• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowniki żelazne

Wyniki dla

Kształtowniki żelazne - Import eksport

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gama produktów firmy A.Mauri obejmuje profile specjalne wykonane w procesie formowania na zimno blachy taśmowej oczyszczonej, taśmy walcowanej na zimno, taśmy ocynkowanej elektrolitycznie i według procesu Sendzimir, taśmy ze stali nierdzewnej, taśmy z mosiądzu i aluminium. Produkty są wytwarzane zgodnie z rysunkami klienta opracowanymi we współpracy z naszym biurem technicznym, aby spełnić wymagania branży motoryzacyjnej, budowlanej, morskiej, elektrotechnicznej, cieplnej i meblowej. Nasze linie produkcyjne obsługują arkusze o maksymalnej szerokości 800 mm, grubości od 0, 3 mm do 4 mm i maksymalnej długości 12 500 mm. Te cechy ułatwiają zaspokojenie wszystkich specyficznych potrzeb klienta. Profile są produkowane w postaci prętów standardowych lub cięte na miarę.. Struktura produkcji umożliwia również wytwarzanie profili giętych precyzyjnie. Mamy również duże doświadczenie w projektowaniu i budowie instalacji profilujących specjalnych.

 2. DOGRAR METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DOGRAR METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blachy - rury, Kształtowniki żelazne, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, Rury ze stali nierdzewnej, Metal work, wycinanie laserowe, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. AUBRY NTV

  Francja

  AUBRY NTV produkuje od 1899 roku każdy typ profili specjalnych o różnych kształtach, zróżnicowanych, bądź złożonych, na wszystkich rodzajach metali żelaznych lub nieżelaznych: stale, aluminium, stopy specjalne, miedź, wszystkie rodzaje stali nierdzewnej, mosiądz, tytan … Jako specjaliści z zakresu wyrobów "na specjalne zamówienie", produkujemy według planów naszych klientów. Analizujemy każde zapytanie o cenę profili specjalnych, walcowanych, ciągnionych, kształtowanych na zimno, tłoczonych na gorąco ze STALI, ALUMINIUM, STALI NIERDZEWNEJ, MIEDZI, MOSIĄDZA, TYTANU lub innych STOPÓW.

 4. SADEF FRANCE

  Francja

  SADEF tworzy i realizuje profile ze stali wykonywane na miarę, kształtowane na zimno. W ramach oferty wykończeń profilowanie może być wykonane w wyniku różnych operacji: gięcie, cięcie, wiercenie, nitowanie, spawanie ... Czy będą to profile o specyficznym przekroju, czy standardowe (Z, C, Σ ou U) dla budownictwa (płatwie, listwy montażowe, podłogi) lub dla branży energii odnawialnych (szkielet wspornika paneli fotowoltaicznych) SADEF zapewni rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb

 5. MECALDE 2

  Hiszpania

  Wiodące przedsiębiorstwo w produkcji i sprzedaży akcesoriów z aluminium do mebli kuchennych, salonowych i łazienkowych. Mecalde 2 proponuje spośród swych produktów z aluminium ektrudowanego szeroką gamę wykończeń wysokiej jakości. Anodowane błyszczące lub matowe, pokryte lakierem poliuretanowym i melaminą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma LOUIS HESS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 2. SINIAT GMBH

  Niemcy

  Firma SINIAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 3. YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş.

  Turcja

  Firma YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. M&M POSMETAL, S.L.

  Hiszpania

  Firma M&M POSMETAL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach słupy oświetleniowe. Ma siedzibę w Alhaurín El Grande, Hiszpania.

 5. PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC

  Ukraina

  Firma PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki żelazne, Rury żelazne, rury spawane, Metal tubes, Kształtowniki żelazne, i Rury żelazne. Ma siedzibę w Korosten, Ukraina.

 1. METAALHANDEL PILLAERT

  Belgia

  Firma METAALHANDEL PILLAERT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki żelazne, Kształtowniki żelazne, belki, i portale. Ma siedzibę w Vleteren, Belgia.

 2. DNEPROSPETSSTAL,PJSC

  Ukraina

  Firma DNEPROSPETSSTAL,PJSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kształtowniki metalowe. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 1. KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG

  Austria

  Firma KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. PROFILAFROID

  Francja

  Firma PROFILAFROID, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Civil engineering. Ma siedzibę w Bailleul-Sur-Therain, Francja.

 3. METPORTAL

  Ukraina

  Firma METPORTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kształtowniki metalowe, metal ciągniony kątowany w l, i iron metals. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 4. NEGOCE+

  Francja

  Firma NEGOCE+, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach belki, złączki i okucia stalowe, blachy aluminiowe, i gratings. Ma siedzibę w Tancarville, Francja.

 5. SADEF BELGIQUE

  Belgia

  Firma SADEF BELGIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach profile ze stali. Ma siedzibę w Gits, Belgia.

 6. METAALWINKEL ROTTERDAM

  Holandia

  Firma METAALWINKEL ROTTERDAM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Stal stopowa, profile aluminiowe, i blachy perforowane. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 7. LAMINADOS LOSAL SA

  Hiszpania

  Firma LAMINADOS LOSAL SA, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Pręty żelazne, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, wkładki metalowe, i profile. Ma siedzibę w Gernika - Vizcaya, Hiszpania.

 8. UNIFLEX CNC

  Niemcy

  Firma UNIFLEX CNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach 5 axis milling. Ma siedzibę w Grossalmerode, Niemcy.

 1. ANASER PROD SRL

  Rumunia

  Firma ANASER PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Szkielet metalowy, Kształtowniki żelazne, profiles, Szkielet metalowy, i Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Ciorogarla, Rumunia.

 2. CAESA PERFILES ESPECIALES

  Hiszpania

  Firma CAESA PERFILES ESPECIALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Ciągnienie stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki żelazne, Stal kształtowa walcowana na zimno, Ciągnienie stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki żelazne, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Caldes De Montbui, Hiszpania.

 3. CAESA SPECIAL PROFILES

  Hiszpania

  Firma CAESA SPECIAL PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Caldes De Montbui, Hiszpania.

 4. KARIPIDIS METAL

  Grecja

  Firma KARIPIDIS METAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach panel, i Belki, dźwigary i płaskowniki stalowe. Ma siedzibę w Anavissos, Grecja.

 5. TODOPERFIL

  Hiszpania

  Firma TODOPERFIL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki żelazne, i Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w La Llagosta-Barcelona, Hiszpania.

 6. VOL-STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma VOL-STAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 7. ETG BY KEVIN KREYER

  Niemcy

  Firma ETG BY KEVIN KREYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Schloss Holte-St., Niemcy.

 8. HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG

  Niemcy

  Firma HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i profile żelazne. Ma siedzibę w Wolgast, Niemcy.

 9. STAHLWERK THÜRINGEN GMBH

  Niemcy

  Firma STAHLWERK THÜRINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal, i produkcja profili ze stali. Ma siedzibę w Unterwellenborn, Niemcy.

 10. OVEREEM B.V.

  Holandia

  Firma OVEREEM B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, i Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ede Gld, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo