• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kostkarki do lodu

Wyniki dla

Kostkarki do lodu - Import eksport

 1. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Niemcy

  Technika chłodnicza i klimatyzacyjna to nasza specjalność! W zakresie energooszczędnych produktów ze wszystkich obszarów techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, my w tritec® jesteśmy właściwym partnerem. Zaopatrujemy specjalistyczne laboratoria w technikę chłodniczą i klimatyzacyjną dostosowaną do potrzeb przemysłu i niewymagającą konserwacji. Obok doskonałej jakości, nasz bogaty asortyment charakteryzuje się różnorodnością modeli. Różnią się one wielkością i pojemnością, dzięki czemu każde laboratorium może znaleźć idealną chłodziarkę laboratoryjną lub chłodziarkę do leków, która spełni jego specyficzne wymagania. Wraz z naszym doświadczonym i kompetentnym zespołem mogą także Państwo opracować specjalną konstrukcję, tak aby sprzęt laboratoryjny wykonany na zamówienie dokładnie odpowiadał Państwa życzeniom i potrzebom. Naszą specjalnością jest sprzęt i urządzenia dla laboratoriów o profilu medycznym, przemysłowym i chemicznym, a także dla uniwersytetów, uczelni technicznych i innych instytucji edukacyjnych.

 2. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  50 lat doświadczenia sprawiło, że firma ZIEGRA jest jednym z wiodących światowych producentów specjalizujących się w produkcji maszyn przemysłowych do lodu oraz powiązanych technologicznie urządzeń: od małych maszyn laboratoryjnych, średniej wielkości urządzeń dla handlu i przetwórstwa po duże, w pełni automatyczne urządzenia dla przemysłu. Ponad 80 specjalistów w firmie ZIEGRA koncentruje się na wszystkich kwestiach związaych z lodem. Doświadczenie, bezwarunkowa świadomość wagi jakości oraz ciągły rozwój sprawiają, że ZIEGRA jest europejskim wzorcem w swojej dziedzinie. Obecnie maszyny do lodu Ziegra są w użyciu w ponad 160 karajach na wszystkich kontynentach. Nasza własna krajowa i międzynarodowa obsługa klienta, filie i przedstawicielstwa zapewniają niezbędne wsparcie dla wszystkich instalacji. W rodzinnej firmie drugiej generacji produkcja nadal będzie „Made in Germany“.

 3. TEX ICE

  Belgia

 4. CUBIFORMA S.L.

  Hiszpania

 5. TUTTOGHIACCIO

  Włochy

  Tuttoghiaccio produkcja i sprzedaż. Zajmujemy się produkcją lodu spożywczego w kostkach przeznaczonego dla lokali i klientów indywidualnych. Lód jest poddawany rygorystycznym kontrolom i certyfikacjom. Dzięki naszemu doświadczeniu wciąż rozwijamy nowe technologie, aby zawsze zapewniać jak najwyższą jakość.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ICE CUBE SRL

  Włochy

  Ice Cube jest liderem we Włoszech w produkcji pakowanego lodu spożywczego. Firma wyróżnia się na rynku włoskim i europejskim poprzez swoją strategię silnie ukierunkowaną marketingowo, poprzez wykorzystanie surowców doskonałej jakości oraz wyjątkową troskę o środowisko naturalne, dzięki czemu może oferować produkty o niezwykle niskim wskaźniku zużycia węgla/wody i po bardzo konkurencyjnych kosztach produkcji. Firma posiada certyfikat produktu IFS FOOD V.6 Higher Level.

 2. HIELO VALMAR

  Hiszpania

  Produkujemy lód. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji lodu, kostek lodu, itp., dla hurtowni, sklepów detalicznych i osób prywatnych. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży.

 3. ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO

  Włochy

 4. GELO.PT

  Portugalia

 5. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Hiszpania

 1. OCEANICE CO., LTD.

  Korea Południowa

 2. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Włochy

 1. THE ROCKS IJSBLOKJES

  Holandia

 2. MISTER ICE

  Belgia

 3. SARL GLACIERE DE PORTET

  Francja

 4. FREEZ CENTER BIERVLIET

  Belgia

 5. ICERETAIL BVBA

  Belgia

 6. ICE GROUP SRL

  Włochy

 7. ESPAI SOTA ZERO

  Hiszpania

 8. ICEPROD JM

  Belgia

 1. BUZMAT

  Turcja

 2. FREE ICE

  Włochy

 3. HIELO EXPRESS

  Hiszpania

 4. ICE TECH

  Hiszpania

 5. ICE MILL

  Zjednoczone Królestwo

 6. JOHAN MATTHYS-ICEMAN

  Belgia

 7. SHENZHEN ICEUPS REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

 8. ANYICE CO,.LTD.

  Korea Południowa

 9. SOLARNEXT AG

  Niemcy

 10. MR ICE S.R.L.

  Włochy