• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kuraki

Wyniki dla

Kuraki - Import eksport

 1. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Turcja

  Firma NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, pokarm uzupełniający dla zwierząt, drób, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Wylęgarnia kurczaków. Ma siedzibę w Nfa Ilac Kimya, Turcja.

 2. INSAVI

  Hiszpania

  Firma INSAVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach klatki dla kur, urządzenia do obróbki i konfekcjonowania jaj, klatki dla gołębi, kurczaków i kur niosek, i Karma dla niosek. Ma siedzibę w Alcover, Hiszpania.

 3. ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA

  Portugalia

  Firma ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Fornos De Algodres, Portugalia.

 4. PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA

  Portugalia

  Firma PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ptaków. Ma siedzibę w Meirinhas, Portugalia.

 5. DELTA BIOPHARMA

  Egypt

  Firma DELTA BIOPHARMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach produkty farmaceutyczne do użytku weterynaryjnego, dodatki do pokarmów i środki odkażające, i artykuły do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MANCH MOL

  Ukraina

  Firma MANCH MOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, i Mrożonki. Ma siedzibę w Ungvár, Ukraina.

 2. AYYILDIZ KULUÇKA

  Turcja

  Firma AYYILDIZ KULUÇKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Ordu, Turcja.

 3. MIXRITE TURKEY

  Turcja

  Firma MIXRITE TURKEY, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i sprzedaż pomp, i dodatki spożywcze dla zwierząt. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. ANPING SCHATTEN SHADE MESH FACTORY

  Chiny

  Firma ANPING SCHATTEN SHADE MESH FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Anping, Chiny.

 5. B.A.K.FARM

  Grecja

  Firma B.A.K.FARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach kura z chowu wolnowybiegowego, i jajka. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 1. GIORGIO FRATELLI

  Włochy

  Firma GIORGIO FRATELLI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 2. PAC-DAMAS

  Syria

  Firma PAC-DAMAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach szczepionki dla zwierząt, i lekarstwa do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Damascus, Syria.

 1. EMILIANI S.R.L.

  Włochy

  Firma EMILIANI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Kuraki, Mięso i wyroby masarskie, i Kuraki. Ma siedzibę w Orbetello, Włochy.

 2. PAVESELLO S.R.L.

  Włochy

  Firma PAVESELLO S.R.L., roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Pinarolo Po, Włochy.

 3. FRESCHINI SIMONA

  Włochy

  Firma FRESCHINI SIMONA, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Żółtka suszone i płynne, Kuraki, i Żółtka suszone i płynne. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 4. MORESSI CARNI S.R.L.

  Włochy

  Firma MORESSI CARNI S.R.L., roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Macerata, Włochy.

 5. AVILIZ, LDA

  Portugalia

  Firma AVILIZ, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 6. YUKSELIS POULTRY

  Turcja

  Firma YUKSELIS POULTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. PADOVAN ALBERTO

  Włochy

  Firma PADOVAN ALBERTO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 8. QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Firma QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Malo, Włochy.

 1. ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE

  Włochy

  Firma ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Carceri, Włochy.

 2. TEI S.R.L.

  Włochy

  Firma TEI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Salo', Włochy.

 3. KIAN BARZIN

  Iran

  Firma KIAN BARZIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 4. NUOVA IN.BE.CA. S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA IN.BE.CA. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Kuraki, Świeże kury i kurczaki, Kuraki, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Fabrica Di Roma, Włochy.

 5. SARL VOLAILLES MANSLOISES

  Francja

  Firma SARL VOLAILLES MANSLOISES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach drób. Ma siedzibę w Mansle, Francja.

 6. MAHUGNON FISH SARL

  Benin

  Firma MAHUGNON FISH SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w Parakou, Benin.

 7. QUAIL AND EGGS "ORTYGIA"

  Grecja

  Firma QUAIL AND EGGS "ORTYGIA", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach przepiórki, i jajka. Ma siedzibę w thessaloniki, Grecja.

 8. BIOMAX TECHNOLOGIES PTE LTD

  Singapur

  Firma BIOMAX TECHNOLOGIES PTE LTD, roku i działającą w sektorze Kuraki. Jest również obecna w dziedzinach drób, i nawozy biologiczne. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 9. CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Kuraki, Jaja, i Kuraki. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 10. FREE

  Egypt

  Firma FREE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kuraki. Ma siedzibę w alex, Egypt.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo