• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe

Wyniki dla

Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe - Import eksport

 1. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

 2. CZECH GLOBAL TRADING S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CZECH GLOBAL TRADING S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, i Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 3. GAISER KG

  Niemcy

  Firma GAISER KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, Owoce, Owoce tropikalne, Konserwy warzywne, Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, Owoce, Owoce tropikalne, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Waldachtal, Niemcy.

 4. OPTTRADE GROUP

  Ukraina

  Firma OPTTRADE GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe. Ma siedzibę w Alexandria, Kirovograd Region, Ukraina.

 5. LYCKEBY AMYLEX, A.S.

  Republika Czeska

  Firma LYCKEBY AMYLEX, A.S., roku i działającą w sektorze Krochmal i skrobia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, Krochmal i skrobia spożywcza, Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe, i Krochmal i skrobia spożywcza. Ma siedzibę w Horazdovice, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEDIA MARKET MARIUSZ ĆWIRTA

  Polska

  Firma MEDIA MARKET MARIUSZ ĆWIRTA, roku i działającą w sektorze Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe. Ma siedzibę w Chełm, Polska.

 2. LUSTGAMA PROD SRL

  Rumunia

  Firma LUSTGAMA PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Korzenie i bulwy skrobiowe lub inulinowe. Jest również obecna w dziedzinach grzyby uprawiane. Ma siedzibę w COMUNA POSESTI, Rumunia.

 3. BANCHIO ROMUALDO

  Włochy