• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kostkarki do lodu

Wyniki dla

Kostkarki do lodu - Import eksport

 1. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Technika chłodnicza i klimatyzacyjna to nasza specjalność! W zakresie energooszczędnych produktów ze wszystkich obszarów techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej, które zawsze odpowiadają aktualnemu stanowi techniki, my w tritec® jesteśmy właściwym partnerem. Zaopatrujemy specjalistyczne laboratoria w technikę chłodniczą i klimatyzacyjną dostosowaną do potrzeb przemysłu i niewymagającą konserwacji. Obok doskonałej jakości, nasz bogaty asortyment charakteryzuje się różnorodnością modeli. Różnią się one wielkością i pojemnością, dzięki czemu każde laboratorium może znaleźć idealną chłodziarkę laboratoryjną lub chłodziarkę do leków, która spełni jego specyficzne wymagania. Wraz z naszym doświadczonym i kompetentnym zespołem mogą także Państwo opracować specjalną konstrukcję, tak aby sprzęt laboratoryjny wykonany na zamówienie dokładnie odpowiadał Państwa życzeniom i potrzebom. Naszą specjalnością jest sprzęt i urządzenia dla laboratoriów o profilu medycznym, przemysłowym i chemicznym, a także dla uniwersytetów, uczelni technicznych i innych instytucji edukacyjnych.

 2. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  50 lat doświadczenia sprawiło, że firma ZIEGRA jest jednym z wiodących światowych producentów specjalizujących się w produkcji maszyn przemysłowych do lodu oraz powiązanych technologicznie urządzeń: od małych maszyn laboratoryjnych, średniej wielkości urządzeń dla handlu i przetwórstwa po duże, w pełni automatyczne urządzenia dla przemysłu. Ponad 80 specjalistów w firmie ZIEGRA koncentruje się na wszystkich kwestiach związaych z lodem. Doświadczenie, bezwarunkowa świadomość wagi jakości oraz ciągły rozwój sprawiają, że ZIEGRA jest europejskim wzorcem w swojej dziedzinie. Obecnie maszyny do lodu Ziegra są w użyciu w ponad 160 karajach na wszystkich kontynentach. Nasza własna krajowa i międzynarodowa obsługa klienta, filie i przedstawicielstwa zapewniają niezbędne wsparcie dla wszystkich instalacji. W rodzinnej firmie drugiej generacji produkcja nadal będzie „Made in Germany“.

 3. TUTTOGHIACCIO

  Włochy

  Tuttoghiaccio produkcja i sprzedaż. Zajmujemy się produkcją lodu spożywczego w kostkach przeznaczonego dla lokali i klientów indywidualnych. Lód jest poddawany rygorystycznym kontrolom i certyfikacjom. Dzięki naszemu doświadczeniu wciąż rozwijamy nowe technologie, aby zawsze zapewniać jak najwyższą jakość.

 4. ICE CUBE SRL

  Włochy

  Ice Cube jest liderem we Włoszech w produkcji pakowanego lodu spożywczego. Firma wyróżnia się na rynku włoskim i europejskim poprzez swoją strategię silnie ukierunkowaną marketingowo, poprzez wykorzystanie surowców doskonałej jakości oraz wyjątkową troskę o środowisko naturalne, dzięki czemu może oferować produkty o niezwykle niskim wskaźniku zużycia węgla/wody i po bardzo konkurencyjnych kosztach produkcji. Firma posiada certyfikat produktu IFS FOOD V.6 Higher Level.

 5. HIELO VALMAR

  Hiszpania

  Produkujemy lód. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji lodu, kostek lodu, itp., dla hurtowni, sklepów detalicznych i osób prywatnych. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO

  Włochy

  Firma ICEBLOCK S.R.L.S.- FABBRICA DEL GHIACCIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Altavilla Silentina, Włochy.

 2. GELO.PT

  Portugalia

  Firma GELO.PT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach producenci lodu dla przemysłu spożywczego, lód w kostkach, i ice production. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. TEX ICE

  Belgia

  Firma TEX ICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach woreczki do lodu, lód w kostkach, ice-cube producer, i lód w kawałkach. Ma siedzibę w Lasne, Belgia.

 4. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Hiszpania

  Firma ZIEGRA ESPAÑA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, producenci lodu dla przemysłu spożywczego, lód w kawałkach, wytwarzacz lodu, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Lorquí, Hiszpania.

 5. OCEANICE CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma OCEANICE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do robienia kostek lodu, urządzenia i instalacje do lodu, instalacje wytwarzania mrożonej wody, i lód w bryłach. Ma siedzibę w Busan, Korea Południowa.

 1. HOSHIZAKI FRANCE

  Francja

  Firma HOSHIZAKI FRANCE, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach Meble i witryny sklepowe chłodnicze, stoły chłodnicze, szafa chłodnicza, Meble i witryny sklepowe chłodnicze, i maszyny do robienia kostek lodu. Ma siedzibę w Roissy Charles De Gaulle Cedex, Francja.

 2. CUBIFORMA S.L.

  Hiszpania

  Firma CUBIFORMA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji lodu. Ma siedzibę w Orihuela-Alicante, Hiszpania.

 1. TERMODIZAYN TERMIK CIHAZLAR SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma TERMODIZAYN TERMIK CIHAZLAR SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do robienia lodu w bryłach i kruszonego, industrial cooling, i Cold storage rooms for institutions. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Włochy

  Firma BREMA ICE MAKERS S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki lodu, lodownie. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, maszyny do robienia lodu w bryłach i kruszonego, Kostkarki do lodu, i wytwarzacz lodu. Ma siedzibę w Villa Cortese, Włochy.

 3. ICEPROD JM

  Belgia

  Firma ICEPROD JM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach woreczki do lodu. Ma siedzibę w Chénée, Belgia.

 4. ICE GROUP SRL

  Włochy

  Firma ICE GROUP SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach lód w kostkach, i maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.

 5. FREEZ CENTER BIERVLIET

  Belgia

  Firma FREEZ CENTER BIERVLIET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, Meble kuchenne, Kostkarki do lodu, Meble kuchenne, artykuły hotelarskie, i akcesoria dla restauracji. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 6. MISTER ICE

  Belgia

  Firma MISTER ICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. ESPAI SOTA ZERO

  Hiszpania

  Firma ESPAI SOTA ZERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Mrożonki, magazyn produktów mrożonych, ice production, i professional freezers. Ma siedzibę w Campredó, Hiszpania.

 8. BUZMAT

  Turcja

  Firma BUZMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach lód w kostkach, woreczki do lodu, i ice-cube producer. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 1. GLA-GLA

  Belgia

  Firma GLA-GLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach woreczki do lodu, urządzenia chłodnicze do produkcji lodów, i maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 2. LABOTRONICS INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma LABOTRONICS INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt biomedyczny. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, odladzacze do urządzeń i instalacji chłodniczych, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Va, Stany Zjednoczone.

 3. FREE ICE

  Włochy

  Firma FREE ICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach producenci lodu dla przemysłu spożywczego, i maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 4. STAFF ICE SYSTEM SRL

  Włochy

  Firma STAFF ICE SYSTEM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do lodów, maszyny do robienia kostek lodu, maszyny do produkcji lodu, i maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w rimini, Włochy.

 5. ICE TECH

  Hiszpania

  Firma ICE TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 6. HIELO EXPRESS

  Hiszpania

  Firma HIELO EXPRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach producenci lodu do celów przemysłowych, i lód w kostkach. Ma siedzibę w Ripollet, Hiszpania.

 7. GLACIERES DE LA COTE D'AZUR

  Francja

  Firma GLACIERES DE LA COTE D'AZUR, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Kostkarki do lodu, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 8. FABBRICA GHIACCIO EREDI PANSINI

  Włochy

  Firma FABBRICA GHIACCIO EREDI PANSINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Jest również obecna w dziedzinach wytwarzacz lodu, maszyny do produkcji lodu dla sklepów, barów, restauracji, suchy lód, i lód w kostkach. Ma siedzibę w Bisceglie, Włochy.

 9. CALAIS ENERGIE

  Francja

  Firma CALAIS ENERGIE, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Kostkarki do lodu, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Calais, Francja.

 10. JOHAN MATTHYS-ICEMAN

  Belgia

  Firma JOHAN MATTHYS-ICEMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Heurne, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo