• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kraty- siatki i tkaniny metalowe

Wyniki dla

Kraty- siatki i tkaniny metalowe - Import eksport

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA to firma zajmująca się obróbką metali. Firma TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA została założona w 1997 roku w gminie Águeda. Produkujemy struktury metalowe, konstrukcje metalowe, balustrady, poręcze, drzwi i bramy. Wykonujemy pawilony przemysłowe. Mamy również możliwość realizacji projektów ślusarskich, takich jak małe i duże bramy, balustrady i małe dachy. Firma od wielu lat posiada doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych: Hiszpania, Francja, Angola, Mozambik, m.in.. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac w żelazie, spawanym aluminium lub stali nierdzewnej. Posiadamy dział techniczny z kilkoma projektantami i inżynierami oraz zajmujemy się modelowaniem 3D. Stawiamy na doskonałość, stosując najlepsze materiały, sprzęt, metody i procesy oraz posiadamy kompetentny i zmotywowany zespół do realizacji Państwa projektów. Posiadamy wycinarkę laserową oraz giętarkę do wycinania, wiercenia i spawania. Posiadamy certyfikację EN1090 i ISO9001.

 2. DRAHT-BINDER OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ponad 60 lat skupiania rozwoju na naszej podstawowej działalności uczyniło nas specjalistą w branży. Produkujemy kratki i siatki wszelkiego rodzaju, zarówno dla handlu jak i klientów końcowych. Firma została założona w 1945 roku jako zakład ślusarski z działami zajmującymi się konstrukcją ogrodzeń i bram. Już w pierwszych latach działalności powstał mały dział konstrukcji maszyn, dzięki któremu powstały maszyny do obróbki drutu na własny użytek. W latach 70. wyrób siatek drucianych rozwinął się w samodzielny dział. W 1978 roku zakupione zostały pierwsze zautomatyzowane linie produkcji siatki plecionej i wytłaczanej, a przedsiębiorstwo zostało przeniesione do Erkrath. Dzięki skupieniu się na produkcji siatki drucianej firma weszła na nowe rynki. W 1995 roku asortyment produktów powiększył się o kratki spawane punktowo i profile montowane. Obecnie produkcja odbywa się na 4 zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 3. O.M.A.F. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma O.M.A.F. specjalizuje się w produkcji siatek ze stali nierdzewnej INOXLINE, siatek cynkowanych, ogrodzeń i siatek metalowych dla przemysłu i budownictwa. Wszystkie nasze siatki wytwarzane są przy pomocy systemów zautomatyzowanych. O.M.A.F. bogaty katalog wyrobów i akcesoriów dla sektora budowlanego: włazy do ścieków, uszczelnianie siatki i szyby ze stali nierdzewnej.

 4. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FIBROLUX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIBROLUX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Hofheim-Wallau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FILMEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FILMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, pojemniki metalowe, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Lezzeno, Włochy.

 2. STEHDRAUF INH. THOMAS BROSZEIT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEHDRAUF INH. THOMAS BROSZEIT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Baindt-Schachen, Niemcy.

 3. MEA METAL APPLICATIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEA METAL APPLICATIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Aichach, Niemcy.

 4. K60 - GITTERROST SYSTEME GMBH & GMBH CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K60 - GITTERROST SYSTEME GMBH & GMBH CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Langenberg, Niemcy.

 5. EUROTRAMEX

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROTRAMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach ogrodzenia, siatki metalowe, TRAMEX, strop, siatki z poliestru, galwanizacja, i siatki i kraty. Ma siedzibę w Sant Celoni-Barcelona, Hiszpania.

 1. GITTERSTAR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GITTERSTAR GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Emsdetten, Niemcy.

 2. DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Osłony kabli elektrycznych, spawanie punktowe, Siatki metalowe, siatki metalowe, kraty ze stali nierdzewnej, coatings, kraty ochronne, i kontenery kratowe. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 1. GONDREXON INDUSTRIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GONDREXON INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, sita płuczkowe, Metal work, łańcuchy płytkowe z otworami, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Wire grilles, spot welded, i Pressed screens. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 2. EUROGRATE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROGRATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 3. ROTEX METALLBAUTEILE GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ROTEX METALLBAUTEILE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Zuzwil, Szwajcaria.

 4. FENAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FENAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 5. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Naszą dewizą jest ochrona ludzi przez nasze produkty oraz niezawodne zabezpieczenie pracy przy maszynach. Ważne jest dla nas przede wszystkim wsparcie dla każdego, kto może czerpać profity ze stosowania naszych systemów i korzystania z naszych usług kann, wzbudzając zadowolenie u siebie i swoich klientów. Traktujemy każdego klienta indywidualnie. Z tego czynimy starania, by spełnić oczekiwania naszych partnerów i zrealizować zlecenia we współpracy z nimi. Podchodzimy do naszego klienta odpowiedzialnie, kierując się świadomie najwyższymi wymogami jakościowymi i stosując w związku z tym w systemach zabezpieczeń TIEMANN wyłącznie wysokogatunkowe surowce i sprawdzone komponenty. Jest to w perspektywie długoterminowej zawsze bardziej opłacalne rozwiązanie. Wiemy, że zdolność do optymalnego spełniania oczekiwań klienta zależy od kreatywności, refleksu, różnorodności oraz pracy zespołowej personelu.

 6. FEROPLAST D.O.O.

  Chorwacja

  Głównym zajęciem firmy jest produkcja wyrobów z drutu rozprowadzanych na rynku przez dystrybutorów lub przez innych producetów (sprzętu gospodarstwa domowego, mebli). Produkty Feroplast są przeznaczone dla domu (grille, cedzaki, krzesła) lub do użycia przy wyrobie różnego sprzętu (kosze, stojaki wystawowe, pojemniki). Obecne produkty i technologie pracy Feroplast są przyjazne środowisku. Produkty są wykonane według naszego własnego pomysłu lub istniejącego projektu.

 7. ATROW

  Francja

  Naszą specjalnością są badania i realizacja elementów spawanych, mających precyzyjną formę i wymiary, takich jak urządzenia do ochrony i oświetlenia, elementów w ruchu, elementów grzewczych. Elementy przyrządów medycznych i laboratoryjnych, a także mebli. Także, stojaki i lady, stojaki z blachy perforowanej, stojaki modułowe i stojaki monoblokowe przeznaczone do liniowych ustawień w wielkiej dystrybucji, do sklepów, a także do sektora przemysłowego.

 8. KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Kraty Mostostal Kraków produkuje kraty podestowe wciskane i zgrzewane , stopnie schodów wg norm DIN24531, DIN24537 i EN oraz gotowe elementy takie jak schody spiralne.ogrodzenia bariery, elementy elewacyjne.Prowadzimy duży magazyn wyrobów gotowych , krat i stopni ocynkowanych o typowych wymiarach.

 1. FILTRES GUERIN

  Francja

  Firma FILTRES GUÉRIN, posiadająca ponad 50-letnie doświadczenie i 3 obiekty produkcyjne, jest liderem w dziedzinie metalowych elementów filtrujących. Jakość, innowacja i opanowanie technologii są wartościami firmy Guerin. Wyroby przeznaczone są dla licznych branż: lotnicza, rolno-spożywcza, samochodowa, petrochemiczna, chemiczna, kriogeniczna, energetyczna, ochrony środowiska, nuklearna, farmaceutyczna (medyczna i kosmetyczna), produkcji armatury, a szerzej urządzeń przemysłowych.

 2. TIANJIN QUANYOU STEEL ROPE CO.,LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN QUANYOU STEEL ROPE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 3. ELEMY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELEMY LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach gretingi z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym, kraty pomostowe wciskane i zgrzewane, kraty metalowe do ogrodzeń, i kraty ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Redcar, Zjednoczone Królestwo.

 4. TESSITURA TELE METALLICHE ROSSI OLIVIERO & C. SRL

  Włochy

  Firma TESSITURA TELE METALLICHE ROSSI OLIVIERO & C. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny metalowe, tkaniny metalowe do filtrów, sieci spawane elektrycznie, i materiały metalowe. Ma siedzibę w Villa Guardia, Włochy.

 5. METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA

  Portugalia

  Firma METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okna aluminiowe, Schody metalowe, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okna aluminiowe, Schody metalowe, i metal and stainless steel structural frameworks. Ma siedzibę w Vagos, Portugalia.

 6. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, i systemy wiązania winorośli. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. MM LAGERTECHNIK INHABERIN MARIA MALBASIC

  Niemcy

  Firma MM LAGERTECHNIK INHABERIN MARIA MALBASIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 8. ZHXR (BEIJING) TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHXR (BEIJING) TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny, siatki i sita metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 9. KÖLLENSPERGER STAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Austria

  Firma KÖLLENSPERGER STAHLHANDEL GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Thaur, Austria.

 10. GI-RO TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GI-RO TECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Ma siedzibę w Vreden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kraty- siatki i tkaniny metalowe - Import eksport

Liczba wyników

4487 Przedsiębiorstwa