• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kulki precyzyjne

Wyniki dla

Kulki precyzyjne - Import eksport

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Marteau et Lemarie wyspecjalizowana od 1922 roku w dziedzinie kulek sprzedaje wszelkie istniejące na rynku kulki przemysłowe. Posiadamy doskonałą reputację w dziedzinie kulek precyzyjnych. Dostarczamy także kulki polerujące i rozdrabniające. Proponowane przez nas różne rodzaje kulek precyzyjnych: kulki precyzyjne ze stali i stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych, jak też inne kulki precyzyjne (kulki z węglika tungstenu, kulki ceramiczne, szklane, z brązu i mosiądzu). Kulki stalowe precyzyjne ze stali i stali nierdzewnej definiowane są wg ich średnicy nominalnej surowca, z którego zostały wykonane oraz stopnia precyzji. Kulki polerujące i mielące: składujemy przede wszystkim kulki stalowe, kulki ze stali nierdzewnej i szkła. Nasza ekipa techniczno-handlowa pozostaje do Państwa dyspozycji w celu otrzymania dodatkowych informacji lub kosztorysu. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  B&G produkuje kulki do zaworów przemysłowych montowanych na sprzęcie do wody, powietrza i gazu oraz kulki diamentowane i chromowane o grubości do wysokiej precyzji. Produkcja odbywa się na kilka sposobów, począwszy od prętów mosiężnych lub kulek mosiężnych formowanych jako pełne, puste lub kulek odlewanych kokilowo. Następnie wyroby są frezowane, perforowane i diamentowane. Po czym kulki poddawane są obróbce powierzchniowej przez chromowanie, niklowanie, pokrycie teflonem lub powłoką T.E.A. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIKU MASCHINENTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, kulki stalowe z tolerancją dodatnią, kulki stalowe z tolerancją ujemną, kulki ceramiczne z tolerancją dodatnią, kulki ceramiczne z tolerancją ujemną, kulki w powszechnych wymiarach handlowych, kulki specjalne z różnych materiałów, kulki polerowane z różnych materiałów, i kulki metalowe. Ma siedzibę w Monheim Am Rhein, Niemcy.

 5. SPHEROTECH GMBH

  Niemcy

  Indywidualne rozwiązania dla najwyższych wymagań. Skrót Spherotech oznacza precyzyjne kulki spełniające najwyższe wymagania oraz zorientowany na klienta serwis od A do Z. Nasz zespół Fuldaer, składający się z 16 doświadczonych, specjalnie przeszkolonych pracowników, zapewnia indywidualne rozwiązania, dba o Państwa indywidualne i całościowe zamówienia, dostawę platformy lub elektroniczną wymianę danych EDI. Niezawodne terminy dostaw dzięki precyzyjnie zaplanowanym ilościom zapasów oraz uzgodnionym zapasom bezpieczeństwa są dla firmy Spherotech priorytetem. Firma dostarcza rocznie około 3, 0 miliardów kulek znanym europejskim klientom, którzy od wielu lat polegają na zaawansowanych technologicznie produktach firmy Fulda. Poza kulkami wykonanymi z najróżniejszych materiałów, portfolio produktów firmy Spherotech obejmuje rolki i części toczone.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRECIBALL SA

  Belgia

  Jednostka Preciball de Saluc produkuje i rozprowadza precyzyjne kulki przemysłowe przystosowane do każdego zastosowania. Wyspecjalizowana w skorygowaniu indywidualnych projektów, dostarcza kulek przemysłowych przedsiębiorstwom na całym świecie. Wysoka jakość jej kulek przemysłowych jest gwarantowana certyfikatem ISO3290 . Dostarczamy wyroby standardowe dla Twojej branży oraz rozwiązania indywidualne ze wszystkich materiałów, we wszystkich rozmiarach i o każdej tolerancji.

 2. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach prowadnice liniowe. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francja

  Firma METALBALL - BILLES DE PRECISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach kulka stalowa, Kulki do łożysk, kulka ze stali nierdzewnej, i Kulki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grisolles, Francja.

 4. CIMAP

  Francja

  Firma CIMAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, kulka stalowa, Kulki precyzyjne, kulka ze stali nierdzewnej, i kulki plastikowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Firma WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 1. GO FULL THROTTLE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GO FULL THROTTLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Oleje syntetyczne do smarowania, i Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Ma siedzibę w Kilmarnock, Zjednoczone Królestwo.

 2. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francja

  Firma VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kulki ze stali nierdzewnej dla branży samochodowej, Valve Balls, i kule szklane. Ma siedzibę w La Talaudière, Francja.

 1. NEW BALLS SRL

  Włochy

  Firma NEW BALLS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach kulki nośne. Ma siedzibę w Cormano, Włochy.

 2. ERWIN NEUMANN GMBH

  Niemcy

  Firma ERWIN NEUMANN GMBH, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, Reduktory hydrauliczne, Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, i Reduktory hydrauliczne. Ma siedzibę w Marktredwitz, Niemcy.

 3. WICHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WICHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 4. GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG

  Niemcy

  Firma GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Stapelfeld, Niemcy.

 5. BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH

  Niemcy

  Firma BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Układy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Układy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Frechen, Niemcy.

 6. GS GELENKWELLENBAU GMBH

  Szwajcaria

  Firma GS GELENKWELLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Ufhusen, Szwajcaria.

 7. RUPI-COLOGNE, INC.

  Niemcy

  Firma RUPI-COLOGNE, INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 8. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Niemcy

  Firma FRÄSTECHNIK KRIEGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Pettendorf, Niemcy.

 1. WICHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WICHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. EPRO ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma EPRO ELEKTRONIK GMBH, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa urządzeń przemysłowych, Kulki precyzyjne, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Kulki precyzyjne. Ma siedzibę w Kahl am Main, Niemcy.

 3. CSN GELENKWELLEN GMBH

  Niemcy

  Firma CSN GELENKWELLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Barleben, Niemcy.

 4. RIEGEL-SHOP24 E.K.

  Niemcy

  Firma RIEGEL-SHOP24 E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Zamki, zasuwy i klucze, Kulki precyzyjne, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Zamki, zasuwy i klucze, Kulki precyzyjne, i Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, Sprężarki, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Kulki precyzyjne, Sprężarki, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 6. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Niemcy

  Firma WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. GELENKWELLEN- UND SPURSTANGENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma GELENKWELLEN- UND SPURSTANGENSERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Układy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Układy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Przekładnie mechaniczne i części, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 8. G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Kulki precyzyjne, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Koła i rolki, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Kulki precyzyjne, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 9. NETTER GMBH

  Szwajcaria

  Firma NETTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Kulki precyzyjne, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Wibratory przemysłowe - urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Kulki precyzyjne, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Wibratory przemysłowe - urządzenia, i Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rheinfelden, Szwajcaria.

 10. SPICER GELENKWELLENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SPICER GELENKWELLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kulki precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Podnośniki do naprawy pojazdów, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Przekładnie mechaniczne i części, Podnośniki do naprawy pojazdów, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo