• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły żeliwne

Wyniki dla

Kotły żeliwne - Import eksport

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma BELOTSERKOVLIT LLC została założona w 2016 roku z jednym celem: tworzenie żeliwnych naczyń kuchennych pod marką „BRIZOLL". Nasza pasja wykracza poza zwykłe tworzenie naczyń kuchennych; chodzi o ożywienie kultury używania żeliwa zarówno w profesjonalnych kuchniach, jak i codziennych gospodarstwach domowych. Dlaczego specjalizujemy się w żeliwie? Po pierwsze, jest praktyczne i trwałe. Skończyliśmy z frustracją związaną z wymianą patelni co kilka lat z powodu uszkodzonych syntetycznych powłok nieprzywierających. Naprawdę kochamy to, co robimy. Nasz zamknięty cykl produkcyjny pozwala nam nadzorować każdy etap, zapewniając jakość produktu od pomysłu do momentu, w którym trafia w Twoje ręce. Kupując żeliwną patelnię BRIZOLL, zyskujesz nie tylko narzędzie do gotowania, ale także niezawodnego partnera kulinarnego w codziennych przygodach z gotowaniem. Nasze naczynia kuchenne są wykonane z ekologicznych materiałów i spełniają rygorystyczne standardy jakości. Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć. Dzięki szybkiemu rozwojowi cały czas zdobywamy nowe rynki lokalne i międzynarodowe. Przez lata z powodzeniem eksportowaliśmy żeliwne naczynia kuchenne TM „Brizoll” do różnych krajów europejskich. Każdego dnia pilnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty produktów, udoskonaleniem naszych procesów, wypełnieniem luki między konsumentami a naszymi kreacjami i zapewnieniem, że nasze naczynia kuchenne pozostaną dostępne dla wszystkich.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CALDAIE MELGARI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, kotły parowe do zastosowań przemysłowych, wynajem kotłów parowych, Kotły żeliwne, kotły gazowe do zastosowań przemysłowych, kotły parowe dla stalowni, i kotły do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Gadesco-Pieve Delmona, Włochy.

 3. Z.P.H.U. OKSANA

  Polska

  Zakład Produkcji Kotłów to bezpośredni producent kotłów centralnego ogrzewania i wykonawca instalacji c.o. Oferujemy kotły całodobowe, kotły na ekogroszek, piece z podajnikiem, kotły i piece uniwersalne. Działamy na rynku już od 25 lat i posiadamy duże doświadczenie w produkcji kotłów. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie produkcji, dostarczania i instalowania im kotłów jak najwyższej jakości, których zakup będzie połączeniem zaawansowanej technologii, prostoty obsługi, niskiego kosztu eksploatacji i bardzo przystępnych cen kotłów.

 4. RIMA HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Rima Heating Systems, założona w 1969 roku, jest firmą z siedzibą w Stambule i zastrzeżonym znakiem towarowym Önmetal Döküm Sanayi (Önmetal Casting Industry) z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży odlewów żeliwnych i aluminiowych w Turcji. Nasz asortyment produktów obejmuje kotły kondensacyjne stojące lub wiszące, w tym aluminiowe odlewane wymienniki ciepła produkowane przez naszą firmę pod naszym własnym patentem, kotły na paliwo stałe, kotły dwufunkcyjne i kotłowe wymienniki ciepła, żeliwne kotły atmosferyczne, kotły gazowe i olejowe z elementów odlewanych produktowanych przez naszą własną firmę. Od ponad 30 lat dziesiątki tysięcy rezydencji w Europie, na Bliskim Wschodzie, na Bałkanach, w Rosji, Chinach i Meksyku są ogrzewane przez Rima Heating Systems. Firma eksportuje do ponad 35 krajów i produkuje kotły i odlewnicze wymienniki segmentowe pod własną marką dla różnych przedsiębiorstw w Turcji i za granicą będącymi liderami w branży grzewczej. Projektujemy nowe produkty w naszym dziale badawczo-rozwojowym i przeprowadzamy testy w naszych laboratoriach na wszystkich etapach produkcji, zanim zostaną prowadzone na rynek. Wszystkie nasze produkty spełniają normy CE, GOST-R i TSE (Turkish Standards Institution), a nasza firma otrzymała certyfikat ISO 9001. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 5. BENESSERE SRL

  Włochy

  Oferujemy wszystkie usługi, jakich można oczekiwać od dużej firmy z wykwalifikowanym i kompetentnym personelem technicznym regularnie przechodzącym szkolenia. Jesteśmy autoryzowanym centrum pomocy technicznej BUDERUS i CS THERMOS

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE

  Niemcy

  Firma IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Sondershausen, Niemcy.

 2. DELLIS ETS

  Belgia

  Firma DELLIS ETS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Wanny i kadzie metalowe, Oczyszczanie środowiska - usługi, kotły grzewcze do użytku domowego, Wanny i kadzie metalowe, Odgazowywanie zbiorników - firmy usługowe, i Oczyszczanie środowiska - usługi. Ma siedzibę w Neuville, Belgia.

 3. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Rumunia

  Firma SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Rury ze stali nierdzewnej, Kotły żeliwne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 4. CENTROMETAL D.O.O.

  Chorwacja

  Firma CENTROMETAL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach pasteryzatory elektryczne. Ma siedzibę w Macinec, Chorwacja.

 5. MENESTRINA S.R.L.

  Włochy

  Firma MENESTRINA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach kotły do asfaltu i bitumu do budowy dróg, i instalacje do wyposażenia do mieszania i emulgowania asfaltu. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 1. WÄRME SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma WÄRME SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Pompy, Wymienniki ciepła, Armatura sieci gazowej, Armatura rurociągowa przemysłowa, Pompy, Wymienniki ciepła, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 2. WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD.

  Chiny

  Firma WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Weifang, Chiny.

 1. ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHONGHE FOUNDRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach złącze żeliwne, i metalowe elementy zamykające do budynków. Ma siedzibę w cangzhou, Chiny.

 2. ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL.

  Republika Czeska

  Firma ANTONÍN MÜLLER-MÜLLER A SPOL., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Armatura sanitarna, Kotły żeliwne, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Armatura sanitarna, i Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Teplice , Republika Czeska.

 3. DE PAOLIS MARCO

  Włochy

  Firma DE PAOLIS MARCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Kotły żeliwne, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Zagarolo, Włochy.

 4. TECNOGEST S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOGEST S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Kotły ogrzewania domowego, Kotły przemysłowe, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w San Benedetto Del Tronto, Włochy.

 5. CENTRO CLIMA S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRO CLIMA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły ogrzewania domowego, Kotły żeliwne, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Molfetta, Włochy.

 6. GEOGAS S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOGAS S.R.L., roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły przemysłowe, Kotły żeliwne, i Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. CUBITO FLAVIO

  Włochy

  Firma CUBITO FLAVIO, roku i działającą w sektorze Hydrauliczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły przemysłowe, Kotły żeliwne, i Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w San Maurizio Canavese, Włochy.

 8. ECOFLAM BRUCIATORI S.P.A.

  Włochy

  Firma ECOFLAM BRUCIATORI S.P.A., roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach palniki na gaz płynny - do zastosowań przemysłowych, i kotły gazowe do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Resana, Włochy.

 1. MI.DI CLIMA DI DI CAPUA MIGUEL ALEJANDRO

  Włochy

  Firma MI.DI CLIMA DI DI CAPUA MIGUEL ALEJANDRO, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły przemysłowe, Kotły żeliwne, i Kotły przemysłowe. Ma siedzibę w San Fermo Della Battaglia, Włochy.

 2. CAGLIERI CLIMA DI CAGLIERI LUIZ CONRADO

  Włochy

  Firma CAGLIERI CLIMA DI CAGLIERI LUIZ CONRADO, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły ogrzewania domowego, Kotły żeliwne, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Samone, Włochy.

 3. TERMOIDRAULICA STELLA - SOCIETA' IN ACCOMANDITA SEMPLICE DI FABIO PERINI & C.

  Włochy

  Firma TERMOIDRAULICA STELLA - SOCIETA' IN ACCOMANDITA SEMPLICE DI FABIO PERINI & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Kotły żeliwne, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 4. DOMO SERVICE S.N.C. DI GERON E. & PISANI M

  Włochy

  Firma DOMO SERVICE S.N.C. DI GERON E. & PISANI M, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Kotły ogrzewania domowego, Kotły przemysłowe, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Collegno, Włochy.

 5. FLOW CLIMA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma FLOW CLIMA, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja - aparaty i urządzenia, Kotły żeliwne, Filtracja - aparaty i urządzenia, i Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Praha 4 , Republika Czeska.

 6. OEKOFEN ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma OEKOFEN ITALIA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły ogrzewania domowego, Kotły żeliwne, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Naturno, Włochy.

 7. BONANNO DOMENICO

  Włochy

  Firma BONANNO DOMENICO, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Kotły żeliwne, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Ozzano Dell'emilia, Włochy.

 8. ROMAN DEL PRETE CLAUDIO C S.N.C.

  Włochy

  Firma ROMAN DEL PRETE CLAUDIO C S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Kotły ogrzewania domowego, Kotły przemysłowe, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Cordenons, Włochy.

 9. CLIRASAT DI BRACCIALE SANTE CARMINE

  Włochy

  Firma CLIRASAT DI BRACCIALE SANTE CARMINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Kotły żeliwne, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i Kotły żeliwne. Ma siedzibę w Ginosa, Włochy.

 10. G.F.C. CALDAIE S.A.S. DI ONORATI GIULIANO & C.

  Włochy

  Firma G.F.C. CALDAIE S.A.S. DI ONORATI GIULIANO & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Kotły ogrzewania domowego, Kotły żeliwne, i Kotły ogrzewania domowego. Ma siedzibę w Cesana Brianza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo