• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowniki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Kształtowniki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. FIBROLUX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent profili i kratownic wzmacnianych włóknem szklanym. Profile z włókna szklanego wytwarzane są wg normy EN 13706. Płyty z tworzyw sztucznych zgodnie z normą DIN 24537-3. Profile standardowe dostępne są bezpośrednio z magazynu. Realizacja indywidualnych zamówień możliwa jest w bardzo krótkich terminach dzięki maszynom własnej konstrukcji. Pomoc w wyborze produktów i ich optymalizacji oferujemy już na etapie zamówienia. Prototypy z użyciem drukarki 3-D. Obliczanie i dostosowanie konstrukcji. Doradztwo w zakresie realizacji klasycznych materiałów i konstrukcji z rozwiązaniami GFK. Asortyment produktów: Profile standardowe w tym okrągłe, kwadratowe, prostokątne, kątowe, płaskie, w kształcie I, H, Z, T, C, U, pręty, kątowniki, półkosie. Profile specjalne według rysunku. Siatki, podłogi bezpieczeństwa, schody, schody ruchome, zbrojenia, pręty gwintowane, nakrętki, płyty, arkusze faliste, szyny płaskie, szeble drabinowe, profile warstwowe, przewody kablowe, kanały kablowe, konsole. Właściwości markowe - DIN4102, UL94V, CEN/TS 45545, NFF16-101, BS 476, EN 13501, DIN 5510.

 2. TECHNO-COMPOSITES DOMINE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Potrzebujesz specjalnych, gotowych do montażu produktów na bazie włóknistych materiałów kompozytowych? Pozwinniśmy zatem się poznać. Kreatywne rozwiązania z komponentami z kompozytów włóknistych / gotowych do montażu GRP / CFRP / niestandardowych / z produkcji seryjnej lub unikatowych. Jesteśmy dostawcą systemów wysokiej jakości komponentów z kompozytów włóknistych. Nie staraj się po prostu wymieniać elementu stalowego na GRP. Skorzystaj z naszych kompetencji w zakresie [doradztwa i planowania] w celu opracowania właściwych i ekonomicznych komponentów. W naszej firmie specjaliści z dużym doświadczeniem praktycznym praciją nad Twoim projektem [konstrukcji]. W ten sposób pomysł staje się komponentem systemowym. [Produkcja] Produkujemy Twoje komponenty. Gotowe do montażu. Park maszyn CNC, odpylanie, klejenie, zapewnienie jakości. Zrobimy to dla Ciebie. Po prostu skontaktuj się z nami. DIN 6701-A1 | DIN 2304-S1 | DIN EN ISO 9001: 2015 | certyfikat IRIS | ISO/TS 22163. Firma założona w 1994 r. | 50 wykwalifikowanych pracowników | 4800 m² powierzchni produkcyjnej i magazynowej | maszyny CNC

 3. TECHNOFORM KUNSTSTOFFPROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technoform od lat jest jednym z wiodących na świecie dostawców w dziedzinie wytłazania tworzyw sztucznych. Opracowujemy i produkujemy kompleksowe profile ekstruzyjne do zastosowań technicznych w przemyśle, w szczególności w energetyce, motoryzacji, przemyśle lotniczym i budownictwie. Niektóre elementy metalowe są już dzisiaj wymieniane na produkty Technoform. Klienci cenią sobie ekspertyzę rozwojową TKP ukierunkowaną na rozwiązania. Dzięki czemu firma może skoncentrować się na każdym nowym zadaniu. Wysoka precyzja (± 0 05 mm), bardzo gładkie powierzchnie i absolutnie ostre kontury, a także możliwość produkcji wewnętrznie kalibrowanych profili drążonych z wysoką precyzją poszerza zakres zastosowań produktów. Szybkie procesy i wzorowa jakość gwarantują przewagę konkurencyjną.

 4. HELLER KUNSTSTOFFE GMBH HERBORN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż profili i węży z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego, meblarskiego i elektrycznego, inżynierii mechanicznej, dla branży klimatyzacji, budowy okien, sanitarnej, inżynierii lądowej. Produkcja przyjaznych dla konsumenta i ekonomicznych produktów końcowych, takich jak profile uchwytów, profile mocujące, profile drabinowe, profile szufladowe, profile uszczelniające drzwi, listwy krawędziowe, profile bankowe, profile okienne, profile roletowe, profile krawędziowe, profile poręczy, kanały kablowe, profile sufitowe, profile podłogowe, listwy stykowe, profile kątowe, profile zabezpieczające krawędzie, profile U, profile osłonowe, profile zabezpieczające, keder, profile płaskie, profile mocujące, profile drążone, profile uszczelniające, profile łączące, profile wlewowe, profile kabin prysznicowych, profile sanitarne, profile łodzi, przewody okrągłe, węże, pierścienie i wiele więcej w 2 lokalizacjach.

 5. FRITZ ROBERING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od dziesięcioleci nazwa Robering kojarzy się z profilami, które wyróżniają się szczególną jakością. Dzięki blisko 60-letniemu doświadczeniu w branży profili, jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować ten standard, ale także innowacyjnie realizować nowe pomysły profilowe z wykorzystaniem istniejącej wiedzy. Listwy okienne z białymi występami i czarną taśmą mocującą nie są już standardowo dostępne w magazynie. Produkcja takich zamówień kombinowanych odbywa się jako produkcja specjalna z odpowiednio dostosowanymi terminami dostaw. Ze względu na koncentrację stosowanych systemów profili na kolorze białym zbliżonym do RAL 9016, kolory białe zbliżone do RAL 9010 i białe zbliżone do RAL 9003 są obecnie kolorami specjalnymi, których nie posiadamy już w magazynie dla wielu profili, ale oczywiście możemy produkować na życzenie klienta. Nasze standardowe profile produkujemy wyłącznie z nowego twardego i miękkiego PVC (nie stosujemy recyklingu).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BWF KUNSTSTOFFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1956 roku firma, zatrudniająca ponad 400 pracowników w zakładach w Offingen, Geretsried oraz w Chinach, przetwarza wysokiej jakości tworzywa sztuczne na profile, arkusze, folie optyczne, rury, elementy termoformowane i części formowane wtryskowo. BWF Profiles jest liderem na rynku europejskim i azjatyckim w zakresie wytłaczania profili z tworzyw sztucznych, rur z tworzyw sztucznych, arkuszy z tworzyw sztucznych oraz folii optycznych do zastosowań w takich dziedzinach jak oświetlenie, reklama świetlna, nośniki reklamy typu POS/Display lub autobusy i kolej. Portfolio produktów uzupełniają wysokiej jakości elementy formowane termicznie i wtryskowo produkowane przez naszą spółkę zależną BWF Thermoforms. Dzięki innowacyjnym urządzeniom produkcyjnym oraz ciągłym badaniom i rozwojowi zapewniamy naszym klientom decydującą przewagę technologiczną. Towarzyszymy klientowi w całym procesie rozwoju produktu, od koncepcji, poprzez produkcję prototypów, aż po produkt gotowy do montażu

 2. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 3. V.B.N. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wytłaczanie i współwytłaczanie profili i rur z żywic termoplastycznych, takich jak sztywny i miękki PVC, ABS, polistyren, polietylen, polipropylen, poliwęglan, SAN i poliamid. To przedsiębiorstwo projektuje i produkuje formy do wytłaczania oraz wykonuje prace obróbki na profilach i elementach termoplastycznych, w tym wycinanie, obróbki specjalne z zastosowaniem centrów obróbczych, spawanie i formowanie.

 4. PLASTIFORM GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLASTIFORM GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wetter (ruhr), Niemcy.

 5. GUSTAV KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUSTAV KONRAD GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eichenbühl, Niemcy.

 1. KÖBBERLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÖBBERLING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Edermünde, Niemcy.

 2. NIEROLEN SERVICE UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIEROLEN SERVICE UND VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lenggries, Niemcy.

 1. K-PROFILE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma K-PROFILE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bischofszell, Szwajcaria.

 2. BERGNER-KUNSTSTOFFPROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERGNER-KUNSTSTOFFPROFILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bad Nauheim, Niemcy.

 3. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 4. EXPRO KUNSTSTOFFVERARBEITUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EXPRO KUNSTSTOFFVERARBEITUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dettelbach, Niemcy.

 5. PROFANA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROFANA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 6. 1A-PROFILE JÜRGEN SPITZMÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 1A-PROFILE JÜRGEN SPITZMÜLLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hohberg, Niemcy.

 7. KÜHNPLAST GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÜHNPLAST GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mögglingen, Niemcy.

 8. ANTARES INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTARES INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Haag, Niemcy.

 1. SOPREX PROFIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOPREX PROFIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Kształtowniki okienne z tworzyw sztucznych, Sztywne kształtowniki z PVC, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, wytłaczane, wytłaczanie kształtowników plastikowych, Extruded profiles, kształtowniki plastikowe współwytłaczane, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i kształtowniki dla budownictwa. Ma siedzibę w Rehau, Niemcy.

 2. REKU SERVICE INH. REINER REIDL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REKU SERVICE INH. REINER REIDL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eichenau, Niemcy.

 3. FLAIG GMBH KUNSTSTOFF - TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLAIG GMBH KUNSTSTOFF - TECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zimmern, Niemcy.

 4. DIMPROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIMPROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ennepetal, Niemcy.

 5. DOHRENBUSCH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOHRENBUSCH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hattenhofen, Niemcy.

 6. FLEXOPLAST S. L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FLEXOPLAST S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Rury z tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, kształtowniki sztywne, i kształtowniki elastyczne i rury. Ma siedzibę w L'hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 7. BESAPLAST® KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESAPLAST® KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kształtowniki budowlane, Extruded pipes, i Sztywne kształtowniki z PVC. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 8. ESTORFER KUNSTSTOFFBETRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESTORFER KUNSTSTOFFBETRIEB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Estorf, Niemcy.

 9. SLS KUNSTSTOFFVERARBEITUNGS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SLS KUNSTSTOFFVERARBEITUNGS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki okienne z tworzyw sztucznych, Sztywne kształtowniki z PVC, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, wytłaczane, budowa - wyposażenie, produkcja form, profile plastikowe do wyposażenia wnętrz, kształtowniki specjalne, profile przemysłowe, i kształtowniki do instalacji elektrycznych. Ma siedzibę w Dahn, Niemcy.

 10. WILLBRANDT KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILLBRANDT KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kształtowniki z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

588 Przedsiębiorstwa