• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kosmetyczki- kuferki toaletowe

Wyniki dla

Kosmetyczki- kuferki toaletowe - Import eksport

 1. REGENT PRODUCTS LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  REGENT PRODUCTS LIMITED to bezpośredni i profesjonalny producent opakowań, toreb i kosmetyczek, specjalizujący się w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji toreb i worków do kosmetyków, kosmetyczek, przezroczystych toreb z PCV, toreb na zakupy, etui sztywnych, etui z tworzywa EVA i akcesoriów. Dzięki 15 letniemu doświadczeniu nasza fabryka tworzy produkty dla znanych marek kosmetycznych, takich jak L'Oréal, Lancome, Guerlain czy Clarins. Mamy zespół zaopatrzeniowy, zespół projektowy i zespół ds. rozwoju produktów. Nasza fabryka w Chinach, w Shenzhen, zatrudnia 220 pracowników, ma 180 maszyn do szycia i zdolność produkcyjną 2.000.000 sztuk worków i toreb rocznie. Analizujemy założenia Twojego projektu i proponujemy opakowanie z odpowiedniego materiału i w odpowiednim wzornictwie. Tworzymy opcje makiet, opracowujemy próbki do zatwierdzenia i przeprowadzamy kontrole na każdym etapie produkcji. Posiadamy certyfikaty BSCI, ISO 9001 oraz zapewniamy inne, zgodne z audytami norm społecznych / jakościowych klienta. Materiały są testowane pod kątem bezpieczeństwa przez SGS/ITS/TUV, aby spełnić standard RoSH/REACH. Projektujemy, rozwijamy, produkujemy. Rozwiązania do kosmetyków.

 2. LEANA TRADING

  Francja

  Firma LEANA TRADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kosmetyczki, kuferki toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach opakowanie na kosmetyki. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. JACOBSEN & MANDERS TANDENBLEEK PRAKTIJK DEURNE

  Holandia

  Firma JACOBSEN & MANDERS TANDENBLEEK PRAKTIJK DEURNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kosmetyczki, kuferki toaletowe. Ma siedzibę w Deurne, Holandia.

 4. BIRO GMBH

  Niemcy

  Firma BIRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Kosmetyczki, kuferki toaletowe, i Kosmetyczki, kuferki toaletowe. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 5. HOLA Y ADIÓS

  Hiszpania

  Firma HOLA Y ADIÓS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kosmetyczki, kuferki toaletowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRATELLI TODONE SRL COMPLEMENTI DI ARREDO

  Włochy

 2. FORMPLAST PACKAGING SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 3. OLIVIER MARTIN DIFFUSION

  Francja

 4. HANS KNIEBES GMBH

  Niemcy

  Firma HANS KNIEBES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobne wyroby skórzane. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły higieniczne i toaletowe, Kosmetyczki i nesesery skórzane, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Kosmetyczki i nesesery skórzane. Ma siedzibę w Rheinbreitbach, Niemcy.