• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii

Wyniki dla

Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. BORSIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Centralą BORSIG Gruppe jest BORSIG GmbH z siedzibą w Berlinie. Strategia działalności koncentruje się na trzech obszarach: Rozwój grupy: strategie produktowe i rynkowe, struktury produkcyjne, formułowanie i realizacja celów, zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie personelem. BORSIG oznacza jakość, niezawodność i siłę innowacyjną z Niemiec. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy są zaangażowani w opracowywanie i produkcję tylko najlepszych systemów i maszyn oraz ich montaż w miejscu przeznaczenia. Zapewnia to, że nasze produkty są wydajne, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach i stanowią inwestycję w przyszłość. Każdy z naszych zakładów produkcyjnych w Berlinie, Gladbeck i Meerane wyróżnia się szczególnymi właściwościami, łącząc najnowocześniejsze technologie, innowacyjne procesy produkcyjne oraz niezależną kontrolę jakości w stosunku do całości linii produkcyjnych.

 3. HO-MATIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  HO-Matic AG to właściwy adres dla zaworów i osprzętu sterowniczego dla najróżniejszych mediów. Od czasu założenia naszego przedsiębiorstwa w roku 1977 specjalizujemy się w sterowaniu mediami gazowymi i płynnymi oraz substancjami żrącymi. Oprócz ścisłej współpracy ze znanymi na arenie międzynarodowej dostawcami zaworów różnych typów (np. firmą ROSS EUROPA GmbH lub firmą Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG), firma HO-Matic AG opracowała własny produkt: zawór wciskany HOmatic. Jest on ceniony przez klientów na wszystkich kontynentach, gdyż umożliwia rozwiązywanie różnych problemów z układem sterowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii zaworów oraz wysokim standardom jakościowym naszych produktów, jesteśmy w stanie przekształcić życzenia klienta w skuteczne, techniczne rozwiązania. Nasze produkty: zawory regulujące do systemów rurowych; zawory wciskowe; zawory odcinające; zawory sprężonego powietrza i wiele innych.

 4. FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Elmenhorst, Niemcy.

 5. EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Chiny

  Sufa Technology Industry Co., Ltd. de CNNC, jest technologicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, łączącym badania i rozwój, wzornictwo, produkcję i sprzedaż zaworów przemysłowych. Jest to także czołowe przedsiębiorstwo chińskiej branży produkcji zaworów i CNNC. Produkty firmy szeroko stosowane w ponad dziesięciu gałęziach przemysłu, takich jak naftowy, gazownictwo i przemysł naftowy, rafinacja ropy naftowej, energia jądrowa, energia elektryczna, hutnictwo, przemysł chemiczny, budowa statków, papiernictwo i leki w kraju i za granicą, a także jednostki powiązane z badaniami naukowymi. Będąc słynne w branży armaturowej, jego marki "H" i "SUFA" cieszą się dobrą opinię i mają znaczenie w dziedzinie produkcji zaworów na świecie. "H" jest znaną marką miasta Suzhou i prowincji Jiangsu. Ponadto, przedsiębiorstwo zdobyło nagrodę "2006 China czołowa dziesiątka (zawory) Marka na Światowym Rynku" na "14 Światowej Konfererncji Producentów" w 2006 roku.

 2. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 3. VIAR VALVOLE SRL

  Włochy

  Firma VIAR VALVOLE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy. Ma siedzibę w Varese, Włochy.

 4. KE-ARM, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KE-ARM, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach zawory natężeniowe, zawór kulowy, industrial valve manufacturer, i zawory kulowe do wysokich temperatur. Ma siedzibę w Opava, Republika Czeska.

 5. PETRAS

  Francja

  Firma PETRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, pneumatic actuators, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, i Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Pourrieres, Francja.

 1. RIDART SRL

  Włochy

  Firma RIDART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach ogranicznik przeciążenia. Ma siedzibę w Gazzada Schianno, Włochy.

 2. ARMATURENFABRIK FRANZ SCHNEIDER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma ARMATURENFABRIK FRANZ SCHNEIDER GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory kulowe, Zawory, odważniki i masy - przyrządy do pomiarów i regulacji, i Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Nordheim, Niemcy.

 1. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Armatura rurociągowa przemysłowa, zawory motylkowe, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. KNICK ELEKTRONISCHE MESSGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KNICK ELEKTRONISCHE MESSGERÄTE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. AIRPOWER EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma AIRPOWER EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Rheinbreitbach, Niemcy.

 4. GUMMI-KRAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GUMMI-KRAUS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 5. INDEX4PIPING DI G.BETTOLO

  Włochy

  Firma INDEX4PIPING DI G.BETTOLO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach industrial valves, zawory regulacji cieczy, zawór dwuklapowy, i zawory dla przemysłu petrochimicznego. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. ZA.VE.RO. S.R.L.

  Włochy

  Firma ZA.VE.RO. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawór kulowy, i Zawory kulkowe. Ma siedzibę w Romagnano Sesia, Włochy.

 7. SFEROVA S.R.L.

  Włochy

  Firma SFEROVA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zasuwy i zawory, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory, i zawór kulowy. Ma siedzibę w Sulbiate, Włochy.

 8. ADAMS ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma ADAMS ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory zwrotne, zawory motylkowe, Systemy regulacji, i Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 1. SIVIT SRL

  Włochy

  Firma SIVIT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, industrial valves, zawory motylkowe, zawór bezpieczeństwa, i Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w Settimo Torinese, Włochy.

 2. KIHSCO VALVES EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma KIHSCO VALVES EUROPE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zasuwy i zawory, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Shut-off valves, zawory zwrotne, i Zasuwy i zawory. Ma siedzibę w Nauheim, Niemcy.

 3. HK HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma HK HANDELS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Buch Am Erlbach, Niemcy.

 4. OMB VALVES S.P.A.

  Włochy

  Firma OMB VALVES S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zasuwy i zawory, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory zasuwowe, i zawór kulowy. Ma siedzibę w Cenate Sotto, Włochy.

 5. A + R ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma A + R ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory kulowe, i złącza. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 6. LESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LESER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory bezpieczeństwa, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory dla przemysłu chemicznego, i zawory dla przemysłu petrochimicznego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. LA TECNOVALVO SRL

  Włochy

  Firma LA TECNOVALVO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Stal stopowa, i Chemicals. Ma siedzibę w Bollate, Włochy.

 8. ROFI

  Francja

  Firma ROFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zasuwy i zawory, check valves, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, i check valve. Ma siedzibę w Forbach, Francja.

 9. AN DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma AN DIS TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach pig iron, i seryjna obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. CHEROFRANCE

  Francja

  Firma CHEROFRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Akcesoria przewody rurowe, złącze, i uzda. Ma siedzibę w Cessieu, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo