• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kraty- siatki i tkaniny metalowe

Wyniki dla

Kraty- siatki i tkaniny metalowe - Import eksport

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalia

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA to firma zajmująca się obróbką metali. Firma TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA została założona w 1997 roku w gminie Águeda. Produkujemy struktury metalowe, konstrukcje metalowe, balustrady, poręcze, drzwi i bramy. Wykonujemy pawilony przemysłowe. Mamy również możliwość realizacji projektów ślusarskich, takich jak małe i duże bramy, balustrady i małe dachy. Firma od wielu lat posiada doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych: Hiszpania, Francja, Angola, Mozambik, m.in.. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac w żelazie, spawanym aluminium lub stali nierdzewnej. Posiadamy dział techniczny z kilkoma projektantami i inżynierami oraz zajmujemy się modelowaniem 3D. Stawiamy na doskonałość, stosując najlepsze materiały, sprzęt, metody i procesy oraz posiadamy kompetentny i zmotywowany zespół do realizacji Państwa projektów. Posiadamy wycinarkę laserową oraz giętarkę do wycinania, wiercenia i spawania. Posiadamy certyfikację EN1090 i ISO9001.

 2. DRAHT-BINDER OHG

  Niemcy

  Ponad 60 lat skupiania rozwoju na naszej podstawowej działalności uczyniło nas specjalistą w branży. Produkujemy kratki i siatki wszelkiego rodzaju, zarówno dla handlu jak i klientów końcowych. Firma została założona w 1945 roku jako zakład ślusarski z działami zajmującymi się konstrukcją ogrodzeń i bram. Już w pierwszych latach działalności powstał mały dział konstrukcji maszyn, dzięki któremu powstały maszyny do obróbki drutu na własny użytek. W latach 70. wyrób siatek drucianych rozwinął się w samodzielny dział. W 1978 roku zakupione zostały pierwsze zautomatyzowane linie produkcji siatki plecionej i wytłaczanej, a przedsiębiorstwo zostało przeniesione do Erkrath. Dzięki skupieniu się na produkcji siatki drucianej firma weszła na nowe rynki. W 1995 roku asortyment produktów powiększył się o kratki spawane punktowo i profile montowane. Obecnie produkcja odbywa się na 4 zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 3. NEGOFILTRES

  Francja

  Négofiltres, filtry przemysłowe dostosowane do potrzeb klienta. Négofiltres jest francuską firmą znajdującą się w departamencie Seine et Marne (Sekwana i Marna) wyspecjalizowaną w produkcji i handlu filtrami przemysłowymi dostosowanymi do potrzeb klienta. Jej zarządca, Pan Daveau, zdobył ponad 22-letnie doświadczenie w międzynarodowej branży przemysłowej i potrafił stworzyć uprzywilejowane więzi z francuskimi partnerami i zagranicznymi podwykonawcami. Firma Négofiltres produkuje wszelkiego rodzaju filtry dla rynków przemysłu, budownictwa i architektury, a także przemysłu farmaceutycznego i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Prosimy więc nie wahać się i skontaktować z nami. Odpowiedź w terminie 48 godzin, ceny bardzo konkurencyjne oraz dostawa do całej Europy. Duży zapas filtrów przemysłowych i środków filtrujących w naszej fabryce w Fontainebleau. Przykład naszych produktów: Filtry, wkłady i metalowe filtry siatkowe; Sita, siatki i środki filtrujące ze stali nierdzewnej; Filtry papierowe i syntetyczne.

 4. O.M.A.F. SRL

  Włochy

  Firma O.M.A.F. specjalizuje się w produkcji siatek ze stali nierdzewnej INOXLINE, siatek cynkowanych, ogrodzeń i siatek metalowych dla przemysłu i budownictwa. Wszystkie nasze siatki wytwarzane są przy pomocy systemów zautomatyzowanych. O.M.A.F. bogaty katalog wyrobów i akcesoriów dla sektora budowlanego: włazy do ścieków, uszczelnianie siatki i szyby ze stali nierdzewnej.

 5. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JÄGER GMBH

  Niemcy

 2. FILMEC

  Włochy

 3. MM LAGERTECHNIK INHABERIN MARIA MALBASIC

  Niemcy

 4. STEHDRAUF INH. THOMAS BROSZEIT

  Niemcy

 5. MEA METAL APPLICATIONS GMBH

  Niemcy

 1. FIBROLUX GMBH

  Niemcy

 2. K60 - GITTERROST SYSTEME GMBH & GMBH CO. KG

  Niemcy

 1. GITTERSTAR GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. EUROTRAMEX

  Hiszpania

 3. DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. ROTEX METALLBAUTEILE GMBH

  Szwajcaria

 5. EUROGRATE GMBH

  Niemcy

 6. FENAU GMBH

  Niemcy

 7. GONDREXON INDUSTRIE

  Belgia

 8. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Naszą dewizą jest ochrona ludzi przez nasze produkty oraz niezawodne zabezpieczenie pracy przy maszynach. Ważne jest dla nas przede wszystkim wsparcie dla każdego, kto może czerpać profity ze stosowania naszych systemów i korzystania z naszych usług kann, wzbudzając zadowolenie u siebie i swoich klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie. Z tego czynimy starania, by spełnić oczekiwania naszych partnerów i zrealizować zlecenia we współpracy z nimi. Podchodzimy do naszego klienta odpowiedzialnie, kierując się świadomie najwyższymi wymogami jakościowymi i stosując w związku z tym w systemach zabezpieczeń TIEMANN wyłącznie wysokogatunkowe surowce i sprawdzone komponenty. Jest to w perspektywie długoterminowej zawsze bardziej opłacalne rozwiązanie. Wiemy, że zdolność do optymalnego spełniania oczekiwań klienta zależy od kreatywności, refleksu, różnorodności oraz pracy zespołowej personelu.

 1. FEROPLAST D.O.O.

  Chorwacja

  Głównym zajęciem firmy jest produkcja wyrobów z drutu rozprowadzanych na rynku przez dystrybutorów lub przez innych producetów (sprzętu gospodarstwa domowego, mebli). Produkty Feroplast są przeznaczone dla domu (grille, cedzaki, krzesła) lub do użycia przy wyrobie różnego sprzętu (kosze, stojaki wystawowe, pojemniki). Obecne produkty i technologie pracy Feroplast są przyjazne środowisku. Produkty są wykonane według naszego własnego pomysłu lub istniejącego projektu.

 2. ATROW

  Francja

  Naszą specjalnością są badania i realizacja elementów spawanych, mających precyzyjną formę i wymiary, takich jak urządzenia do ochrony i oświetlenia, elementów w ruchu, elementów grzewczych. Elementy przyrządów medycznych i laboratoryjnych, a także mebli. Także, stojaki i lady, stojaki z blachy perforowanej, stojaki modułowe i stojaki monoblokowe przeznaczone do liniowych ustawień w wielkiej dystrybucji, do sklepów, a także do sektora przemysłowego.

 3. FILTRES GUERIN

  Francja

  Firma FILTRES GUÉRIN, posiadająca ponad 50-letnie doświadczenie i 3 obiekty produkcyjne, jest liderem w dziedzinie metalowych elementów filtrujących. Jakość, innowacja i opanowanie technologii są wartościami firmy Guerin. Wyroby przeznaczone są dla licznych branż: lotnicza, rolno-spożywcza, samochodowa, petrochemiczna, chemiczna, kriogeniczna, energetyczna, ochrony środowiska, nuklearna, farmaceutyczna (medyczna i kosmetyczna), produkcji armatury, a szerzej urządzeń przemysłowych.

 4. KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Kraty Mostostal Kraków produkuje kraty podestowe wciskane i zgrzewane , stopnie schodów wg norm DIN24531, DIN24537 i EN oraz gotowe elementy takie jak schody spiralne.ogrodzenia bariery, elementy elewacyjne.Prowadzimy duży magazyn wyrobów gotowych , krat i stopni ocynkowanych o typowych wymiarach.

 5. ELEMY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA

  Portugalia

 7. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 8. GI-RO TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. HABERKORN GMBH

  Austria

 10. KÖLLENSPERGER STAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Austria

Filtry

Wyniki dla

Kraty- siatki i tkaniny metalowe - Import eksport

Liczba wyników

4480 przedsiębiorstwa