• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły okrętowe

Wyniki dla

Kotły okrętowe - Import eksport

 1. COTERENA SL

  Hiszpania

  Instalowanie, naprawa i rozruch maszyn okrętowych i urządzeń stacjonarnych dzięki dobrej znajomości systemów napędowych. Zakres działalności: przemysł okrętowy, kogeneracja, energia wiatrowa, przemysł kolejowy, roboty publiczne, projekty I+D+i we współpracy z uniwersytetami, instytucjami publicznymi i ośrodkami technologicznymi. Marki: REINTJES, SAUER COMPRES, ALVA LAVAL, PURE CLEAN, RINA 1861, MAN.

 2. FUTUR NÀUTIC SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo zajmujące się konstrukcjami szkieletowymi, artystycznymi meblami okrętowymi, założone w 1993 roku, posiadające duże doświadczenie w branży. Zapewniamy wykonanie usług z zakresu: naprawy, konstrukcji szkieletowych, meblarstwa artystycznego, łodzi rekreacyjnych. Stocznia morska.

 3. AGNELLO METALLURGICA SRL

  Włochy

  Firma AGNELLO METALLURGICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, stolarstwo metalowe certyfikowane, Kotły okrętowe, i blachy na wymiar. Ma siedzibę w Termini Imerese, Włochy.

 4. BAUMIER SA

  Francja

  Firma BAUMIER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, i podwykonawstwo w spawaniu automatycznym. Ma siedzibę w La Garde, Francja.

 5. BRIVET MECANO SOUDURE

  Francja

  Firma BRIVET MECANO SOUDURE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo precyzyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Kotły dla przemysłu lotniczego, Kotły okrętowe, Kotły nierdzewne, Stainless steel metalwork, Kotły dla przemysłu lotniczego, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Pontchateau, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AEMN

  Francja

  Firma AEMN, roku i działającą w sektorze Kotły miedziane. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, Kotły nierdzewne, Kotlarstwo precyzyjne, Kotły okrętowe, Kotły nierdzewne, i spawanie tig. Ma siedzibę w Cordemais, Francja.

 2. TISSOT SAS

  Francja

  Firma TISSOT SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Konserwacja instalacji przemysłowych, Kotły okrętowe, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, montaże przemysłowe, Konserwacja instalacji przemysłowych, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Cahors, Francja.

 3. C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L.

  Włochy

  Firma C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Montirone, Włochy.

 4. TOMSTEEL SARL

  Francja

  Firma TOMSTEEL SARL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, Konserwacja instalacji przemysłowych, przemysłowe przewody rurowe, Kotły okrętowe, Konserwacja instalacji przemysłowych, i ślusarstwo. Ma siedzibę w Cambo-Les-Bains, Francja.

 5. C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL

  Włochy

  Firma C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, obróbka mechaniczna, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Santa Maria La Carità, Włochy.

 1. PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L.

  Hiszpania

  Firma PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo, Kotły z metali lekkich, Kotły nierdzewne, Kotlarstwo precyzyjne, Kotlarstwo, Kotły z metali lekkich, i Kotły nierdzewne. Ma siedzibę w As Pontes-A Coruña, Hiszpania.

 2. IRUMAR

  Hiszpania

  Firma IRUMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Galdakao, Hiszpania.

 1. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  Firma STEELWORKSOLUTIONS.LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje rurowe, Kotły okrętowe, spawanie, konstrukcje metalowe ciężkie, Konstrukcje rurowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w St Julian's, Malta.

 2. CP TEAM S.R.L.

  Włochy

  Firma CP TEAM S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, Kotlarstwo ciężkie, Kotły okrętowe, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Grosseto, Włochy.

 3. METALARREDO S.R.L.

  Włochy

  Firma METALARREDO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, artykuły i wyposażenie dla aptek, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Triuggio, Włochy.

 4. TALLERES GANOMAGOGA SL

  Hiszpania

  Firma TALLERES GANOMAGOGA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Kotły miedziane, Kotlarstwo ciężkie, Kotły nierdzewne, Kotły miedziane, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Ponteareas, Hiszpania.

 5. D.D.S. DI DAL SASSO DEMMIS

  Włochy

  Firma D.D.S. DI DAL SASSO DEMMIS, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, Okna aluminiowe, Kotły okrętowe, i Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Pray, Włochy.

 6. SARACCHI S.A.S. DI SARACCHI CHRISTIAN E C.

  Włochy

  Firma SARACCHI S.A.S. DI SARACCHI CHRISTIAN E C., roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Vittuone, Włochy.

 7. O.M.A.

  Włochy

  Firma O.M.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, ciągnienie metali, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Arco, Włochy.

 8. VENINI COSTRUZIONI METALLICHE

  Włochy

  Firma VENINI COSTRUZIONI METALLICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo ciężkie, Kotły okrętowe, Kotlarstwo ciężkie, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Menaggio, Włochy.

 1. MANCINO MASSIMO

  Włochy

  Firma MANCINO MASSIMO, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, Wyroby kowalskie, Kotły okrętowe, i Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Alice Castello, Włochy.

 2. LAVORAZIONE FERRO D.B.

  Włochy

  Firma LAVORAZIONE FERRO D.B., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, elementy i części metalowe dla budownictwa, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 3. LEONI NELLO

  Włochy

  Firma LEONI NELLO, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Valsamoggia, Włochy.

 4. DECIA VALTER

  Włochy

  Firma DECIA VALTER, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Finale Ligure, Włochy.

 5. CALDERERIA DE HUMANES SA

  Hiszpania

  Firma CALDERERIA DE HUMANES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły dla przemysłu lotniczego. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, Kruszarki i młyny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Kotlarstwo ciężkie, Kotły okrętowe, Kruszarki i młyny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Humanes De Madrid, Hiszpania.

 6. C.F.A.

  Włochy

  Firma C.F.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, elementy i części metalowe dla budownictwa, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Penne, Włochy.

 7. F.LLI TINARELLI & C. DI TINARELLI GASPARE S.N.C.

  Włochy

  Firma F.LLI TINARELLI & C. DI TINARELLI GASPARE S.N.C., roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, materiały do szkieletów metalowych, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 8. C.M.V. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.M.V. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, wykrawanie metali, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Valbrembo, Włochy.

 9. ALFA AUTOMATION S.R.L.

  Włochy

  Firma ALFA AUTOMATION S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Gottolengo, Włochy.

 10. TRE EFFE S.R.L.

  Włochy

  Firma TRE EFFE S.R.L., roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły okrętowe, i Kotły okrętowe. Ma siedzibę w Sant'angelo Lodigiano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo