• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowniki- pręty i wlewki ze stopów żelaznych

Wyniki dla

Kształtowniki- pręty i wlewki ze stopów żelaznych - Import eksport

 1. PROFILMETALL-GRUPPE

  Niemcy

  Grupa PROFILMETALL jest specjalistą w dziedzinie walcowanych profili metalowych i dzięki swoim instalacjom i maszynom umożliwia profilowanie w nowym wymiarze. Gupa PROFILMETALL jest jedynym dostawcą profili walcowanych w Niemczech łączącym obszary inżynierii, budowy narzędzi i urządzeń do profilowania jak również produkcji seryjnej w ramach jednej grupy przedsiębiorstw. Należą do niej PROFILMETALL GmbH w Hirrlingen/Tübingen oraz PROFILMETALL Engineering GmbH w Marktheidenfeld/Würzburg we Frankonii. W centrum uwagi znajdują się dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, ciękościenne profile od 0, 08 mm ze wszystkich materiałów. Nasi klienci cenią nas jako ekspertów w zakresie wydajnych procesów profilowania oraz za bezproblemową komunikację z naszymi doświadczonymi inżynierami konstruktorami – a także za know-how w zakresie technologii zdobyte przy okazji licznych projektów badawczo-rozwojowych prowadzonych z partnerami krajowymi i międzynarodowymi. Grupa PROFILMETALL opracowała najbardziej innowacyjną koncepcję maszyn do instalacji i linii profilowania.

 2. MAURI ALDA E FIGLI

  Włochy

  Gama produktów firmy A.Mauri obejmuje profile specjalne wykonane w procesie formowania na zimno blachy taśmowej oczyszczonej, taśmy walcowanej na zimno, taśmy ocynkowanej elektrolitycznie i według procesu Sendzimir, taśmy ze stali nierdzewnej, taśmy z mosiądzu i aluminium. Produkty są wytwarzane zgodnie z rysunkami klienta opracowanymi we współpracy z naszym biurem technicznym, aby spełnić wymagania branży motoryzacyjnej, budowlanej, morskiej, elektrotechnicznej, cieplnej i meblowej. Nasze linie produkcyjne obsługują arkusze o maksymalnej szerokości 800 mm, grubości od 0, 3 mm do 4 mm i maksymalnej długości 12 500 mm. Te cechy ułatwiają zaspokojenie wszystkich specyficznych potrzeb klienta. Profile są produkowane w postaci prętów standardowych lub cięte na miarę.. Struktura produkcji umożliwia również wytwarzanie profili giętych precyzyjnie. Mamy również duże doświadczenie w projektowaniu i budowie instalacji profilujących specjalnych.

 3. SIPPA

  Francja

  Firma SIPPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach profile do naczep, profile do dźwigów osobowych, profile do regałów przemysłowych, i kształtowniki gięte na zimno. Ma siedzibę w Bar Sur Aube, Francja.

 4. SIKLA GMBH

  Niemcy

  Firma SIKLA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 5. BECKER PROFILE GMBH

  Niemcy

  Firma BECKER PROFILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Friedewald, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 2. K. MODER GMBH

  Niemcy

  Firma K. MODER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Apen, Niemcy.

 3. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma FALK ADLER GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. ALFA-TECH

  Polska

  Przedsiębiostwo Alfa-Tech Stal Jakościowa, oferuje hutnicze wyroby ze stali gatunkowych stopowych i wysokostopowych (pręty, blachy, rury, odkuwki), według norm polskich PN, PN/EN, BN, europejskich EN, niemieckich DIN, LW, rosyjskich GOST, TU, OST, amerykańskich norm ASTM, AISI, UNS, SAE, międzynarodowych ISO, chińskich GB/T i innych. Import wyrobów stalowych z Ukrainy, Rosji, Szwajcarii, Chin, oraz stale pochodzące z krajów należących do Unii Europejskiej w tym: Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Czeska Republika, Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Austria, Szwecja, Finlandia, Litwa i inne. Oferowane gatunki to między innymi 36NiCrMo16, 1.4835, 1.4539, 1.4542, 1.4547, 1.4550, 1.4112, 1.4125, 1.4034, 1.4028, 1.4021, 1.4006, 1.4003, 1.4000, 1.4313, 30HGSA, 40HNMA, 45HNMF, 40Ch10S2M, 1.4841, 1.4828, 1.4713, 1.4724, 1.4746, X8CrTi25, 39NiCrMo3, 1.4762, 1.4512, 1.4509, 10CrMo9-10, 13CrMo4-5, 25CrMo4, 15NiCuMoNb5-6-4, 20CrMoVTiB4-10, 24CrMoV5-5, 1.3401, , 30CrMoV9, X22CrMoV12-1, X120Mn12, 15CrNi6, 21NiCrMo2-2, 18CrNi8, 34CrNiMo6, 30CrNiMo8, 36CrNiMo4, 32CrMo12, 31CrMo12, 34CrAlMo5, 1.4541, 1.4571, 1.4878, 1.4057, 1.4122, 1.4539 i wiele innych, zapraszamuy do składania zapytań ofertwoych.

  Wszystkie wyroby na "kształtowniki- pręty i wlewki ze stopów żelaznych"

 5. JORIS IDE

  Belgia

  Grupa Joris Ide jest jednym z największych niezależnych producentów materiałów elewacyjnych i dachowych w Europie, bardzo nastawionym na przyszłość. Grupa JI jest kompleksowym dostawcą, obecnym w całym procesie budowlanym z odpowiednimi produktami. Ta wszechstronność przejawia się poprzez jej działalność w zakresie budownictwa przemysłowego, dla branży rolniczej, sektora usług i mieszkaniowego. Jej długie doświadczenie i dobre stosunki z klientami sprawiają, że grupa JI jest właściwym podmiotem przyczyniającym się do rozwoju rynku. Gwarancje, wymogi ochrony przeciwpożarowej, kryteria estetyczne i termiczne są tylko kilkoma przykładami. Oferuje odpowiednie rozwiązania nie tylko w zakresie konstrukcji nowej, lecz także dla sektora renowacji. Łącząc precyzyjnie projekt z produktem JI, osiąga się trwały i oszczędny wynik końcowy. Aby zagwarantować Państwu szybką dostawę, firma posiada duży zapas produktów. Jedyna w swoim rodzaju gama produktów, trwała i kompletna.

 1. AUBRY NTV

  Francja

  AUBRY NTV produkuje od 1899 roku każdy typ profili specjalnych o różnych kształtach, zróżnicowanych, bądź złożonych, na wszystkich rodzajach metali żelaznych lub nieżelaznych: stale, aluminium, stopy specjalne, miedź, wszystkie rodzaje stali nierdzewnej, mosiądz, tytan … Jako specjaliści z zakresu wyrobów "na specjalne zamówienie", produkujemy według planów naszych klientów. Analizujemy każde zapytanie o cenę profili specjalnych, walcowanych, ciągnionych, kształtowanych na zimno, tłoczonych na gorąco ze STALI, ALUMINIUM, STALI NIERDZEWNEJ, MIEDZI, MOSIĄDZA, TYTANU lub innych STOPÓW.

 2. CONTIFONTE

  Francja

  Odlewnia CONTIFONTE produkuje i sprzedaje elementy formowane i wybijaki lub profile odlewane metodą ciągłą; z żeliwa sferoidalnego, pasemkowego i wermikularnego. Cetryfikacja ISO9001 V2008. CONTIFONTE jest pierwszym producentem francuskim w zakresie odlewania metodą ciągłą. Filia Grupy KUHN SA, konstruktora maszyn rolniczych, mieści się w Saverne (ALZACJA).Certyfikat ISO9001 V2008. Wysokie parametry techniczne i nowoczesność instalacji umożliwiają nam zaoferowanie elastycznego i reaktywnego narzędzia dla wszystkich branż, w małych, średnich i dużych seriach. Przedsiębiorstwo CONTIFONTE wyspecjalizowało się w złożonych elementach odlewniczych o wysokich parametrach. Większość części produkowanych przez CONTIFONTE jest obrabiana na życzenie naszych klientów. CONTIFONTE projektuje i rysuje części żeliwne. CONTIFONTE symuluje i zatwierdza Twoje części przed ich produkcją. Nasi technicy pozostają cały czas do Twojej dyspozycji, by móc pomóc Ci w każdej chwili.

 1. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Grecja

  Firma HALIVES S.A. od 1950 roku prowadzi w Grecji handel wyrobami metalowymi z żelaza i stali. Dzisiaj w należącym do nas zakładzie produkujemy profile drążone, płyty zwijane na gorąco, kwadratowe belki drążone, okrągłe rury drążone, profile: UPN, IPN, IPE, HEA, HEB, pręty: płaskie, kwadratowe, okrągłe, kątowniki, teowniki, wąskie kształtowniki IPN, płyty i taśmy zwijane na gorąco, blachy faliste, zwoje, listwy i płyty, profile spawane, spawane profile drążone, okrągłe rury czarne, arkusze blachy czarnej i ocynkowanej.

 2. VEFA ALÜMINYUM

  Turcja

 3. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Niemcy

 4. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. SCHIAVANO

  Włochy

 6. METALED STEEL MATERIALS SRL

  Rumunia

 7. AXIS

  Francja

 8. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 1. SIDERVAL S.P.A.

  Włochy

 2. MET-ACCIAI SRL

  Włochy

 3. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Niemcy

 4. MEDIFONSA STEEL SUPPLIER

  Hiszpania

 5. SIKA S.R.L.

  Włochy

 6. BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS

  Francja

 7. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Włochy

 8. TREFILERIES PERILLAT

  Francja

 9. FRANCE CALFEUTRAGE

  Francja

 10. PROFIL C

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo