• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły ogrzewania domowego

Wyniki dla

Kotły ogrzewania domowego - Import eksport

 1. ISO 2017 - ELM LEBLANC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ISO 2017 - ELM LEBLANC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach Instalacja podgrzewaczy do wody, i instalacja grzejnika. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 2. MORRETTA FRANCESCO & C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MORRETTA FRANCESCO & C. S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do klimatyzacji, kotły, bojler, i instalacje grzewcze. Ma siedzibę w Bellizzi, Włochy.

 3. XVERTIV- PALNIKI OLEJOWE,GAZOWE,CUENOD-ELCO, KOTŁY-PIECE BROTJE WOLF KOLEKTORY SŁONECZNE,

  Polska

  Firma Xvertiv, BROTJE, WOLF, CUNOD, ELCO-Dystrybutor, Sprzedaż, Serwis, Części do palników i kotłów, kontakt tel 510332918, Danfoss, Satronic , Siemens, DUNGS, Honeywell, BROTJE Kotły, Palniki, Piece, Piecyki, kondensacyjne, stalowe, żeliwne, olejowe, gazowe, podgrzewacze, zasobniki wody, centrale wentylacyjne, Nagrzewnice olejowe, gazowe, wentylatory dachowe, kolektory słoneczne, basenowe, Regulacje, Przeglądy, Konserwacje. Prowadzimy Sprzedaż, Serwis, Części, Naprawy, urządzeń CUENOD, Elco, BROTJE, WOLF na terenie całego kraju. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową części zamiennych do palników i kotłów * Kompleksowe przeglądy urządzeń. * Usługi konserwacji i usuwanie awarii. * Serwis i konserwacja systemów grzewczych. * Montaż kotłów. * Kolektorów Słonecznych, * Nagrzewnic. * Palników Gazowych, LPG, Olejowych * Montaż i uruchomienie. * Instalacje olejowe. *Automatyka. *Systemy Sterowania. *Mikrokontrolery Palniki Serwis Giersch, Weishaupt, Riello Burners, Cuenod, Elco, Kolektory Słoneczne, Węzły Cieplne, Obsługa-SERWIS kotłowni Gazowych, Olejowych Kraków, Serwis kotłów grzewczych , Naprawy Nagrzewnic Olejowych, Gazowych Palników kotłów Pieców domowych przemysłowych , kotły Piece Kraków palniki gazowe do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca olejowego, palnik gazowy do pieca węglowego, przerobienie pieca olejowego na gazowy, palniki gazowe do pieca co, wymiana palnika olejowego na gazowy naprawa piecyków gazowych kraków 24h, naprawa piecyków gazowych kraków podgórze, serwis piecyków

 4. MCE PRODUCENT KOTŁÓW

  Polska

  MCE Kotły to firma, która działa od 1998 roku, początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w dziedzinie wszechstronnej obsługi urządzeń grzewczych, bacznie obserwując trendy dominujące na rynku. W roku 2003 z linii produkcyjnej zszedł nasz pierwszy kocioł centralnego ogrzewania. W roku 2013 otworzyliśmy zakład produkcyjny, pozwalający na harmonijne wypełnianie naszej filozofii INNOWACYJNEJ, EKOLOGICZNEJ i KOMPLEKSOWEJ działalności. Kotły znajdujące się w ofercie konstruowane są w oparciu o nowoczesne technologie, co gwarantuje ich sprawność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także ekologiczność. Materiały stosowane w ich produkcji są zawsze najwyższej jakości. Pełen wachlarz produktów zestawia ze sobą urządzenia tradycyjne przystosowane do spalania węgla i drewna opałowego, a także automatyczne, wielopaliwowe kotły z podajnikami, w których obsługa ogranicza się do minimum. Potwierdzeniem niebagatelnego doświadczenia w branży są liczne certyfikaty oraz prestiżowe nagrody. Działalności MCE została doceniona między innymi przez realizatorów ogólnopolskiego rankingu „Gazel Biznesu”. Duży nacisk na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, iż jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym. Dzięki niezawodności naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów. Jesteśmy pewni, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

 5. STALMARK

  Polska

  Stalmark to znany producent kotłów c.o. działający na rynku od 2002 roku. Już od kilkunastu lat produkujemy i dostarczamy Państwu wysokiej klasy kotły grzewcze przeznaczone do spalania różnego typu paliwa. Siedziba firmy mieści się w Oświęcimiu, w województwie małopolskim. Nasza firma to profesjonalny producent kotłów. Oferujemy wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, które są używane do spalania eko groszku, a także miału kwalifikowanego, pelletu, węgla czy drewna. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, dlatego nasze solidne urządzenia grzewcze osiągają wysokie parametry techniczne. Proponowane kotły mają intuicyjne sterowanie, które pozwala w prosty sposób je ustawić. Stawiamy na nowe technologie elektroniczne. Produkujemy kotły zgodnie z obecnymi normami, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Polecamy ponadto nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Oferujemy urządzenia zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych. W ofercie znajdują się piece z podajnikiem, piece węglowe, kotły na biomasę, piece ekologiczne, piece zasypowe, a także kotły na drewno. Polecamy kotły z systemem sterowania telefonem komórkowym. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą kotłów c.o.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAINT ROCH

  Belgia

  Firma Saint Roch Couvin, której podstawową działalnością jest produkcja kotłów żeliwnych od 1903 r., jest średniej wielkości przedsiębiorstwem przemysłowym zatrudniającym 120 osób w Belgii i 20 osób we Francji. W jej mikrokosmosie działalności w dziedzinie ogrzewania, firma Saint Roch Couvin musi walczyć, by zachować swoje miejsce na tym rynku niezwykle trudnym i konkurencyjnym. Saint Roch Couvin pozostaje od ponad 10 lat niezaprzeczonym liderem w Belgii, w dziedzinie kotłów stojących. Saint Roch wprowadza innowacje w dziedzinie kotłów kondensacyjnych, kotłów ekologicznych odpowiadających nowym normom europejskim.

 2. V-SERWIS PILARSKI SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Firma V-SERWIS Sp.J. jest specjalistyczną firmą serwisową działającą na rynku wielkopolskim. Świadczymy usługi w zakresie serwisu urządzeń grzewczych, chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Obsługujemy zarówno urządzenia domowe, jak i instalacje przemysłowe. Posiadamy duże doświadczenie w serwisie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii tj. pompy ciepła, czy instalacje solarne. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe, a także wymagane certyfikaty producentów urządzeń w zakresie świadczonych usług. Dobrze wyposażona flota samochodów serwisowych oraz własny magazyn części zamiennych zapewnia szybką i fachową obsługę. Nasza profesjonalna obsługa serwisowa została doceniona przez firmę Viessmann. Firma V-SERWIS należy do Viessmann Service Group – bezpośredniego zaplecza serwisu fabrycznego firmy Viessmann, w ramach którego świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie Wielkopolski.

 3. NIBE-BIAWAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje już od 1968 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, by w 1970 roku przekształcić się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, będącą producentem elektrycznych ogrzewaczy wody. Po prywatyzacji przedsiębiorstwa w 1992 roku powstała spółka BIAWAR z o.o., w której dominującym udziałowcem została kanadyjska spółka UNP Holding BV. Do spółki wniesiona też została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody. 22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz Nibe AB. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o. W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła.

 4. KOŁTON S.C

  Polska

  Jesteśmy producentem kotłów (pieców*) C.O. świadczącym usługi nieprzerwanie od 1979 roku. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwa stałe. W naszej ofercie znajdują się między innymi: kotły (piece*) na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały, a każdy nasz piec jest funkcjonalny i estetycznie wykonany. Jakość kotłów grzewczych potwierdzają certyfikaty na zgodność z normą PN-EN 303-5 oraz certyfikaty bezpieczeństwa ekologicznego kotłów. Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD-CAM pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości. W naszej ofercie między innymi: kotły grzewcze na węgiel, biomasę i pellet, kotły zasypowe, kotły z podajnikiem na eko-groszek, kotły dużych mocy.

 5. GAZ-SERWIS BĘBENEK ROBERT

  Polska

  Obecnie zajmujemy się naprawą i serwisem urządzeń grzewczych i gazowych. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, krakowskiego, jaworznickiego. Z ciągle zmieniającym się rynkiem, na którym pojawiają się coraz bardziej nowoczesne urządzenia, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi, żeby móc zaoferować naszym Klientom najkorzystniejsze produkty. Co 2 lata odbywamy kursy z obsługi najnowszych urządzeń wchodzących na rynek, co gwarantuje stale aktualizowaną wiedzę i umiejętności. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami instalacji. Posiadamy niezbędne certyfikaty i kwalifikacje, które umożliwiają nam montaż i serwis urządzeń firm takich jak: Junkers, Ariston, Buderus, Immergas, De Dietrich, Saunier Duval, Unical, Vaillant, Termet.

 1. MGB POMPY INSTALACJE

  Polska

  Wykonawca instalacji grzewczych i sanitarnych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych i gazowych, kompletnych przepompowni ścieków i wód deszczowych oraz hydroforni. MGB prowadzi dobór, sprzedaż, montaż i autoryzowany serwis pomp i hydroforów, w ofercie handlowej oprócz pomp znajdują się kotły CO, armatura grzewcza i sanitarna, a także czujniki poziomu cieczy. Największa realizacja to instalacje w budynku Sea Towers w Gdyni. Wykonawca modernizacji systemu pary technologicznej na platformie wiertniczej dla Petrobaltic SA. Jakość naszych usług odpowiada najwyższym standardom i udokumentowana jest certyfikatem ISO 9001: 2009.

 2. FACHOWE DORADZTWO EWA GAWLIKOWSKA

  Polska

  Jesteśmy firmą, która działa na rynku produktów grzewczych. W ramach naszej oferty posiadamy największy wybór wymienników c.w.u. Zapewniamy ponad 5 tysięcy produktów związanych z techniką grzewczą. Nasza oferta obejmuje produkty wysokiej jakości, największych producentów na świecie. W ofercie mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości grzejniki, kotły, piecyki, podgrzewacze wody. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy doborze urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i współpracy!

 1. STEFANIAK S.C.

  Polska

  Firma Stefaniak w Pleszewie gwarantuje najwyższą jakość oferowanego asortymentu oraz przeprowadzanych usług. Nasza obszerna wiedza oraz bogate doświadczenie, pozwala nam na zaproponowanie oferty, która najlepiej odzwierciedla obecne zapotrzebowanie na rynku. Proponowane przez nas kotły i piece z podajnikiem żeliwnym oraz ślimakowym, kotły CO oraz piece dwufunkcyjne, pozwalają na opracowanie całodobowych i uniwersalnych systemów grzewczych.

 2. BV SERWIS INŻ. W. ŁUKASZEWICZ

  Polska

  Firma BE-VA Serwis została założona 11 marca 1998r. przez inż. Wojciecha Łukaszewicza. Obecnie posiadamy uprawnienia do serwisowania i instalacji takich firm jak: Beretta, Vaillant, Wolf, Saunier-Duval, ACV, Euroterm, Viessmann, Ariston, Chaffoteaux, Ulrich. Aktualnie zajmujemy się serwisem kotłów gazowych i olejowych, wymianą kotłów gazowych, olejowych, kompleksowym montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych. centralnego ogrzewania, gazowych, montażem kotłów, kolektorów słonecznych.

 3. WYTWÓRNIA KOTŁÓW CO TILGNER

  Polska

  Wytwórnia kotłów "Tilgner" zajmuje się produkcją kotłów i pieców grzewczych. Wytwarzane urządzenia posiadają wszystkie dostępne na rynku certyfikaty. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

 4. DEOM TURBO

  Belgia

  Zasada systemu turbo umożliwia intensywne i kompletne spalanie drewna: niezbędna ilość powietrza jest wdmuchiwana do centrum paleniska, by podsycać paliwo. Nasze piece na drewno, kuchenne i grzewcze, zarówno do użytku prywatnego jak i przemysłowego, funkcjonują na wszystkie gatunki i pochodne drewna: świerk, topola, trociny, odpady drewna, kora, wióry, kartony, brykiety. Prosimy o kontakt pod numerem +32 61 27 04 92 lub wizytę w naszej sali ekspozycyjnej w Recogne.

 5. AÇM ISI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma AÇM ISI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. RCB REPARACIÓN CALDERAS BARCELONA

  Hiszpania

  Firma RCB REPARACIÓN CALDERAS BARCELONA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach naprawa kotłów parowych, i naprawa warnika na gaz. Ma siedzibę w Vilanova i La Geltrú, Hiszpania.

 7. MATAGNE HODY

  Belgia

  Firma MATAGNE HODY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Kotły ogrzewania domowego, kotły automatyczne do rudy, piecyki na brykiet, pellet systems, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Bièvre, Belgia.

 8. EURO BIO TEC

  Włochy

  Firma EURO BIO TEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Caltagirone, Włochy.

 1. ABSA ENERGIES

  Belgia

  Firma ABSA ENERGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach energia cieplna słoneczna, piecyki na brykiet, i kuchenki drzewne. Ma siedzibę w Halma, Belgia.

 2. KOMBI KLIMA SHOP TIC. A.S.

  Turcja

  Firma KOMBI KLIMA SHOP TIC. A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. WENTA HEAT TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma WENTA HEAT TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach pasteryzatory elektryczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. FIREVISION AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma FIREVISION AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach piecyki automatyczne. Ma siedzibę w Plaindfeld, Austria.

 5. EKOTERM PROEKT EAD

  Bułgaria

  Firma EKOTERM PROEKT EAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Haskovo, Bułgaria.

 6. OKOTECH BELUX

  Belgia

  Firma OKOTECH BELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Kotły ogrzewania domowego, Piece grzewcze, Kotły ogrzewania domowego, Piece grzewcze, biomass fuel boilers, i split air conditioners. Ma siedzibę w Halenfeld, Belgia.

 7. R.C. TECHNOLOGY SYSTEM

  Włochy

  Firma R.C. TECHNOLOGY SYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do poprawy jakości powietrza do użytku domowego, konserwacja klimatyzatora, i Boiler plant construction. Ma siedzibę w 55, Włochy.

 8. GESPROCLIMA

  Hiszpania

  Firma GESPROCLIMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach kotły grzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w León, Hiszpania.

 9. LEWKEN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEWKEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Ashford, Zjednoczone Królestwo.

 10. BUSINESS HEATING

  Belgia

  Firma BUSINESS HEATING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo