• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kulki precyzyjne

Wyniki dla

Kulki precyzyjne - Import eksport

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francja

  Firma Marteau et Lemarie wyspecjalizowana od 1922 roku w dziedzinie kulek sprzedaje wszelkie istniejące na rynku kulki przemysłowe. Posiadamy doskonałą reputację w dziedzinie kulek precyzyjnych. Dostarczamy także kulki polerujące i rozdrabniające. Proponowane przez nas różne rodzaje kulek precyzyjnych: kulki precyzyjne ze stali i stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych, jak też inne kulki precyzyjne (kulki z węglika tungstenu, kulki ceramiczne, szklane, z brązu i mosiądzu). Kulki stalowe precyzyjne ze stali i stali nierdzewnej definiowane są wg ich średnicy nominalnej surowca, z którego zostały wykonane oraz stopnia precyzji. Kulki polerujące i mielące: składujemy przede wszystkim kulki stalowe, kulki ze stali nierdzewnej i szkła. Nasza ekipa techniczno-handlowa pozostaje do Państwa dyspozycji w celu otrzymania dodatkowych informacji lub kosztorysu. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Włochy

  B&G produkuje kulki do zaworów przemysłowych montowanych na sprzęcie do wody, powietrza i gazu oraz kulki diamentowane i chromowane o grubości do wysokiej precyzji. Produkcja odbywa się na kilka sposobów, począwszy od prętów mosiężnych lub kulek mosiężnych formowanych jako pełne, puste lub kulek odlewanych kokilowo. Następnie wyroby są frezowane, perforowane i diamentowane. Po czym kulki poddawane są obróbce powierzchniowej przez chromowanie, niklowanie, pokrycie teflonem lub powłoką T.E.A. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austria

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Niemcy

 5. SPHEROTECH GMBH

  Niemcy

  Indywidualne rozwiązania dla najwyższych wymagań. Skrót Spherotech oznacza precyzyjne kulki spełniające najwyższe wymagania oraz zorientowany na klienta serwis od A do Z. Nasz zespół Fuldaer, składający się z 16 doświadczonych, specjalnie przeszkolonych pracowników, zapewnia indywidualne rozwiązania, dba o Państwa indywidualne i całościowe zamówienia, dostawę platformy lub elektroniczną wymianę danych EDI. Niezawodne terminy dostaw dzięki precyzyjnie zaplanowanym ilościom zapasów oraz uzgodnionym zapasom bezpieczeństwa są dla firmy Spherotech priorytetem. Firma dostarcza rocznie około 3, 0 miliardów kulek znanym europejskim klientom, którzy od wielu lat polegają na zaawansowanych technologicznie produktach firmy Fulda. Poza kulkami wykonanymi z najróżniejszych materiałów, portfolio produktów firmy Spherotech obejmuje rolki i części toczone.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRECIBALL SA

  Belgia

  Jednostka Preciball de Saluc produkuje i rozprowadza precyzyjne kulki przemysłowe przystosowane do każdego zastosowania. Wyspecjalizowana w skorygowaniu indywidualnych projektów, dostarcza kulek przemysłowych przedsiębiorstwom na całym świecie. Wysoka jakość jej kulek przemysłowych jest gwarantowana certyfikatem ISO3290 . Dostarczamy wyroby standardowe dla Twojej branży oraz rozwiązania indywidualne ze wszystkich materiałów, we wszystkich rozmiarach i o każdej tolerancji.

 2. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francja

 4. GO FULL THROTTLE

  Zjednoczone Królestwo

 5. CIMAP

  Francja

 1. UWE BEARING

  Chiny

 2. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francja

 1. NEW BALLS SRL

  Włochy

 2. ANKER GETRIEBE GMBH

  Niemcy

 3. WÜRGES VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. ERWIN NEUMANN GMBH

  Niemcy

 5. ELSO ELBE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. ATMAANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. NEW BALL S.A.S. DI MORGANTE A.& C.

  Włochy

 8. KACHELMANN GETRIEBE VERTRIEBS UND KONSTRUKTIONS GMBH

  Niemcy

 1. NEUNKIRCHENER ACHSENFABRIK AG

  Niemcy

 2. SHANDONG BEST-ORIENTATION BEARING CO.,LTD

  Chiny

 3. NINGBO BORINE MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

 4. LYZY

  Chiny

 5. JINAN TIANYUAN BEARING CO.,LTD

  Chiny

 6. SHANGHAI NBAY MECHANICAL EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

 7. RULTEK BEARING

  Turcja

 8. SINO PRECISION BEARING

  Tajwan R.O.C.

 9. CHENG HONG YIAU BEARING ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 10. TIANJIN THAT BEARING COMPANY LIMITED

  Chiny