• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotlarstwo precyzyjne

Wyniki dla

Kotlarstwo precyzyjne - Import eksport

 1. BBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 2. TALLERES DOVAL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TALLERES DOVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach przekształcanie blachy, kotlarstwo precyzyjne, karoserie do pojazdów przemysłowych, projektowanie części, produkcja części kotłowych, elementy do dźwigów żurawiowych, i struktury metalowe. Ma siedzibę w Lugo, Hiszpania.

 3. MECASPRING

  Belgia

  Grupa MECASPRING projektuje, produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju sprężyny. Firma MECASPRING posiada międzynarodową renomę w dziedzinie wykonywania: Precyzyjnych sprężyn z drutu i taśmy (sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skręcane, sprężyny kształtowane lub zgodnie z potrzebą klienta), precyzyjne spawanie automatyczne (zespoły i podzespoły), Wykonywanie zgodnie z potrzebą klienta i przy jego współpracy dla branży lotniczej kosmonautycznej, samochodowej, zbrojeniowej, itd

 4. HAG TECH

  Francja

  MŚP Hag'Tech jest wyspecjalizowane w mechanice o dużych wymiarach (mechanika precyzyjna, spawanie automatyczne), zwłaszcza w frezowaniu, toczeniu i spawaniu. Hag'Tech zajmuje się obróbką wszystkich materiałów, w tym stali nierdzewnej, duplexu, uranium i inkonelu. Hag'Tech zajmuje się obróbką dla różnych branż, jak energetyczna, rolno-spożywcza, okrętowa, lotnicza, zbrojeniowa, kosmiczna, konstrukcji mechanicznych, chemiczna i petrochemiczna.

 5. BERLIER

  Francja

  Firma BERLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Zwijanie stali i metali, SMALL METAL PARTS, Kotlarstwo precyzyjne, Zwijanie stali i metali, SMALL METAL PARTS, i taśmociągi. Ma siedzibę w Saint Paul En Jarez, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SORTI FLAMINIO CARPENTERIA DI SORTI RENATO S.A.S.

  Włochy

  Firma SORTI FLAMINIO CARPENTERIA DI SORTI RENATO S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo ciężkie, gładzenie metali, konstrukcje metalowe ciężkie, Kotlarstwo ciężkie, i ciesielstwo. Ma siedzibę w Lallio, Włochy.

 2. BAUMIER SA

  Francja

  Firma BAUMIER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, i podwykonawstwo w spawaniu automatycznym. Ma siedzibę w La Garde, Francja.

 3. PLEGUIN METAL SL

  Hiszpania

  Firma PLEGUIN METAL SL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach cięcie laserowe, zginanie metali, przebijanie blachy, i spawanie metali. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 4. SERVIS BOJLERA GE

  Serbia

  Firma SERVIS BOJLERA GE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Belgarde, Serbia.

 5. SATIL

  Francja

  Firma SATIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach filtry wibracyjne, i sita płuczkowe. Ma siedzibę w Chambery, Francja.

 1. SAMGEL

  Francja

  Firma SAMGEL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Kotlarstwo precyzyjne, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Kotlarstwo precyzyjne, warsztaty spawania, i Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Couvrot, Francja.

 2. AEMN

  Francja

  Firma AEMN, roku i działającą w sektorze Kotły miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, Kotły nierdzewne, Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, Kotły nierdzewne, i spawanie tig. Ma siedzibę w Cordemais, Francja.

 1. A2S INDUSTRIE

  Francja

  Firma A2S INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo ciężkie, kotlarstwo przemysłowe, Kotlarstwo precyzyjne, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Limours En Hurepoix, Francja.

 2. METALLERIE BOURDONCLE

  Francja

  Firma METALLERIE BOURDONCLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Metalizowanie, obróbka antykorozyjna, Konstrukcje metalowe lekkie, piaskowanie, i Metalizowanie. Ma siedzibę w Firmi, Francja.

 3. METAL PERFORMANCES

  Francja

  Firma METAL PERFORMANCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, obróbka stali nierdzewnej, obróbka blach i rur, i Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w Le Beignon, Francja.

 4. STORK

  Belgia

  Firma STORK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, konserwacja przemysłowa, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Belgia

  Firma FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Schody ewakuacyjne, Kotlarstwo precyzyjne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, control cabinets - electricity, i Schody ewakuacyjne. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 6. TFE - TOLERIE FINE ELECTRONIQUE

  Francja

  Firma TFE - TOLERIE FINE ELECTRONIQUE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Lamballe Cedex, Francja.

 7. BRETAGNE LASER

  Francja

  Firma BRETAGNE LASER, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie stali i metali, Zwijanie stali i metali, i spawanie metali. Ma siedzibę w Guer, Francja.

 8. SAVCO S.A.

  Francja

  Firma SAVCO S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, kotlarstwo przemysłowe, maszyny dla kotlarń, przegląd maszyn kotlarskich, i Kotlarstwo precyzyjne. Ma siedzibę w Saverdun, Francja.

 1. JAKUBOWSKI SARL

  Francja

  Firma JAKUBOWSKI SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo precyzyjne, Kotły stalowe i ze stali nierdzewnej, wyroby kotlarskie z metali, i kotlarstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 2. LESAGE SAS

  Francja

  Firma LESAGE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Blacharstwo przemysłowe, Kotlarstwo precyzyjne, Stainless steel metalwork, Blacharstwo przemysłowe, i podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy. Ma siedzibę w Pontchâteau, Francja.

 3. BRIVET MECANO SOUDURE

  Francja

  Firma BRIVET MECANO SOUDURE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Kotły dla przemysłu lotniczego, Kotły okrętowe, Kotły nierdzewne, Stainless steel metalwork, Kotły dla przemysłu lotniczego, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Pontchateau, Francja.

 4. MECANIQUE DE PRECISION DU BARROIS

  Francja

  Firma MECANIQUE DE PRECISION DU BARROIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo precyzyjne, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kotlarstwo precyzyjne, erozja elektryczna, i metrologia. Ma siedzibę w Ligny En Barrois, Francja.

 5. TRA-C ATLANTIC

  Francja

  Firma TRA-C ATLANTIC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotły z metali lekkich. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo precyzyjne, i kotlarstwo stal nierdzewna dla branży dekoracyjnej. Ma siedzibę w Carquefou Cedex, Francja.

 6. PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L.

  Hiszpania

  Firma PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo, Kotły z metali lekkich, Kotły nierdzewne, Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo, Kotły z metali lekkich, i Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w As Pontes-A Coruña, Hiszpania.

 7. CEACSA, S.L.

  Hiszpania

  Firma CEACSA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, dna wypukłe ze stali nierdzewnej, Metal work, Kotlarstwo precyzyjne, i obróbka cieplna metali. Ma siedzibę w Montmeló, Hiszpania.

 8. MANCHINOX

  Francja

  Firma MANCHINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo precyzyjne, i kotlarstwo stal nierdzewna dla branży budowlanej. Ma siedzibę w Villedieu-Les-Poeles, Francja.

 9. HALGAND

  Francja

  Firma HALGAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach kotlarstwo przemysłowe. Ma siedzibę w Saint-Brévin-Les-Pins, Francja.

 10. AFCA SA

  Francja

  Firma AFCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Sheet metalwork, blacharstwo specjalne, i podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy. Ma siedzibę w LUDRES CEDEX, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo