG GMBH

  Niemcy

  Centralą BORSIG Gruppe jest BORSIG GmbH z siedzibą w Berlinie. Strategia działalności koncentruje się na trzech obszarach: Rozwój grupy: strategie produktowe i rynkowe, struktury produkcyjne, formułowanie i realizacja celów, zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie personelem. BORSIG oznacza jakość, niezawodność i siłę innowacyjną z Niemiec. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy są zaangażowani w opracowywanie i produkcję tylko najlepszych systemów i maszyn oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Zapewnia to, że nasze produkty są wydajne, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach i stanowią inwestycję w przyszłość. Każdy z naszych zakładów produkcyjnych w Berlinie, Gladbeck i Meerane wyróżnia się szczególnymi właściwościami, łącząc najnowocześniejsze technologie, innowacyjne procesy produkcyjne oraz niezależną kontrolę jakości w stosunku do całości linii produkcyjnych.

 3. HO-MATIC AG

  Szwajcaria

  HO-Matic AG to właściwy adres dla zaworów i osprzętu sterowniczego dla najróżniejszych mediów. Od czasu założenia naszego przedsiębiorstwa w roku 1977 specjalizujemy się w sterowaniu mediami gazowymi i płynnymi oraz substancjami żrącymi. Oprócz ścisłej współpracy ze znanymi na arenie międzynarodowej dostawcami zaworów różnych typów (np. firmą ROSS EUROPA GmbH lub firmą Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG), firma HO-Matic AG opracowała własny produkt: zawór wciskany HOmatic. Jest on ceniony przez klientów na wszystkich kontynentach, gdyż umożliwia rozwiązywanie różnych problemów z układem sterowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii zaworów oraz wysokim standardom jakościowym naszych produktów, jesteśmy w stanie przekształcić życzenia klienta w skuteczne, techniczne rozwiązania. Nasze produkty: zawory regulujące do systemów rurowych; zawory wciskowe; zawory odcinające; zawory sprężonego powietrza i wiele innych.

 4. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Armatura rurociągowa przemysłowa, zawory motylkowe, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE

  Niemcy

  Firma FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Elmenhorst, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER

  Austria

  Firma EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Chiny

  Sufa Technology Industry Co., Ltd. de CNNC, jest technologicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, łączącym badania i rozwój, wzornictwo, produkcję i sprzedaż zaworów przemysłowych. Jest to także czołowe przedsiębiorstwo chińskiej branży produkcji zaworów i CNNC. Produkty firmy szeroko stosowane w ponad dziesięciu gałęziach przemysłu, takich jak naftowy, gazownictwo i przemysł naftowy, rafinacja ropy naftowej, energia jądrowa, energia elektryczna, hutnictwo, przemysł chemiczny, budowa statków, papiernictwo i leki w kraju i za granicą, a także jednostki powiązane z badaniami naukowymi. Będąc słynne w branży armaturowej, jego marki "H" i "SUFA" cieszą się dobrą opinię i mają znaczenie w dziedzinie produkcji zaworów na świecie. "H" jest znaną marką miasta Suzhou i prowincji Jiangsu. Ponadto, przedsiębiorstwo zdobyło nagrodę "2006 China czołowa dziesiątka (zawory) Marka na Światowym Rynku" na "14 Światowej Konfererncji Producentów" w 2006 roku.

 3. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 4. ARMATURENFABRIK FRANZ SCHNEIDER GMBH + CO. KG

  Niemcy

 5. RIDART SRL

  Włochy

 1. PETRAS

  Francja

 2. VIAR VALVOLE SRL

  Włochy

 1. GUMMI-KRAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. AIRPOWER EUROPE GMBH

  Niemcy

 3. KNICK ELEKTRONISCHE MESSGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. INDEX4PIPING DI G.BETTOLO

  Włochy

 5. LA TECNOVALVO SRL

  Włochy

 6. AN DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

 7. ARMAPRIME

  Ukraina

 8. ECO VALVES LTD

  Izrael

 1. SFEROVA S.R.L.

  Włochy

 2. KIHSCO VALVES EUROPE GMBH

  Niemcy

 3. VALVOSIDER S.R.L.

  Włochy

 4. CHEROFRANCE

  Francja

 5. DOUDOUX JULES ET FILS

  Francja

 6. LESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. RANDEX

  Francja

 8. ROFI

  Francja

 9. ZA.VE.RO. S.R.L.

  Włochy

 10. FLOUR VALVES SRL

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo