• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kulki precyzyjne

Wyniki dla

Kulki precyzyjne - Import eksport

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Marteau et Lemarie wyspecjalizowana od 1922 roku w dziedzinie kulek sprzedaje wszelkie istniejące na rynku kulki przemysłowe. Posiadamy doskonałą reputację w dziedzinie kulek precyzyjnych. Dostarczamy także kulki polerujące i rozdrabniające. Proponowane przez nas różne rodzaje kulek precyzyjnych: kulki precyzyjne ze stali i stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych, jak też inne kulki precyzyjne (kulki z węglika tungstenu, kulki ceramiczne, szklane, z brązu i mosiądzu). Kulki stalowe precyzyjne ze stali i stali nierdzewnej definiowane są wg ich średnicy nominalnej surowca, z którego zostały wykonane oraz stopnia precyzji. Kulki polerujące i mielące: składujemy przede wszystkim kulki stalowe, kulki ze stali nierdzewnej i szkła. Nasza ekipa techniczno-handlowa pozostaje do Państwa dyspozycji w celu otrzymania dodatkowych informacji lub kosztorysu. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  B&G produkuje kulki do zaworów przemysłowych montowanych na sprzęcie do wody, powietrza i gazu oraz kulki diamentowane i chromowane o grubości do wysokiej precyzji. Produkcja odbywa się na kilka sposobów, począwszy od prętów mosiężnych lub kulek mosiężnych formowanych jako pełne, puste lub kulek odlewanych kokilowo. Następnie wyroby są frezowane, perforowane i diamentowane. Po czym kulki poddawane są obróbce powierzchniowej przez chromowanie, niklowanie, pokrycie teflonem lub powłoką T.E.A. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIKU MASCHINENTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, kulki stalowe z tolerancją dodatnią, kulki stalowe z tolerancją ujemną, kulki ceramiczne z tolerancją dodatnią, kulki ceramiczne z tolerancją ujemną, kulki w powszechnych wymiarach handlowych, kulki specjalne z różnych materiałów, kulki polerowane z różnych materiałów, i kulki metalowe. Ma siedzibę w Monheim Am Rhein, Niemcy.

 5. SPHEROTECH GMBH

  Niemcy

  Indywidualne rozwiązania dla najwyższych wymagań. Skrót Spherotech oznacza precyzyjne kulki spełniające najwyższe wymagania oraz zorientowany na klienta serwis od A do Z. Nasz zespół Fuldaer, składający się z 16 doświadczonych, specjalnie przeszkolonych pracowników, zapewnia indywidualne rozwiązania, dba o Państwa indywidualne i całościowe zamówienia, dostawę platformy lub elektroniczną wymianę danych EDI. Niezawodne terminy dostaw dzięki precyzyjnie zaplanowanym ilościom zapasów oraz uzgodnionym zapasom bezpieczeństwa są dla firmy Spherotech priorytetem. Firma dostarcza rocznie około 3, 0 miliardów kulek znanym europejskim klientom, którzy od wielu lat polegają na zaawansowanych technologicznie produktach firmy Fulda. Poza kulkami wykonanymi z najróżniejszych materiałów, portfolio produktów firmy Spherotech obejmuje rolki i części toczone.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRECIBALL SA

  Belgia

  Jednostka Preciball de Saluc produkuje i rozprowadza precyzyjne kulki przemysłowe przystosowane do każdego zastosowania. Wyspecjalizowana w skorygowaniu indywidualnych projektów, dostarcza kulek przemysłowych przedsiębiorstwom na całym świecie. Wysoka jakość jej kulek przemysłowych jest gwarantowana certyfikatem ISO3290 . Dostarczamy wyroby standardowe dla Twojej branży oraz rozwiązania indywidualne ze wszystkich materiałów, we wszystkich rozmiarach i o każdej tolerancji.

 2. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach prowadnice liniowe. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. GO FULL THROTTLE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GO FULL THROTTLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Oleje syntetyczne do smarowania, i Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Kilmarnock, Zjednoczone Królestwo.

 4. NEW BALLS SRL

  Włochy

  Firma NEW BALLS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach kulki nośne. Ma siedzibę w Cormano, Włochy.

 5. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Niemcy

  Firma WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Niemcy

  Firma FRÄSTECHNIK KRIEGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Pettendorf, Niemcy.

 2. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Firma WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 1. UWE BEARING

  Chiny

  Firma UWE BEARING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Wafangdian, Chiny.

 2. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francja

  Firma VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kulki ze stali nierdzewnej dla branży samochodowej, Valve Balls, i kule szklane. Ma siedzibę w La Talaudière, Francja.

 3. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francja

  Firma METALBALL - BILLES DE PRECISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach kulka stalowa, Kulki do łożysk, kulka ze stali nierdzewnej, i Kulki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grisolles, Francja.

 4. CIMAP

  Francja

  Firma CIMAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, kulka stalowa, Kulki precyzyjne, kulka ze stali nierdzewnej, i kulki plastikowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. NOMA-GETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Firma NOMA-GETRIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Kulki precyzyjne, Przekładnie mechaniczne i części, Koła zębate, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Kulki precyzyjne, Przekładnie mechaniczne i części, i Koła zębate. Ma siedzibę w Windhagen, Niemcy.

 6. LEDUN(SHANGHAI)PRECISION BEARING CO.,LTD

  Chiny

  Firma LEDUN(SHANGHAI)PRECISION BEARING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach łożyska. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. EPRO ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma EPRO ELEKTRONIK GMBH, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Kahl am Main, Niemcy.

 8. GELENKWELLEN-SERVICE THOMAS LINDNER GMBH

  Niemcy

  Firma GELENKWELLEN-SERVICE THOMAS LINDNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Bannewitz, Niemcy.

 1. ELSO ELBE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ELSO ELBE GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, Reduktory hydrauliczne, Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, i Reduktory hydrauliczne. Ma siedzibę w Hofheim i.UFr, Niemcy.

 2. KACHELMANN GETRIEBE VERTRIEBS UND KONSTRUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma KACHELMANN GETRIEBE VERTRIEBS UND KONSTRUKTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Strullendorf, Niemcy.

 3. CONCAR INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CONCAR INDUSTRIETECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Kulki precyzyjne, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Hohenkammer, Niemcy.

 4. GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG

  Niemcy

  Firma GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Stapelfeld, Niemcy.

 5. NETTER GMBH

  Szwajcaria

  Firma NETTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Wibratory przemysłowe - urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Kulki precyzyjne, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Wibratory przemysłowe - urządzenia, i Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rheinfelden, Szwajcaria.

 6. SPICER GELENKWELLENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SPICER GELENKWELLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Podnośniki do naprawy pojazdów, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Przekładnie mechaniczne i części, Podnośniki do naprawy pojazdów, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 7. HANS HAUGG ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HANS HAUGG ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Schwabmünchen, Niemcy.

 8. WICHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WICHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 9. GS GELENKWELLENBAU GMBH

  Szwajcaria

  Firma GS GELENKWELLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Ufhusen, Szwajcaria.

 10. GEROLD HECHT

  Niemcy

  Firma GEROLD HECHT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Koła i rolki, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Kulki precyzyjne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Koła i rolki, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Hochdorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo