• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotły żeliwne

Wyniki dla

Kotły żeliwne - Import eksport

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukraina

  Firma BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece żeliwne. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Upominki firmowe dla klientów, płyty z żeliwa, garnki, naczynia na paellę, garnki, rondle nieprzywierające, piecyki do kasztanów, i patelnie. Ma siedzibę w Bila Tserkva, Kiev Region, Ukraina.

 2. CALDAIE MELGARI SRL

  Włochy

  Firma CALDAIE MELGARI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, kotły parowe do zastosowań przemysłowych, wynajem kotłów parowych, Kotły żeliwne, kotły gazowe do zastosowań przemysłowych, kotły parowe dla stalowni, i kotły do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Gadesco Pieve Delmona, Włochy.

 3. Z.P.H.U. OKSANA

  Polska

  Zakład Produkcji Kotłów to bezpośredni producent kotłów centralnego ogrzewania i wykonawca instalacji c.o. Oferujemy kotły całodobowe, kotły na ekogroszek, piece z podajnikiem, kotły i piece uniwersalne. Działamy na rynku już od 25 lat i posiadamy duże doświadczenie w produkcji kotłów. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie produkcji, dostarczania i instalowania im kotłów jak najwyższej jakości, których zakup będzie połączeniem zaawansowanej technologii, prostoty obsługi, niskiego kosztu eksploatacji i bardzo przystępnych cen kotłów.

 4. RIMA HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Rima Heating Systems, założona w 1969 roku, jest firmą z siedzibą w Stambule i zastrzeżonym znakiem towarowym Önmetal Döküm Sanayi (Önmetal Casting Industry) z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży odlewów żeliwnych i aluminiowych w Turcji. Nasz asortyment produktów obejmuje kotły kondensacyjne stojące lub wiszące, w tym aluminiowe odlewane wymienniki ciepła produkowane przez naszą firmę pod naszym własnym patentem, kotły na paliwo stałe, kotły dwufunkcyjne i kotłowe wymienniki ciepła, żeliwne kotły atmosferyczne, kotły gazowe i olejowe z elementów odlewanych produktowanych przez naszą własną firmę. Od ponad 30 lat dziesiątki tysięcy rezydencji w Europie, na Bliskim Wschodzie, na Bałkanach, w Rosji, Chinach i Meksyku są ogrzewane przez Rima Heating Systems. Firma eksportuje do ponad 35 krajów i produkuje kotły i odlewnicze wymienniki segmentowe pod własną marką dla różnych przedsiębiorstw w Turcji i za granicą będącymi liderami w branży grzewczej. Projektujemy nowe produkty w naszym dziale badawczo-rozwojowym i przeprowadzamy testy w naszych laboratoriach na wszystkich etapach produkcji, zanim zostaną prowadzone na rynek. Wszystkie nasze produkty spełniają normy CE, GOST-R i TSE (Turkish Standards Institution), a nasza firma otrzymała certyfikat ISO 9001. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 5. BENESSERE SRL

  Włochy

  Oferujemy wszystkie usługi, jakich można oczekiwać od dużej firmy z wykwalifikowanym i kompetentnym personelem technicznym regularnie przechodzącym szkolenia. Jesteśmy autoryzowanym centrum pomocy technicznej BUDERUS i CS THERMOS

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBC HEIZTECHNIK & NOSTALGIE WOHNPRODUKTE

  Niemcy

 2. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Rumunia

 3. DELLIS ETS

  Belgia

 4. MENESTRINA S.R.L.

  Włochy

 5. WEIFANG JINHUAXIN ELECTRIC FURNACE MANUFACTURING CO., LTD.

  Chiny

 1. PULVIRENTI LUCIANO

  Włochy

 2. CALOR CLIMA DI PORTESAN GIUSEPPE

  Włochy

 1. TECNOGAS

  Włochy

 2. LUISI GREGORIO & C. S.N.C.

  Włochy

 3. IDRO ART DI MARCHI CHRISTIAN & C. S.N.C.

  Włochy

 4. WOLF ITALIA S.R.L.

  Włochy

 5. ALTEL S.N.C. DI GALLINI A. & PAMPOLINI L.

  Włochy

 6. EUROGAS S.N.C.

  Włochy

 7. BONANNO DOMENICO

  Włochy

 8. TECNOGAS S.R.L.

  Włochy

 1. CENTRO CLIMA S.R.L.

  Włochy

 2. BERDUSCO S.A.S. DI BERDUSCO ANTONIO E C.

  Włochy

 3. G.M. S.R.L.

  Włochy

 4. AR RISCALDAMENTO S.P.A.

  Włochy

 5. CECCARELLI PAOLO CLAUDIO C. S.A.S.

  Włochy

 6. LA POLITERMICA A R.L. - COOPER ATIVA DI ARTIGIANI

  Włochy

 7. S.G. DI SOLA GIOVANNI

  Włochy

 8. TERMOIDRAULICA PIZZI MAURIZIO

  Włochy

 9. OSA CALDAIE S.R.L.

  Włochy

 10. IDEALKLIMA DI MISCHI FERRUCCIO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo